Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

lusilala
3. okt 2009

traktor: to si potom happy mamina,ja som zvedava na toho svojho,ten mi teraz pripada taky aktívny ze sa toho az bojim,polovicu tehu som mala aj ja stresove aj som si poplakala ale teraz je to uz fajn tak dufam ze bude kludny,lebo mala Vanesska bola uplakane babatko a trosku jej to ostalo ale zase teraz je to anjelik hoc sa jej treba vkuse venovat,Este som zvedava ako rychlo sa po 4 rokoch dostanem do toho babatkovskeho cyklu 😝 😅

traktor
3. okt 2009

dostanes sa raz dva uvidis...ja po 6 rokoch...ked mi ho doniesli na izbu...ze boze toje ake male ...co ja s tym 😀 , ale islo to potom super...valhali z vahy si nerob nic...ultrazvukneukazujepresne, nm hovorili ze matko bude obrovske babo, najvecsie s deti...a nakoniec bol najmensi mal 3200 g a 50 cm...teraz to dobehol ma 3 mesiace a ma 7520 g 67cm 😀 - po kom bude ked ja som taky skriatok maly/ mam 165 cm/

jawan
3. okt 2009

aj ja som si myslela ze uz budem cakat len na vnucatka a po trinastich rokoch sa nam postastilo tiez necakane 😉 😉 nooooo necakane cakane viem kedy to bolo ale ved raz sa nemoze nic stat ved je MDZ 😀 😀 no a mam darcek na celi zivot 😀 😀 😀 ale tesim sa dievcata su velke a co by som robila ked zachvilu skoncia skolu pojde niekam studovat aspon ta starsia ma take plany tak budeme mat Jakubka a zase vsetko odznova skolka skola atd... 🙂 🙂 ale ja hovorim vsetko bude dobre len nech v noci spi 😀 😀

daniella1978
3. okt 2009

ewana:

som k nemu objednana len na ultrazvuk , prvýkrát som bola u dr. Dankovčíka ale teraz má obsadene až do konca novembra takže moja lekárka mi odporučila hned tohto ....ja sa stále neviem rozhodnuť kde budem rodiť ...možno že aj v šaci

daniella1978
3. okt 2009

traktor :

možno že aj ja idem na 4d, bola som aj prvýkrát ked som šla na ultrazvuk...vraj on a dr. Dankovčík oni dvaja majú nejaký špecialny certifikát na ultrazvuk ....a mna poslala k nemu hlavne preto že prvé mám choré ....tak sa už teším a kuknem aj na tvojho 😅

ewana73
5. okt 2009

daniella1978 : aha,tak to som nevedela,ze sa da objednat uz aj k nemu,pred tym mali tie 4d ultrazvuky len dankovcik a rozpravka.

my sme boli s rozpravkom fakt spokojni,boli sme u neho dva krat,dokonca nam hned v 14.tt povedal,ze to bude krasny chlapec.. 😀 no mna skor zaujimalo,kedze mam uz 35 a pred tehu som mala 2roky dost velke zdr.problemy,a kedze som prvorodicka,ci bude vsetko ok. a hlavne po tychto jeho dvoch vysetreniach ma ubezpecil,ze je vsetko s babom v poriadku a nemusim ist ani na aminocentezu ... tak to som sa potesila.. 🙂 a vtedy mi to bolo jedno,ze to stalo 100€ lebo mi bolo dolezite vediet ze moj bambuliacik je v poriadku..

no ja tak uprimne zavidim vsetkym maminkam,ktorym babatka len papaju a spinkaju ... 😀 😀 😀 ja by som tiez chcela take.. 😀 😀 😀

smajli
5. okt 2009

ahojte dievcata,este som doma :o) na prijme mam byt do druhej... tak sa aj vy drzte a aj nam drzte palce na zajtra (sekcia) ... potom dam vediet:o) 🙂

cathuska
5. okt 2009

ahoj smajli, drzim paceky, u dosedlu si v dobrych v rukach..potom sa ozvi, papa.. 🙂

svezami
5. okt 2009

smajli: drzim prsty
daniella1978: aj ja idem na ultrazvuk k Dosedlovi 12.10., este to upresni...ale ja to uz mam za par 🙂 minule som bola uz pri nom (hoci este stale chodim aj k tej svojej doktorke), urobil nam ten 3D ultrazvuk a fotky, bol velmi mily...aj u Dankovcika som bola 3x, sice len raz mi robil usg on osobne, no z tej trojice doktorov bol naj, nasmiali sme sa tam a vsetko krasne povysvetloval...sice sme tam dost platili zakazdym, ale stalo to za to, nelutujeme 🙂

svezami
5. okt 2009

lusilala: aj ja som skoro na konci a moj drobec obcas tak kope, ze mam pocit, ze vyskoci cez brucho, ale aj tak sa tesim na kazdy jeho kopanec...aspon viem, ze je ok a dufam, ze to dotiahneme do zdarneho konca, mozno sa aj stretneme v nemocnici, ak by bol moj lenivy a tvoj sa poponahlal 🙂

aeouliana
5. okt 2009

smajli: drzim place. potom sa ozvi co a ako 😀

daniella1978
5. okt 2009

ahoj svezami :

a môžeš mi povedať čo má to bude stáť , lebo vôbec nemám šajnu....u dr. Dankovčíka má to stálo len 7eur tak teraz neviem kolko si mám k nemu nachystať budem rada ked sa ozveš

daniella1978
5. okt 2009

ewana

má už aj dosedla tak som zvedavá i

daniella1978
5. okt 2009

svezami

a kde budeš rodiť ? v šaci ? ja idem o 13 45 tak sa už velmi teším , no ja mám ešte polovicu 😉 ale tiež sa už neviem dočkať

svezami
5. okt 2009

daniella1978:

neviem kolko ta to bude stat, lebo ja som bola pri nom kvoli tomu, ze tam chcem pri nom rodit a meral mi hlavne prietoky, fotky som nepytala, kedze mame doma CD od Dankovcika, on nam ich vytlacil len tak, gratis, tak neviem ci ich vytlaca len svojim pacientkam a ci ty ides na komercny 3D alebo na nejake vysetrenie k nemu...mne kazal prist o 14-tej, no este rano sa mam ozvat, aky ma operacny plan, ci sa nieco nezmenilo, takze to vyzera, ze sa tam uvidime 🙂))

svezami
5. okt 2009

daniella1978:
este k Dankovcikovi....mna to stalo prvy krat v 13 tt 7 eur + 7 eur foto, ale to som mala vymenny listok od mojej doktorky, okolo 22 tt som bola znova, mala som platit 23 eur, no moja doktorka mi nechcela dat vymenny listok a tak som musela platit 45 eur - to bolo biometricke vysetrenie, no a potom sme boli na komercnom usg, z ktoreho mame CD a to ma stalo 67 eur

cathuska
5. okt 2009

DANIELLA u dosedlu bude spokojna, on je exper na usg..ja som bola aj u dankovcika aj u dosedlu a obaja boli super...akurat u daknovcika som zaplatila vela..presne ako pise SVEZAMI a u Dosedlu nic, asi preto, ze jeho som si uz vybrala ako svojho porodnika, neviem....u Dankovcika som bola na prve dva USG, jeden teb v 12tt a potom v cca 20tt, ktory bol komercny..

lusilala
6. okt 2009

baby kolko dni pred terminom sa planuje cisarsky?

ada7
6. okt 2009

Ahojte, rodili ste uz niekto u Richnavskeho? Aky je?

dzeny73
6. okt 2009

lusilala.Mna pôvodne nečakala sekcia ,no po zistení,že prietoky su patologické v 37 týždni ostala som na sledovaní v nemocnici.Vždy ráno a večer zisťovali stav dieťatka.A ked už zistili, že je nutná sekcia-spinál, museli čakať ešte 6 hod od posledného jedla.Za ten čas sa však stále o mna starali a som im vdačná za zdravé dievčatko.

traktor
6. okt 2009

aj ja som bola aj u dankovcika / tam som platila a aj u dosedlu / tam som neplatila nic-

lusilala
6. okt 2009

dzeny73:no ale to je asi iny pripad,,,mne taketo nehrozi,,ja budem mat sekciu kvoli jazve po prvom babatku,,,len som chcela vediet kolko dni pred terminom sa ta sekcia naplanuje,ja mam termin 26.10,tak ze kolko dni pred tym.ale dakujem ti,,a este otazocka,,,boli to ked pichaju tu spinalku? a ako si sa citila potom mala si velke bolesti jazvy?

aeouliana
6. okt 2009

ada7: moja kamoska v juni..maximalna spokojnost 😀

daniella1978
6. okt 2009

swezami a cathuska

tak ja sa nechám prekvapiť , je to asi jedno kolko zaplatím len nech mi povie dobre správy a že všetko je poriadku ...no nie ? swezami tak sa tam určite stretneme ja idem skôr a ty po mne to je náhoda 😀

aeouliana
6. okt 2009

lusilala: 7-10 dni pokial viem. mne predbezne naplanovali 7 dni pred terminom. ale v piatok idem do Sace, tak uvidim, ci to stale plati. 🙂 bolesti z jazvy su znesitelne.... 🙂 hlavne ked uz mas babo pri sebe. da sa to vydrzat a ked mas problem, tak staci poziadat o nieco proti bolesti 😉

jawan
6. okt 2009

traktor: chcem sa ta opytat ze kde kupujes take krasne veci pre maleho Matejka 🙂 🙂

traktor
6. okt 2009

jawan, vela veci mame s tesca....nie hyper ale stare tesco, tam je velmi dobry vyber, a aj akcie maju skor... 😉 avela cez net...ja som taky maniak ...hladam kym neladime 😀

traktor
6. okt 2009

a kto jemaniak na disney vecicky ako ja tak tu na bazariku predavaTOLLO a onama super veci, nove aj s vysackami....treba jej napisat / ja som chcela tigrikove puncochy a mala ich 😉 / a potom este cesky mimibazar...tak ten ma v ponuke tiez krasne veci- uplne nove, tiez za dobre ceny 😉

svezami
6. okt 2009

daniella1978:
takze sa uvidime...ak dovtedy nenastanu nejake zmeny 🙂 doktor vravel, ze uz to moze prist hocikedy a cez vikend sa este chystam na cestu k nasim, tak dufam, ze neskoncim v inej nemocnici 🙂

aeouliana
6. okt 2009

svezami: noooo...moja sestra tak sla na vikend k svokrovcom a hned po navrate rodila..dobre ju vytriaslo po ceste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre