Pôrodnica Komárno. Aké máte skúsenosti?

majacska
5. nov 2008

Ahojte kočky! Je tu niekto, kto rodil v pôrodnici v Komárne? Aké máte skúsenosti? Napíšte, prosím! Ďakujem.

simona55
5. nov 2008

cau .no co bi sa dalo onej povedat nic dobre ja som rodila 4 kkrat ateras som 28.6.08 naposledi ale mne sa zdalo ze uz aj upratovacki budu co chvila operovat ti si odkial_? toje moj nazor

majacska
autor
5. nov 2008

ahoj, simona55 ja som z Komárna, no teraz je nevesta v nemocnici v Komárne, syn vybavil nadštandard, lebo izby boli hrozné, hlavne sprchy, záchod. Bojíme sa, pretože je iba v 35.tt. Ty už máš 4 deti? To je super! U koho si rodila? Nám odporučili dr.Seboka. že vraj on je tam najlepší.

lara330
9. nov 2008

Mila Simona55. Ja poznam Komarnansku nemocnicu ako vlastnu dlan a na gyn.-por. odd. chodim ako domov...
Na podmienky co ma vobec Komarnanska nemocnica je porodnica v pohode. Nie vzdy ide o to aby si mala krasne izby a dokonalu malovku. Podla mna po porode je dolezitejsie aby si mala pohodu co ti sestricky v Komarnanskej porodnici na 100% zarucia...
Mila MAJACSKA, ked si zvedava Materske Centrum ESZTER ponuka aj psychofyzicku pripravu a aj cvicenie. Tam ti odpovedia na vsetky tvoje otazky...

majacska
autor
9. nov 2008

lara je fakt, že sestričky sú moc milé, pretože chodím skoro každý deň za nevestou, a stále sa usmievajú. Je to dobrý pocit. Ani Sabinka sa na nich nesťažuje. Na sále, kde už tiež bola s ńou zaobchádzali veľmi dobre. Primár je veľmi vážený človek. Takže Sabinka je myslím si v dobrých rukách. Len to ma trápi, aby sa malý nenarodil predčasne, aby ho nemuseli zobrať do Nových Zámkov! 🤐
A ty? Si tiež tehotná? Alebo tam pracuješ?

lara330
10. nov 2008

No tehotna nie som, ale pracuje tam moja mama a poznam tam vsetkych ludi. Nemusis sa o nevestu bat, je v dobrych rukach. Budem drzat palce, aby bolo s nou vsetko v poriadku...

majacska
autor
10. nov 2008

lara, tvoja mama ma akurát dala pozdravovať. Ja ju taktiež srdečne pozdravujem, a ďakujem im zato, ako sa starajú o Sabinku. No ešte tie 2 3 týždne aby vydržala! 😨

majacska
autor
14. dec 2008

Chcela by som touto cestou podakovat celemu personalu gynekologicko pôrodnickeho oddelenia, kde 2. decembra porodila moja nevesta krásneho chlapceka Tomasa Pragayho za ich oddanost, pristup a za vsetko, ako sa starali o mamicku aj dietatko. Zvlast by som chcela podakovat dr. Sebokovi, ktorý bol pri porode, za jeho profesionalny pristup a takisto srdecna vdaka hlavnej sestre aj sestrickam. Syn bol pri porode, a bol tiez maximalne spokojný. Este raz dakujeme 🙂

wighy
15. dec 2008

ahojte

majacka gratulujem k vnucikovi

az dnes som objavila tuto temu skoda 😒

ja som tiez rodila v KN a strasne som sa toho bala ale nastastie bolo vsetko ok, porod bol super aj ked dlhy, porodna sestricka fantasticka, je to perfektna osoba za vsetko jej dakujem ,bola ku mne velmi mila,zlata a velmi mi pomahala a tiez som rodila uz Dr. Sebo, perfektny porodnik, moje skusenosti vyborne 😵

simona55
17. dec 2008

ahojte kazdy je spokojni s DR sebokom tak potom asi ja som mu nebola simpaticka asomnou tich par zien co vtedi rodili a ta mamina co mala zivot na vlasku co bola prvo rodicka a d tekala jej voda a na darmo hovorila sebokovi cely den ze pan doktor tecie mi voda ja to citim a on ale stale len vymislate............!!!!!!!!!!! to bolo rano a on mal vtedy sluzbu bohu zial a na okolo 4 tej uz mala bolesti a uz poslednej chvili si to vsimol ze ona ide na sucho rodit tak ju potrapil ze ako tlacila von to babo tak snim isla cela maternica a ostatne organy a ona upadla do komy maly sanarodil 4000dgk 52dlzka nastastie zdravy ale uz aj lekari z blavy boli a vraveli ze niet pomoci lebo uz umierala mamicka alekari povedali ze to zavisi od mamicky aka bude silna anastasti sa pomesiaci zobudila ale deti viac neporodi ona je romka tak ja si to vysvetlujem tak ze je rasista lebo aj ostatnimi mal taki pristup ze to nemalo uroven lekara tak len tolko onom vim stava ju sa veci ale toto je uz vela preco romske maminy niesu ludia lebo su aj bieli nikedy horsi ako oni no ale to racej do koncim lebo ten den racej zabudnem ale ta zena to nikdi nezabudne .

majacska
autor
18. dec 2008

simona uplne zasnem, co si napisala! neviem si to ani predstavit! A ako ze tam prisli dr. z Bratislavy? Kde lezala v kome? V Bratislave? Nechce sa mi verit, ze nejaky lekar robi taketo veci naschval! Este stastie, ze ta matka nezomrela! Tak toto je ta najtazsia vec lekarov, ze na nich zavisia ludske zivoty! A ked to ma smutny koniec, mozno ich to trapi cely zivot, to mi ver! 😢

majacska
autor
18. dec 2008

wighy dakujem za gratulaciu, aj ja som prezrela tvoj album, mas krasnu dcerku.. 🙂

simona55
18. dec 2008

ahoj majacska ta mlada mamina lezala vKN a to je naj sprostejsie ked matka cely den hovori sluzbu konajucemu lekarovi , ze ju velmi boli lava strana a on si to nevsima . ma aspon urobit uzv alebo ja neviem no a ty z blavy profesory sa prisli na nu pozriet lebo kn doktori si nevedeli uz poradit!. kludne mi ver.kym som rodila 1,2 dieta bolo to faj ale teras uz aj upratovacky operuju pomali!!!. ta mamina je KN ma len 20 rokov mozno ze nedala obalku ako ine bohatsie zeny cest vinimkam u doktorov a sestier ale tento je strach a hruza lebo je rasista!!!!!!!!!!!!!. podla mna ako som tam pocula tych pribuznich tak by musel mat ochranku sebok 😖 bolo to strasne pocuvat tych. a mynuli tyzden som sa snou stretla v kn v priori este stale chodi na infuzie do nemocky .

majacska
autor
22. dec 2008

simona viem, ze ta to vzalo, ale ja sa k tomu celemu vyjadrovat neviem. Ja ked som rodila, co bolo uz velmi davno, prve dieta v Bratislave na Zochovej, druhe v Komarne, nebol v tom ziadny rozdiel. Asi preto, ze som mala porody bez komplikacii...

lara330
31. dec 2008

Ahojte baby,
Tak dajme to do poriadku... 1. Ak nemam dostatok informacii tak by som nemala odvahu zverejnovat taketo skutocnosti. Preto sa moze stat, ze su vytrhnute z kontextu a zavadzajuce. Zial bohu pri kazdom porode mozu nastat necakane komplikacie, ktore treba riesit s plnou zodpovednostou v prospech zeny a dietata.

lara330
31. dec 2008

2. Nie je hambou privolat na konzultacie pracovnikov z vyssich pracovisk. Rocne zomiera cca 8-10 zien na nasledky komplikacii pri porode.
3. Je aj na vas maminach, aby ste dodrziavali uz pocas tehotnosti vsetky rady a odporucania vasho porodnika.

A na zaver... Urcite aj pre zdravotnikov je to pocit pohody ak su mamina aj dieta v poriadku, ale o to sa aj vy musite pricinit...

jadranka
7. jan 2009

🙂 Ahojte.Aj mi zo snúbencom čakáme bábätko.Podla všetkého budem rodiť 10.marca už sa nevieme dočkať,bude to krásny pôrod aspoň po tej stránke,že pri pôrode bude aj snúbenec.Tiež budem rodiť v Komárne,a ako tak čítam tam tých pár dní tam vydržíme.Ľudia hovoria o KN pôrodnici kade čo len dobré nie.
Kamarátka rodila rodila pred 3mesiacmi to ževraj sestričky sa až tak o ňu nestarali.
Dúfam že mi ostatné budeme mať lepšiu skúsenosť. 🙂

majacska
autor
7. jan 2009

ahoj jadranka, ja som sice rodila v Komarne uz velmi davno, ale nevesta moja rodila pred mesiacom, a bola spokojna. vies to je tak, ze ked mas problemy, tak mozes byt hocikde. co sa tyka sestriciek, su velmi mile, ked som chodila na navstevu, boli vzdy ochotne, tak sa neboj. a mas zazmluvneneho lekara? lebo ked amo, to je lepsie, aspon podla mna...tak sa drz, a drzim ti palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

aneta29
2. mar 2009

Ahojte ja som rodila koncom septembra tiež v Komárne cisárským rezom. Touto cestou vdaka DR. Ipothovi . Aj podla mňa je oddelenie v pohode nemala som zle skusenosti ani so zdravotným personálom: Sestričky boli milé pravda až na 1-2 výnimky ktoré sa v každej nemocnici nájdu, tie si netreba všímať.

gabriellla
29. apr 2009

chcem sa opytat .........ked som z okolia kosic ale chcem byvat v madarsku ale najbliysie mam do komarna mozem tam rodit

aneta29
30. jún 2009

Ak budeš nadalej v niektorej slovenskej zdrav. poisťovni evidovaná tak by to nemal byť problém.

bobana99
11. sep 2009

ahojte žienky,píšem sem pretože aj ja čakám bábo 🙂 a aj keď to už bude štvrté v poradí mám veľké obavy pretože to nikdy nebolo nič príjemné. 😠 aj keď som rodila v žilinskej nemocnici ..veľmi by som chcela rodiť s epidurálkou no bohužiaľ vyzerá to tak že v komárňanskej nemocnici mi ju nevedia zabezpečiť,informovala som sa aj v novozámockej nemocnici ale tam je to to isté 😒 ,inak štve ma to lebo vo svete je to už normálna bežná vec a ked si to chce žena zaplatiť a uľahčiť si pôrod jednoducho naši lekári toto odmietajú. 😠 ...vyzerá to tak že nakoniec si to budem musieť vybaviť až v Bratislave...ak tam vobec stihnem autom dôjsť. 😖 ..preto vravím...aj mi je jedno či bude pri mne neviem aký lekár..mne ide len o to aby mi to uľahčil ako najviac sa to bude dať aby som potom ešte niekoľko rokov nemusela trpieť nočnými morami kôli pôrodu... 😢 ...Držím všetkým budúcim mamičkám palce aby mali z pôrodu len príjemné vzpomienky

mimkao
4. dec 2009

Ahojte.
Aj ja chcem pridať, svoju trošku do mlyna...
V Komárňanskej pôrodnici som rodila už dvakrát, a najbližšie tam budem rodiť opäť.
Vďaka Bohu, "natrafila" som tam na pána primára Tótha, ktorý je úžasný človek, a som neskutočne rada, že som mohla rodiť pri ňom, pôrodná sestra bola tiež perfektná. Ďalšiu dcérku som rodila pri mladučkej doktorke Soničke, ona je ako rozprávková víla. Fakt zlatučká, rodila som bez nastrihovania a následného šitia, takže som bola úplne v pohode už hodinku po pôrode. Už sa teším na ďalší pôrod, verím, že aj teraz mi Boh do cesty pošle skvelého zdravotníka... 😉

Bobana, kedy máš termín?

majacska
autor
6. jan 2010

ahojte, nedavno porodila dvojicka mojej nevesty dcerku cisarskym rezom v Komarne...teraz mi volali..som stastna, ze vsetko dopadlo dobre...

a moja nevesta je opat v nemocnici, je zas tehotna, ale len na zaciatku tehu,v 7 tt, tak nam drzte palce, aby vsetko bolo v poriadku...v nemocnici sa velmi dobre o nu staraju.....

mimkao
18. jan 2010

Ahojte. Tak ja som sa vo štvrtok vrátila z pobytu v Komárňanskej nemocnici. Bolo celkom dobre, síce som tam bola len 4 dni. Robia tam veľkú maľovku, tak sme sa poriadne nadýchali farby a acetonu, ale ináč o.k., odd. šestonedelia bolo plné do posledného miesta. Sestričky na gynde sa tam zmenili k lepšiemu 😵 takže celkovo, až na moje problémy, bolo fajn.

latvia
18. jan 2010

mimkao, sonicka jaky je doktor taky aj clovek, uzasna 😉

latvia
18. jan 2010

majacska, 35tt je uz v pohode termin, nikam ho nevezmu aj keby sa narodil predcasne, uz ma vsetko vyvinute 😉

mimkao
18. jan 2010

latvia, to fakt, ona je anjel. Aj teraz keď prišla na vizitu, tak je človeku príjemne, keď sa na každého milo usmeje, tak žena aj zabudne, že je v nemocnici. Už teraz sa modlím, nech zase pri pôrode natrafím na ňu. 😵 😵

latvia
18. jan 2010

ved sa skus s nou dohodnut 🙂

mimkao
18. jan 2010

No, veď keby sa mi chcelo dávať za vybavenie si dr. peniažky, tak si ju určite zazmluvním, ale ta, nejak sa mi nechce za to dávať toľko eur... 😒 Ale verím, že to bude tak dobre, ako aj doteraz. 🙂 A ty ju odkiaľ poznáš, keď si z okr. Košice? 😕

latvia
18. jan 2010

sme spoluziacky z VS a dobre kamosky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre