• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

2. novembra 2017 
@nika.r
myslim, ze ak by si mala dohodnuteho lekara, tak aj tak by si nesla skor, lebo prietoky robi sestricka a podla poradia. ja som chodila uz na osmu pol deviatu rano a v pohode, bola som medzi prvymi. aj ked teraz v lete mam pocit, ze je ooovela viac tehuliek ako bolo v oktobri :grinning:
30. jún 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika.r na prietoky berie sestricka podla poradia,potom cakas este na poradnu, niekedy sa fakt tam nacakas. Pri prvom som tiez som zvykla chodit na osmu a niekedy sme odchadzali az na obed :frowning2: Pri druhom som mala dohodnuteho lekara,vtedy chodis na cas kedy ti povie ze mas prist,ale ked je na sale tak zase cakas na neho.Ja som niekedy chodila aj vecer a vtedy to bolo raz-dva... :grinning:
30. jún 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co su tie prietoky???
30. jún 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko je to zaznam srdcovej frekvencie babatka a prípadných kontrakcií a reakcie baba na kontrakcie
30. jún 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.......

a to co ma taky nazov, ze prietoky??? :slight_smile: ja reku ze to ma nieco s vajcovodmi alebo co :sunglasses:
30. jún 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko prepac, pomylila som sa - pri prietokoch sa ultrazvukom kontroluje prietok krvi placentou a pupočníkovými cievami. Od prietoku závisí dostatok kyslíka a živín pre plod
to co som pisala pisala predtym je ctg
30. jún 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...mno, toto dava vasci zmysel...a to robia kazdej tehuli?
30. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko ano, kazdej,najprv to kontroluje pri usg gynekolog a v poslednych tyzdnoch uz v porodnici kde budes rodit
30. jún 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ouki...zasa som mudrejsia......
30. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence ma napadlo,ked ste nemali vybaveneho lekara,tiez sa s Vami dohodli na konkretnom termine porodu,ked sa blizil ten Vas alebo Vam hrozilo,alebo ste prenasali? :slight_smile:
4. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked vas tak citam asi pojdem rodit do sace ku dosedlovi :grinning:
6. júl 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vitezova dobrý výber :grinning: :sunglasses:
6. júl 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Chcela by som sa opýtať,ktoré ste rodili u Dosedlu koľko ste mu dávali za porod?Ja chodím za ním na UTZ a som rozhodnutá na 100% rodiť u ňho.Kľudne píšte IP.Ďakujem
6. júl 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzi44
@nikush ďakujem za reakcie.
6. júl 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka prvykrat som nemala nikoho vybaveneho ,nechali ma prenasat tyzden a kedze som uz mala trochu problem s tlakom tak si ma tam nechali a vyvolavali porod,pri druhom som mala dohodnuteho lekara,dohodli sme sa ze pridem na prijem ked bude mat sluzbu, ale prislo to na mna v noci ,takze rano v den ,kedy som mala prist na prijem som porodila len skoda ze nie pri svojej dr. ale nechcela som ju tahat v noci z postele a netusila som ze to bude take rychle myslela som ze ju pockame ked pride do sluzby, lebo pri prvom kym som porodila tak ubehla noc a porodila som az na obed
7. júl 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem saq ta opatat ako to je s epi?je to bolestive?dik
7. júl 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sudoku myslis to pichnutie EPI? podla mna to nebolo az take strasne,asi ako ked ti pichnu injekciu.Pri prvom som mala epi,dlho trvalo kym som sa otvorila,bola som uz unavena a mala som velke bolesti ,takze v porovani s bolestami to pichnutie bolo nic.Trochu ma potom bolel chrbat ako keby mi niekto po nom silno buchol trvalo to asi dva dni.
9. júl 2010 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence.Tak sa pridam do debaty o porode v Saci.Rodila som tam v novembri 2008,nemala som ,,vybaveneho,,lekara,pretože si myslim,že dobrý lekar je ten,ktorý sa o každu pacientku stara tak ako sa ma.A vobec sa nemožem stažovat.Všetci lekari v Saci boli milí,podrobne a ochotne mi všetko vysvetlili,takže sto percentna spokojnost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Rodila som u dr.Luptaka,a on,ako aj sestry na sale boli vynikajuce a aj vdaka nim sa uz teraz teším na svoju reprizu v novembri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak vam všetkým držím palce,aby ste aj vy spominali na porod len v tom najlepšom.Ahojte,Margab
11. júl 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme tuuuuuuuuuu :slight_smile: zdrave, krásne, vonave :slight_smile: papame a spime, porod bol cisarakom super, dala som si pichnut spinal a na porodnej sale som sa citila ako VIP klient aj ked som nikoho nemala vybaveneho :slight_smile: odrodila nas p.MUDR.Pankuchova ktor si nas aj na cisarak objednala a musim povedať že všetko na sale prebehlo OK, dokonca som sa smiala pri porode s anesteziologickou, taka bola zlata stale mi hladkala vlasy a rozprávala čo práve robia..mala bola do polhodky vonku kedže rezali ten isty rez druhy krát vraj to trváý dlhšie, potom mi ju hned ukazali...krasneeeeeeee niečo po 8 rokoch vidieť opat taky zazrak co ste nosili pod srdcom... jujjjjj malička mala 48cm a 3250 gramov. krasna babulka :slight_smile: takže baby Šacu odporučam, jedniny problem maju s izbami..skoro nič nemali volna jeden den som bola na obyčajnej,,, brrrrrr a potom sa uvolnila izba za 800sk tak som ju hned vzala..mali neustale plno!!! moj porod mal číslo 718, uznajte kolko žien tam chodi rodit :slight_smile: prajem vam všetkým bezproblemovy porod a zdrave dedičky :slight_smile: papa idem k princezne lebo práve sa zobudila :slight_smile: pekný den
11. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatita-gratulujem!!! :slight_smile: Ja sa idem zajtra objednat na sekciu :slight_smile: Po akom case Ta presunuli na normalnu izbu?Kedy Ta mohol prvy krat prist pozriet manzel a kedy videl malicku?Ako dlho si tam po sekcii bola?Prepac,ze sa tolko pytam,ale uz som strasne nedockava :slight_smile: Za spinal si pri cisaraku platila?a ako je to na obycajnej?Tiez mam strach,ze tam bude asi plno...
11. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tatita, závidím, že to už máš za sebou ... ja idem na plánovaný cisársky 6.8. a skúsim tiež spinál ... prvú dcérku som rodila pri celkovej anestézii ale skúsim to radšej s lokálnou ... po prečítaní tvojho príspevku aj prestávam mať strach :grinning: a to s tými izbami bolo stále tak, ja chcem byť sama na izbe, ale viem, že je to problém ... a s tými normálnymi izbami je to fakt až také hrozné ??? .... a kedy ťa cievkovali? po pichnutí spinálu, alebo predtým ... a nemala si strach ... a kedy si "odtŕpla" ... a ..,. strašne veľa otázok, ale som fakt nesmierne zvedavá, kedže ma to o chvíľu čaká ... no a samoozrejme blahoželám k bábetku :slight_smile:
11. júl 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som bola na obycko izbe, a nemali sme problem... :wink: ziaden strach...mne tam bolo uzasne ako v hotely :grinning:
11. júl 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za spinal sa neplati, je to sucast operacie. cievkuju predtym ako pichnu. normalne izby - nie je tam ani skrina a na izbe je 5 zien. komu to nevadi nech. manzel uvidi dieta hned. teda uz umyte a zabalene. manzel na jisku moze prist hned, ale nemal by sa tam dlho zdrziavat, je to na specialnej sale
11. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zhruba po hodke zacnete odtrpnut :sunglasses: , ale po takych 4-och je to uz ok. postavit, sa ale mozte az na druhy den a aj vtedy sa odcievkuje. cievkovanie je uplne najmenej. pri cisaraku sa robi aj klystir. tiez to nie je nic hrozne
11. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne klystír nerobili, ešte som sa pýtala, či mi ho idú spraviť, tak sa na mňa udivene pozreli, že načo? :slight_smile:
11. júl 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne aj ostatnym zenam , ktore isli na sekciu Ano. asi sa zmenila doba, ja som "rodila" pred mesiacom a pol
11. júl 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pred 3,5 rokmi, takže môže byť ... ale radšej by som bola, keby mi ho nerobili ... :confounded: :confounded: :confounded:
11. júl 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila pred rokom, a pytali sa ci suhlasim s klystirom a dali mi podpisat aj papier....suhlasila som ...a som rada...vsak to nie je nic strasne...
11. júl 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám také bolesti spôsobené neskutočnou zápchou pri oboch tehotenstvách, že na to vôbec nemám chuť :unamused:
11. júl 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne klystir pomohol hehe :sunglasses:
11. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok