Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

svezami
30. okt 2009

ahojte vsetky babule, 24.10. sa mi narodil Tomasko - 3400 g a 51 cm 🙂

nedockava4
30. okt 2009

svezami....blahozelaaam a prajem vela zdravia obidvom...a ako si rodila, ak sa mozem spytat?...mala si aj zazmluvneneho lekara?

svezami
30. okt 2009

nedockava4:
dakujem 🙂 no bola som dohodnuta s jednym lekarom, co bolo aj dobre aj zle....zacala som spontannym porodom a skoncilo to cisarskym, neviem ci to mam teraz opisat, lebo by som vsetky vystrasila a do Sace by uz nikto nesiel rodit 🙂

nedockava4
30. okt 2009

ak sa ti chce, tak napis...zaujima ma to 🙂

svezami
30. okt 2009

napisem inokedy 🙂 , idem kupkat maleho

nedockava4
30. okt 2009

jasne 🙂 tak prijemne kupkanie 😵

aeouliana
30. okt 2009

svezami: GRATULUJEM!!!!! ja idem buducu stredu na planovany cisarsky......a PROSIM opis svoj porod, nech viem do coho idem. 😒 aspon cez IP ak sa da...aj meno toho lekara.

daniella1978
1. nov 2009

svezami:

Gratulujem aj ja a prajem Vám nech sa darí

svezami
1. nov 2009

dakujem baby...porod opisem, no jedine co stiham je nakuknut tu....maly sa nechce prisat, takze je to o prikladani k prsniku a odsavani mlieka a potom ten ostatny kolotoc s drobcom...je zlatucky, neskor ho pridam do albumu 🙂

aeouliana
1. nov 2009

nikush uz ma tiez asi po tom..... 😀 to uz len ja ostavam? ewana, ako si na tom? 😝

valhali
1. nov 2009

svezami, gartulujem 🙂 a nech mas vela mliecka a maly pekne papa 😉

aeouliana,ako to,ze este budes rano doma,ze nesies malu do skolky a potom poobede rodis? Tak viem,ze den pred sekciou treba byt uz v nemocke. To by som aj ja brala,keby som v den sekcie este mohla byt doma s malou...nekazali ti byt den pred sekciou uz v nemocnici? 😕

aeouliana
1. nov 2009

valhali: rodit ma budu niekedy na obed, takze staci ked pridem rano na prijem medzi 7-7:30 a od polnoci nemam nic jest ani pit. tolko mi povedal. kedze nejdem hned rano, nemusim prist do nemocky o den skor, co mi maximalne vyhovuje 😀 sice aj tak nebudem urcite celu noc spat od strachu, ale radsej doma v pohodli... 😉

valhali
2. nov 2009

aeouliana, ahaaa,takze to zalezi od toho,kedy operuju...no,keby mi nahodou davali termin sekcie, tak sa skusim opytat na poobednajsi cas. Keby ma sekli rano,to by som musela stravit noc navyse bez malej a to nechcem. Jaj,no tebe sa to uz neskutocne krati 😉 Ty v stredu rodis a ja sa v stredu dozviem datum porodu, ak to bude sekcia...
Tie stresy ti teraz nezavidim,ale ked budes mat maleho na svete,tak vtedy uz hej 😉

valhali
2. nov 2009

aeouliana, a este som sa zabudla spytat...ako to vyzera s volnymi jednotkami,nevies? Treba si ju zahovorit este pred sekciou,teda v den sekcie, ci sa na nu budes pytat,az ked ta budu prenasat z JIS na sestonedelie? 😕

aeouliana
2. nov 2009

valhali: ja som si ju zahovorila uz teraz, teda poziadala som lekara, nech mi ju zahovori. ale mam ju len do 9.11, lebo od 10teho uz je obsadena pre niekoho ineho. tak dufam, ze nenastanu komplikacie a pojdem domov v nedelu, alebo pondelok. doky hovoril, ze ak nie su problemy po cisaraku pustaju na 4-5 den, co mi tiez vyhovuje. z JIS Ta pustia po 24 hod. kraaati sami to kraaati....tesim sa, lebo uz aj tak neviem poriadne spat, neobujem nic, okrem zdravotnickych slapiek (vdaka Bohu, ze nesnezi, lebo by som tam asi sla na sankach...nemienim si kupovat nove topanky kvoli opuchnutym noham)... snazim sa na to ale nemysliet... dnes uz Saska isla do skolky,takze ja upratujem o dusu + vyrabam obrazky pre Sasku do izby 🙂 nestiham ani mysliet na nejaky porod..zajtra si uz asi dam pijanko ... len povysavam 😀 ))))))

valhali
2. nov 2009

aeouliana, no, uz sa zahniezdujes,ked pratas o dusu 😎 . Ja sa snazim tiez nemysliet, umyvam okna, prerabame malej detsku izbu a stale chodim s malou von,aby som sa rozptylovala.
Ja som tiez zvazovala,ze si zahovorim jednotku,ked to nepojde inac,tak asi dam sponzorsky,mne to sukromie za to stoji. Ved rodim posledny krat v zivote (predpokladam 🙂 ),tak chcem mat na to prijemne spomienky. Ale sponzorsky dam,iba ked sa nebude dat zahovorit jednotka. Ktoru beries, tu malu,ci velku?
Ano,viem,ze z JIS pustaju po 24 hod. Mna domov pustili na 5.den, dufam,ze ani u mna nebudu tiez komplikacie a pojdeme s malym domov skoro. Uz len aby nemal silnu zltacku 😝
Tak zajtra referuj,ako sa citis den PRED 🙂

aeouliana
2. nov 2009

valhali: mala jednotka bola volna, ale zahovorila som si velku. tam som bola minule a bolo to ok. uvidime ako bude zajtra...urcite sa ozvem 😝

gabika82
3. nov 2009

Ahojte, viete mi dat cislo, kde sa mam objednat, ked chcem ist rodit do Sace? Dakujem 🙂

ewana73
3. nov 2009

aeouliana : no uz sa ti to kraaati,drzim ti silno palceky,ja este stale nic... 😒 ale vcera v noci som uz mala take silne bolesti asi hodinu takze som myslela ze uz zobudim muzika a ideme.. no preslo to.. "spim " uz len takmer po sediacky.. no toto som nevedela,ze sa da izba objednat,ja som sa na to pytala sestricky a ona povedala,ze vraj sa neda lebo je vela porodov a ze rezervovat sa to neda.. ☹ ja by som tiez chcela najradsej jednotku.. no ale ako tak citam ,tak nechapem ako moze byt rezervovana od 10.pe niekoho ?? 😲 ..

jawan
3. nov 2009

valhali: aj ja idem na cisarsky pravde podobne na 95% uvidime v pondelok co mi povie doktor ale bola som v sobotu na usg a mali sa neotocil tak mam prist v pondelok 9.11 a ze sa dohodneme na termine tak mam strach ale hadam to prezijem. ja pocitam ze okolo 24.11 ma odrodi 🙂

aeouliana
3. nov 2009

ewana: ja mam take polhodinove, hodinove bolesti 2-3 za den a v noci tiez..myslela som si par krat, ze uz to prislo, ale stale to potom zmizlo. aj ja som vedela tak,ze izba sa neda vopred objednat (hlavne ak je porod spontanny). ja som sa opytala dokyho, ze ked mam planovany cisarak, ci by mi nevedel tu izbu rezervovat a povedal, ze skusi. ale to, ze uz bola obsadena od 10.11 ma tiez dojalo....no, asi kto umi, ten umi. skus sa opytat taktyzden pred porodom. ja som tam volala v nedelu a podarilo sa.

jawan: neboj prezijes to.....ked ja som prezila prvy a teraz sa chystam aj druhy 😝

no..este to nejak nepocitujem, ale myslim, ze cim blizsie k veceru, tym budem nervoznejsia. mame som povedala, nech mi zajtra ani nevola, lebo budem nervna 😀 zajtra rano uz nechcem nikoho pocut. budem mat co robit sama so sebou 😉 drzte mi palce....potom sa urcite ozvem.

nedockava4
3. nov 2009

aeouliana....budeme na teba vsetky mysliet....zelam rychly porod 🙂

nikush
3. nov 2009

svezami: gratulujeeeeem!!!!!!!
no ja to mam uspesne za sebou taktiez...29.10 sa nam narodil Simon, 3700g, 52cm...vytlacit ho bolo vzruso...
rodila som 2 dni, ale o tom potom...

anasta
3. nov 2009

baby, tak gratulujem, ja som ešte iba v 24.tt, rodiť budem v šaci a už tam aj chodím za dokym...aký je tam personál a čo lekari??? pri ktorých ste rodili???svezami, myslím, že ty si písala, že chodíš za Dosedlom, rodil ťa on??

aeouliana
3. nov 2009

nikush: GRATULUJEM!!!!! 😀 uz som na Teba myslela, ze sa neozyvas.

nedockava: dakujem, budem to potrebovat...uz to vo mne zacina vriet..to bude noc! 🙄

jawan
3. nov 2009

nikush: tak aj ja sa pripajam ku gratulacii nech ste razdva fit 🙂 🙂 🙂

svezami: aj tebe gratulujem a potom napis o porode 🙂 🙂 🙂

aeouliana: tebe drzim palce nech ti to zajtra dopadne co najlepsie budem na teba mysliet 🙂 🙂 🙂

aeouliana
4. nov 2009

dakujem za slova povzbudenia.... 🙂 ozvem sa ked budeme doma. drzte sa babule 😀

svezami
4. nov 2009

nikush: gratulujem
Anasta: ano Dosedla
baby, opisala som siahodlho moj porod, no neuverejnilo to, ale nestiham to opisat este raz...takze inokedy

valhali
4. nov 2009

jawan,ja mam cisarsky uz na 100%,kvoli tenkej jazve, dnes som bola v Saci na poradni,takze na druhy tyzden v piatok dostanem uz termin sekcie. Uz teraz mi lepi...jednu sekciu mam za sebou a uz teraz sa bojim,ako budem zase tu bolest rozchadzat,ale uz sa aj velmi tesim na maleho 🙂

tak aeouliana to uz ma urcite za sebou... 😉

anasta
5. nov 2009

svezami

ja tiež chodím ku Dosedlovi, tak ma nestraš, zbabral dačo??? prosím opíš pôrod aspoň nejak v skratke...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre