Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

kuratko82
17. júl 2011

@marmatu radsej chodba ako by ma mali poslat domov... 😎 no velmi som zvedava.. idem este trosku popratat auto,nech je pekne cistucke a oddychovat este mam nejaku tu hodinku cas 🙂

diabliq6666
17. júl 2011

@kuratko82 ten klud poznam...to som aj ja bola pred porodom...nic ma nevytocilo,nerozhodilo🙂))dokonca som sa ani nebala🙂))a straaasne som sa tesila🙂)))zatka ti uz odisla?

cervena_ciapocka
17. júl 2011

@diabliq6666 áno, len zas prenášať dva týždne alebo tak tiež nie je najlepšie. No a zas tie vyvolávačky, ktovie ako na to reaguje dieťa, keď sa mé sa ešte nepýtalo a zrazu sa začne niečo diať.

cervena_ciapocka
17. júl 2011

@diabliq6666 a keď mne ešte neodišla zátka? Už ani len výtok nemám čo som stále mávala.

diabliq6666
17. júl 2011

@cervena_ciapocka dietatku to newa...je to len hormon,ktory prirodzene vyvolava kontrakcie...nooo...ak uz nemas vytoky je pravdepodobne,ze zatka ti uz odisla...tie vytoky su z nej...takze do tyzdna bude pravdepodobne drobec na svete🙂)))

kuratko82
17. júl 2011

@diabliq6666 hmm no myslela som ze ano,ale teraz som si neni ista.. lebo lekar ked ma vysetroval mi dal prst do krcka maternice,vtedy som zacala krvacat a dva dni to bolo take divne spinenie... vytoky nemam take ako predtym,len ako keby voda zo mna odchadzala..kazdu chvilu som mokra...

cervena_ciapocka
17. júl 2011

@diabliq6666 myslím, že neodišla ... ja som mala len taký ten klasický tehu výtok, aj to len občas a málinko. A nemyslela som tým, že ta vyvolávačka nejak škodí, ale proste skôr tak pocitovo 😅 ako keď nás niekto núti niečo 😀

amyy
17. júl 2011

ahojte,je tu niekto?asi mi odtiekla plodova voda ako rychlo mi mozu nastupit bolesti

rabiva
17. júl 2011

@amyy no mala by si sa do 2h dostavit do porodnice, ak ti ozaj odisla... ak tecie samovolne a nie je to ako cikanie, ze to nevies zastavit... 😎 drzim palce 😉

@cervena_ciapocka 🙂 pozeram ze uz ti svieti 41.tt 😅

amyy
17. júl 2011

@rabiva no najprv mi len trosku potom viac a teraz po trosku je to uplne priesvitne ako voda a tecie to samo ani neviem kedy,ale bolesti este nemam ziadne,nechcem sa ponahlat velmi do nemocnice,mozem doma pockat na kontrakcie take slabe alebo uz mam ist hned?maly je velmi nepokojny,stale sa len mrvy

rabiva
17. júl 2011

@amyy no mne neodtiekla takze v tomto moc poradit neviem, len co mam teoriu nastudovanu 😅 neviem ci ti hned mozu nastat kontrakcie, u kazdej to je ine. Kukuk k mojej kamoske, dnes akurat porodila, ako to u nej bolo:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jajka0211/
😎

cervena_ciapocka
17. júl 2011

@amyy mne povedali na poradni, že mám prísť keď budem mať kontrakcie, alebo keď mi odtečie voda, ... a s tou vodou čo najskôr mi povedal, lebo ja mám streptokoka, tak aby mi stihli podať včas liek.

@rabiva no dnes mám termín 😅 a druhý podľa ultrazvuku je v utorok ....

amyy
17. júl 2011

@rabiva ved ani ja nemam s tym skusenosti,lebo pri malej mi vyvolavali porod a vodu mi prepychoval,vobec ani neviem ake maju byt prve bolesti ani nic

dany1986
17. júl 2011

@amyy mne do 2h. po odeceni pl.vody prisli bolesti 😨

amyy
17. júl 2011

@dany1986 takze nevadi ked budem cakat doma na bolesti,nechcem uz panikarit

dany1986
17. júl 2011

@amyy kludne pockaj ja som hned sla po odteceni pl.vody a zbytocne 😉 radsej este si uzi doma aj tak do tych 2hodin ti staci prist do nemocky 🙂 tak drzim palce nech ti to ubehne rychlo 😉

amyy
17. júl 2011

@dany1986 ono to stale zo mna kvapka,ja vobec neviem ake to ma byt,od piatej stale sa citim ako babatko,stale som mokra,bude to isto plodova voda

kuratko82
17. júl 2011

@amyy pod do nemocnice,ja ta uz tu cakam 🙂

amyy
17. júl 2011

@kuratko82 uz si v nemocnici?robi dosedla?mam prist?asi mi odtiekla plodova voda,ale neviem naisto

janka196
17. júl 2011

@amyy ahoj mne odisla voda rano o siedmej.isla som do porodnice lebo som nejak necitila maleho. az potom v aute sa zacal mrvit ale uz sme sli ked sme boli na ceste. kontrakcie mi zacali az o druhej poobede. takze zbytocne som sla skoro. ale radsej takto a byt pod dohladom 🙂

kuratko82
17. júl 2011

hej tu som a robi on.... a myslim ze maju este volne... ja viem ze ked odtecie plodovka vraj treba hned ist... tak som pocula.. ja somna nadstandardnej sale....

amyy
17. júl 2011

@kuratko82 ked ja niesom si ista ci je to naozaj plodova voda a nechcem velmi panikarit,ja neviem co mam robit

marmatu
17. júl 2011

@amyy ja veim tak, že ked odtečie plodova voda treba ist bez otalania do nemocnice, a ak mas vložku na ktorej ta tekutina je, tak ju ber so sebou oni podla testu zistia či je to naozaj plodova voda

kuratko82
17. júl 2011

@amyy hej hej ja tiez som tak pocula,hlavne si mas dat obycajnu vlozku,nie always...

amyy
17. júl 2011

@marmatu aha,ale ked od piatej to zomna tecie tak moc to asi nebude vsak

marmatu
17. júl 2011

@amyy resp. das tu vložku s ktorou tam prídeš, ak to ešte stále tečie, len si daj už tu tehotensku, ide o to, že ked odtecie plodova voda možu sa k dietatu dostat nejake bakterie /tiez vsak nemam skusenosti, len co som studovala, ja by som vsak nečakala, a vobec nejde o panikarenie, ak to nebude ono tak ta prinajhorsom vratia domov, ak ano tak o par hodin uvidis toho maleho cloviecika z bruska/ drzim palce

amyy
17. júl 2011

@marmatu dakujem tak ja sa idem prezliect a idem drzte mi prsty

marmatu
17. júl 2011

@diabliq6666 urcite?uz som o tom počula, že ich davaju na osobitnu izbu, ale ked mi sestricka ukazovala izby tak mi ukazala len jednu bez platenia a tam boli asi oni, len som v tej rychlosti nestihla kuknut ci je to separe alebo ci su pomiešane, lebo som ich tam nechcela očumovať. ale tak zas netvrdim, že mi ukazovala všetko, prave naopak, lebo som nevidela ani tu jednopostelovu. ale napriklad ak ta pre nedostatok miesta daju na vzdycharen tak tam je to spoločne. a kde je teda ta druha štvorka?

piacere
17. júl 2011

@amyy len choď pekne do pôrodnice, radšej skôr, ako niečo zanedbať... mne vravel Dosedla, že po odtečení plodovej vody mám hneď prísť....

Držím palce 😉

rabiva
17. júl 2011

@kuratko82 😅 ty si na nadstadardnej? uz sa ti porod rozbehol? vsetko ok? 😉
@amyy drzime!!
@marmatu urcite nedavaju spoluobcianky s bielymi. To iste je aj v novej. Maju svoju izbu. Urcite 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre