Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

sisapetrigova
18. feb 2012

@adka.b. ahoj tak blahoželam, maličky je rozkošky 🙂 skoro vas pustili to je dobre a sestričky vsetko oki??? a ak sa mozem spytat za izbu si kolko platila?? dakujem a este raz blahozelam 😉

adka.b.
18. feb 2012

@sisapetrigova ahoj...dakujem velmi pekne...pustili nas skor,lebo ja som chytila nadchu a chcela som ist radsej domov...sestricky o.k. a ja som neplatila nic..lebo tiez som sestricka v šaci

mexico_16
18. feb 2012

@adka.b. Blahozelaaam tak to mate za sebou 🙂 Malemu prajem vela zdravicka 😵 😵 Je krááááśny ako babika 😵

sisapetrigova
19. feb 2012

@adka.b. aha no tak to je super potom 🙂 dufam, že na dcha je už prec a mozem sa opytat lebo ja rozmyslam nad rodenim v saci len chcela by som mat sama izbu jednotku a neviem treba si to objednat?? lebo je tam vraj malo izieb jednotiek co by sim i odporucila dakujem papa 🙂

teleranka
19. feb 2012

@sisapetrigova ahojky, neda sa to vopred objednat. okrem jednotky mas k dispozicii aj apartmanm ten stoji 70eur na noc. alebo ak by nebol volny ani ten, mozes ist na dvojpostelovu izbu a ak tam chces byt sama, priplatis si aj za tu druhu postel, teda dokopy to vyjde 70eur za noc.

teleranka
19. feb 2012

@adka.b. gratulujem, malicky je naozaj ako pisala
@mexico_16 krasny ako babika. ako sa citis?

mili9
19. feb 2012

@adka.b. gratulujeme,prajeme veľa zdravíčka 🙂

alla24
19. feb 2012

@adka.b. blahozelam tak uz dalsia stastna mamina medzi nami. 🙂 Ja len dufam ze o tyzden sa uz aj ja presuniem do tejto skupiny. Uz som baby fakt dost "na nervy" z toho cakania. Uz to chcem mat za sebou ved kazdu noc sa mi sniva ze rodim a malej sa asi to iste nesniva skoda. No ale tak asi uz teraz som fakt dobra mama ked je jej u mna tak fajne ze ani sa jej nechce oddelit 😀

donalona
19. feb 2012

ahojte, prosim Vas, co sa tyka planovaneho cisarskeho (na zelanie v podstate, ale to neriesim teraz), na ktory tyzden tehotenstva vam ho Dr. naplanoval????ja som teraz v 35tt, neviem co cakat. vdaka

mexico_16
19. feb 2012

@donalona Ahoj moja 🙂 cca 7-10 dni pred terminom sa robi..Este vydrz..

donalona
19. feb 2012

@mexico_16 ahoj Timi🙂 a da sa aj dohodnut ze 36, 37tt napr? nie na ukor dietata samozrejme, len ci sa o tom diskutuje vobec alebo ne

mexico_16
19. feb 2012

@donalona Moja no keby nato bol dovod,tak ti urobia skor napr.keby uz placenta nevyzivovala,preklamsia a pod.,ale takto skoro Ti urcite neurobia..A preco nadtym uvazujes ?

noellia
19. feb 2012

Adka gratulujem ti, malicky je krasny prajem malickemu aj maminke vsetko dobre vela zdravicka .

donalona
19. feb 2012

@mexico_16 len sa pytam lebo neviem v akych tyzdnoch mam cakat sekciu. a je riadne zaprety do rebier, ani sediet,ani sa zohnut🙂 no neviem neviem co bude o mesiac😀DD

mexico_16
19. feb 2012

@donalona My to iste uz len vydrzat..Rataj najskor cca 7-10 pred TP ak sa nevypyta sam 😉

alla24
19. feb 2012

@donalona ak by si chcela cisarsky v 36 tyzdni len koli tomu ze je male zaprete do rebier tak to jednuducho bude na ukor babatka. Ja viem co su to bolesti Asi okolo Vianoc som tyzden ci dva spala skoro v sede a so slzami v ociach. Mala bola zapreta o chrbticu a bolelo to neskutocne ale nakoniec si dala povedat a nastastie to preslo. Tiez som si vtedy hovorila ze neviem neviem ako to do porodu takto vydrzim ale urcite by som vydrzala co najdlhsie. Ved je to pre dobro tvojho babatka. Nam napriklad v 37 tyzdni povedali ze mala ma 2800 g a o dva tyzdne uz mala 3200g. Takze kazdy tyzden je pre babo len plus 😉 Drz sa.

silvulik10
20. feb 2012

@adka.b. Ahoj Aďka, gratulujem, malý je nádherný. Prajem veľa zdravíčka a Tebe rýchle zotavenie 🙂

donalona
20. feb 2012

@alla24 dakujem za odpoved, jasne ze nebudem surit

erikaika2011
21. feb 2012

Ahoj dievcata, mozno trosku z ineho sudka, ale chcem sa spytat, ci vam v porodnici hned ockovali babo.... neviem, ci to este funguje, ale ockovalo sa na 4. den po narodeni, ja s ockovanim nesuhlasim, tak sa chcem pripravit...dakujem

katusskaa
21. feb 2012

@erikaika2011 ockovanie proti TBC je od januara zrusene, cize ti ho nezaockuju - len ak chces, aj to nie vsade

erikaika2011
21. feb 2012

@katusskaa dakujem za odpoved, to si ma ozaj potesila.........takze asi budem bojovat len s nasou pediatrickou 😒

any395
21. feb 2012

milé mamičky, som licencovanou pôrodnou asistentkou a v rámci mojej súkromnej praxe plánujem rozšíriť psychofyzickú prípravu (PFP) aj pre mamičky z KE a okolia. Spustenie kurzov v KE záleží na počte nahlásených záujemkýň. Ak máte záujem, môžte mi zaslať správu na mail: por.asist@gmail.com a samozrejme podám detailné info ... pozdravujem 😉

lucon
21. feb 2012

any395 ved aj tu mozes este v skratke nieco k temam,...aby si nemusela pisat kazdej zvlast. mozno by som mala zaujem.

adka.b.
21. feb 2012

@sisapetrigova ahoj..izby velmi nechcu rezervovat ale keby si vedela presny termin porodu tak by som tam skusila zavolat..neviem ci ides rodit normalne alebo na sekciu...su tam 3 dvojky..3 jednotky a 1 apartman 🙂

adka.b.
21. feb 2012

mojho maleho tiež nezaočkovali...a problem je v tom ze nikde nemaju vakciny,tak neviem kde sa stratili ☹
Nemam vela casu sem chodit,lebo maly už ma koliku a a este aj dcera nechodi do skolky..tak mame doma rušno....ale vsetkym cakatelkam držim palceky aby vsetko dobre dopadlo a boli ste spokojne....pište..ja si to priebežne prečitam 🙂))

teleranka
21. feb 2012

@adka.b. juuj a ako riesis tu koliku? aby som vedela, co ma asi caka... to sa prejavuje tak, ze sa pučí a nemoze sa vykakat babatko, ze? a co s tym treba robit okrem masirovania bruska a cvicenim s nozkami?

lucon
21. feb 2012

@teleranka das ruricku do dupinky a pomozes mu 😕

katkarv
21. feb 2012

baby prosim poradte ako zozeniem Olšavskeho?Uz som mu pisala email aj volala na tu ambulaciu co ma v US steel ale nik to tam nebral,asi mi v Saci nepovedia kedy bude mat sluzbu ☹

mexico_16
21. feb 2012

@katkarv Ahoj zavolaj na ambulanciu pre tehotne 055/723 42 12 a ochotne mi povedia kedy sluzi 🙂

katusskaa
21. feb 2012

@adka.b
@erikaika2011 baby ozaj budte rady ze nemusite malych nechat pichat touto vakcinou. keby som bola vedela to, co som si o nej nacitala neskor, tiez nedam. maly sa narodil 6. decembra, ockovany bol 13. decembra, a ma zlu reakciu, zdurenu a zvacsenu uzlinu pod pazuchou. chodime do dolneho smokovca, zatial sme bez liekov, len to sleduju, krv, usg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre