• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

13. marca 2017 
@mimka1 hej? takže aj napriek tomu, že nebývame v Šaci treba ísť na matriku tam?
29. jún 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dáte mi niektorá kontakt na pani dr. Vargovú prosím,zachvilu mám termín a nemám doktora, bola som v šaci raz na poradni a presvedčíla som sa že treba niekoho mať, ďakujem krásne :slight_smile:
29. jún 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sa chcem opýtať, keď pôjdem na poučenie o epidurálke, tak mi treba aj odbery krvi u gynekologa, ale ako sa to rieši?
29. jún 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilstuk tak ja som bola na pouceni pred 2 rokmi a nic take mi nebolo treba...cislo na dr.Vargovu ti mozem poslat do IP...
29. jún 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilstuk k pouceniu o epi ti nic netreba len vyplatit na vratnici poplatok
29. jún 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maryennn1 ano . ked budes lezat po porode pride za tebou pani z matriky . nadiktujes udaje a potom ked budete ochadzat vyzvihnete si ho . popripade otec babetka skor :slight_smile:
29. jún 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilstuk co ta presvedcilo, ze treba mat niekoho dohodnuteho?
30. jún 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonnie1 a vyplaca sa ten poplatok hned po pouceni, alebo až po pôrode ked epiduralku pouzijem?
30. jún 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilstuk ja som platila vsetko az po porode, ked uz som sa chystala odist
30. jún 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@papuckam , TAK TO JE SUPER, ZE AZ POTOM SA PLATI, JA NEVIEM CI CHCEM ALE PREISTOTU, KED BY SOM NEVEDELA VYDRZAT NAHODOU, LEBO MALY MA UZ 3400g, A ESTE DALEKO DO 15 TEHO :slight_smile:
30. jún 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilstuk mal by sa vyplácať až po pôrode
30. jún 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky a kolko stojí epi?
30. jún 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tanickaskorokubikova V SACI STOJI 140 EUR
30. jún 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilstuk super dakujem krásne za info :wink:
30. jún 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. jún 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilstuk na to poucenie uz ides s blockom stoji asi 1,20 nepametam presne
30. jún 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonnie1 ano tak stoji, 1.20 ten blocek, diky :slight_smile:
30. jún 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, môžem sa pýtať, ako je to s kontrolami PN v Ke a okolí,neviete? je tu niekto odtiaľto??? A má nejaké info? čaká na celé leto na PN :( a potom v septembri termín v Šaci :slight_smile:
1. júl 2013 o 17:00  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kumbo ja som bola PN a ma neskontrolovali od jula do decembra
1. júl 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kumbo Ja som bola PN dva mesiace a tiez ma neskontrolovali....no velmi by som sa na to nespoliehala...
2. júl 2013 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som nepocula, aby kontrolovali ... A keby, vzdy mozes byt na kontrole, aj u zubara napr....
2. júl 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky,nebude náhodou niektorá z vás rodiť v Šaci v Decembri??:slight_smile:)
2. júl 2013 o 23:02  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nepoznate resp. nerodili ste niektora u dr. martiny vargovej? velmi by mi pomohla akakolvek informacia, ci uz pozitivna, alebo negativna... dakujem :slight_smile:
10. júl 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svenka AHOJ, JA CHODIM KU NEJ DO PORADNE A BUDEM PRI NEJ RODIT, DUFAM ZE KAZDU CHVILU :slight_smile: , TAK TI DAM VEDIET
11. júl 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilstuk budem velmi rada, ked mi potom napises :slight_smile: a drzim prsty, nech to ide rychlo a lahko :wink:
a co sa poradni tyka aka je?
11. júl 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svenka JE VELMI MILA A VSETKO VYSVETLI, A MOZEM SA KLUDNE BEZ STRESU OPYTAT NACOKOLVEK,
JASNE ZE NAPISEM, LEN DUFAM ZE NEBUDEM PRENASAT :slight_smile: A DIKY
11. júl 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra163 som rada ze niekto ma s nim aj negativnu skusenost...ja som mala informacie z oddelenia, ze je tochumaj,sice profesionalne na vysokej urovni ale po prve; karierista, po druhe arogantny somar...samozrejme ze nebol taky od zaciatku, ale staolsa z neho takyto clovek, ked si uvedomil, ako ho pacientky chcu...si viete predstavit, ze on vo vas vidi iba eura...ze pozrie sa na vas a vidi stovku,alebo dve, alebo tri...si predstavte, kolko nahrabe za mesiac pomimo a este sa sprava tak ako sa sprava.....ja som mala stastie,ze aj ked som ho chcela pri prvom porode a uz sme sa aj dohodli, tak mi pri UTZ povedal, ze mozem rodit u neho, ale on vtedy nebude v nemocnini lebo ide na staz.....idiot....a vtedy som sa dohodla s richnavskym, urobilo mi sekciudvakrat a nemozem sa stazovat na vobec nic......takze vdaka nejakej super nahode som nerodila pri dosedlovi a som velmi spokojna ze to tak bolo.....
11. júl 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som rodila v 2007 pri Mudr.Tothovi...mnohí píšu,ze je taký či inaky...nemá extra nadanie na konverzaciu a moze posobit namyslene, nevrlo ci dolezito...ale ja som sa vždy pýtala a vždy všetko vysvetlil. Neskutočne sa o mna počas celého rizikového staral, áno, občas som si pockala, kým sa uvoľnil z nejakého pôrodu, ale kedykoľvek čosi bolo, mohla som sa na neho spoľahnúť. Dokonca predo mnou vravel sestricke, ze mi treba doniest posteľ na vyvysenie nôh a sestricka čosi povedala,ze dobre,len ešte musí čosi iné zariadiť, tak sa vzal a priniesol mi tu posteľ sám. Pri pôrode sa odo mna nepohol, prebehlo to bez problémov a aj potom sa za nami prišiel pár krát pozrieť, či sme OK. Aj teraz keď som počas Vianočných sviatkov zistila,ze čakám druhé babo, volala som mu na 1.sviatok vianočný a povedal,nech prídem,hoci moja gynekologicka je úplne inde.Teraz sa za ním chystam a dúfam,ze v tom čase keď budem rodiť,nebude mat dovcu.No ale ak,nevadí,myslím ze všeobecne v Saci su všetci OK...a možno to ani nestihnem a budem rada,ak dojdem do starej nemocnice :slight_smile:
11. júl 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra163 dobre si to vystihla :wink: tiez som pri nom rodila dva krat a rozdiel v jeho spravani neskutocny... :angry:
len on je v ke "vip porodnik" takze vsetky buduce maminky si kludne nechaju aj po hlave skakat, hlavne ze sa potom mozu pochvalit, ze ich rodil dosedla... :grinning:

ale na druhu stranu, odbornik je to velky, a ozaj velmi sikovny doktor, bodaj by vsetci boli taki dobri lekari /po profesionalnej stranke/ ako on...

11. júl 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@svenka Ahoj, rodila som pri nej dvakrát. Je super, milá, nestresuje všetko vysvetlí a zostala so mnou aj keď jej už končila služba. A působí veľmi upokojujúco aj v tom tzv.najhoršom :grinning:
11. júl 2013 o 16:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok