• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

5. decembra 2016 
no ja som si to zmylila o tyzden a tak som bola v 35tt ale v pohode ma zobrala :slight_smile: No ja si myslim ze staci :slight_smile:
@majusa29
20. mar 2014 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anvg dakujem :slight_smile:
20. mar 2014 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. mar 2014 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diablicka a môžem ešte poprosiť o nejaký kontakt na nu? email alebo mobil. Dakujem krásne. :slight_smile:
20. mar 2014 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majusa29 poslem ti cislo v IP
21. mar 2014 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jlp ahoj, ja som tam rodila pred dvoma rokmi a iba som pred porodom povedala, ze chcem malinku hned po porode a aj mi ju dali. Plienku aj decku som mala svoje, ale nebolo treba. Oni mi vsetko dali. A velmi mila sestricka mala prave sluzbu :slight_smile:. Ked to porovnam s predchadzajucimi porodmi, tak sa toho veeela zmenilo a len k lepsiemu. A vsak, mozno sa tam aj stretneme, ked pozeram tie nase datumy :sweat_smile: .
Inak ani raz som nemala nikoho vybaveneho a vzdy som bola spokojna... no az na prvykrat, ale to som vtedy vobec nevedela, ako to vsetko chodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. mar 2014 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@diablicka Ok dik. Cakám na to číslo. :slight_smile:
21. mar 2014 o 18:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ramzesa ;) tak potom na mna zavolaj ked ma uvidis ... Ja idem v pondelok ku dosedlovi do poradne. Dufam, ze to pride skor ako na termin.
21. mar 2014 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja som bola včera prvý krát na poradni v Šaci ,,,, poradňu mi robila Falatova a bola som veľmi spokojná s jej prístupom veľmi milá doktorka,,, mne včera povedala že som otvorená na 1 prst neviete mi povedať, že ako rýchlo to teraz pôjde,,, je možné, že porodím skôr ako mám termín???? Ďalšiu poradňu mám až o týždeň,,, Ďakujem :slight_smile:
22. mar 2014 o 11:15  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simonka121 Ahoj, ja som bola na jeden prst otvorená dva mesiace :grinning:. A nakoniec som rodila akútnou sekciou lebo som sa paradoxne neotvárala.
22. mar 2014 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simonka121 mozes aj nemusis... u kazdej zeny je to ine :slight_smile:... ale myslim, ze uz to nemame tak daleko do terminu a od toho 37.tt by malo byt vsetko OK :slight_smile: .

@jlp no, ak Ta spoznam, lebo v tomto som ja lava :sweat_smile: ... ja idem az v piatok do poradne, ale nemam nikoho vybaveneho, kto tam bude, u toho mam poradnu a tak isto u toho, kto tam bude v case porodu, rodim :slight_smile:. Aj tak to za mna nik nespravi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
22. mar 2014 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Je tu niektora ktora ma terminv polovici maja?
24. mar 2014 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tie čo ste boli na sekciu akým sposobom bola vykonaná ??.....spinal,epidural, celková narkoza?
24. mar 2014 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simonka121 ahoj mozem sa opytat ja tam idem prvy krat o tyzden v pondelok ze co ti robili?a ako dlho si tam bola?dakujeeem
24. mar 2014 o 20:20  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy epidural
24. mar 2014 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gloria9 podla čoho určuju??....za epidural sa platí?
24. mar 2014 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simusb ahoj no tak prv mi robili ultrazvuk a potom som šla na poradňu,,,a tam bežné vyšetrenia,,, vzala mi moč, merala mi tlak,,, vážila som sa,,, klasické vyšetrenia ktoré sa normálne absolvujú pri bežnej poradni u gynekológa,,, :slight_smile:
25. mar 2014 o 09:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simonka121 dakujem si zlata ja tam idem prvy krat takze mam trochu strach ze ako to tam funguje a doktora mas vybaveneho?
25. mar 2014 o 10:07  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simusb nie ja idem bez vybaveného doktora,,, je ich tam dosť takže ja som si nikoho nevyberala...
25. mar 2014 o 12:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (23. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rodila som minuli rok,nemala som nikoho vybaveneho a ani nikomu som nedavala vsimne ani pred porodom ani po porode,akurat darcek a kavicku,dezert a somarinky po porode som davala porodnicke aj sestrickam a musim povedat ze sa o mna postarali ukazkovo ako aj o malicku takze ja mozem iba vrelo odporucat :slight_smile:
25. mar 2014 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@lenkabell dufam ze budem mat tiez take stastie :slight_smile:
25. mar 2014 o 12:17  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dafy nie ja som neplatila nic
25. mar 2014 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helena35 ahoj, ja mam termin v polke maja :slight_smile:
26. mar 2014 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@prelulu a budes rodit v saci?
26. mar 2014 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helena35 no potom co citam a ake mam zle pocity z novej nemocnice uvazujem nad tym....zajtra by som sa tam chcela ist pozriet.
26. mar 2014 o 13:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja som jedine za sacu ,inde by som urcite nesla,ties som len zle pocula kosicke nemocnice,v saci aj doktori,aj sestricky v pohode,a takties izby super :slight_smile:
26. mar 2014 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@helena35 aj ja mam termin 13. maja
26. mar 2014 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
INTENZÍVNA PREDNÁŠKA - VŠETKO O PORODE 28.3.14 v Košiciach, príprava budúcich rodičov k pôrodu s ukážkami, ktorú vedie pôrodná asistentka s certifikátom, Chceme tým osloviť tehotné žienky a ich partnerov, oboznámiť ich s pôrodným procesom, ktorý vo veľkej miere môžu sami pozitívne ovplyniť, čo je veľmi dôležité pre prirodzený fyziologický plynulý priebeh pôrodu, prihláška: www.porodnaasistencia.sk , 0907025298
.... a ukážeme si, vysvetlíme, ako cvičiť s Epinom...je to ozaj výborná vecička :slight_smile:
26. mar 2014 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simusb verim tomu ze si odnesiete tie najkrajsie spomienky a ze vsetko prebehne lahko,ak mozem poradit : "komunikujte s babatkom pocas porodu,ja som malej stale ked som hladkala brusko od branice smerom dolu hovorila-neboj sa Miuska mamka Ti pomoze,tadial ide cesta von,myslim ze nam to obom velmi pomohlo"a nelezat,stale sa hybat jednak to urychli porod a menej to boli :slight_smile: zvladnete to, mate jedinecnu sancu prezit to najkrajsie na svete,mate vnutornu silu priviest na svet dieta,Vase dieta,stoji to za tu bolest,namahu...ak mate nejake otazky kludne napiste spravu
30. mar 2014 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
30. mar 2014 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok