Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

bonnie1
23. sep 2012

@teleranka aj ja by som mala zaujem🙂

sarah02
23. sep 2012

@chlpacik tak ako pise kacenka78 ,dupacky vam pre babatko netreba....ked pojdete domov tak vam bude treba .......vidim ,ze babatko sa vam ma narodit v decembri tak to budete potrebovat body,dupacky,a asi aj teply overal do autosedacky 🙂 a urcite nestresujete ,je dobre ked si to vsetko pripravite dopredu a nie na poslednu chvili 🙂 aspon budete spokojna,ze vsetko ste stihli a nebudete stresovat 🙂 vsetko dobre Vam prajem a drzim palceky 🙂

chlpacik
23. sep 2012

@sarah02 Dakujem velmi pekne za reakcie a podporu 🙂)) veru veru- drobcek sa narodi v decembri, ako aj ja s manzelom, takze to bude zaroven nas darcek 🙂
Keby som mala este nejake otazocky, urcite sa tu obatim. Aj Vam prajem vsetko dobre a drobcekom ;) nech je zdravucky 😉

bonnie1
23. sep 2012

@chlpacik aj ja budem rodit v decembri a aj ja mam v ten mesiac narodky🙂

pezs
23. sep 2012

@teleranka Aj ja by som mala zaujem 🙂

chlpacik
24. sep 2012

@bonnie1 ahojky, tak vidis aka nahoda 🙂)) no ja mam planovany porod na 18.12, ak sa drobec nevypyta na svet skor 🙂))) a mame bohaty december na narodky, nakolko svokor je 3.12, kamoska 12.12, sestra 14.12, manzel 23.12, ja 24.12., takze dufam, ze sa nam nestrafi do datumov, ale bola by sranda keby 22.12:)))) xi. A mas vybaveneho nejakeho dokyho? Aku izbu by si chcela?

bonnie1
24. sep 2012

@chlpacik asi tu za 18 eur.dokyho vybaveneho nemam a rozmyslala som ze asi ani nebudem..a chcem asi rodit bez epi.no a termin mam 19.12.

chlpacik
24. sep 2012

@kacenka78 este ma napadlo za ten ultrazvuk prietokov sii platila v Saci? 🙂

maria.vinea
24. sep 2012

@chlpacik
ak uzmas prietoky tak v saci ti bude stacit vysledok z tohto usg, dvakrat ti to netreba, zbytocne a tusim v saci je to este drahsie ako u dankovcika

maria.vinea
24. sep 2012

@sarah02
este do zoznamu by som dala masticku na ritku, mast na bradavky ktore bolia ten prvy tyzden, najlepsia je z DMka, masticka ktora sa nezmyva, ked kojis... a este pri normalnom porode som ocenila Chlorofyl sprej na poporodne rany, je to super vec na hojenie.

chlpacik
24. sep 2012

@maria.vinea dakujem, neviem kolko ma bude stat inde, ale pravdepodobne asi fakt lacnejsie ma vyjde 🙂)) 😉

kacenka78
24. sep 2012

@chlpacik na USG prietokov som bola v ramci poradne u svojej doktorky, nie v Saci 🙂

matamoh
24. sep 2012

chcela by som sa opytat kolko stoji nastandartna izba v saci?dakujem

sarah02
24. sep 2012

@matamoh podla toho aku chces 🙂 su za 35eur,50eur a apartman za 70eur...za 35eur ste na izbe 2 mamicky,od 50eur si sama a moze k tebe prist manzel na cely den. 🙂

matamoh
24. sep 2012

@sarah02 a tie standartne su ako vybavene nevies?

matamoh
24. sep 2012

a
@sarah02 a nevies ci su aj ine lacnejsie

matamoh
24. sep 2012

@kacenka78 chcem sa spytat ci ta izba za 18 e JE NADSTANDART a kolko vas bolo na izbe a ako je vlastne vybavena dakujem

kacenka78
24. sep 2012

@matamoh áno, je to nadštandard na starom oddelení sestonedelia.. Je to pekná izba, drevený nábytok, drevená polohovatelna posteľ.. Žiadne nemocničné prostredie😉 izba je pre dve mamičky, más tam xhladnicku, TV, kanvicu, kúpeľňa s WC na izbe, príjemné pomalovane steny s obrazmi B-) pred 6 rokmi som bola na tej istej izbe a vtedy to bol jediný nadštandard, neboli iné oddelenia, vtedy som bola spokojná a teraz taktiež... ďalšia výhoda, že stravu tí nesú na izbu a návštevy môžu tiež na izbu chodiť...

danka2105
24. sep 2012

Babenky, tu mate foto ako vyzera nadstandard za 18 eur, izba a kupelna 🙂

sarah02
25. sep 2012

@matamoh su aj za 10,18eur tak ako vam poslala fotky danka2105 su troska ine ako za 35eur ale urcite splnaju vsetko to co by mamicka mala mat pocas pobytu v nemocnici 🙂

monculka
25. sep 2012

ja som mala izbu za 35 eur a veru nelutujem...paradne som sa citila...ako doma... 😉

gabikapatrik
25. sep 2012

ahojte, neviete ako to je keď to na mňa príde náhodou skôr ešte pred tým ako pôjdem na prvú kontrolu do šace v 36 tt, normálne by som tam mohla prísť zazvoniť a oni ma zoberú????????????

talcik111
25. sep 2012

Zda sa mi, ze to tu uz niekto rozoberal, ale predsa sa spytam este raz. Ak si zaplatim nadstandard salu, teda ak bude volna,plati sa potom aj za manzela pri porode? Alebo ako to je?

14petulka88
25. sep 2012

@talcik111 Ano plati sa aj za manzela.

magudsh
25. sep 2012

Ahojte!
Rada by som sa spytala, ci sa nieco za prehliadky v poradni plati, kedze je to sukromna nemocnica. A od cerstvych mamiciek po spontannom porode, ci dostali klystir.
Dakujem

monculka
25. sep 2012

@magudsh ano dostala som klystir...ale to je asi to nejmenej bolestive ci jak to mam napisat...neprijemne co pri porode zazijes

talcik111
25. sep 2012

@magudsh na prvej prehliadke zaplatis dole na recepcii 6 eur a to mas predplatene na kazdy tyzden. inak uz neplatis nic, jedine co si treba priplatit priebezne je ak budes chciet pre doprovod potvrdenie. napr. ked pojde s tebou manzel a bude chciet potvrdenie do prace tak potom zaplatis 1,20

matamoh
25. sep 2012

ahojte neviete kolko stoji nadstardtna sala a mazel pri porode?dakujem

talcik111
25. sep 2012

@matamoh aj ja som dneska zistovala na nete a nasla som ze 25 eur sala a 20 eur osoba pri porode. Ked sa mylim, tak nech ma skusenejsie mamicky opravia 🙂

14petulka88
25. sep 2012

@matamoh
@talcik111 Tak ako hovoris 🙂 aspon pred rokom to tak stalo urcite 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre