Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

polynka9
21. júl 2014

@kopi222 Vobec sa nad tym nezatazuj, ked som bola v nemocke a boli so mnou na izbe baby, ktore operoval a dokonca k nim prisiel, vsetko pekne vysvetlil. ...neznamena, ze to co zazili ostatne musis aj ty, zbytocne sa stresujes a vobec to tak nemusi a samozrejme ani nebude, ok ? hlavu hore a tes sa na malicke a porod 😉

sunny15
21. júl 2014

@kopi222 presne ono aj ja si myslim,ze ked niekto ma zlu skusenost tak to nemusis mat aj ty...inac kocka menom @kacenka78 u neho rodila v r.2012 aj tu na fore pisala o tom...a vraj dr.Totha jej odporucila jej gyndoška kt. v Saci robila roky...takze mozno je to dobry lekar...neviem...skus napisat tejto kočke a spytat sa jej na porod...

sunny15
21. júl 2014

@jana153 ahoj prave pozeram ze ja som u Dosedlu bola na poradni v 35/2tt cize cize mu napis ked budes 34/0den cize 35gt.

kopi222
21. júl 2014

Dievcata, dakujem velmi pekne za podporu, normalne mi to pomohlo. Asi mate pravdu, dnes som bola znovu u neho lebo troska nieco neposlucha a bol celkom mily 🙂 Uvidime ako to nakoniec bude, ale verim ze dobre 🙂

bedrici
28. júl 2014

Ahojte ja som rodila v Saci u dr, Dosedlu a naozaj bol perfektny...je velmi sikovny a pali mu to,,takze ked sa nieco prihodi pri porode vie rychlo reagovat,,,

bubbles
30. júl 2014

baby, dnes som 38+0 a chceli by sme na vikend do KE k znamym.. tym padom mam svoju porodnicu daleko asi 1,5 hodiny cesty, mohla by som do Šace ak by sa niečo dialo? ak som tam doteraz nemala ziadne vysetrenie? je to nejako podmienene? som prvorodicka, neviem take veci 🙂 dakujem

terezka1947
30. júl 2014

baby,aky mate nazor na Richnavskeho?????

kazda tu vlastne pisete iba o Dosedlovi,normalne si uz zacinam mysliet,ze tam ani iny lekar nie je 🙂
ale ok,je dobry,anozaj odbornik...ale rada by som sa popytala aj na inych....

majka238
30. júl 2014

@bubbles jasne, bez problemov by Ta zobrali v ktorejkolvek porodnici, keby si zacinala rodit alebo mala akykolvek problem.

maria.vinea
6. aug 2014

@limoni
mne povedal dr ze oxytocin sa musi dat ked chces epidural mne napr epi neurychlilo porod dopichli mi ho tri krat a potom este na zasivanie

maria.vinea
6. aug 2014

@mmmj
presne tak ale naco vyvolavacka ked mas ledva termin porodu ??? v saci velmi radi davaju vyvolavacku ale ja si radsej pockam desat dni po termine ci to nepride samo a ak nie tak zas ma caka vvolavacka

maria.vinea
6. aug 2014

@mmmj
presne tak a mne povedal ze cakame 10 dni po termine a potom vyvolavacka
mna znepokojuje len to ze uz dva mesiace mi nik nerobil usg ci sa nieco neskomplikovalo a on ho tiez nerobi vraj aby nevystrasil rodicku kvoli nepresnej vahe babetka... ako ale zisti ci je vsetko ok ak nerobi usg?

maria.vinea
6. aug 2014

@sunny15
robil ti ho v ktorom tyzdni ? mne teraz nerobi vobec, pred dvoma rokmi som mala u neho usg az do porodu naposledy tyzden pred porodom, ako napr vie ze sa nieco neskomplikuje napr omitana pupocna snura ... ak nerobi usg???

sunny15
7. aug 2014

@maria.vinea taaak to je otazka na neho...mne robil usg za poplatok v 20tt a 30tt no a potom v 1.a 2. poradni ...ale ja som mala rizikove tehotenstvo...
a omotanu šnuru zistia este z ctg zaznamu tam klesaju ozvy plodu...

maria.vinea
7. aug 2014

@sunny15
dik za info, uz som nervozna z toho ci je vsetko ok, ale asi ano, babo kope dost na to uz by sa mohlo narodit,... a zase prenasam, nespim tak rozmyslam o vsetkom.. ja mam rizikove tiez po potratoch, priala by som si uz raz dva porodit, idealne v sobotu, lebo prvy syn je narodeny 9.9, tak by to bolo pekne datumovo. najme nech to je rychlejsie a nech sme zdravi,...

sunny15
7. aug 2014

@maria.vinea neboj..bude vsetko ok. 😉 drzim palce....možno bude ale aktivne bábo...moj cele tehotenstvo pretancoval v brušku a teraz sa tiež nezastaví 😉 ja som rodila o 3dni skor ako ty 😉

1talizmanik1
16. aug 2014

zenusky, kto sa teraz chysta rodit?ja mam dnes prvy termin, ale nejak sa nic nedeje .)

marianna9630
19. aug 2014

Aj ja by som sa rada vyjardila,pred mesiacom som rodila u dr. Falatovej a urcite som s nou bola nadmieru spokojna,velmi mila doktorka so super pristupom :D

marikac
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alli7
24. aug 2014

@terezka1947 ja mám na Dr. Richnavského len ten najlepší názor...rodila som u neho v roku 2011 a teraz v júni... ..oslovila som ho a bez problémov sa ma ujal....je pravda ze je dost zaneprázdnený...ale svoju prácu si vykoná na 110 %... Vrelo odporúčam!!!!

martinka36
25. aug 2014

Ja by som sa chcela informovat,ze ak by som otehotnela-prvorodicka a chcela by som tam rodit ci treba zacat chodit tam na poradne alebo nie.Kedy staci ist tam?

terezka1947
25. aug 2014

@alli7 dakujem,ze si mi napisala...aj si ma upokojila 😉
prave toho sa bojim,ze na mna nebude mat cas 😒
chcela by som,aby som u neho trebars mohla absolvovat aj poradne-mesiac pred porodom...a preto ten strach,ze sa nebudeme mat cas stretnut 😒

terezka1947
25. aug 2014

@martinka36ak otehotnies,poradne budes mat u svojho gynekologa...potom,asi cca mesiac pred porodom su poradne tam,kde chces rodit...takze az potom ti staci riesit co a ako 😉

martinka36
25. aug 2014

@terezka1947 Zatial Ti dakujem velmi velmi pekne.Ty si mala tam niejaky porod?Ak ano bola si spokojna?Dakujem Ti.

magpie
28. aug 2014

Ahojte, chcem sa opytat - ked mate termin na cisarsky, treba si dopredu rezervovat nadstandardnu izbu? O tyzden mam termin a nejako som to zatial neriesila. Vopred dakujem za odpovede ;)
PS: kolko dni po sekcii nechavaju mamicky v nemocnici?

polynka9
28. aug 2014

@magpie Ahoj, tiez mam o tt termin 5.9. planovanu sekciu, dnes som sa na to pytala, takze nech sa idem opytat priamo na sest. odd., ale maju tam zmeny, najma v starej casti - rekonstrukcia izieb, a tie co mali cenu 10 eur uz stoja 20 eur, ale tak neviem, ako je to na novej casti. 🙂

magpie
28. aug 2014

@polynka: ja mam planovanu sekciu na 4.9., ale uz sa mam hlasit 3.9. a chcela som izbu v novej casti (tu 2 za 35€), tak teraz neviem, co robit. Este davnejsie som sa pytala a vraj davaju izby podla aktualnej dostupnosti... A ty tam budes volat alebo ako sa budes informovat?

3daniela3
2. sep 2014

ahojte, my sme sa rozhodli, ze saca je najlepsia moznost pre nas a chcela by som vediet co vsetko si potrebujem pre seba a babo priniest do nemocky.

kopi222
2. sep 2014

Ahojte dievcata, ja som tiez uz vystresovana dost. Nikde ziadne info, kazdy len odbije, hruza :( Ja tiez nemam robeny USG uz neviem ako dlho, a vraj ok. Neviem, v piatok mame ist do Sace, som 36 tt, tak snad sa uz aj nieco dozviem, lebo keby ze sa nieco skomplukije, a zacne porod skor, fakt neviem co mam robit :( Ja mam Dr. Totha zatial, idem za nim, tak snad ma aj odrodi, som zvedava. Anoi ja neviem co so sebou, ako to tam chodi.

polynka9
2. sep 2014

@magpie Ahoj, drzim prsty, a ohladne izieb, uz mam v tom tiez chaos, ale zavisi to aj od toho, ci je prave volna izba a ak nie, tak mozno ak sa uvolni, tak sa da prelozit na inu.
Teraz som si vsimla, ze si mi pisala uz davnejsie, tak neviem ci je to aktualne.

polynka9
2. sep 2014

@kopi222 Ahoj, presne to som vravela mojmu lekarovi, ze co ak sa nieco zacne skor a nebudem vediet odhadnut vaznost situacie - povedal, ze jooooj, tie reci ..... tak ja neviem, ak by mi odtielka voda, tak letim do nemocnice, a ak mam bolesti tiez .... 😨 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre