Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

adka.b.
30. jan 2012

@daniela02 ahoj,tak na to nove nadstand.odd. velmi nerobia rezervacky dopredu..ked odrodis a bude tam volna izba tak ti ju ponuknu,ale ostali aj stare nadštand,izby na šestonedeli...

littlebaby
30. jan 2012

@adka.b. urcite si mne chcela pisat ? 🙂

adka.b.
30. jan 2012

@littlebaby 🙂 asi 🙂 si tam pisala o sekcii.. ze nerobia po termine a neplanuju...tak som napisala ako je to so mnou 🙂))

mexico_16
30. jan 2012

@adka.b. Ides druhe na cisarsky?

adka.b.
30. jan 2012

@mexico_16 ahoj..ano idem druhe na cisarsky,preco?

mexico_16
30. jan 2012

@adka.b. A koli comu ak sa smiem spytat ? Lebo ja mam mensi vekovy rozdiel a rada by som isla teraz prirodzene 🙂 U koho rodis?

adka.b.
30. jan 2012

Ja som sa rozhodla sama pre sekciu..uz viem co ma caka a nechcem riskovat nejake komplikacie pri normalnom porode ked prva bola sekcia 🙂 ale kludne mozes rodit aj normalne ak budes chciet...a u primara Richnavskeho

cervena_ciapocka
30. jan 2012

@daniela02 ja som porodila v pondelok popoludní a v utorok ráno my už malého dali na izbu, aj keď som vravela, že ešte by som si rada oddýchla 😖

cervena_ciapocka
30. jan 2012

Neviete ako dopadla @noellia ? Dúfam, že všetko v poriadku 🙂 🙂

mexico_16
30. jan 2012

@adka.b. Tak drzim palce. A jazva sa ti vobec nestensuje ? Cize nanamietali,ze chces sekciu ? Nepresviedcali Ta na prirodzeny porod ? 😵

adka.b.
30. jan 2012

@mexico_16 dakujem...a ty mas kedy termin,..jazva je zatial v poriadku...akurat uz citim taky tlak v jazve...ale ze vsetko je v poriadku...no nenamietali..len sa ma pytali či chcem rodit normalne alebo sekciou..ze mozem aj tal aj tak 🙂 a ty mas kedyermin?

mexico_16
30. jan 2012

@adka.b. v marci 😉

daniela02
31. jan 2012

@cervena_ciapocka no s tymto som mala problem aj ja pred 4 rokmi tam, ze sa ani nepytali a to som mala este infuzku a horucky , len toto mne vadilo asi najmenej, skor to ako boli zle poriesene izby, to umiestnovanie

daniela02
31. jan 2012

@adka.b. aj ty si mal prve sekciou ? Lebo som potom podobny pripad a tiez som uvazovala nad druhou sekciou, nie nad klasickym porodom a adka ty si mala richnavskeho vybaveneho nejako dopredu ?

cervena_ciapocka
31. jan 2012

@daniela02 ja som bola na obyčajnej izbe a tá vôbec nie je uspôsobená na to aby tam boli 4 mamičky a 4 detičky, aj priestorovo, aj ten počet (občas sa detičky budili navzájom).

daniela02
31. jan 2012

@cervena_ciapocka no tomu verim, takze sa to po 4 rokoch predsa len tak nezmenilo, predpokladala som ze toto budu mat vyriesene ked prilev rodiciek je naozaj velky, ja rozmyslam este nad bardejovom alebo nad novou

littlebaby
31. jan 2012

@adka.b. chela som napisat ze planuju 🙂 preklep 🙂 teda aspon mne planovali 🙂

alla24
31. jan 2012

@teleranka no mam aj dovod na cisarsky ale nie je to tak akutne tak ze mozem aj normalne prirodzene rodit. A poviem ti ze najhorsie je ked mas na vyber... No mam to za par ale ani si to nestiham uvedomovat. Malej kazdy vecer hovorim nech sa neponahla ze ma cas. Momentalne sme este robili taku mensiu prerabku v byte a ako tak okolo seba pozeram mam co robit do nedele kym to vsetko upratam a nachystam pre prichod malej. A este k tomu ma strasne boli zub vypadla mi plomba prave sa chystam k zubarovi ☹ Ale uz by som chcela preskocit ten tyzden aby uz bol klud a mohla som len cakat kedy to na mna pride a kedy budem mat malu v naruci. Zatial sa citim ok ziadne bolesti ziadne priznaky tak si myslim ze vydrzime do toho 40 tyzdna urcite.

alla24
31. jan 2012

@daniela02 no mozes mat aj izbu v starej casti. Nadstandard tam stoji 10 alebo 15 eur. Rozdiel je len v tom ze za 10 eur mas zelezne postele a za 15 mas drevene postele a dreveny nabytok. Na obidvoch izbach ste po 2. Mam pocit ze ta izba za 15 eur je presne ta stara nadstandardka z gynekologie, kde je teraz nove sestonedelie.

alla24
31. jan 2012

@daniela02 a este k bardejovu, tam rodila kamoska. Bola spokojna velmi si pochvalovala ale chcem ta upozornit ze tam su striktne za prirodzeny porod hoci si prve dieta rodila cisarskym. Tak si to este skus zistit ci by ti vobec dali na vyber...

daniela02
31. jan 2012

@alla24 no zial mne by asi museli, mam vysoke dioptrie az -9 a okrem toho uzku panvu to pri prvom neriskovali ani v Saci, ale po poslednom badani som sa uchylila k Kosiciam , bud nova alebo Saca

daniela02
31. jan 2012

@alla24 ale ja ma nakoniec este kopec casu 🙂

adka.b.
31. jan 2012

@daniela02 ahoj...ano,prve som rodila na sekciu a vtedy som uz mala vybaveneho primara..ja pracujem v šaci ako sestricka..tak som to nejak velmi nemusela vybavovat..

adka.b.
31. jan 2012

Nejake fotečky z noveho nadštandardu...v šaci

adka.b.
31. jan 2012

@alla24 ahoj a s tebou to ako vyzera? ides normalne alebo na sekciu? aj ja mam oficialny termin 17 februara

alla24
31. jan 2012

@adka.b. no idem normalne cize prirodzeny porod. Ja mam oficialny termin 19. februara tak to sa tam aj mozno stretneme. 😉

alla24
31. jan 2012

@daniela02 tak to je ine ak mas na to diagnozu. Ja som myslela skor na pripad ked sa porod skoncil neplanovanie sekciou ako napriklad ze babo nemalo dobru polohu a podobne. Tak by sa dalsia sekcia v bardejove moc nedala vybavit aj ked ja som stale zastancom ze nic nie je nemozne 😀

daniela02
1. feb 2012

@adka.b. tak to mas super, ja som sa este nerozhodla, ale mne bolo v saci dobre, nedostatky neriesim stale sa niekde najdu a podobne a aj tak sa necudujem nakolko tam rodi kopec mamiciek a vedia preco, mne tam vyhovovalo najma tto, ze manzel mmohol byt pri mne od rana do vecera, cize mi aj pomohol pri sprchovani , pri malej, proste stale a obja robime v ke, cize stalee moze odbehnut z roboty a dalsia vec ze vybavennie nadstandardu hoc v starej casti sa neda porovnat este s inymi nemockami.
Ja len v podstate teraz riesim , koho si vybrat a ako sa u neho hlasit

daniela02
1. feb 2012

@adka.b. ako super to tam prerobili v tej novej casti

daniela02
1. feb 2012

@alla24 no pri druhoom je to o tom, ze prve som rodila sekciou, cize prirodzeny asi nejak ani nezvazujem, pri sekcii uz viem co mma caka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre