• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

2. novembra 2017 
@alenka1111 tak to sa mozno stretneme, ak to teda nemas este za sebou :grinning: ja mam termin 25.3., ale u nas to bude podla vsetkeho skor ... a ideme sekciou, lebo sme koncom panvovym :confused:
13. mar 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique nie,nie,nemam to este za sebou :slight_smile: Este som cela.V pondelok idem do poradne a uvidime co dalej.A ty ku komu chodis do poradne? Ja som bola teraz v utorok pri primarovi Dosedlovi.Nevideli sme sa tam? :slight_smile:
13. mar 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenka1111 ahoj, ja chodim k Olsavskemu, bola som vo stvrtok a zajtra idem zasa, pri nom budem aj rodit..ak nebude zmena, tak dalsia kontrola 21.3. a myslim, ze po tom termine uz pojdeme, ak sa teda nezacne pytat skor :slight_smile: ale po zajtrajsku uz asi idem robit predoperacne :sweat_smile:
13. mar 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique Tak drzim prsty,mozno sa naozaj stretneme :slight_smile:
13. mar 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenka1111 - neviete mi prosím napísať mailovú adresu na Dr. Dosedlu? Dohodla som sa s ním na morfologickom USG, že k nemu prídem v 30tt na USG a dohodneme sa, čo a ako, keďže ho chcem k pôrodu. No na adresu som sa nepýtala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , keďže som vedela, že mailové adresy majú doktori na stránke nemocnice, ale teraz pozerám, že tam nie sú.

Alebo baby, ktorá iná mi viete napísať - potrebujem to čím skôr, vďaka :wink:
13. mar 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. mar 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonnie1 - to bude súkromný, nie? A nemá ešte taký istý, ale za zavináčom nemocnciasaca? Taký pracovný?
13. mar 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1111 to neviem ci je sukromny. ale pochybujem.ja som si s nim pisala cez tento.
13. mar 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete niekto aktualne ceny na novom 600?
13. mar 2013 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonnie1 - tak ďakujem, skúsim :wink:
13. mar 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1111 ahoj,rada by som pomohla,ale ja nemam na neho mail :(
13. mar 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja mám na neho jeden e-mail /neviem, či je ešte aktuálny/: edosedla@nemocnicasaca.sk
13. mar 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacoorka ahoj na novom oddeleni su ceny...35eur ak su 2 na izbe,50 eur ak si sama na izbe a 70eur je apartman. :slight_smile:
13. mar 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu1111
najdi ho na facebooku v pohode ta prida
13. mar 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat dakujem, stare este normalne funguje?ci len pre nase spoluobcianky?
14. mar 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacoorka stare este je funkcne. Tam su tiez izby za 18 a za 10, ale aj bez priplatku. V kazdej je wc a sprcha na izbe, co je ozaj po porode podstatne.
14. mar 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybicka2 dakujem na starom som bola dva roky dozadu len reku ci sa to nejak nezmenilo, lebo ako 35ecka za noc je dost :sweat_smile:
14. mar 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som tiez tam rodila ,nemala som vybraneho doktora, bez uplatku, bez platenie izieb.Bolo to pred 1,5 rokom. A boli velmi mili vsetci , naozaj som bola spokojna :slight_smile:. Jana
14. mar 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacoorka ahoj. Nadstandard izby za 35 ecka su vraj lepsie vybavene. Kozene kresla,postielka pre babo vybavena s komplet prislusenstvom, telka sprcha je normal. Jedlo ti vraj nosia na izbu. Co som len pocula, osobne budem mat skusenosti za par tyzdnov. Tak popisem presnejsie:wink:
14. mar 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejtty no ja som ich videla aj som tam bola za kamoskou su super to mi jasne,ale je to vec priorit, staviame dom, cakame druhe baby ako vysolit tolko prachov?neviem musim tuho pouvazovat :sweat_smile:
14. mar 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacoorka ahoj...ano stare oddelenie funguje normalne tak ako pisala rybicka2 izby su tam za 10 a 18eur na noc a jedna bez priplatku, na novom oddeleni som izby videla su fakt pekne ,ale ja si zas nepotrpim na par dni na taky luxus,ze plavajuca podlaha velka rohova kozena suprava,postielka pre babo s baldachynom, videla som pred 2 tyzdnami jednu izbu ukazovala mi doktorka su fakt krasne izby ale si myslim ze aj suma je velmi pekna ,ale mne staci aj izba za 10 alebo 18eur aj to len kvoli tomu aby mohla prist mala za mnou n aizbu, pred 6 rokmi som bola na neplatenej a bolo fajne boli sme na izbe 2 zienky ,lebo akosi nikto nerodil... :slight_smile:
14. mar 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kejtty ahoj pozeram ze si ten tyzden ako ja a termin porodu mas v aprili, kedy presne mas termin? ja mam 3.aprila... :slight_smile:
14. mar 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat Na starom 600 nedeli je izba asi za 18 ntiez velmi pekna je tam telka dreveny nabytok, chladnicka. ja som tam lezala este ked sa prerabalo nove oddelenie to stala 30e na noc :slight_smile:
14. mar 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique
@alenka1111

@zuzkat
@kejtty
@lilianna28
@zuzu1111 dievcata, chcela by som sa opytat, ked chodite na poradne uz do sace, teda posledne 4 tyzdne pp, chodite do ambulancie s muzom? je to povolene? alebo ho vyhodia....? .jednak ledva chodim,jednak som stale taka vynervovana a roztrasena ked tam idem...tak by rad isiel so mnou dnu, ale neviem, ci ho nevyrazia...... :unamused: :unamused:
14. mar 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som rodila pred troma rokmi a vtedy tam so mnou v pohode chodil...ale žiaľ neviem, ako to je teraz.... :slight_smile:
14. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko fuuuha dobra otazka, ja som tam rodila pred siestimi mesiacmi a chlapi stale cakali v cakarni, dnu chodili len tehulky.....ja osobne som sa nestretla s tym, aby siel dnu aj chlap :unamused:
14. mar 2013 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko nie dnu do ambulancie chlapa nepustia. On caka vonku za dverami v tej cakarni.
14. mar 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko tak to bohuzial neviem lebo mna moj muz caka vonku :slight_smile:
14. mar 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejtty fuuuha, a to ze nepustia znamena, ze ,,,,,si to videla, alebo si myslis? alebo mas skusenosti, alebo si sa pytala? pytam sa preto, ze veviem,corbit, aby somnenastvala doktora nebodaj.... ....no...neviem.......alebo sa opytam sestry, ked budem vchadzat dnu? ked ja mam taky respekt pred tym vsetkym ze som jak skamenena.......
14. mar 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@usiko a coho sa bojis? neboj nic tam to je v pohode. a pochybujem ze ti nedovolia chlapa dnu. ved si tam sama s lekarom popripade sestrami a ja som mala raz praktikantky. :slight_smile:
14. mar 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok