Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 skus pozriet tu: ale je to stav z r. 2009...
http://www.ukulele.sk/gynekologicko-porodnicka-...

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 no vidis to mne staci obicajna za 15 eur ... ja sa tak nebudem trapit s čokoladkovymi žienkami :-P

kacenka78
24. apr 2012

@jjeanny dakujem za info ..... 70 €?? to je podla poctu posteli v izbe odstupňovné?

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 ak su za tych 15 € tie izby, kde som bola ja, tak aj mne to bude stačiť, ale to zistím asi až ked pojdem do pôrodnice 🙂

jkadankova
24. apr 2012

@kacenka78 Katka, ja som tam rodila pred 7 týždňami. Pôrodníka som nemala dohodnutého. Rodila som tam aj pred dvoma rokmi, lekárku som mala dohodnutú, no nemohla nakoniec prísť. Dnes tam už nerobí, a tak som si povedala, že nebudem si nikoho dohadovať. Veď všetci sú tam dobrí. Do poradne som chodila vždy doobedu, ale nečakala som viac ako 2 hodiny. Je pravda, že vždy je tam niekto iní, ale ak nie si riziková, tak si myslím, že to nevadí.
Čo sa týka izieb, je tam staré oddelenie šestonedelia, obyčajné izby sú za 10€, nadštandardy okolo tých 15€. Zadarmo sú len izby pre rómky. Potom je nové oddelenie šestonedelia a tam sú izby za 35, 50, 70€. Ja som bola na dvojke za 35€ a nemôžem si sťažovať. Parádne zariadené, čistučké, detské postieľky veľké drevené... Stravu nosia na izbu, návštevy máš od rána do večera priamo na izbe, môžu prísť aj malé deti na návštevu. Úplná spokojnosť. 🙂

monika1091
24. apr 2012

@kacenka78 no vidis to a mas to tu :-P tie ceny......

kacenka78
24. apr 2012

@monika1091 no vidím, vidím - odkedy je v Šaci nové oddelenie, tie ceny sa úplne pomenili...a že aj za obyčajnú izbu sa platí.... novinka pre mňa....

kacenka78
24. apr 2012

@jkadankova veľmi pekne Ti ďakujem za informácie, tie ceny ma trošku prekvapili, ale čo už 🙂

katkarv
24. apr 2012

@jjeanny ano z flasky ale este sa v pohode prisaje aj na prsnik az sa cudujem ze nevymysla.no asi 2x sa zobudi len na krmenie a potom uz je viac hore.

monika1091
25. apr 2012

@kacenka78 no myslim ze vtedy ti to uz bude jedno ze v akej izbe budes... :D

monika1091
25. apr 2012

@kacenka78 v dnesnej dobre sa plati za vsetko ale nezda sa mi to ze cokoladkove zienky nemusia platit za nic...... toto nieje spravodlive....

monika1091
25. apr 2012

@jkadankova kedze si nemala dohodnuteho porodnika... nebola si tak obmedzovana ze najprv pojdu tie co su dohodnute?......kt uz maju sv porodnika dohodnuteho......?

kacenka78
25. apr 2012

@monika1091 je pravda, že v čase pôrodu mi to bude jedno, ale ďalšie tri dni asi veľmi nie, tak preto špekulujem už teraz, aby som v tom mala jasno 🙂 🙂

kacenka78
25. apr 2012

@jkadankova a ešte jedna otázočka, niekde som čítala, že ked využivaš tu nadštandard.izbu v novej časti nemocnice (to je to na 8poschodí??), tak že bábo máš pri sebe vkuse aj v noci? je to tak?

monika1091
25. apr 2012

tak ja si zoberiem tu izbu za 15 eur..... som zvedava .. ale znama mi vravela ze ak nebude volne miesto tak si bdues musiet zobrat tu drahsiu izbu.....

kacenka78
25. apr 2012

@monika1091 ja este neviem, prehlad som si urobila a vyberat budem v lete 🙂

elfka.elfka
25. apr 2012

@kacenka78 izby su na tom istom poschodi, nejdes tym malym vytahom ale velkym.ked ides na vysetrenie prechadzas len cez chodbu, povedia ti kod. v izbe mas normalnu postielku, kde ti daju aj monitor a mozes mat babo pri sebe, ale nemusis. mozes ho nosit sestrickam, alebo sa s nimi dohodnut ako chces.. ja som prvu noc nechala malu im, ved mliecko este nemas a aspon som pospala zo 3 hodinky, co je moj doterajsi rekord odkedy sa mala narodila 😀 ja som bola nadmieru spokojna aj s pristupom aj s izbou aj s personalom... zlatucki ludia a necitis sa ako v nemocnici, co bolo pre mna dost dolezite.. a v novej casti nie je taky frmol, kedze sa tam nemotaju na chodbe mamicky a rodicky a ine pacientky.

monika1091
25. apr 2012

no ja asi vtdey ked uz pojdem rodit schmatne prvu izbu co bude ale k cigankakm nepojdem to je iste... :-P

monika1091
25. apr 2012

@elfka.elfka a za tu izbu o kt vravis ... kolko si zaplatila na den ?.....

elfka.elfka
25. apr 2012

@monika1091 uprimne povedane netusim, manzel to platil a ja som sa nepytala.. Izby velmi planovat dopredu nemozes, rezervovat sa nedaju, ked prides povedia ti co je volne. Ja som bola v novej casti v izbe c. 7, taka fialova, mozem hodit foto ak chces...

monika1091
25. apr 2012

@elfka.elfka no bolo by dobre ... to mas pravu musis zobrat co je ...... dufam ze plnka vtedy nebude......

ozujskova
25. apr 2012

ja som si den vopred rezervovala izbu 😀

kacenka78
25. apr 2012

@elfka.elfka a ty si mala izbu za 35 €? strašne veľa rôznych info som včera našla a mätie ma to 🙂)

kacenka78
25. apr 2012

@ozujskova vazne? to sa dalo? lebo aj mne bolo povedané, ze neda sa rezervovat, vyberas, co je volne v case, ked si odrodíš....

ozujskova
25. apr 2012

ja som mala de sekcie v piatok tak som volala ze vo stvrtok nastupim a ze si chcem zarezervovat izbu na stvrtok...rezervovali mi jednu na dvojpostelovej izbe..nebol problem..staci zavolat a oni ta napisu do planu 😀

ozujskova
25. apr 2012
kacenka78
25. apr 2012

@monika1091 no obávam sa, že v lete bude "perno".... všade okolo mna samé tehuľky, len aby sme si mali kde ľahnúť 😀 😀 😀

kacenka78
25. apr 2012

@ozujskova tak to aby som si planovala sekciu 😎 čo ale nie je vylúčené samozrejme...:( radšej ale nech ide všetko prirodzene a aj izba sa nejaka dobrá nájde 🙂

jjeanny
25. apr 2012

@kacenka78 @monika1091 ja som rodila 14ho, mala som tu izbu za 35 tie su dvojpostelove , za 50 jednopostelova a 70 apartman. Rozdiel medzi starym a novym odd. je aj v tom,ze stravu Ti nosia na izbu, na starom odd. chodis do jedalne. Mne maleho po dohode so sestrickou nedoniesli hned na izbu na cely den,noc .. ale az potom, podla toho ako sa citis. Co sa tyka rezervacii izieb, neda sa dopredu rezervovat, mozno je to inak pri sekciach, kedy uz vies presne termin porodu.

jjeanny
25. apr 2012

@kacenka78 na strane 271 a 272 su fotky z noveho odd.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre