Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

sunny15
4. sep 2012

@mravvcek vsak toto mi pride trosku take hocijake...ze ano blokujem postel pre inu rodicku ale zas v ten den lezim na jiske...tak by mohli dat za ten den zlavu 😀 😀

mravvcek
4. sep 2012

@sunny15 zlavu ano,tak 50%nu nie? Skusime vybavit 😀 😀

marusjacika
4. sep 2012

@sunny15 ja som rodila minuly rok a platila som za nadstandartnu izbu aj v tu noc, ked som lezala na JIS

sunny15
4. sep 2012

@mravvcek jasne vybavime 😀 😀 nejaka zlava by mohla byt 😀 a inac na are sa plati poplatok na recepcii to som ti zabudla vcera napisat...
@marusjacika vdaka za odpoved. 😉

mravvcek
4. sep 2012

@sunny15 hej?Kolko?A kedy sa plati este predtym?Alebo ked mi daju papiiere?

sunny15
4. sep 2012

@mravvcek no na ekg sme nic neplatili...a ked sme sli na aro tak hned sestricka vo dverach povedala ze treba zaplatit myslim tie 1,99 ci jak sa plati...maju sumu napisanu na dverach a aj vsade sa tak plati ked ides niekde do nemocky...tak pekne posles muzicka ako ja na recepciu zaplatit poplatok...a ked vojdes tak to das sestricke 😉 inac straaasne zlata dr. tam bola na are ked ja som prisla ...

danka2105
4. sep 2012

@sunny15
@mravvcek 1,20 EUR - administrativny poplatok 🙂 ja som ho tiez platila ked som sla na poucenie na epidural....

sunny15
4. sep 2012

@danka2105 ano mas pravdu 😉 vdaka za opravu 😉

mimka1
4. sep 2012

no ja idem 26.9. na prijem, 27.9. rano sekcia, dnes mi oznamila moja dr.

mravvcek
5. sep 2012

ja sa zajtra dozviem termin,juj,az sa bojim,nech to uz mame za sebou 🙂

mimka1
5. sep 2012

na ARO ste šli kedy? ja mam isť na prijoem a potom asi na ARO, ineterne budem už mať so sebou

sarah02
5. sep 2012

mne budu v piatok robit predoperacne a v stredu 12.9idem na prijem a 13.9.budem mat sekciu.Lekara som si vybavovala v pondelok 3.9.a to len preto,ze ked som cakala na ultrzvuk tak dokt.,ktory tam mal sluzbu si bral len svoje pacientky a ja som tam cakala 2hodiny kym ma zoberu☹((hrozne.tak som dostala taku zlost,ze som sa opytala rovno ako to funguje.....pritom som bola objednana ale to asi nezabera 🙂 v piatok si chcem ist pozriet izby a rovno nahlasit termin prijmu.

danka2105
5. sep 2012

@sarah02 V pondelok tam bol fakt chaos, plno mamiciek a dlhe cakacky ...a ktoreho lekara si si vybrala? 🙂

sunny15
5. sep 2012

@sarah02 tak to teda hej,straaasne vela mamiciek tam bolo...mne budu robit sekciu 12.9. taaak sa tam uvidime...ale sa mi zda ze akosi skoro ti budu robit sekciu...ked mas tp 28.9. a uz 13.9. ta budu sekať...

mravvcek
5. sep 2012

@sarah02 koho si si vybrala?A preco tak skoro?No ja som zvedava co sa dozviem zajtra och 🙂

tehulkake
5. sep 2012

tehulky a neviete su na porodnej koze aj nejake rucky, ze v pripade tlacenie sa viem chytit, lebo ja si to fakt neviem zivo predstavit, ze mam tlacit v pololeze, a bez nieco aby som sa zaprela, lebo aj nohy su vyviazane... a ktory je ten nadstandardny box, nie tam kde je prva doba porodna? nie su na nete nejake foto?dakujem

veronika262
5. sep 2012

ahojte koceny tak ja zajtra odchadzam do Sace na prijem a v piatok sa pokusi moj dr. vyvolat porod kedze nechce aby som dlho prenasala lebo vraj to nieje dobre aj tak uz prenasam tyzden. Tak uvidime ako to bude. Straaaaaaasne sa bojim ako to dopadne a ci to zvladnem. Tak sa len drzkajte a potom sa ozvem

mravvcek
5. sep 2012

@veronika262 nebojaj,dobre to dopadne a uz sa budes tesit z drobceka krasneho 🙂 a my ti budeme tichucko zavidiet,ja tam zajtra idem do poradne 🙂 koho mas vybaveneho?

sunny15
5. sep 2012

@veronika262 budem ti drzat palceky 😉

mimka1
5. sep 2012

@veronika262 držim palčeky

jlp
6. sep 2012

@atka001 mal dovolenku zaciatkom augusta, teraz by mal sluzit

sarah02
6. sep 2012

vcera sa mi tu uz nepodarilo dostat tak odpisujem az teraz 🙂 v pondelok mal sluzbu dr.dosedla aj poradnu tak som isla rovno za nim.sekciu mam naplanovanu preto toho 13.9.lebo malicky je uz dost velky a termin sa mi posunu lz 28.9 na 18.9.... termin na sekcie uz mal plny 🙂 tak vybral najblizsi aky sa dal.myslim si ze aj pteto lebo moja prva dcera isla na sekciu ..mala 4320g a bolo to po termine .

maria.vinea
6. sep 2012

@veronika262
ja idem tiez zajtra a tiez tyzden prenasam, a tiez na vyvolavacku... tak som zvedava a uz nechcem ist ani domov, len odrodit mat to zasebou

mravvcek
6. sep 2012

@sunny15 ahojky ako komunikujes s dosedlom?Aky mail mas nanho?

kacenka78
6. sep 2012

@tehulkake na tom "stojane" kde ti priviazu nohy, tak tam sa chytis 🙂 ak sa pozries do mojho albumu fotiek tak hned prva foto je este na porodnej sale a tam vidis za co sa mozes drzat 🙂

nadstandardny box je este trosku dalej ako porodna sala, teda najprv ta "vzdycharen", kde sa travi prva doba porodna, potom porodna sala a dalej za nou je nadštandard. porodna sala....

tehulkake
6. sep 2012

@kacenka78 dakujem velmi pekne 😀

mravvcek
6. sep 2012

baby na aky mail pisete Dosedlovi?

danka2105
6. sep 2012
mravvcek
6. sep 2012

@danka2105 diky,lebo ja mam nanho nejaky gmail 🙂 inac sunny odtiekla voda je v Saci 🙂

sarah02
6. sep 2012

ja som za nim isla osobne takze neviem aky ma mail ale pocula som ,ze do dvoch dni odpisuje na maily.tel.kontakt mi dal kedy nieco napis mailovu adresu a ja ti ho poslem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre