• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

28. decembra 2016 
Garonka drzim palce:slight_smile:
7. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka, boli sme v inkubatore, mali sme aj zltacku, brali sme aj 2 druhy antibiotik, tak preto dlhsie.
Manzel mi ich aj zobral domov oprat, inak by som mala spotrebu vyssiu :wink: .
7. jan 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cathuska diky diky diky :dizzy_face: aj sa teším aj sa bojím neviem či to je normalne

Peti ale chvalabohu že to prešlo možno aj moje male bude mať žltačku mam cele tehu problemy s tymi pečeň.testami hoci bilirubím je na normalnej hranici ale je veľka pravdepodobnosť že male žltačku dostane no ja by som bola rada keby bolo oki, :wink:
a mala si aj deku pre maleho so sebou ak ti ho nosili na izbu?
7. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deku,zavinovacku/na nej lezal v postielke/aj rukavicky som si zobrala z domu, aj cumlik.
7. jan 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka: to vsetko si brala z domu? ja tak som pocula,ze zavinovacku maju.
7. jan 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suzan, ja som ju mala v postielke a na nej lezal maly. Inak deticky nosia pekne zabalene, vycesane :slight_smile: .
7. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky myslite nam na zajtra. ked vsetko dobre pojde ,zajtra idem rodit. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. jan 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Garonka aj ja som sa bala aj tesila:slight_smile: je to uplne normalne.. jaj ale ake je to super byt maminkou :slight_smile:
7. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej, :slight_smile: čítam Vás už týždeň a teraz som sa odhodlala napísať aj ja. Ja čakám druhé bábo (24.2). Doma mám chlapčeka (Miška) a aj teraz by to mal byť chlapček. Miška som rodila, toľko spomínanej Šaci, a môžem povedať, že chváli na ňu sú naozaj pravda. Ja som bola spokojná so všetkým, či už starostlivosťou o mňa alebo o Miška. Teraz by som mala rodiť u Mudr.Ševčovičovej, ale od 15.2. do 22.2. odchádza na dovolenku. Je to okolo mojho termínu a ponúkla mi, že ak to príde v tom čase, môže ma odrodiť buď Mudr. Vargová alebo Mudr. Petríčková. Moja otázka na Vás: vie niekto niečo o nich, lebo mne sú "neznáme".
7. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alulab, ja som rodila v marci tohto roku u Dr. Petrickovej, sice n apalnovanu sekciu, ale bola velmi velmi dobra, pohodova, chodila za mnou aj na izbu po porode, nemam jedineho zleho slova na nu, tak vrelo odporucam.:slight_smile:))
7. jan 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alubab- aj ja som rodila u dr.Petrickovej a bola som naozaj velmi spokojna ... :slight_smile: takze aj ja mozem len odporucat :sunglasses:
8. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak my sme uz z porodnice coma. Paulinka sa narodila 5.1.2010 o 18:35 (3600gr,52cm). Rodila som u dr. Totha a mozem vrelo odporucit. Porod bol rychly a vsetko prebehlo dobre. :slight_smile:
9. jan 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ined

Vidíš už ste doma :slight_smile:
Držte sa, my už prikrmujeme lebo Adamko je velmi hladný a moje mliečko mu nestačí :frowning2:
Pa Jarka
9. jan 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ined: tak ti gratulujeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prajem tebe aj malinkej len to naj naj naj nech vam mala robi len radost a nech mas vela mliecka. a malinka ma naaaadherne meno. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky prosim vas viete mi povedat aky je pan doktor Luptak?On je aj porodnik?Ake skusenosti mate s nim?
9. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mravvcek, je to skvely lekar, ma ľudsky prístup, hoci mňa len vyšetroval v nemocke a aj na vizite bolo vidieť že ma zaujem ako som sa citila, ale na druhej strane jedna baba mala iste problemy a prehliadol ich :zipper_mouth:
10. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka dakujem za info :slight_smile:,ma este niektora z vas skusenost s Dr.Luptakom?
10. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa vas spytat, ci je potrebne sa objednavat na to poucenie o epiduralnej anestezii...
DAKUJEM :slight_smile:
A blahozelam novym maminkam a ich detickam prajem vela zdravia...
10. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedočkava myslím že na to poučenie posielaju sami aspoň ja som tak počas pobytu v nemocke to postrehla :wink:
10. jan 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava4, na to poucenie sa netreba objednavat, ja som bola teraz v piatok, len ked sme tam prisli rano o 9tej, tak sestricka nam povedala ze teraz doktorka ktora robi tie poucenia nema cas, ze mame prist az poobede o 13.00, takze sa tam radsej vyberte v poobednajsich hodinach, cele poucenie trva cca 5 minut... :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mravvcek
Dr.Lupták je moj gynekolog a perd týždnom som aj pri nom rodila.
Bol super , ja osobne by som Ti ho odporučila :slight_smile:
11. jan 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garonka, kejtty...dakujem...tak zajtra sa tam vyberiem...uvidime, co mi povedia...snad ma poucia :slight_smile: a vecer poradna u Dosedlu...tesiiim...uz som zvedava, co ta moja Zara robi a kedy opusti svoj domcek urobeny z mojho bruska....
Ma niektora termin 25.1?
11. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chodim ku Dosedlovi na poradne, no minuly tyzden mi povedal ze nas maly ma uz cez 3kg, tak sa mi posunul termin porodu o 2 tyzdne skor (21.1) podla velkosti maleho. Ale podla PM mam termin 3.2.
Takze nedockava4 mozno budeme v porodnici spolu trpiet :slight_smile:
11. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kejtty...wow, tak to by bolo super...nie to trapenie, ale to, ze by som tam niekoho "poznala" :slight_smile:
a kedy mas dalsiu poradnu?
11. jan 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak v nedelu 17teho este mam volat Dosedlovi a sa s nim dohodnut na poradni... takze neviem ti presne povedat. A budes pri nom aj rodit?
11. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, pekne baby za odpoveď (asandys, gabika82). Prajem Vašim detičkám, aby rástli do krásy a robili len radosť. :slight_smile: gabika82, mohla si dr. Petričkovej zavolať hoci kedy aj v nočných hodinách, aby prišla k pôrodu? A ešte pozrela som si tvoj albumček, ty si odchádzala z nemocnice bez perinky? Pýtam sa to preto, lebo prvého syna som mala v lete(v horúčavách) a išiel domov iba v košieľke a tenkej perinke. :wink: A teraz neviem...Ďakujem
11. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mna by zaujimalo co treba obliect babatku pri odchode z porodnice ak bude vo fusaku, este nieco teplejsie ako napr. overal?
11. jan 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejtty, ja som odchadzala s porodnice 26.12., dala som malemu dupacky, teply svetrik, overal, jednu tenku ciapocku a jednu hrubsiu, rukavicky a do vajicka fusak.
11. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka dakujem za odpoved. A na nohy stacia tensie dupacky, alebo tie hrubsie ako svetrik? Neviem ci sa mi potom zmesti do overalu :slight_smile:
11. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka pozrela som do tvojho albumu, kde si kupila ten pekny bielucky svetrik pre maleho? velmi sa mi paci :slight_smile:
11. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok