Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

bique
13. mar 2013

@alenka1111 tak to sa mozno stretneme, ak to teda nemas este za sebou 😀 ja mam termin 25.3., ale u nas to bude podla vsetkeho skor ... a ideme sekciou, lebo sme koncom panvovym 😕

alenka1111
13. mar 2013

@bique nie,nie,nemam to este za sebou 🙂 Este som cela.V pondelok idem do poradne a uvidime co dalej.A ty ku komu chodis do poradne? Ja som bola teraz v utorok pri primarovi Dosedlovi.Nevideli sme sa tam? 🙂

bique
13. mar 2013

@alenka1111 ahoj, ja chodim k Olsavskemu, bola som vo stvrtok a zajtra idem zasa, pri nom budem aj rodit..ak nebude zmena, tak dalsia kontrola 21.3. a myslim, ze po tom termine uz pojdeme, ak sa teda nezacne pytat skor 🙂 ale po zajtrajsku uz asi idem robit predoperacne 😅

alenka1111
13. mar 2013

@bique Tak drzim prsty,mozno sa naozaj stretneme 🙂

zuzu1111
13. mar 2013

@alenka1111 - neviete mi prosím napísať mailovú adresu na Dr. Dosedlu? Dohodla som sa s ním na morfologickom USG, že k nemu prídem v 30tt na USG a dohodneme sa, čo a ako, keďže ho chcem k pôrodu. No na adresu som sa nepýtala 😝 , keďže som vedela, že mailové adresy majú doktori na stránke nemocnice, ale teraz pozerám, že tam nie sú.

Alebo baby, ktorá iná mi viete napísať - potrebujem to čím skôr, vďaka 😉

bonnie1
13. mar 2013

@zuzu1111 ja mam ten : edosedla@gmail.com

zuzu1111
13. mar 2013

@bonnie1 - to bude súkromný, nie? A nemá ešte taký istý, ale za zavináčom nemocnciasaca? Taký pracovný?

bonnie1
13. mar 2013

@zuzu1111 to neviem ci je sukromny. ale pochybujem.ja som si s nim pisala cez tento.

kacoorka
13. mar 2013

ahojte, viete niekto aktualne ceny na novom 600?

zuzu1111
13. mar 2013

@bonnie1 - tak ďakujem, skúsim 😉

alenka1111
13. mar 2013

@zuzu1111 ahoj,rada by som pomohla,ale ja nemam na neho mail :(

lilianna28
13. mar 2013

ahoj, ja mám na neho jeden e-mail /neviem, či je ešte aktuálny/: edosedla@nemocnicasaca.sk

zuzkat
13. mar 2013

@kacoorka ahoj na novom oddeleni su ceny...35eur ak su 2 na izbe,50 eur ak si sama na izbe a 70eur je apartman. 🙂

samuliacik
13. mar 2013

@zuzu1111
najdi ho na facebooku v pohode ta prida

kacoorka
14. mar 2013

@zuzkat dakujem, stare este normalne funguje?ci len pre nase spoluobcianky?

rybicka2
14. mar 2013

@kacoorka stare este je funkcne. Tam su tiez izby za 18 a za 10, ale aj bez priplatku. V kazdej je wc a sprcha na izbe, co je ozaj po porode podstatne.

kacoorka
14. mar 2013

@rybicka2 dakujem na starom som bola dva roky dozadu len reku ci sa to nejak nezmenilo, lebo ako 35ecka za noc je dost 😅

rastik1978
14. mar 2013

Ahojte, ja som tiez tam rodila ,nemala som vybraneho doktora, bez uplatku, bez platenie izieb.Bolo to pred 1,5 rokom. A boli velmi mili vsetci , naozaj som bola spokojna 🙂. Jana

kejtty
14. mar 2013

@kacoorka ahoj. Nadstandard izby za 35 ecka su vraj lepsie vybavene. Kozene kresla,postielka pre babo vybavena s komplet prislusenstvom, telka sprcha je normal. Jedlo ti vraj nosia na izbu. Co som len pocula, osobne budem mat skusenosti za par tyzdnov. Tak popisem presnejsie😉

kacoorka
14. mar 2013

@kejtty no ja som ich videla aj som tam bola za kamoskou su super to mi jasne,ale je to vec priorit, staviame dom, cakame druhe baby ako vysolit tolko prachov?neviem musim tuho pouvazovat 😅

zuzkat
14. mar 2013

@kacoorka ahoj...ano stare oddelenie funguje normalne tak ako pisala rybicka2 izby su tam za 10 a 18eur na noc a jedna bez priplatku, na novom oddeleni som izby videla su fakt pekne ,ale ja si zas nepotrpim na par dni na taky luxus,ze plavajuca podlaha velka rohova kozena suprava,postielka pre babo s baldachynom, videla som pred 2 tyzdnami jednu izbu ukazovala mi doktorka su fakt krasne izby ale si myslim ze aj suma je velmi pekna ,ale mne staci aj izba za 10 alebo 18eur aj to len kvoli tomu aby mohla prist mala za mnou n aizbu, pred 6 rokmi som bola na neplatenej a bolo fajne boli sme na izbe 2 zienky ,lebo akosi nikto nerodil... 🙂

zuzkat
14. mar 2013

@kejtty ahoj pozeram ze si ten tyzden ako ja a termin porodu mas v aprili, kedy presne mas termin? ja mam 3.aprila... 🙂

14petulka88
14. mar 2013

@zuzkat Na starom 600 nedeli je izba asi za 18 ntiez velmi pekna je tam telka dreveny nabytok, chladnicka. ja som tam lezala este ked sa prerabalo nove oddelenie to stala 30e na noc 🙂

usiko
14. mar 2013

@bique
@alenka1111

@zuzkat
@kejtty
@lilianna28
@zuzu1111 dievcata, chcela by som sa opytat, ked chodite na poradne uz do sace, teda posledne 4 tyzdne pp, chodite do ambulancie s muzom? je to povolene? alebo ho vyhodia....? .jednak ledva chodim,jednak som stale taka vynervovana a roztrasena ked tam idem...tak by rad isiel so mnou dnu, ale neviem, ci ho nevyrazia...... 😒 😒

lilianna28
14. mar 2013

Ja som rodila pred troma rokmi a vtedy tam so mnou v pohode chodil...ale žiaľ neviem, ako to je teraz.... 🙂

danka2105
14. mar 2013

@usiko fuuuha dobra otazka, ja som tam rodila pred siestimi mesiacmi a chlapi stale cakali v cakarni, dnu chodili len tehulky.....ja osobne som sa nestretla s tym, aby siel dnu aj chlap 😒

kejtty
14. mar 2013

@usiko nie dnu do ambulancie chlapa nepustia. On caka vonku za dverami v tej cakarni.

zuzkat
14. mar 2013

@usiko tak to bohuzial neviem lebo mna moj muz caka vonku 🙂

usiko
14. mar 2013

@kejtty fuuuha, a to ze nepustia znamena, ze ,,,,,si to videla, alebo si myslis? alebo mas skusenosti, alebo si sa pytala? pytam sa preto, ze veviem,corbit, aby somnenastvala doktora nebodaj.... ....no...neviem.......alebo sa opytam sestry, ked budem vchadzat dnu? ked ja mam taky respekt pred tym vsetkym ze som jak skamenena.......

bonnie1
14. mar 2013

@usiko a coho sa bojis? neboj nic tam to je v pohode. a pochybujem ze ti nedovolia chlapa dnu. ved si tam sama s lekarom popripade sestrami a ja som mala raz praktikantky. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre