Pôrodnica Komárno. Aké máte skúsenosti?

majacska
5. nov 2008

Ahojte kočky! Je tu niekto, kto rodil v pôrodnici v Komárne? Aké máte skúsenosti? Napíšte, prosím! Ďakujem.

pukica
5. feb 2010

no ja som na toto oddelenie na MK natrafila nahodou 🙂

babo cakam cochvila,v polovici marca a pevne verim ze v nemocke budu ludia ludsky a v poho,zatial co mam skusenost z ultrazvuku je len a len pozitivna,ci uz sestricky alebo lekari,dr.Urban,dr.Valasikova,dr.Hegedus...ten je sice svojsky ale ked s nim vie clovek najst spolocnu rec tak to ide 🙂
ta Sonicka co spominas latvia je Valasikova? ju si pamatam zo zakladky,bola o par rconikov vyssie a vtedy posobila kto som co som,ale jasne ze rokmi sa clovek meni a bola som fakt milo prekvapena a potesena aky ma pristup k pacientkam...bola fakt super

latvia
5. feb 2010

😀 😀 ano, to je sonicka 😀 ze kto som co som 😀 to ma pobavilo 😉 neviem aka bola na zakladke, ale od VS je urcite jeden mily laskavy a ochotny clovek 😉

pukica
7. feb 2010

jou jou to mozem len potvrdit 😉 bars by bol kazdy doktor ako ona...

mimkao
8. feb 2010

Dr. Urban je zase môj gyndoš a je tiež super... 🙂
Pukica, držím palce pri pôrode nech všetko super dopadne. 😵

pukica
10. feb 2010

mimkao dakujem krasne,dufam ze to pojde vsetko lahko a rychlo,chcela by som vela co? 🙂
smiem sa spytat kde sidli dr.Urban? velice rozmyslam ze odidem od Vicenu a pojdem k nemu,ale mam strach ze ma nezoberie bo tam isto chodi koooopec zien 🙂

mimkao
10. feb 2010

Na Etvosa, v tej poliklinike na prvom poschodí. Má spoločnú ambulanciu so svojou mamou. Ona ordinuje v pondelok, štvrtok a piatok a on v utorok a stredu. V stredu sú poradne. Má na ambulancii aj USG, takže už netreba chodiť do nemocnice.

pukica
10. feb 2010

ejha,spolocne s mamou?k nej som chodila pred tym,potom som prestupila,nejak sa mi nepozdawala,uz si pripadam ako dilino ze mi nikto nie je dobry 🙂
wdaka za info,porozmyslam,mam sice este dost casu,no pouwazujem 🙂

mimkao
11. feb 2010

no, hej, jeho mama je dosť svojská, ale ja som ju mala rada. Teda, ku mne bola vždy veľmi milá. 🙂

pukica
11. feb 2010

aj ku mne bola mila ale neviem,nieco mi na nej nesedelo,uz si ani nepamatam co,bolo to uz davno 🙂 pisem akoby som mala 150rokov xi

ako kukam tak ty mas 4 deturence??? ty kokso,to ako zvladas?

mimkao
16. feb 2010

Pukica, hej, 4 deti. Už zanedlho 5... 😀 Tak, všetko sa dá, keď sa chce... Aj keď sa mi častokrát nechce... 😝
Ozaj, ideš si doktora k pôrodu zazmluvniť, alebo to nechávaš na "náhodu"...? Bývaš priamo v Komárne?

diusik
17. feb 2010

Ahoj Pukica,este chodis k Vicenovi?Aj ja som od neho odisla k Dr.Hegedusovi a som maximalne spokojna,divim sa ze Vicena ma este nejake pacientky 😝 Ja mam termin 25.marec 😀

pukica
17. feb 2010

mimkao-no teda,tak si potom sikula ked to takto v pohode zvladas 🙂 zazmluvnovat sa nechystam,nemam na to peniaze a aj keby boli tak by som za to platit nechcela,budem verit ze vyfasujem niekoho dobreho 🙂
jou,byvam priamo v Komarne

diusik-hej este chodim k Vicenovi,vyckam este 600nedelie a potom sa pomaly,nenapadne a isto odplavim od neho 🙂
jedine tak za sestrickou mi bude luto bo ta je taka pohodova,ale doktor co ja viem...nic moc

mimkao
17. feb 2010

Ani ja nebudem zazmluvňovať, tiež čakám že sa opäť stane "zázrak" 😀
Dnes som bola u Urbana, čím ďalej, tým viac sa mi zdá zlatý. Som rada, že chodím k nemu. A odkedy tam je on, tak som tam ani raz nestretla tehuľku rómskej národnosti.... 😕 😅

pukica
17. feb 2010

nenapadne a isto ma ukecavas aby som presla od toho mojho k Urbanovi 😀

bude mi to sice trapne odist od Vicenu,ale co narobim ked sa mi nepozdava...u Vicenu som ja zatial len raz zazila romsku mensinu no aj to mi stacilo

no taky zazrak by sa hodil aj mne,dufam ze nezazijem zakon schvalnosti a nevyfasujem Vicenu ked sa tu uz na neho tolko stazujem 😅

mimkao
18. feb 2010

😀 ale veď ty sa od Vicenu chystáš odísť až po pôrode. Takže aj keby prišiel on k pôrodu, tak vtedy ešte bude k tebe milý... 😅 😀 Ináč, ja vôbec neviem, ktorý je ten Vicena. tuším som ho ešte ani nikdy nevidela. Chodieva aj normálne na vizity? Lebo ja fakt nemám páru, že ktorý to je... 😕
Noo. neže by som ťa nahovárala, ale poď! 😀 😀 😀

diusik
20. feb 2010

Pukica,ja si myslim ze sa od Vicenu nemusis obavat ze by bol pri porode,ja som sa schvalne informovala,ale vraj je tam len zriedka a sem tam spravi nejaky vykon.Ja som s nim mala velke problemy ked som mu oznamila ze by som sa rada preregistrovala.Sestricka bola fakt mmila a ustretova...
Tiez len dufam ze vyfasujem niekoho schopneho

pukica
20. feb 2010

mimkao-som nepocula chvaly na vicenu pri porode tak preto tie obavy,no ako citam co pise diusik tak je tam zriedkavo,esteze tak 🙂

sak pojdem pojdem nebou,no najprv musim porodit 😀

ty si inak tiez z kn,ci dakde z okolia?

pukica
20. feb 2010

diusik,ako to ze si s nim mala problemy ked si chcela od neho odist? co stvaral? takze sa mam na co tesit ☹

mimkao
20. feb 2010

Pukica, nie, ja som z Marcelovej. Takže ja do Kn len dochádzam. Je tu v našej dedine gynekologička, ale tá stojí za prd. Takže som prešla do Komárna.

diusik
21. feb 2010

ja som s nim mala take problemy,ze ked som sestricke odovzdala ziadanku o ukoncenie registracie tak tam nebol,dlho sa nic nedialo,tak ma sestricka poziadala nech mu zavolam,lebo ona uz nevie co s nim ma robit,tak som mu volala.maximalne diplomaticky a slusne som sa s nim bavila a on taky slovnik vytiahol ze som sa proste rozplakala.A potom mi urobil aj nieco s PN-kou, na co ani nemal pravo ale vybavila som si veci sama lebo uz som s nim vobec nechcela prijst do kontaktu.Je to proste neprijemny clovek a desim sa stretnutia s nim.
Inak co sa tyka liecby nemozem povedat ze je to zly dr,ale ta komunikacia,clovek sa ho nic nemohol spytat,videla som ze ho to otravuje,len tak odvrkaval...
Drzim palce nech je vsetko OK pri porode 😉

pukica
21. feb 2010

mimkao-vidim ze vsade sa najdu o nicom lekari,ach jaj,boze,ja som uz nemotorna,sa z gauca zdviham ako slon,totalne bambavo,uz by to mohlo byt veru za mnou,no este min dva tri tyzdne nech to male stvorenie vydrzi v brusku

zajtra idem na prietoky,dufam ze bue vsetko ok a ked mi budu robit ultazvuk tak ze sa mi konecne ukaze co je zac bo doteraz nas malo na haku 🙂

dakujem diusik,aj tebe nech prebehne porod bez problemov a vsetko nech dopadne ok,budes rodit v kn?pozeram ze aj ty si marcova 😉

diusik
22. feb 2010

Ahoj,ano aj ja mam to stastie a budem rodit v kn,pracovala som tam ako sestra(na chirurgii) tak to trosku poznam 😀
Ozaj rodila tam uz niektora z vas?Chcem sa len spytat ako je to s klystirom,do niektorych porodnic odporucaju priniest si YAL,je to len mala flasticka a je to super,nemusia do teba napumpovat liter vody.Neviete ci to tam poznaju?Alebo skor akceptuju?Napr. v Dunajskej Strede si to bezne nosia...

annamarika
22. feb 2010

Ahoj baby...konecne nejaké informácie o Komárnanskej porodnici 🙂 Idem tam rodit tiez, dúfam ze vsetko bude v pohode...Pukica, Diusik mozno ze sa stretneme, vidim ze aj vy máte termín koncom marca 🙂
Este jedna pripomienka k Dr. Urbanovi, fakt je velmi mily, minuly tyzden som bola u neho, po porode tiez budem chodit k nemu, je taky trpezlivy, na vsetky otázky odpovie, vsetko vysvetly, nie tak ako moj lekár. A je to nase prvé dietatko, a ja som stále plná otázok 🙂

pukica
22. feb 2010

diusik-no ja netusim ako je to s klystirom,ale mvozem to zistit,vo stvrtok ideme a obhliadku porodnice,teda pripravu priatela na porod 😀 kedze bude pri mne,tak sa mvozem spytat aj na toto,boze,mala by somsi pooisat vsetko co sa chcem opytat 🙂

annamarika-no veru,je to mozne ze sa stretneme v enmocke xi,to by bola sranda 🙂
no ako vidim tak uz fakt nemam nad cim uvazovat a po porode sa nenapdne vytratim od toho mojho lekara,bola som nerozhodna ale cim dalej tym viac ma tu presviedcate ze odist mam,a ist k Urbanovi 🙂

annamarika
22. feb 2010

pukica - aj mi ideme vo stvrtok na tu prípravu - o jednej. A vy?

pukica
22. feb 2010

jeeeej,aj my ideme o jednej 🙂 sranda,tak sa tam teda stretneme 🙂

annamarika
23. feb 2010

Tak tam sa stretneme...ani som si nemyslela ze tu nájdem tehulky co budú rodit tak isto koncom marca 🙂

diusik
23. feb 2010

Ahojte,Pukica,bola by si strasne zlata keby si sa nato nezabudla opytat,na ten YAL- klystir.To ked chces rodit s manzelom tak musis ist na pripravu?Inak nie?

annamarika
23. feb 2010

Ahoj diusik - http://www.porodnice.sk/komarno.htm - tu som cítala ze predpôrodné kurzy sú len pre tehotné zeny, ktoré chcú rodit s partnerom, inak tam netreba íst. A tvoj muz tam nechce byt s tebou? Moj muz na zaciatku mi hovoril, ze nie, ale uz si to rozmyslel 🙂 Pojdeme na tú prípravu a potom uvidíme ako bude...aj tak pracuje daleko, mozná ze ani nestihne príst na cas... 😒 Ale dúfam ze sa nám to podarí, a bude pri mne...

pukica
23. feb 2010

annamarika-tak to som ani ja veru necakala ze tu niekoho takeho stretnem 🙂 ja chodim tu na konovi pismenkovat do sekcie spolocny termin,Marec 2010,sem som nakukla nahodou a hele,hned dve marcove 🙂

diusik-oki,opytam sa,jou,ked chces mat niekoho pri porode musis ist s tym niekym na pripravu,ale je to vlastne len zhruba hodinova prechadzka po porodnici,ukazu salu ak ovsem bude prazdna,povedia co a ako...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre