Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

24daniela24
9. máj 2013

@zuzu1111 ahoj ja idem v pondelok k nemu na poradnu / k Dosedlovi/ ako dlho zvyknes cakat?

24daniela24
9. máj 2013

@bonnie1 ale nemusel mat tvoj muz ziadne potvrdenie o istom pocte hodin v predporodnom kurze?

bonnie1
9. máj 2013

@24daniela24 nie vobec. povies ze mm pri porode a hotovo 🙂. ved ti stoji len za hlavou 🙂

24daniela24
9. máj 2013

@bonnie1 super lebo niekde chcu potvrdenie, dakujem

bonnie1
9. máj 2013

@24daniela24 vazne? no v saci nie 🙂 a drzim palce

24daniela24
9. máj 2013

ano uz som sa s tym stretla preto sa radsej pytam 🙂

tulipan555
9. máj 2013

tymto sa ospravedlnujem mudr. Antonovi Mikolajovi, o ktorom som napisala dna 6.5.2013 nepravdivy prispevok. Viedli ma k tomu iracionalne dovody so snahou poskodit menovaneho lekara.

zuzu1111
9. máj 2013

@24daniela24 - ja som bola zatiaľ len raz, čakala som asi 10-15min, kým ma sestrička zobrala na CTG monitor. Po ňom ma poslala vonku a keď došiel Dosedla (asi po 10min čo som čakala) tak ma zavolala dnu.

24daniela24
9. máj 2013

@zuzu1111 Dakujem 🙂

britt30
11. máj 2013

@sunny15 ...MUDR. Kandracova je viac nez zlata... 🙂 je to proste uzasna osobka...jedinecna...sikovna...fantasticka....proste dokonala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😉 🙂

britt30
11. máj 2013

@sunny15 ... MUDR. Kandráčová je viac nez zlata... 🙂 je to proste uzasna osobka...jedinecna...sikovna...fantasticka....proste dokonala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! je to zlaticko 😝 😉 🙂

tanickaskorokubikova
11. máj 2013

Neviete mi niektorá poradiť ako je to s pred-pôrodným kurzom v Šaci? od kedy sa na neho chodiť čo to stojí? ďakujem 🙂

ladymadonna
12. máj 2013

ahojte, poprosila by som o radu, nakolko tato diskusia je velmi rozsiahla - o mesiac sa chystam do Sace do poradne od 36t.Ako to tam chodi? akonahle oslovim niektoreho z lekarov, ze chcem k nemu chodit do poradne a nasledne aj rodit, je nutne mu potom dat "vsimne" resp. ci to ocakavaju? vdaka

mexico_16
12. máj 2013

@ladymadonna nie,to das az po porode..Ak mas vybrateho porodnika,tak ho oslov napr.emailom ci na tel. na stranke nemocnice najdes kontakty a dohodni termin 😉

ladymadonna
12. máj 2013

vdaka mexico_16 , praveze nemam vybrateho porodnika, ale mam indikovanu sekciu, cize niekto to tam urobit musi. a ak by, kolko sa tak spravidla dava

mexico_16
12. máj 2013

@ladymadonna nabuduce ma oznac aby som si to precitala 😉 a aku mas indikaciu na sekciu ? no mne robili v 38tt,, cca 7-10 dni pred terminom za zvykne robit..no ak nemas vybrateho tak ta odrodi hocikto a nemusis platit nic..ak si vyberes tak sa potom revanzujes,no kolko to uz ako uznas za vhodne..a to ti tu asi nenapise nikto skor IP...a zvazujes niekoho ci ?

ladymadonna
12. máj 2013

@mexico_16 mam trombogennu poruchu, dystopicku oblicku a som po operacii vajecnika, a od zaciatka tehu som na rizkovom. ratala som s tym, ze rizikove stavy nerobi hoc kto, preto som velmi neriesila porodnika a radsej sa vopred pytam

natalia000
12. máj 2013

Ja som rodila pri Dr. Dosedlovi a bola som max.spokojna opat k nemu chodim v septembri ma caka druhy porod opat pri nemu 🙂 snad bude opat setko ok

natalia000
12. máj 2013

@ladymadonna
@ladymadonna samozrejme, kazdi to caka 🙂

natalia000
13. máj 2013

Tiez som bola milo prekvapena, pretoze som nabrala malej kopec veci do porodnice a nakoniec som nic nepouzila oni jej dali aj svoje oblecko aj perinku akurat som ju obliekla do nasich veci az ked sme ju brali domov a taktiez oni davali plienky co som bola prekvapena kedze som davala sestricke nech vezme a ona ze nie ze si ich mam nechat tak az ked mi ju dali na cely den pouzila som svoje plienky...no velmi zlate aj sestricky malej aj sestricky pre mamicky, ochotne, ustretove a dokonca aj fajn jedlo tam robili hlavne mliecnu kasu lutujem ze som nevzala recept uzasna bola 🙂))

lamilka
17. máj 2013

@usiko ahoj, v prvom rade blahozelam k dietatku! citala som, ze si rodila sekciou, tak by som sa ta chcela popytat na zopar veci.ako to prebiehalo? kedy si pred tym mala prist do nemocnice, bola si v narkoze?joj, nechcem ta velmi obtazovat, ale caka ma to, sice len zaciatkom oktobra, ale uz si zistujem na co sa pripravit. vlastne co by ta napadlo, co sa tyka sekcie tak keby si mi napisala 🙂 dakujem

diablikovci
19. máj 2013

Ahojte babenky 🙂) Chcem sa opytat a este ktory porodnik je dobry okrem Dr. Dosedlu lebo iste nestiha vsetky odrodit :D Dakujem za odpovede 🙂) Pytam sa lebo mam uz len 65 dni do porodu..

jarka721
19. máj 2013

@diablikovci ja by som ti jednoznačne radila Lenďaka 🙂 🙂 🙂 má perfektné skúsenosti a úžasný prístup k pacientke 🙂 🙂 🙂

simonkulos
21. máj 2013

myslim ze sa zide kazdej zene tento zoznam :
zoznam do porodnice saca: ziadne oblecenie netreba, teplu deku pre babatko, plienky jednorazove, utierky, 4 kusy bavlnených plienok, krem na zadocek, podrsenka pre zenu, tampony do podprsenky, nocna kosela, jednorazove nohavicky- 5 kusov, sprej na hojenie intimnych partii- dostat v lekarni(dermo- chlorophyl) uteraky 2-3 kusy, papuce, vlozky stacia aj obycajne na noc nemusia byt po porode- aby mali savost staci len 1 balicek, pretoze dostanete aj od nemocnice, jednorazove podlozky na prebalovanie a potom zena sprchovy gel, pasta zubna a co uzna za vhodne, este je dobre mat aj toaletny papier 2kusy a vreckovky hygienicke, a vodu dojcenecku na pitie aspon 6x1,5 litra- treba vela pit, a mast na bradavky- najlepsie cisty lanolin z DM(netreba ho umyvat)

simonkulos
21. máj 2013

@simonkulos este by som pridala aj nejake sladkosti a pripadne jogurt a zemlicky- pretoze po porode mi tam strava rozhodne nestacila🙂))

ninkova
22. máj 2013

Ahojte, mate skusenost s Dr. Saksunom v Saci? A este normalne izby (bez priplatku) su v akom stave? Dakujem

simonkulos
22. máj 2013

@diablikovci vsetci su dobrí

simonkulos
22. máj 2013

@ninkova su vo velmi dobrom stave tie izby len na nich nie su vymozenosti ako TV, rychlovarna kanvica..... a nie su nanovo krasne farebne vymalovane, ale je tam vsetko co ti treba, nie je to ani znicene takze ok 🙂))

britt30
23. máj 2013

@diablikovci ....ja zase Lenocku...je supeeer 🙂 🙂 🙂

bombulka200
23. máj 2013

@24daniela24 ako si dopadla u dosedlu na poradni? 🙂 Ja idem v pondelok za ním tak som zvedavá 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre