• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

7. júla 2017 
Dakujem, vela dobrych referencii tu o nom citam. Ta poloha mi stale pride ako malickost, ved ich to nic nestoji. Realne to asi neberu ako malickost:slight_smile: Nechcela som nikoho zazmluvnovat, ale ako pises...
21. aug 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaj247 ja som pri nom mala len steh a je fakt uzasny. a respektuje porodny plan. skus mu poslat email.
21. aug 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anaj247 Zazmluvnovat nemusíš ani ja som nemala,len sme sa dohodli,dal mi číslo na seba
22. aug 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Došedla je namysleny chudak, na ktoreho by mala dat viac pozor manzelka. rad totiz ohmatava sestricky pred zrakmi pacientok, no a potom zatiahne zaluzie a ...! Chlapec je rad nad veco!!!
22. aug 2013 o 22:28  •  čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emelia80 Nič také som za mesiac čo som k nemu chodila nevidela.Ale vec názoru no
22. aug 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emelia80 jasne len teraz si sa zaregistrovala a take hluposti tu pises..ze sa nehambis..chodila som k nemu a nie jedina z mojho okolia a k sestrickam mal vzdy profesionalny vztah..a naozaj take bludy tu nepis.to ako zenam ulahcuje porod..nezasluzi si..
23. aug 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonnie1 Asi keby robil to čo píše emelia80 tak by sme si to všimli viaceré.Ale jedna baba povedala,tak mi to pripadá :unamused:
23. aug 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky prosim vas kto rodil u Dr. Dosedlu a mal poziadavky na dotepanie pupocnika a ponechania dietata na prisatie ihned po porode - tzv. Banding - bez zbytocneho cistenia, merania a podobne, vyhovel vam? Respektive ako na to reagovali na sale? V aprili idem k nemu rodit druhykrat - pri synovi som nic extra neziadala. Dajte mi vediet. Dik
24. aug 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, dr Fric uz v Saci nepracuje? nenasla som ho na stranke...
25. aug 2013 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jlp ale aleeeeee, co to vidim Janka, tak Matejko bude mat surodenca??? super, drzime palce :-*
25. aug 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenka78 ahoj Kati, ano postastilo sa nam, takze rozdiel budem mat rok a osem mesiacov. To este len bude veselo. Ale zatial psssst... Na FB to dame az v oktobri po ukpnceni 1. trimestra. Ako sa dari?
25. aug 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jlp budeš mať najprv rušné časy, ale potom sa ti detičky krásne vyhrajú spolu :slight_smile: len nech všetko dobre dopadne, teraz je nejaka vlna tehotenstiev v mojom okoli, tri kamaratky cakaju v marci :slight_smile: u nas vsetko ok, tesime sa z kazdeho nove uspechu nasho drobca, ved to poznas :slight_smile:
25. aug 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenka78 tiez ti uz beha ako s prestrelenou nohou? .... lebo Matej odkedy chodi - nesedi....normalne nestiham, je ako na dynamo.
25. aug 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenka78 inac dodatocne vsetko naj Filipkovi
25. aug 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jlp Filipko je nastastie velmi opatrny, takze postoji ale do chodenia sa este nepusta, radsej sa sputi na 4 a takto sa dostane tam kam chce ?) aj tak je vsade, vylezie snad na kazdy stupienok... a dakujeme :slight_smile:
25. aug 2013 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@emelia80 To su naozaj silne slova a naozaj je zvlastne, ze si sa zaregistrovala a prve, co vypustis do eteru je nadavky na doktora...
Ja som unho rodila pred tyzdnom a mozem povedat, ze to je jeden skvely lekar a nelutujem, ze som si ho vybrala.
Inac, sestricky na jeho oddeleni su vacsinou o generaciu starsie od neho, to ich akoze ohmatava? :grinning:

Takze na zaver - odporucam doktora Dosedlu vsetkymi desiatimi. Vdaka nemu som sa odhodlala na druhy porod spontannou cestou, aj ked prvy bol cisarsky. Podporoval ma v tom a aj sa nam to nakoniec podarilo. Som mu naozaj velmi vdacna a keby som sa nahodou este rozhodla pre tretie babo, jednoznacne by som k nemu isla znova.

Tie reci, co tu niektore "..." siria berte s rezervou, stal sa v mladom veku primarom a je uspesny a vyhladavany, no a zavist je velmi silna u niektorych ludi, tak si to takto musia zrejme ventilovat.
26. aug 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katusskaa nie už je v starej nemocnici
26. aug 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimka1 dakujem
26. aug 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katusskaa Ano katusska dnesny primar v sedle sa o to postaral. No nic vsak sam Ti to povie ked ho navstivis v starej nemocnici na Rastislavke.
@bianocka Prave som sa preregistrovala nie zaregistrovala, len treba registrovat moje stare prispevky a nie vylihovat v posteli :slight_smile:.
27. aug 2013 o 20:47  •  čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emelia80 ]....neobťažuje sestričky...netreba obviňovať keď nemáš veci podložené a už vobec také silné obvinenia..
27. aug 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jlp Ahoj, ja mam zaujem o prirodzeny porod, v skratke bez epi a zasahov, bez nastrihu, nie v leze, s dotepanim pupocnika a prilozenim krpca. Nevidim to v Saci ruzovo, ale kedze mam pomerne neprakticky termin porodu /predvianocny/ aspon to tam skusim. Uvidim podla reakcii, zajdem vopred za primarom a ak na mna nebude pozerat ako na mimozemstana, pojdem tam:slight_smile: I ked vravim...skor neverim,ze sa dohodneme. Podam info:slight_smile:
1. sep 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jlp Mne ho nechali po pôrode cca 15min na tele a až potom umyli a bol pri mne 2hodiny na sále
1. sep 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anaj247 jej to budes zlata ked mi das vediet, mne vychadza termin na Velku noc, tak to tiez bude vesele. Rodit budem u Dosedlu, tak ako pri prvom. Je skvely.
2. sep 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blackcat8885 ahoj a u koho si rodila? Nechali ti dotepat aj pupocnik? Dik. Jana
2. sep 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky ake mate skusenosti v Saci s epi . ? Do porodu mam 13 dni mala som epi v Irsku bolo to super ani vpich som velmi necitila tak som zvedava ako to je v Saci Dakujem :slight_smile:
2. sep 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@l123456 rodila som pred vyse rokom s epi,a mam dobru skusenost :slight_smile: epi mi prisli pichnut do par minut od vyziadania,zaucinkovala hned :slight_smile: do miesta vpichu pichnu najprv lokalku na umrtvenie,a vpich tej hrubsej ihli potom neboli,len citit tlak...
2. sep 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jlp U Dosedlu.Pupočník som chcela ale povedal mi,že podľa neho je to zbytočné kedže dieťa už od matky a z pupočníka dávno dostalo všetko potrebné.Takže som to nechala tak bola som rada,že nerobil nástrih ako vačšina
2. sep 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jlp Viete mi poradit, kedy za Dosedlom ist? Viem, ze je ziadany... Staci v 36 tt ked tam pojdem na prvu kontrolu ci by som mala skor? Vdaka za rady
2. sep 2013 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaj247 Staci aj v 36tt... Ale odporucam Ti 3D usd, ktory robi v 20tt a 30tt, aspon sa s nim zoznamis a mozes aj dohodnut, ze chces pri nom rodit :slight_smile: (sice pozeram, ze ten v 20tt uz nestihas, tak aspon 30tt :slight_smile:)
2. sep 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianocka Nie som ja fanynka 3D usd a podobne. Este by mi prezradili pohlavie a mam po prekvapeni:slight_smile:
2. sep 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok