Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

kacenka78
24. apr 2012

Ahojte dievčence, už pred 6.rokmi som rodila v Šaci, hoci to mám cez 70 km do pôrodnice a teraz v auguste plánujem zase... chcem sa opýtať - vidím, že väčšina z Vás si dohodla konkrétneho pôrodníka - ja som to teraz nemala v pláne - ktorá z Vás si nevyberala pôrodníka a nechala to na lekára, ktorý mal práve službu? moja pôrodníčka spred 6.rokov už v Šaci nie je, a vo všeobecnosti je spokojnosť s touto pôrodnicou, tak zvažujem, že to nechám bez zajednávania konkrétneho pôrodníka - čo vy na to? a aké sú aktuálne ceny nadštand.izieb? sú teraz viaceré možnosti nadštand. izieb? prosím o aktuálne info, ak si nájdete čas...ďakujem 🙂

monika1091
24. apr 2012

@kvila no ja mam ist ku nemu az v 30 tt ze tam sa to vsetko dohodne co a ako tak som zvedava....

mirka_aa
24. apr 2012
kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 - kedy máš termín, pozerám, že sme obe v 23 tt, stretneme sa v pôrodnici? 🙂

14petulka88
24. apr 2012

@kacenka78 ja som ro dila 2krat v saci bez vybrateho porodnika... pred troma rokmi a teraz pred pol rokom a musim skonstatovat ze ani nebolo treba... zbytocne peniazky... myslim ze su tam vsetci lekari super 🙂

14petulka88
24. apr 2012

Baby vela tu pisete o tom hmate... mozem sa spytat co to je a naco vlastne je to dobre? 🙂 ja som rodila 2krat v saci a ani raz mi hmat nerobili 🙂

kacenka78
24. apr 2012

@14petulka88 dakujem za info a mam rovnaky nazor🙂 a vies, u koho si rodila?

katkarv
24. apr 2012

@kacenka78 ono dohodnut si lekara je asi na to dobre ze necakas dlho,ale dohodnes sa snim kedy mas prist do poradne a necakas tam ako tu niektore pisali ze cely den.Ja som mala dohodnuteho lekara a mohli sme chodit aj vecer,nemusel manzel cerpat dovolenku.A tiez je vyhoda ze ta pozera len ten isty lekar a vie o tebe vsetko,mne to takto vyhovovalo.Nakoniec som mu fakt vdacna ze moju situaciu vyriesil cisarskym lebo som spekulovala a myslim ze keby ma o nom nebol presvedcil a keby som sa nezverila do jeho ruk neviem ako by som dopadla keby som rodila ako som chcela.

kacenka78
24. apr 2012

@katkarv to máš zase pravdu, aj pred 6 rokmi som chodila za konkrétnou lekárkou v čase jej služby večer a nemuseli sme čakať...z tohto pohľadu som na to takto nepozerala 🙂 len vtedajšia moja pôrodníčka už nie je v Šaci, ale je teraz mojou gynekologičkou a keby ona bola v nemocnici, tak neváham 🙂 ale iných Dr. nepoznám, len z rozprávania a čítania na fórach... no ešte mám čas do júla premyslieť si to 🙂

14petulka88
24. apr 2012

@kacenka78 Pred troma rokmi u takeho starsieho plesateho pana fuuu no meno si nespomeniem... a teraz u mladuckeho pana doktora ktory ukoncil este len skolu minuleho roku Dr. Vrabel sa vola ale si myslim ze z neho daco bude proste super doktor :D az by som uvazovala ze si ho zaplatim kebyze mam dalsie dieta v buducnosti 🙂 ale oni su tam vsetci dobry si myslim vsak je to sukromna nemocnica.

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 :d ale ba aka nahoda :D ........ takze ty by si mala rodit 25 augusta.... a kam ides do porodnice do šace?

elfka.elfka
24. apr 2012

@katkarv ako sa mate katka? vsetko v poriadku?pekne papka a spinka? davno som ta tu nevidela..

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 termin mam cca 22.8., a určite Šaca...jedine žeby som to nestíhala a musela rodiť v Prešove, keďže do Šace to mám "kúsok" ...ale to nechcem 😀

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 no mne povedali tiez 22 august ale teraz co som, bola na 3D ultrazvuku tak mu vyslo Dr. Dosedlal :-P ze mala by som rodit 25-teho tak som zvedava .... aj tak na presny datum nebudem rodit.....

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 no moj prvorodeny je tiez august 2006, termin som vtedy mala 23.8. a narodil sa 19.8, takze nechame sa prevkapiť, kedy to bude tentokrát 🙂 na začiatku mi ultrazvukom vyslo 28.8. a raz zase 21.8., takže v termine 21-28 budem pripravená 😎

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 prosto koncom mesiaca sa to narodi.... tak som zvedava mozno budeme spolu na izbe :-P

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 presne tak, a šanca tu je 🙂 a chceš nadštandad? máš info o cenách teraz?

katkarv
24. apr 2012

@elfka.elfka ahojky,no vela casu nemam 🙂 no mliecka mame menej tak dokrmujem a spinka tak necele tri hodinky.A vy ako sa mate?

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 nie nie klasicka mi staci ta na 15 eur na den ..... co budem s viacerimy na izbe nechcem byt sama .... lebo to ani nemam sa ani ku komu ozvat ani nic....ty ako.?

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 ale aj ta za 15 € je uz forma nadstandardnej izby, nie? ja som pred 6.rokmi bola na dvojlôžkovej nadštandardnej izbe, nechcela som byť sama, ale zaroveň som nechcela byť ani na izbe s 3-4 postelami...lebo na beznej izbe predsa neplatis nic....

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 to naozaj? som myslela ze za vsetky sa plati a to ze za 15 eur som myslela ze je to u nich normalne a ze za vsetko sa u nich plati

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 je to síce súkromná nemocnica, ale to neznamená, že aj bežný štandard musíš platiť... jedine žeby sa tam zmenila situácia za tie roky, ale nemyslím...vieš si predstaviť platiace tmavšie spoluobčianky?

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 ufff to zas nie ... ale tak z nimi na izbe by som nechcela byt to by mi asi zmyzlo vsetko co sa da...

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 predpokladám, že sa to nestáva, aby došlo k takému umiestneniu mamičiek na izbe 🙂 ale ak by si zistila prípadne ďalšie ceny izieb, daj info🙂

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 ved akurat pozeram info na nete ...... ale nejako sa neviem dopracovat k cenam ... :-P neviem rpeco :d asi by som bola zaskocena :D

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 mne sa zdá, že som niekde videla len tak všeobecne napísané, že od 10 do 30 eur podľa typu nadštand.izby...

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 ale ba....

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 a to kde si pozerala asi... bo ja googlujem a nic....

jjeanny
24. apr 2012

@monika1091 @kacenka78 ahojte ceny novych nadstandardov 35, 50, 70 .. stare nadstandardy 15, 18 myslim a potom su izby pre nase spoluobcianky.

jjeanny
24. apr 2012

@katkarv ahoj Katka , dokrmujes z flasky? Ja tiez na tom niesom extra dobre s mlieckom, navyse maly vela grcka .. tak som zvedava, co nam povie Mudr. na pvej poradni. Adelka sa Ti budi iba na kojenie kazde tri hodky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre