Pôrodnica Komárno. Aké máte skúsenosti?

majacska
5. nov 2008

Ahojte kočky! Je tu niekto, kto rodil v pôrodnici v Komárne? Aké máte skúsenosti? Napíšte, prosím! Ďakujem.

diusik
18. máj 2010

to sa ti tak lahko podarilo predat kocik?Podla mna by som ho nepre dala 😒
ze 12sty ty brdo 😀
Nepoznate niekoho kto kupi kocik?Malo pouzivany lacny 😀

edita84
18. máj 2010

ahojte mimi to si ako spravila toľko krát predať kočár ja ho predávam už pomaly pol roka a nič 😒

mimkao
18. máj 2010

No, to sa robí tak, že rozhodíte jeden inzerát aspoň na desiatich stránkach.... A to sa už potom predá aj samé... 😀
Diuš a aký ty máš kočík.? Hoď photo, ak nejaké máš.
Edit, najlepšie to ide predávať na MMA. 🙂

diusik
18. máj 2010

musim ho odfotit,inak mne nanom vadi asi len to ze sa mi nezmesti do auta,proste je velky inak je to Babyactive breaker,ak to das do google tak sa tam vyhodi

diusik
18. máj 2010
diusik
18. máj 2010

takto asi vyzera,teda presne takto
http://www.bangla.pl/wozki/spacerowki/babyactiv...

mimkao
18. máj 2010

Diuš a za koľko ste ho kúpili? Ako nový, alebo použitý?

edita84
18. máj 2010

mikao aj tam mám inzerát
diu3 mala som ten istý kočík len v žltej farbe a áno je nemotorný ale bola to moja srdcovka 🙂

diusik
18. máj 2010

ani neviem stal okolo 7-8 tisic,este na koruny pocitam.Novy,v KN sme ho kupovali

diusik
18. máj 2010

edita a ty si si potom kupila iny?Co sa ti nanom pacilo?mne kazdy tlacil do hlavy ze tento typ je dobry lebo ze je velky a maleho v nom mozem nosit aj v zime,ze sa tam zmesti a ze tie moderne su take male a ze potom sa stazuju ze tam nevpracu decka

edita84
18. máj 2010

ja som sa do toho kočíku zaľúbila na prvý pohľad a v roku 2007 tieto boli v kurze 🙂 až ked mala malá skoro rok vtedy som jej kúpila športový mám ho aj v bazáre ale ten športiak bol super 🙂

mimkao
18. máj 2010

Ja mám podvozok s športovú časť Quinny a vaničku a autosedačku Maxi Cosi. Všetko mi to pasuje na jeden podvozok. POkiaš je dieťa maličké,tak sa určite mestí aj do malého kočiara, hoci je aj zababušené a keď je už väčšie, tak po tom 6 tom mesiaci, tak väčšinou aj tak každú už používa športovú časť. Ja som tak tiež robila, takže vtedy neni problém dať dieťa do hociakého kočiara. Lebo ja mám napr. aj Zapp-íka, a ten je maličky a celú zimu som ho pre Mimku použivala a v pohode aj vo fusaku a zimnom overály tam bola.
Diuš, veď stiahni tie fotky, čo si dala link a hoď ho na nejaké inzeráty. Zatiaľ ho môžeš používať a keď sa ti ozve kupca, tak predáš... 🙂

diusik
18. máj 2010

akurat som strasne nastvana,citali ste ten link co som posielala,ten prvy,vraj tento kocik slov.obchod.inspekcia vyhlasila za nebezpecny vyrobok a ze mam narok na navratenie penazi,no normalne ho mam chut ist vratit

diusik
18. máj 2010

No predstavte si,volala som na obchodnu inspekciu a povedali ze mam narok na navratenie penazi.No asi ich pojdem navstivit do KN.Nebudu urcite nadseny 😒

mimkao
18. máj 2010

Diuš, no vidíš, tak ho "predáš", ani sa nenazdáš... 😀 Som zvedavá, čo ti povedia v predajni v KN... 😅

diusik
18. máj 2010

jaaj,taketo opletacky,inak ja taketo veci nemam rada 😒 je mi to trapne.ale strasne by som chce;a taky sikovnejsi kocik,myslis ze to stoji zato alebo sa nato mam vybodnut?Mozno mi tam potom ani iny kocik nebudu chciet predat,poslu ma kade lahsie 😝 .
no uvidim co bude,uz vidim jak ma mama odhovara aby som sa nato vykaslala

edita84
18. máj 2010

diuš ked máš nárok tak ho chod vrátiť kde si ho kúpila v baby shope? tam by nemal byť problém ho vrátiť 🙂

mimkao
18. máj 2010

diuš, veď nemusíš kúpiť kočík tam... Je veľa predajní. Alebo kúpiš cez net. A mama s ním problém nemá, ty áno, kedže sa ti do kufra nemestí. Ja by som do toho teda šla... 🙂

diusik
18. máj 2010

hej v baby shope tam oproti poste,poznas to tam edit?ja sa bojim ze sa tam somnou budu hadat ☹ ja take situacie nemam rada

edita84
18. máj 2010

diuš ja som tam chodila dosť často nie kvôli reklamáciám ale sú tam dosť v pohode kočky ked vieš vytlač si tú správu o tom kočíku a zober im to len jedna dobrá rada zatiaľ nebud k nim arogantná a nepríjemná kým oni nie sú k tebe 😅 inak takéto situácie ani ja nemám rada

diusik
18. máj 2010

Attilu nechcem so sebou brat,ten by im teda povedal 😀
no veru pekne tam pojdeme

diusik
18. máj 2010

No to jasne edit,ja sa vzdy chovam pekne 😀 mna tam poznaju lebo som tam kupovala dost vela veci,dufam tam nebude ta dlhovlasa,ta s tymi ciernymi vlasmi
no ja im to pekne vysveltlim,ze by som teda rada ten kocik vratila

edita84
18. máj 2010

jaj Beatka to je moja známa tú mám rada 🙂
diuš ja som ti to nie preto hovorila že by si sa nechovala pekne ale radšej treba najprv hrať skromnú až potom tvrdasku 😀

edita84
18. máj 2010

potom daj vedieť ako si dopadla držím palce

mimkao
18. máj 2010

Diuš, tak pošli len priateľa a máš po starostiach... 😀

diusik
18. máj 2010

ano edit suhlasim,aj ja tak robim,najprv stiahnuty chvost a potom vystrcene rozky podla situacie 😀 ,ja si ich tam nechcem rozhadat lebo sa mi tam pacil jeden kocik a radsej by som chcela ten,no uvidime ako to dopadne cele.
maly spi uz tretiu hodinu,je mi to normalne divne 😲 🙂

pukica
18. máj 2010

baby vy si zo mna robite dobry den...ked tu sedim cely den tak sem nikto nenakukne a pisem si tu sama,ale akonahle vypadnem z domu tak sa tu rozpisete 😕

dius no teda bez frisko vymenit ten kocar,ja som mala nieco podobne zo zaciatku ale velmi rychlo som to vzdala,velke,nemotorne siroke,vchdovo dvere na dome sme museli otvarat obe strany,no hruza,prane to bolo
a co sa mi naozaj ze neuveritelne nepacilo bolo ze vsetky kolesa su na nom fixne a kazde otocenie kocara bolo podmienena nadvihnutim,no brrrr

teraz mam tento http://www.google.sk/search?hl=sk&source=hp&q=c...
je tam aj video kukni si 🙂 a na nom sa mi pacia presne tie otocne kolesa predne,ze su otocne a zaroven sa daju aj zafixovat,mozes s nim ficat ako F1 aj zakruty v pohode vyberat 😀
stal nas 265eur no bed autosedacky,ta k tomu bola plus nejakych 60eur

nejdem ta nan nahovarat 😀 len ti vravim vyhody a moj nazor 😉

ak by si chcela moralnu podporu pri reklamacii tak sa ozvi 😉

ja som inak tiez tam kupovala kocik oproti poste...

diusik
19. máj 2010

cauky,dnes tam idem zavolat,teda priatel ze nech tam najprv zavolamzavolam ci ho vezmu spat,ale ja mam chut ho tam hned zobrat 😒
to si kupila za super cenu.Kd si ho kupovala?Ja autosedacku mam,takze to by mi nevadilo.Juuj,aj ja chcem taky ☹
idem im asi zavolat,alebo nemam volat/

edita84
19. máj 2010

diuš podla mňa ho tam hned zober ked vieš 🙂

mimkao
19. máj 2010

Puki, práve som chcela Dianke odporúčiť Camarelo... 😀 Podľa mňa je super. Kamoška ho má a strašne si ho chváli. A aj dobre vyzerá. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre