Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

lusinkaj
14. sep 2010

@fecova tak to mi je luto,ze az take zle skusenosti mas...... ☹ fakt kazdy dr.ma nieco zle za sebou...

jonki
14. sep 2010

@usiko vdaka ze si ju spomenula...uz som jej napisala 😉

a dakujem aj vam ostatnym za odpovede 😉

lusinkaj
16. sep 2010

@usiko ahoj,ty si uz pisala dr.do nemocky? 😉

nelake
17. sep 2010

@lusinkaj Ty si už mala aj ďalšiu poradňu v nemocke? A na, ktoru hodinu ťa objednáva? Ja som včera napísala dokymu, tak uvidím čo mi odpíše 😉 Ako sa inak máte? Zdá sa mi, že si písala, že ideš na cisarák. Prečo? Ak to teda chceš napísať ...

vadelka
17. sep 2010

Ahojte 🙂
aj ja sa pridávam k vám,tiež budem rodiť v Šaci.Už som písala dokymu a v pondelok večer idem na prvú poradňu. 🙂
@nelake u koho budeš rodiť?
@lusinkaj držím palčeky,primár je fakt zlatý.... 😉

camilla_1
17. sep 2010

Caute kocky .... ako je to v saci moze byt manzel pri porode od zaciatku ?

usiko
17. sep 2010

@nelake lusinkaj caka dvojicky, tak asi preto ten cisarsky.....

nelake
17. sep 2010

@vadelka Ahoj, chcela by som pri Dr. Richnavskom (teda u primara)
@usiko ahaa, a kedy mas termin porodu? Pozeram, ze si v rovnakom tyzdni ako ja

lusinkaj
17. sep 2010

@nelake Prvu poradnu som mala 12:30h a druhu ma obj.rano na 8h.lebo mi brali aj krv a trebalo prist nalacno 🙂 potom napis co ti odpisal...mne odp.na maeil asi na 3den a hned na druhy som mu volala... 🙂
budme rodit cisarsky lebo mam dvojicky a nechcem riskovat... 😉
@vadelka dakujem,aj ty chodis k nemu?ano je mily a hlavne srandovny 🙂

zade
17. sep 2010

@fecova ahoj, pozeram, ze mame rovnaky termin porodu 🙂 Uz chodievas do sace na vysezrenia k lekarovi? resp. uz mas niekoho dohodnuteho, ja este akosi vyckavam a neviem.

usiko
17. sep 2010

@nelake no, ja mam 29 oktober ale podla mna bude skor🙂))

fecova
18. sep 2010

@zade no mame spolocny termin, ale ja idem na sekciu, lenze do novej nemocnice, mam tam vybavenu lekarku, ale ked som bola na 3D v Saci u Dosedlu, tak sa ma pytal, ci aj teraz mi ma spravit on sekciu, tak som povedala ze nie, lebo idem inam, ale keby som isla do Sace tak urcite za nim, a na tie poradne myslim treba chodit az od 30tt sa mi zda.

jonki
18. sep 2010

nechodi sa na miesto kde zena chce rodit na poradne az od 34tt? 😕 ja som 31tt a moja lekarka ma objednala k sebe este teraz na 24.9...a myslim ze pojdem este raz o 2 tyzdne a az potom do sace...

lauraespozito
18. sep 2010

@camilla_1 áno môže byť manžel pri pôrode ak si zaplatí 5000 sk

nelake
18. sep 2010

@usiko ja mam termin 26.10. - tak uvidime 🙂 Mozno sa tam aj stretneme.

usiko
18. sep 2010

@lauraespozito 5000 korun? som myslela ze 33 eur.....ci sa mylim? nie je niekde na nete cennik sluzieb v Saci? ja som to nenasla....

jonki
18. sep 2010

@usiko ano vies spravne ze od 1.7.2010 33eciek....za mm pri porode(pri druhej dobe porodnej)....ale laura asi pripocitala aj cenu za nadstandardnu vzdychacku....lebo si sa pytala ci s tebou moze manzel byt od zaciatku porodu 😉
ak budes v prvej dobe porodnej na spolcnej vzdychacke tam s tebou manzel nemoze byt kedze tam s najvacsou pravdepodobnostou budu aj ine zeny 😉

azuz
18. sep 2010

@jonki na poradne do porodnice sa chodi od 35tt 🙂 v 34-35 tt ti robi este poslednu poradnu tvoj gyndos 🙂

jonki
18. sep 2010

@azuz vdaka 😉 tak je to presne tak ako som si myslela 😉

vadelka
18. sep 2010

@nelake tak to je super.Richnavský je zlatý 😉 Už Ti odpísal?
@lusinkaj ja chodím k Dosedlovi a pri ňom budem aj rodiť 😉 Dúfam....
V pondelok idem o 19:30 za ním,tak uvidíme ako sme na rom.Viem,že on tu bude teraz len tak na striedačku.....
Ako je to tam s tými nadštandartnými izbami?Bývajú preplnené?

vadelka
18. sep 2010

@nelake tak to je super.Richnavský je zlatý 😉 Už Ti odpísal?
@lusinkaj ja chodím k Dosedlovi a pri ňom budem aj rodiť 😉 Dúfam....
V pondelok idem o 19:30 za ním,tak uvidíme ako sme na rom.Viem,že on tu bude teraz len tak na striedačku.....
Ako je to tam s tými nadštandartnými izbami?Bývajú preplnené?

usiko
18. sep 2010

@jonki aha, no a ked bude so mnou na prvej dobe porodnej na nadstandardke, a potom na 2. dobe porodnej nebude, tak tiez platim tych 33 eciek, plus nadstandard izba elbo len za tu miestnost?

usiko
18. sep 2010

@vadelka vadelka, si na tom podobne ako ja,ale dosedla tu nebude, ked budem rodit ja, tak nechapem, bude tu alebo nie?

vadelka
18. sep 2010

@usiko hej,sme na tom podobne.Keď som pri ňom bola naposledy 12.8.na sone,tak som sa ho pýtala,či tu bude a či ma teda odrodí a vravel,že áno.Vravel,že tu bude od 12. do 23.10 myslím.Tých 10 dní tu bude.Veď v pondelok sa ho ešte presne opýtam....Ty si si už niekoho vybavovala?

lusinkaj
18. sep 2010

@vadelka vidim ze si pekny tt...a bude tu Dosedla ked mas termin?ci ides sekciou ze sa naplanuje?lebo Dosedla tu nema byt nejaky cas 🙂

vadelka
18. sep 2010

@lusinkaj no už sa blížime do finále 😉 On tu v tom čase bude,aspoň naposledy mi to vravel,že v tom čase ako som písala,tu bude...Zatiaľ mi sekcia nehrozí...
Veď aj Tebe sa to už pekne blíži,možno sa tam stretneme 😉

lusinkaj
18. sep 2010

@vadelka tak asi sa nestretneme,lebo ja mam planovanu sekciu a chcem aby bola 24.9 alebo najneskor 27.9.cize ja budem skor ako ty 🙂

jonki
18. sep 2010

@usiko to ja neviem som len prvorodicka a info mam len od kamosky 😉 ktora tam rodila...a vravela ze za tu samostatnu vzdychacku sa priplaca....ona muza pri porode mala pri druhej dobe...a to platila....neviem ako by to bolo naopak...ked ho chces len pri prvej

nelake
19. sep 2010

@vadelka Ahoj este mi neodpisal. Pisala som mu vo stvrtok.

vadelka
19. sep 2010

@nelake Ahoj tak to by Ti už aj mohol odpísať....aby si vedela čo a ako 😉

lusinkaj
19. sep 2010

ja som pisala dr.v nedelu rano a odpisal mi az v stredu poobede cize kludne pockaj este 🙂 on napise

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre