Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

sunny15
12. aug 2012

@monika1091 malej tym ublizit nemozes...praveze gyndoši odporucaju sex...ale ak to tak bude tak ti to Dosedla mozno poradi...niektorej babenke tu gyndos nakazal sex...ale je jasne ze v tomto stadiu to uz nemusi byt ani prijemne a moze sa vyskutnut aj špinenie...tak skusaj dalej a mozno sa mala prihlasi o slovo uz onedlho 😉

monika1091
12. aug 2012

@sunny15 no kiezby si mala pravdu uz aj dnes v noci by mohla....

sunny15
12. aug 2012

@monika1091 noo to ti verim,ale ak mas dohodnuteho Dosedlu tak nech pocka do utorka ked sa vrati z dovolenky 😉

jlp
12. aug 2012

@monika1091 Ahoj dakujem, bola som na starom nadstandarde za 18e na den. Boli sme tam dve a bolo uplne super. Vraj tie nove nadstandardy za 35e na noc su mensie. Bola som spokojna.

monika1091
13. aug 2012

@jlp a tie izby za 10 eur?...... dufam ze to niesu tie co su tam ciganky

monika1091
13. aug 2012

@jlp ano ale az v utorok ....vtedy mam kontrolu u neho sak to uz zajtra uha no uvidime co povie

salien31
13. aug 2012

Ahojte , ja som rodila u Dr. Dosedlu min. rok a aj dalsie sa chystam k nemu je velmi dobry a bola som s nim velmi spokojna... ked som bola u noho na 2 prehliadke tak ma na porod rovno objednal ( na 38tt ) a sla som na vyvolavacku a so vsetkym som porodila za 5h.a ani ma nenastrihol ...

kacenka78
13. aug 2012

tak zajtra nás čaká ďalšia poradna a už máme prísť s vecami 🙂 tak uvidíme, či ostaneme alebo veci ponesieme naspäť domov a počkáme ešte týždeň do termínu 😀

sunny15
13. aug 2012

@kacenka78 fiiha takze mozno tam uz ostanes rodit?a budu ti vyvolavat porod?alebo preco uz s vecami ides??

kacenka78
13. aug 2012

@sunny15 termin mam o tyzden, ale dr. vravel o moznosti vyvolania porodu .... uvidime, ci doslo k zmenam od minuleho tyzdna .... maly uz citelne zostupil nizsie, ctg minuly tyzden mi museli opakovat, lebo sa nieco dr. nepozdavalo, nakoniec to bolo ok, takze uvidime, co sa bude diat zajtra.... teoreticky rodime, ale ja sa este chystam domov, nechcem vyvolany porod, ak este na to nebude dovod..... 😉

sunny15
13. aug 2012

@kacenka78 jasne ani ja bym nechcela vyvolany porod pokial este neprenasam...len keby nieco nebolo ok.ak by si rodila tak drzim palceky 😀

kacenka78
13. aug 2012

@sunny15 dakujem, snad to este tyzden potiahneme, alebo sa drobec prihlási aj sám 😉

sunny15
13. aug 2012

@kacenka78 ale ano...on sa vypyta aj sam na svet ... 😉 a ked mu bude dobre v brušku tak mu pomozete a vyvola sa porod 😉

kacenka78
13. aug 2012

@sunny15 no vyhovovalo by mi, ak by porod prisiel tak, ako pri prvom, ze mi odtiekla plodova voda 5 dni pred terminom a mali sme cas dojst do Sace, kedze to mame cca 1 a pol hodiny cesty .... aj preto padla debata s doktorom o vyvolanom porode, aby sme to stihli 🙂

sunny15
13. aug 2012

@kacenka78 aha jasne ty byvas trosku dalej...ale uvidis ze sa to poriesi same... 😉 si druhorodicka tak snad to pojde celkom ok. 😉

kacenka78
13. aug 2012

@sunny15 v to dufam 🙂 a to sa moja dr. obavala, aby som neporodila predcasne, od 25tt prisny kludovy rezim, najvyssie davky magnezia a pod...a teraz este prenasat mozno budem 😀

sunny15
13. aug 2012

@kacenka78 vidis...este tak to je 😉 to je caste ze potom sa prenasaaj ked hrozil predcasny porod

sunny15
13. aug 2012

Baby,co ste chodili za dr Dosedlom na prvej poradni ste sa kde stretli kde ste ho hladali,u neho na izbe lekarov ci ste to len povedali sestricke a ona ho zavola?
lebo odpisal mi len tolko ze 16.8. o 10.00 mozem za nim prist...a nechcem ho otravovat s tym ze kde ho najdem...

rabiva
13. aug 2012

@sunny15 pojdes do Sace na 3.posch., treba normalne zaklopat na dvere do ambulancie pre tehotne, povedat sestricke ze si s nim dohodnuta o 10hod a ona ti povie co a ako dalej...

sunny15
13. aug 2012

@rabiva Dakujem pekne za odpoved 😉

monculka
14. aug 2012

baby je nutna tehotenska podprsenka do nemocnice?myslim ci na to pozeraju lebo pre mna je to zbytocne...nechcem si ju kkupovat koly tomu ze si ju dam len v nemocnici alebo ako sa poznam potom by som ju nenosila

moukuska
14. aug 2012

@monculka nepozeraju na to, ale nejaku mat budes 🙂 a hlavne tie absorbcne vlozky... dokonca ani vlastne plienky netrebalo, to som bola prekvapena, ale my sme mali.

monculka
14. aug 2012

@moukuska parada 🙂 no jasne ze budem mat nejaku...len musim vlozky do podprsenky kupit a poporodne vlozky kupit a mozem ist rodit... 😉 a ako si bola spokojna?myslim zo vsetkym...

moukuska
14. aug 2012

@monculka ja mam zvysne absorbcne vlozky od Babylove aj Avent keby si chcela 😉 tak mna prijali pre zle vysledky krvnych testov, ktore sa zhorsovali v 38tt tak mi robili sekciu pre zacinajuci hepl syndrom. no a vsetko bolo super OK pokial ma neprelozili na sestonedelie. na izbe sme boli 2 co bolo fajn, aspon som tam nebola sama. izba trochu neprakticky riesena, ale zvykla som si. ale tie niektore sestry z novorodeneckeho aj sestonedelia boli hrozne, kazdopadne musis mat pevne nervy aj trpezlivost. ja uz som mala take stavy, ze som chcela ujst 😒

monculka
14. aug 2012

@moukuska joj...normalne sa bojim...ale tak hadam ze tam vydrzim 🙂 v piatok mam poradnu ak do vtedy vydrzim po kope 😉 tak som zvedava ze co mi povedia 🙂 ze kedy mam ist lezat

moukuska
14. aug 2012

@monculka jasne ze to vydrzis neboj 🙂 to mozno ja som z toho vsetkeho bola viac vystresovana ako bolo treba 😅 u koho budes rodit?

monculka
14. aug 2012

@moukuska nemam konkretneho dr...taze ma odrodi ten kto tam bude 😉

moukuska
14. aug 2012

@monculka tak drzim palce aby mas sluzbu ten najlepsi 😉 a ked budes potrebovat tie vlozky, kludne napis, donesiem ti ich 😉

monculka
14. aug 2012

@moukuska ale to su ake vlozky?do podprsenky? 🙂

moukuska
14. aug 2012

@monculka ano do podprsenky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre