Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

sunny15
16. aug 2012

@monculka ja by som sla na tvojom mieste si v termine a plodovka nemusi vobec odtiect,castokrat sa prepichuje v porodnici....takto ta daju na monitor a uvidia ze ako...ak su to poslickovia poslu ta domov a ked mas kontrakcie tak je spravne byt v nemocke-aspon ta kontroluju-drzim palce

monculka
16. aug 2012

@sunny15 idem idem...chystam tasku 😝 bojim

1234lubka
17. aug 2012

@lucka87 no cena vyssia ale za take nieco urcite super, v presove stoji nadstandart °17 e ale ...nic moc akurat si sama, nevie ci tam telka je...

sunny15
17. aug 2012

@lucka87 ahoj,este mam otazocku ci za tebou pustili na jisku otecka?aspon na chvilku...
a ci si mohla z jisky telefonovat ci pisat smsky-aby aspon manzel vedel ze ako sa mas za tych 24hodin?

moukuska
17. aug 2012

@sunny15 za mnou chodili navstevy na jisku bez problemov 😉

mg25
18. aug 2012

@sunny15 jasné,že môže 🙂 so mnou tam bol po sekcii asi dve hodinky vkuse,kým doniesli malého a telefonovali sme všetky,čo sme tam ležali 🙂) a potom boli aj rodičia,svokrovci....

moukuska
18. aug 2012

Podporte dobru vec, tyka sa to nas vsetkych a hlavne nasich vytuzenych deticiek:

http://rizikaockovania.sk/leg/pripomienka_362_2...

kazdy hlas pomoze, musi nas byt 500 za kratky cas. Tak zdielajte, dajte vediet kazdemu kto vas napadne, nezaberie to vela casu. dakujem za vsetkych 😵

sunny15
18. aug 2012

@moukuska
@mg25 vdaka kocky...jooj to som rada 😉 ze tam moze byt so mnou aj manzel po sekcii a ze aj ine navstevy mohli prist za vami 😉 lebo v kosickej nemocke nepustia za vami navstevy...a ak ano tak len na 10min.

jlp
18. aug 2012

ahojte "sacianske" mamicky mam otazku, mam prist s malym na kontrolu na novorodenecke po 6tich tyzdnoch do Sace?...nieco hovorili, ale som si to nezapamatala. Ci staci ist po mesiaci od prvej navstevy na kontrolu za detskym lekarom? Prosim vas dajte mi vediet, ci mam prist do Sace na kontrolu po 6tich tyzdnoch s drobcom. Dakujem a prajem vela energie a mliecka maminkam a buducim maminkam cakatelkam.

kacenka78
18. aug 2012

@jlp ahoj Jani, pozri si do prepustacej správy, mala by si tam mať presný termín a cas... Dnes to vysvetľovala doktorka mamičke, s ktorou si aj ty bola na izbe, že je to kontrola hlavičky.. Prídeš riadne hore na tretie poschodie napravo od výťahu..

jlp
18. aug 2012

@kacenka78 dakujem ti Kati, hned idem pozriet. Ako dopadla ta baba? Ona prisla den predtym, ako som sla domov. Isla na cisarsky?...ako to zvladla?

kacenka78
19. aug 2012

@jlp ta maminka bola v utorok vecer na sekciu, narodil sa krasny chlapcek, vsetko ok a pustali ich doma vcera, my sme dosli domov dnes 🙂

lucka87
19. aug 2012

@sunny15 ano mohol byt pri mne...on vlastne uz ked me viezli na jisku tak isiel s nami 🙂 mozes aj smskovat aj volat...dokonca ked mi doniesli maleho tak sestricka sa ma spytala ci nechcem foto 🙂 bolo to mile 🙂

sunny15
19. aug 2012

@lucka87 dakujem 🙂 a este ma zaujima ci si potrebovala na jisku svoje vlozky ci ti tam davali nejake svoje...len aby som ich mala pripravene niekde na blizku...a aj podlozky do postele?to bolo mile od sestricky s tym fotom 😉 a inac personal je tam aky?v pohode?

sunny15
19. aug 2012

@kacenka78 blahozelam k malemu 😉 a zelam vam vela zdravicka 😉

lucka87
19. aug 2012

@sunny15 nepotrebovala som nic ani vlozky ani podlozky vsetko tam dali...dokonca mojej spolubyvajucej na izbe sestricka dala ich vlozky aj ked mala svoje 🙂 personal bol mily fakt som bola prekvapena vseobecne sestrickami v saci, ci na porodnej sale,jiske alebo sestonedeli...dokonca aj na operacke boli strasne zlate a drzali ma za ruku pocas zakroku... 🙂 fakt klobuk dolu necakala som to...

mravvcek
19. aug 2012

@sunny15 moja kedy si pisala dokimu,ja som teraz 34+4 a neviem ci mu mam pisat alebo este nie 🙂

danka2105
19. aug 2012

@mravvcek ahojky babenky, podla mna mu uz mozes pisat, v Saci sleduju mamicky od 35tt - 36tt 🙂

mravvcek
19. aug 2012

@danka2105 uz som mu napisala,len neviem ci moc skoro to nie je 🙂 dakujem

danka2105
20. aug 2012

@mravvcek nie neboj, ved on ti da termin a uz si skoro 35tt 🙂 lepsie skor ako neskor 🙂

sunny15
20. aug 2012

@mravvcek Ahoj moja,dobre ze si mu uz napisala...ja som mu pisala presne tak ako ty ...a termin mi dal na 35/2tt 😉 uz sa tesis do poradne?

sunny15
20. aug 2012

@lucka87 vdaka...jooj to je super 😉 lebo personal je velmi dolezity...velmi vie ukludnit aj par milych slov-ked to najviac potrebujes 😉 nic si nepotrebovala?ja som si kupila podlozky uz davnejsie aj vlozky...ale nevadi...ved si zopar vezmem-a potom ich vyuzijem doma do postele ci na prebalenie maleho... 😉 a inac ako Luci,mas dost mliecka?a neboli ta velmi brusko?ako malicky dobre spinka? 😉

mravvcek
20. aug 2012

@sunny15 mojko ja som planovala tak,ze by ma zavolal do poradne ako teba 🙂 ty ides v piatok vsak?

sunny15
20. aug 2012

@mravvcek ano moja idem v piatok 😉 na 17.00 😀 a aj Danka ide len ona dajak doobeda...tak uvidis ako si ta objedna 😀 on casto vecer odpisuje na maily takze sleduj aj vecer 😀

danka2105
20. aug 2012

@sunny15
@mravvcek ja idem v piatok o 10:30 🙂

tehulkake
20. aug 2012

@lucka87 mozem prosim vediet kto ti robil sekciu, a nechal ta tak dlho cakat? treba obrusky pre babatko a plienky, maju aj sukromne porod, boxy, bude moct byt aj muz stale somnou, dakujem 🙂)

tehulkake
20. aug 2012

inak neviete mi povedat, co mi budu robit na prvej poradni v 36tt? aj usg, ci to sa objednava? dakujem

danka2105
20. aug 2012

@tehulkake mne robil lekar len monitor a vysetrenie, ale viem ze niekomu robia aj USG, ako to lekar posudi....a neobjednava sa to 🙂

tehulkake
20. aug 2012

@danka2105 dakujem, mne robil naposledny moj v 32 tt, tak chcem vediet, ze ako to bude s placentou, lebo som ju mala nizko, tak som zvedava, lebo dnes vecer ide do poradne, uf

danka2105
20. aug 2012

@tehulkake urcite sa na to opytaj, mali by ti ho potom urobit 🙂 mne robil USG moj lekar v 32 tt a aj teraz v 36 tt. Aj monitor mi vysiel dobre, tak asi kvoli tomu mi ho nerobili, uvidime v piatok, idem druhykrat do poradne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre