Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

aeouliana
1. dec 2009

Valhali: dnes rodis...tes sa! babenko bude coskoro pri Tebe 😀
jawan: este si cela? 😉

jawan
1. dec 2009

aeouliana: este som cela idem az pred vecerom na kontrolu ale necitim sa na to zeby sa nieco malao udiat.

aeouliana
1. dec 2009

jawan: nooo..este mas 3 dni cas 😀 ale nikdy nevies...malinkemu sa asi paci v brusku 😉

jawan
1. dec 2009

tak ja som doma a mam ist az v pondelok na dalsiu kontrolu ale uz by som isla aj dnes dcera ma dnes nechcela pustit domov ze nech uz idem pre braceka 🙂 🙂

aeouliana
1. dec 2009

jawan: do pondelka??????? to cakanie je hrozne....uz som ja z toho nervozna 😝 ale mam citak, ze vikend to istiii 😵 no uvidime ako sa osvedcim ako vestica 😀 ))))

aeouliana
2. dec 2009

no..VALHALI uz ma najhorsie asi za sebou 😀

jawan
2. dec 2009

aeouliana: no bodaj by si mala pravde. dnes mi volal doktor ze mam prist zajtra na ctg a ze to vyhodnoti ako som na tom takze mozno to bude aj vikend.a pytala som sa vcera na valhali tak uz to ma za sebou ale robili ju az vecer akurat ked som tam vcera prisla tak ju robili tak som cakala do pol siestej kym ma vysetril. ale ze sa ma dobre tak jej drzim palce 🙂 🙂

aeouliana
2. dec 2009

jawan: u koho budes rodit? mas vybrateho dokyho, alebo kto bude mat sluzbu? 🙂

katrinb
2. dec 2009

baby, rodili ste niektora u prednostu? Kludne mi napiste aj IP....dik za info

jawan
2. dec 2009

aeouliana: ja budem rodit u dosedlu ja by som sa bala nechat to na nahodu aj ked som pocula ze su vsetci doktori v saci ok.

aeouliana
3. dec 2009

jawan: suhlasim, je to tak lepsie.
katrinb: ja som rodila u Dr.Tomasu..odporucam. ak mas na mysli Dr. Frica..vraj je tiez dobry.. 🙂

katrinb
3. dec 2009

Ano Frica som mala na mysli. U Tomasu som bola uz 2x na kontrolu a je fakt zlaty...

anasta
3. dec 2009

baby chcem sa Vás opýtať, keď máte vybratého lekára ku pôrode, treba si ho ,,zazmluvniť,, čiže vypísať ten papier v nemocke a zaplatiť nemocnici alebo v prípade, že to príde zavoláte dokymu a dáte peniaze len jemu za pôrod?

katrinb
3. dec 2009

anasta - super otazka, aj mna to zaujima 🙂

aeouliana
4. dec 2009

nooo..valhali by uz mala aj domov prist.. JAWAN:ako Ty? vikend?

jawan
5. dec 2009

aeouliana: tak ja som este stale doma a vobec sa necitim na porod ja este na alexandri budem doma 😀 😀 😀

aeouliana
5. dec 2009

JAWAN: neboj.....zajtra porodis 😝

anasta
5. dec 2009

baby poraďte, neviem ako to teraz funguje v šaci...švagriná, keď rodila pred 2 rokmi, tak nepodpisovala žiadnu zmluvu....mala len zavolať dokymu ale jej to vyšlo keď mal lekár službu.....aeouliana ty si už po pôrode a jawan ty už každúchvíľu a vyzerá to tak, že aj ja budem rodiť u Dosedlu.....

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jawan
5. dec 2009

anasta: presne tak ako pise asandys netreba davat sponzor je lepsie ked sa dohodnes priamo s lekarom aj tak je to dost financne narocne 😨 a dosedla je super lekar 🙂 🙂

aeouliana
6. dec 2009

JAwan: Ty si este tu? ved somTi vyvvestila, ze dnes budes rodit..tak sup-sup do nemocky... 😝

anasta
6. dec 2009

ďakujem baby......
jawan, viem, že dosedla je super, preto ku nemu idem rodiť.....vieš ja som mala problém otehotnieť a on mi porobil vyšetrenia, poradil ako máme postupovať ďalej, keďže ja som bola ok, poslal manžela na vyšetrenie a mal pravdu.....pritom 3 roky sme sa snažili mať bábo a žiaden lekár pre nás neurobil to čo on.....
no a teraz je všetko ok....som v 30tt a niekedy na druhý týždeň ku nemu idem na prietoky....

jawan
6. dec 2009

aeouliana: Ani dne sa necitim na to ze by som mala porodit ☹ ☹ . rano som hladala v cizme ci nam Jakubka nepriniesol mikulas 😀 😀 😀 a nic. ideme sa prejst po trhoch tak uvidim co bude. mam taky pocit ze mi tvrdne brucho a kazdy vecer idem spat s tym ze dnes v noci to uz bude a stale nic. moje dievcata mi hovoria ze ked na mna pridu porodne bolesti ze mi nebudu ani verit lebo stale im hovorim ze NO DNES TO UZ URCITE PRIDE 😀 😀

jawan
6. dec 2009

anasta: drzim ti palce nech ti to vsetko dobre dopadne a nech mate este vela deti 😀 😀 a nech vam robia radost. tak ja utekam do mesta pa

aeouliana
6. dec 2009

jawan: no snad prechadzka pomohla...drzim palce 🙂
valhali sa nejak neozyva.... 😒

jawan
6. dec 2009

aeouliana: no mam pocit ze nepomohla nic sa nedeje. zajtra idem na kontrolu vecer o pol siestej tak som zvedava co mi povie doktor.
valhali sa ani mne este neozvala tak neviem ci prisla dnes alebo este neprisla. ale aj tak si urcite nesadne hned za pocitac. taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak jej zavidim ze to ma uz za sebou dufam ze sa maju dobre. uz sa tesim kedy sa ozve ze ako bolo a hlavne ako to je s navstevami. 😒 😒

aeouliana
6. dec 2009

JAWAN: no ved uvidis zajtra co s navstevami.... drzim palce nech to uz aj Ty mas za sebou 🙂 ako vestica som uuuuplne prepadla 😠

jawan
7. dec 2009

tak som doma a zase mam ist v stredu tak uvidime co sa bude do stredy diat. a navstevi su stale zakazane to uz prehanaju 😠 😠 😠

aeouliana
7. dec 2009

jawan: musis vyskusat zarucene recepty ako horuca sprcha, behanie po schodoch a uplne najlepsie...muchlovanie s manzelikom 😀 😀 😀

jawan
7. dec 2009

hovorila som manzelovi tak on sa boji ze nieco malemu urobi tak mi ostava ta sprcha alebo schody. no ale mali tak strasne dnes kope ze uz som mu povedala ze ked mu je mali domcek tak nech sa narodi a bude sa rozvalovat v postielke 😀 😀 😀 tak dufam ze ma pocuvne. 😅 😅 a rano bude na svete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre