Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

kejtty
14. mar 2013

@usiko chodim teraz pred porodom na poradne. Vsetci muzi cakaju v cakarni. Neviem co by robil so mnou v ambulancii. Pozeral sa ako ma doktor vysetri zo spodu ci sa neotvaram? A na monitore lezis v miestnosti sama kde sleduju srdiecko babatka... Takze manzel to pocuje za dverami.

usiko
14. mar 2013

@bonnie1 ja neviem...okrem ineho mam panicky strach z porodu, omdlievam z odberov,aj na glukozu, aj z ihiel.. vzdy musim lezat, inak si lahnem nedobrovolne a na dlhsie.......odpapavam aj po trhani zuba na zubarskom kresle......aj dokonca ked vidim krv len naobrazku alebo sa o nej hovori...v tychto somatickych veciach som ako plastelina......koniec....hore nohami a somnou nic...... ☹ ☹ ☹

bonnie1
14. mar 2013

@usiko fuha..ja som sa bala len trosku a v den porodu som sa tesila ze co nove zazijem🙂 ale ked je tak nechces sa dohodnut na sekcii? ved to bude asi lepsie pre teba taky panicky strach ti moze uskodit

usiko
14. mar 2013

@bonnie1 ved toto, prave to...vies, uz desatrocia som kazdemu na smiech ze som taka fobistka ale kto nezazil, nepochopi ......je mi zle aj z toho, ked mi meraju tlak a ja citim to pulzovanie tepny☹....minule, pred 2,5 rokmi som mala sekciu,a dali mi sestry aj na 600 nedeli jasne pocitit co si myslia o mojich slabostiach.......poznamky, uskrny a tak...takze tak......preto tam chce ist muz, lebo on mavidelniekolkokrat odpadnut doma po smiesnom porezani sa a vie ze to nie je sranda.....a zas riez mu nie je jedno, ze sa na mna pozeraju ako na blazna......

bonnie1
14. mar 2013

pochybujem ze v saci na teba tak budu pozerat..ved kazda sme nejaka..ja napriklad mam problem roztiahnut nohy..ked som bola tehu a vysetrovali ma od spodu som sa tooooooooooolko napocuvala. aj od svojho aj v saci..dokonca aj pri porode som mala problem roztiahnut 🙂 🙂 co bolo dost zabavne heh a hoci som sa trapne citila prezila som..

zuzu1111
15. mar 2013

@usiko - ja ti v tomto neporadím, som ešte len v 29tt, čiže na poradňu tam ešte nechodím. A pri prvej dcérke som poradne nestihla - lebo sa narodila 3 a pol týždňa pred termínom 😉
A ty si tehu? Kedy máš termín? Lebo ja si ťa pamätám, že sme si občas niečo písali ty v téme, keď sme čakali prvé detičky. Tuším v októbri 2010 si rodila, nie?

bique
15. mar 2013

@usiko ahoj..jasom chodila do vnutra sama🙂 ale myslim, ze ked sa dohodnes, nebude prroblem...vsetci su ustretovy a robia tak, aby si sa citila pohodlne..narovinu vysvetli o co ide a myslim, ze v tvojom pripade hy pomohlo zajednat si uz na poradne konkretneho lekara aby bol v obraze;)

usiko
15. mar 2013

@zuzu1111 hej,mam skoro 2,5rocnu dceru a teraz somv 38tt....takze uz som tam bola ale nikdy som nevidela ziadneho muza ist dnu....aleu mojho gynekologa v RV chodili pravidelne muzi dnu........no a jak sa blizu porod, tak chytam paniku aj vdaka tym svojim fobiam......no ale nechcem tam nikoho rozculit.....tak sa opytam,dakujem dievcata.....

katusskaa
15. mar 2013

@usiko pri prvom dietatku si ma dr objednavala k sebe do sluzby, vacsinou cez vikend. chodil so mnou do ambulancie aj muz, ale na samotne vysetrenie isiel von, poslali sme ho obe🙂) ale ako ti pisu dievcata, tam su rozumni ludia, vysvetlit sa to da

usiko
15. mar 2013

@katusskaa no ano, toto, na samotne vysetrenie ho poslem von, lebo teda to nemusim..ide o tu podporu...dakujem ti🙂

julienka
15. mar 2013

Baby, aké sú teraz ceny v Šaci za pôrod? - dohodnutý lekár, epidurálka, manžel pri pôrode a pod.? dík za info 😉

lilianna28
15. mar 2013

Ani so mnou nechodil manžel dnu do ambulancie, stále ma čakal vonku na chodbe 🙂 Ja som tým, že so mnou v pohode chodil, myslela to, že ma čakal vonku v čakárni 🙂

katusskaa
15. mar 2013

@usiko pri prvom sa to dalo, on sam mal zaujem tam byt, vtipkovali sme, aby som nebola v strese🙂)) pri druhom uz vacsinou bol so synom vonku, lebo sme ho nemali kde nechavat. ale urcite sa dohodni s lekarom, ved rodicia ste obidvaja

usiko
15. mar 2013

@katusskaa dik, skusim sa dohodnut..... 🙂

danka2105
15. mar 2013

@julienka Ahojky, tu mas ceny a vsetky info 🙂

http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

julienka
15. mar 2013

@danka2105 ďakujem 😉

luci79
16. mar 2013

baby, Richnavsky robi aj teraz porody, ked je prednosta? 😉

bonnie1
20. mar 2013

dievcata co ste rodili v Saci kazali vam balit na siroko?

dulkagabulka
20. mar 2013

aj takto sa da na Slovensku porodiť , želám aj vám taký pekný zážitok

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/porodne-pribe...

usiko
20. mar 2013

@14petulka88 ahoj, chcem sa opytat, ta izba za 18 e je izba pre dve mamicky? je to ta izba, co volakedy bola nadstandard tiez? ale bola za viac peniazkov? lebo videla som izby na tom druhom zrekonstruovanom oddeleni, a su nadherne ale tie palky su tiez uzasne a moc nie sme pri peniz=azkoch teraz tak asi by stacilo nieco lacnejsie......

14petulka88
20. mar 2013

@usiko Ano za 18 je izba nadstandart ste na izbe dve, mate tam dreveny nabytok, kupelku vlastnu, chladnicku, kanvicu, televizor a navstevy na izbe ja som bola velmi spokojna

usiko
20. mar 2013

@14petulka88 dakujem, myslim ze toto mi bude bohate stacit...teda ak bude volne....🙂 jaj a mohlo ta starsie dietko prist navstivit? lebo...znama , co robi na tom vyssom nadstandarde povedala, ze tam by problem nebol vobec ale na tom starsom je to zakazane, aj ked sa da dohodnut s vrchnou...ale neccem robit nikomu zase problemy.....

14petulka88
20. mar 2013

@usiko Ako hovori sa ze je to zakazane :D ale ja som sa nepytala mala prisla z mamou a nikto nic nepovedal to iste spolubyvajuca prisiel jej muz zo synom tiez nikto nic nepovedal... takze podla mna v tom problem nevidim.

usiko
20. mar 2013

@14petulka88 diky diky diky.....🙂 lebo ja som len kvoli tym navstevam chcela izbu za 35E a fakt na to nemame☹ takze superrrr....este raz dakujem...zajtra nastupujem🙂

14petulka88
20. mar 2013

@usiko Nooo ja som nechcela vobec nadstandart lenze ked som prisla bola posledna izba volna za 30e teraz 18e a ked mi povedali bud s ,,romkamy,, alebo tato izba hned som vedela kde budem... drzim palce 🙂

danka2105
20. mar 2013

@bonnie1 Nie nekazali, prva kontrola po 4 tydnoch u ortopeda a az on mal povedat ci treba balit, alebo nie.

bonnie1
20. mar 2013

@danka2105 dakujem za odpoved. lebo tak namna pozera kazdy ze nebalim .. ortoped povedal ze mame preventivne ale my mame take kolikyy ze nebalime ked je v poriadku 🙂

danka2105
20. mar 2013

@bonnie1 Nic si z toho nerob 🙂 po starom sa balilo kazde dieta uz od narodenia, preto sa kazdy na teba tak pozera.....teraz to uz tak nie je....my sme balili asi 4 mesiace a teraz po 6 mesiaci ideme este na kontrolu, a napriklad kamoska nemusela balit vobec. Je to individualne, podla toho ako to maju deticky vyvinute.

usiko
20. mar 2013

@14petulka88 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dik 😎

sunny15
23. mar 2013

@bonnie1 ahoj az ortoped urci ti treba balit nasiro alebo nie...nam nekazali ani v Saci a aj ortoped povedal ze maly ma nozky ok,takze balit nasiroko netreba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre