Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

kuratko82
25. máj 2014

@chumar007 no daj urcite vediet... kedy tam vlastne ides? rano?

kuratko82
25. máj 2014

@bonnie1 mna to tiez trosku mrzxi ze jednu mam 3d a druhu nie... snad sa maly nebude pytat preco sestra ma krajsiu fotku 😀 nabuduce budes vediet,ze si mas pytat 🙂 a ako hovoris hlavne ze je vsetko ok a nech mala je zdrava, kaslat aj na foto...

chumar007
25. máj 2014

@kuratko82 ano rano, ale az tak okolo pol 11 aj minule som tak dosla tak uz tam bolo malo mamiciek, bolo to rychlejsie ako prvy krat, co som tam stravila 4 hodiny :( ...urcite dam vediet, ako sme na tom, ked ma to do vecera nechyti, lebo manzel tu majstruje a tak sa pichol skrutkovacom ze som sa zlakla ja aj mala, a boli ma za neho vsetko :D

kuratko82
25. máj 2014

@chumar007 tak mu povedz nech dava pozor,este ho budes potrebovat.... niekto ta musi odniest do porodnice predsa 😀 ja uz dnes mam toho dost, uz ani neucim,nech uz je zajtrajsok a mam uz konecne pokoj s tou skolou...a ty len pekne vyloz nozky a relaxuj....

pima21
26. máj 2014

Dievčatá, ja som už zúfalá. Zajtra mi tuším začína 37tt a zatiaľ sa mi nepodarilo objednať do poradne k Dosedlovi. Telefón nedvíha a nereagoval ani na moje emaily, hoci viem, že iným babám odpisoval 😒 Proste nechápem. Uvažujem o alternatíve - MUDr. Vargová - neviete mi niekto dať na ňu kontakt? Ďakujem.

mravvcek
26. máj 2014

@pima21 myslim ze je cely maj na dovolenke dosedla sa mi zda.

pima21
26. máj 2014

@mravvcek písala som mu už 7.5 a pred pár dňami. Viem, že v piatok bol už v KE, vtedy aj reagoval na nejaké emaily + je v práci aj dnes (asi má však toho veľa)... No nič, ak však niekto má kontakt na Dr. Vargovú, budem rada.

kuratko82
26. máj 2014

@chumar007 no ako? doma si zatial? kolko si pribrala za cele tehu? ja som predtym mala 60 a uz mam nieco cez 80... ale vraj maly nebude velky,tak som zvedava ze kolko kil mi ostane po 😀 pri malej mi ostalo 7kil,a tam som pribrala len 18...

sunny15
26. máj 2014

@bonnie1 ani ja som nedostala foto a je mi to luto...esteze mam foto z 12tt ale z 3Dnie 😖

mmmj
26. máj 2014

@pima21 na aky mail si mu pisala? na ten nemocnicny @nemocnicasaca.sk? Lebo ja som na tom podobne, ze sa neozyva

pima21
26. máj 2014

@mmmj áno na ten.

polynka9
26. máj 2014

@luciajass Ahojky, tak ako ? Uz ste dvojka ? Alebo stale cakate 😵 drzime prsty a myslime na vas ♥

chumar007
26. máj 2014

@kuratko82 no zajtra idem do poradne, tak uvidime 🙂 zatial som doma...no tiez som mala 60...a teraz minuly tyzden som mala 77 tak celkom v poho si myslim, ved to pojde dole, co hlavne ze budeme mat zdrave deticky 🙂 ...a ako statnice, mozem gratulovat? uspesne zmaknute?

kuratko82
27. máj 2014

@chumar007 mozes gratulovat 🙂 konecne mam pokoj,normalne neviem co mam teraz robit,ked sa nemusim ucit 😀 inak moja mala nebola este ani raz chora a uz bude mat 3 roky,tak dufam ze aj maly bude mat taku imunitu,lebo to je to najdolezitejsie..ked vidim kamosky ako su stale chore deticky az mi je zle ☹ daj vediet ako si dopadla dnes,som zvedava

kuratko82
27. máj 2014

@mmmj dosedla ma aj svoj email,niekde na stranke nemocnice by mal byt,ja by som sa tiez neozvala na spolocny,oficialny...

mmmj
27. máj 2014

@kuratko82 ja som mu pisala na jeho email, to nie je nejaky vseobecny. Ja som s nim cez neho komunikovala uz pri prvom porode, takze urcite je jeho, vtedy mi odpisoval. Ale vdaka aj tak

kuratko82
27. máj 2014

@mmmj jaaj tak potom neviem co sa deje,urcite ma toho vela po tej dovolenke,ja som si nakoniec vybrala falatovu namiesto neho,teda on mi ju odporucil, ze pokym bude prec ho ona zastupi a uz ostavam pri nej,je mila,ved to je jedno kto nas odrodi,vsetci su fajn 🙂

mmmj
27. máj 2014

@kuratko82 hej, viem, ze on posiela ku Falatovej. Len ja som uz po jednom cisarskom a chcem rodit prirodzene, tak som chcela k porodu jeho, ze ked ma rezal prvykrat on, tak nech to v pripade opakovania cisarskeho alebo podobne ma na starosti on. Falatova zatial nema ani atestaciu, tak pre istotu som chcela. Ale asi kaslem na to, skusim niekoho ineho, nemam chut sa doprosovat....

luciajass
27. máj 2014

@polynka9 ahoj, dakujem, ze si si na mna spomenula. No este sme 2v1 a cakame..zajtra idem na poradnu, tak som zvedava..uz som troska aj nervozna..reps som nerovzna z nedockaveho okolia..:D

polynka9
27. máj 2014

@luciajass 🙂 vidis a este aj ja sa pridavam k netrpezlivcom 😅 ... zajtra drzim prsty, aby sa to rozbehlo 😉

luciajass
27. máj 2014

@polynka9 v pohode..ocakavala som to 🙂 ja sa len tesim, ze som ho krasne donosila do konca bez problemov a ostatni mi to kazia blbymi recami 😠 😀

chumar007
27. máj 2014

@kuratko82 no super tak Gratulujeeeem 😉 mne to tiez trvalo kym som si uvedomila, ze uz sa nemusim ucit konecneeee :D mala som toho uz dost....tak dnes bolo vsetko v poriadku, zase som trosku viac otvorena, ale ze zatial to nevyzera, ze by to malo prist...ak sa nic neudeje tak v pondelok mam prist, ale vraj si mam pre istotu zobrat aj veci....vies ja som po IVF a po umelom vraj nechcu nechavat dlho prenasat, tak podla nalezu potom zvazia co dalej 🙂 ale aj monitor v pohodke, konecne sa mala pokotila ako mala :D ...tak hadam to pride na cas 🙂

kuratko82
27. máj 2014

@mmmj a preco si mala prvy cisarsky? ale ak mozes rodit normalne,tak potom je vlastne jedno kto to bude,ale aj tak si myslim ze je lepsie sa s niekym dohodnut... ale ked je taky zaneprazdneny tak asi vazne bude lepsie si vybrat niekoho ineho... ja som zatial spokojna ze som sa rozhodla pre falatovu,ved ked porodim skor tak dam info ze ci je fakt v pohode 🙂 ozaj kedy mas vlastne termin?

kuratko82
27. máj 2014

@chumar007 mne sa to cele inak nezda s tymi vyvolavackami,uz zacinam mat pocit ze to robia cielene aby mali pokoj, skor porodis o to menej chodis do poradne,dohodnu si ta ked nemaju vela roboty... snad tentokrat uz to pride spontanne a nebudem musiet absolvovat ten cely proces... a ty rob co mozes do toho pondelka nech sa to uz rozbehne... ja som zvedava co mi stvrtok povie,ale nenecham sa ukecat ked vsetko bude ok...

mmmj
27. máj 2014

@kuratko82 termin mam 20. juna, tak uz by asi bolo nacase si dohodnut aspon prvu poradnu a to uz asi je najlepsie priamo s doktorom, ktoreho chcem mat pri porode. Ja som mala cisarsky pre nepostupujuci porod, napriek oxytocinu a vsetkemu moznemu to so mnou ani nehlo 🙂
Je tam moznost ze skoncim opat na cisarskom kvoli tomu istemu, takze chcem niekoho, co vie pekne viest porod aj robit sekciu. Viem, ze som narocna, ale Dosedla je aj dobry operater, len neviem teda, ci bude mat cas...

antonye
28. máj 2014

@kuratko82 no uz sme dvaja 🙂 vo stvrtok som porodila...uz sme aj doma...

kuratko82
28. máj 2014

@mmmj no u mna to tiez vyzeralo prvykrat ze pojdem nakoniec na cisarsky,ale epiduralka to vraj rozbehla... a dosedla ma otvaral nasilu ako sa mu len dalo,povedal ze si skoro prsty polamal 😀 no ale nastastie to malo aj efekt, a teraz uz som na 1,5cm aze vraj krcok je makky,predtym nebol,tak sa spolieham na to ze teraz to bude uplne ine... moze byt aj u teba taka zmena,ved uvidis...a prve mate dievca ci chlapca? a kolko ma rokov?

kuratko82
28. máj 2014

@antonye som si aj myslela,ked si neodpisovala...tak gratulujem! 🙂 no ake to bolo,dostala si vyvolavacku? kolko to trvalo?

chumar007
28. máj 2014

@kuratko82 No ja tiez strasne nechcem aby mi vyvolavali...dufam, ze to pride samo, som hovorila manzelovi, ze musime zacat poriadne sexovat :D. Takze Sarku si rodila s vyvolavackou? to bolo asi dost neprijemne, ze? Aj svagrine teraz v decembri davali, lebo prenasala, ale aj to len koli nim, lebo v 8 mesiaci bola na infuziach a pumpovali ju magneziom 😒 ...ja som ho tiez brala ale v 32 tt som prestala, pre istotu. A davala si si epiduralku? lebo ja strasne nechcem, ale vraj po tych vyvolavackach, je to strasne tak si to zeny davaju :(

mmmj
28. máj 2014

@kuratko82 no mame jedno takmer trojrocne dievcatko.
mna tiez otvaral nasilu, teda sa aspon o to snazil, behala som tam s infuzkou cely den po oddeleni a nic....este som mu hovorila, ze sa citim lepsie ako ked som prisla do porodnice 🙂 No jednoducho mi nebolo pomoci. Tak som zvedava, ci sa to nejako pohne teraz, musim asi skombinovat vsetky recepty na rozbehnutie porodu a dufat, ze nieco zaberie 🙂
Takze ty rodis kazdu chvilu a bude to pri Falatovej? drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre