Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

petka.m
19. okt 2007

A neboj naozaj všetko zvládneš, veď aj ja som mala obavy a myslím, že je to normálne...veď nevieme čo nás čaká, ale všetko dobre dopadne, uvidíš 😵

ruza11
19. okt 2007

mas pravdu a keby som nieco aj tak nevedela este su tu babky 😀 a tie sa uz drobca nevedia dockat

ruza11
19. okt 2007

tebe kedy povedal lekar ci to bude chlapcek alebo Dianka?

petka.m
19. okt 2007

nám to povedal dr. Rozpravka, keď sme boli na tom 3D, manžel chcel strašne chlapčeka, ale myslím, že teraz je veľmi rád, že je to nakoniec dievčatko 🙂 . Ale to je jedno, najdôležitejšie je zdravie. A kedy ideš do poradne?

danka2
19. okt 2007

Ahojte baby aj ja som rodila v Šaci a ruza neboj sa Dr. Luptak je dobrý aj napriek svojmu veku každý si ho chváli a to viem o čom hovorím kedže tam robím

petka.m
19. okt 2007

Ahoj Danka a ty si pri kom rodila?

ruza11
20. okt 2007

petka do poradne idem 31.10. to bude 18 tt 5 den. tak neviem ci nam to uz povie ze co to vo mne rastie.Kedze je to nase prve je nam to jedno co to bude,len nech je zravucke,ale mozno tak trosku aj ja aj manzel chceme dievcatko

ruza11
20. okt 2007

takze si bola spokojna Danka.Ja som tiez nepocula ani jedno zle slovo na Dr. Luptaka vobec nikde kazdy si ho pochvaluje ,ze pri porode velmi pomaha a vsetko vysvetluje co robi. tak este uvidime ale asi Luptak 🙂

petka.m
21. okt 2007

ahoj ruza11, tak držím palce aby bolo vidno čo to bude a daj potom vedieť 😉

maminake
23. okt 2007

Ahojte, čítam tu o Dr. Luptákovi a nedá mi, aby som k tomu niečo nedodala aj ja. Bol mi odporúčaný známou a urobila som dobre, že som si ho vybrala. Zavolala som mu asi mesiac pred termínom, či by bolo možné, aby som k nemu chodila, on súhlasil a odvtedy si ma vzal na starosť. Objednával ma tak, aby to vyhovovalo nám obom, hlavne, aby som dlho nečakala - takže super prístup. Pri prvej návšteve ma hneď vzal na ultrazvuk, dokonca volal aj manžela /preistotu som sa ho opýtala, či ozaj/. Povedal mi, že dieťa je z 50% aj jeho, tak prečo nie. Fakt som takúto ústretovosť nečakala. A tým to nekončilo. Každá jedna kontrola, ultrazvuk, vyšetrenie - jednoducho všetko bolo profesionálne, ústretové a vždy sme odchádzali s dobrým pocitom. O všetkom ma poučil, všetko vysvetlil, nechal mi priestor na otázky. Jeho vek nie je nevýhodou, prax má. Rodila som pri ňom, mal službu, keď sme dorazili a do 2 hodín bolo po všetkom. Spomienky na pôrod mám príjemné, manžela som mala našťastie pri sebe. Doky sa o mňa staral aj po pôrode, kontroloval môj stav, opýtal sa aj na bábätko, poučil ma ešte aj o tom, ako sedieť, aby som si neporušila stehy. A aby som nezabudla. Hneď pri prvej návšteve ma uistil, že môžem volať kedykoľvek, ak budú nejaké otázky, obavy, apod. Odporúčam ho, i keď verím, že veľa lekárov pôrodníkov má podobný prístup. A v Šaci zvlášť.
A ešte, ak mi viete niektorá poradiť - kde má vlastnú prax? Na akej adrese? Rozmýšľam o zmene svoje gynekológa. Vopred ďakujem. 🙂

petka.m
23. okt 2007

Ahoj maminake, dr. Lupták má svoju ambulanciu na Hroncovej 3, to je pod Amfiteátrom. Ak chceš môžem ti poslať je tel. číslo priamo do ambulancie, len mi daj vedieť. A pošlem ti IP.

ruza11
24. okt 2007

Ahojte baby,
som rada maminake ,ze si prispela.JA chodim k dr. Luptakovy a nemozem nanho povedat jedno skarede slovo. presne tak ako opisujes je mily,ustretovy,ochotny a o vsetkom ma vzdy pouci.Len som nevedela aky je na sale a ci ked ma vlasnu ambulanciu ci ju opusi pocas ord. hodin ak by to na mna prislo. ale ako tak citam kazda mate s nim len dobre skusenosti.
Vsetkym VAm dakujem co ste mi pomohli rozhodnut sa 🙂 dufam ze vsetko dobre dopadne a coskoro aj ja vycapim do fotoalbumu aj ja fotku nasho drobceka 😀

maminake
24. okt 2007

Ahojte 🙂
petka.m - no super, veď ja som ho mala celý čas takpovediac "pod nosom", neďaleko som totiž pracovala, kým som išla na materskú. Mám číslo na mobil, ale zíde sa aj do ambulancie. Ďakujem 🙂

ruza11 - ja som porodila v noci a medzitým "došli" ďalšie 2 jeho pacientky a odrodil ich neskoro poobede, hoci mu služba skončila už ráno. Celý čas bol tam a staral sa. Vôbec prístup všetkých v Šaci bol príjemný - aj na novorodeneckom. Napr. s manželom a s maličkou sme sedeli na chodbe medzi sálami a novorodeneckým a okolo šla primárka novorodeneckého a keď nás tam zbadala, pristavila sa pri nás, opýtala sa na meno a už nám "referovala" všetko o malej 🙂 🙂 🙂 /priznám sa, že som čakala, že nás "zjazdí", že prečo sme na chodbe. Dobré, čo?/

anika142
25. okt 2007

Ahojte, chcem sa opýtať, kde ma Dr. Lupták ambulanciu? Dakujem za odpoved.

ruza11
25. okt 2007

Dr. Lupták má svoju ambulanciu na Hroncovej 3, to je pod Amfiteátrom a jeho cislo do ambulanice je:055 633 36 23 a mail je: gyneko@gyneko.sk 😅

petka.m
25. okt 2007

Ahoj maminake, takže ruza11 ma už s tým číslom predbehla 😀 , nevadí, možno sa zíde aj iným dievčatám.

ruza11
25. okt 2007

ups 😀 ako sa mate obe?

petka.m
25. okt 2007

Ahoj 😉 , celkom to ujde, akurát vstala princezná 😀 a kričí, no vlasnte si rozpráva 😵
A vy ako? Už kopká maličká resp. maličký??? A ty ako sa cítiš???

ruza11
25. okt 2007

takze si pokecate co? my sa mame fajn. akurat dnes som mala taky zvlastny pocit ale velmi velmi jemnucky ani nie kopnutioe ale take ako keby dajaka bublinka vo mne pukla tak neviem ci to bol pohyb babatka 🙂 a uz sa tesime na ozajstne kopance. ty si kedy mala take prve ozajstne pohyby?

ruza11
25. okt 2007

A ja sa citim dobre az vyborne by som povedala. niesom unavena cez den toho stiham naozaj dost akurat si predstav vcera ci predvcerom som o 4:45 sa zobudila ze mam sialenu chut na kavu.snazila som to zahnat ako sa len dalo ,ale okolo 5 rano som podlahla a musela som si navatit taku uplne slabucku kavu,len aby mi nieco zavonalo.vypila som 2 hlty a sla spat. 😀 takze tak uz mi nieje zle a je to dalsie stadium maniere a nezvycajne chutky.Inak ja kavu vobec nepijem(s vynimkou skuskoveho obdobia) skor dam prednost mineralke ci caju.tak neviem co to do mna voslo a este tak skoro rano.JA taky spachtos

petka.m
25. okt 2007

No tak to môžu byť prvé pohyby, ked ti mám pravdu povedať ani neviem, kedy som to začala tak cítiť 😉 . Len viem, že ku koncu to už boli riadne kopance 😀 , ale ešte častejšie bolo čkanie, malej sa v kuse len čkalo 🙂 .
No a k tej káve, ja som v tehotenstve kávu vôbec nepila, pretože mi z nej bolo zle 😠 . Ale vidíš každá máme iné chute...
Ty ešte študuješ???

ruza11
25. okt 2007

ano som3 rocniku na pedagogike zatial 😀

petka.m
25. okt 2007

tak to je super, ja som tiež robila štátnice s diankou v brušku 😀 , takže sme ich absolvovali spolu 😉 .
a to chodíš do prešova?? a dávaš si odklad alebo to skúsiš zvládnuť popri materskej?

ruza11
26. okt 2007

je to pedeg, z Ruzomberka,ale detasovane pracovisko je tu v Ke.asi si dam odklad na letny semester,lebo casovo to nejak nevychedza v case mojich statnic je aj termin porodu.tak nechcem riskovat a ist s bolestami na skusky alebo nechat 2-3 dnove babo komsi doma alebo v porodnici.takze to nebudem komplikovat

danuska24
19. nov 2007

nerodila niektora v nedavnej dobe v Saci? mam hlavu ako balon co treba vziat mimcu do porodnice, lebo v nemocnici som sa to akosi nedozvedela... dakujem 😉

janka08
19. nov 2007

Ja som rodila v sacia bola som spokojna.

danuska24
19. nov 2007

jani a brala si pre mimco aj nejake oblecko?

janka08
19. nov 2007

Nie ziadne az na cestu domou:budes mat nadstandartnu izbu Danka?

danuska24
19. nov 2007

chcela by som, ak bude volna

danuska24
19. nov 2007

ty si mala? ide mi o to aby mohol prist manzel kedykolvek ku mne a aby bolo WC a sprcha ,,na izbe,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre