Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

abigael
10. nov 2015

Ja chodim k dr.Tomasu mozem odporucit je zodpovedny a este Toth a prednosta

gabikahlivistia
15. nov 2015

@abigael doktor Tomašu klobuk dole chodila som k nemu do poradne + aj som mala kolo neho cisarsky spokojna som

abigael
15. nov 2015

@gabikahlivistia tak ako pises je uzasny moja sestra pri nom odrodila tri deti a teraz ja chodim knemun je zodpovedny a velmi sa o mna stara co som velmi rada

dudiva
17. nov 2015

Zienky potrebujem info. Mudr. Olšavsky ešte robi v Saci? Robil mi sekciu v 2011 a bol super. A este od ktoreho tyzdna sa chodi na kontroly do Sace. Ďakujem za info.

abigael
17. nov 2015

@dudiva co chodim do poradne tak este tam pracuje od 36 tyzdna sa chodi

dudiva
17. nov 2015

@abigael ďakujem za info 🙂

martinatinka
24. nov 2015

Rodila som v Saci v july a mozem len odporucat.velka vdaka patri najma sestrickam pocas porodu boli oporou a najviac sa mi pacilo ze na vsetko odpovedali a kazdy krok vysvetlili.taktiez chapali velke bolesti a neriesili ze robim cirkus a nadavam :D asi su zvyknute 🙂 rodila som u dr falatovej a vsetko prebehlo v poriadku.sestry v starsej casti na novorodeneckom boli velmi mile ochotne a napomocne.

gabikahlivistia
26. nov 2015

@martinatinka mali ste zaplatenu izbu????

evahorvatova
27. nov 2015

Ahojte baby chcem sa opytat ci ste niektora rodili s epiduralkou aku mate s nou skusenost , som rok po konizacii a onedlho mam termin porodu velmi sa bojim tak uvazujem nad epi

martinatinka
27. nov 2015

@gabikahlivistia ano mala som nadstandard v starej casti.tusim 18e na noc.ked som porodila tak mi povedali ktore izby su volne.dve postele vlastna kupelka a chladnicka

evahorvatova
27. nov 2015

@martinatinka mozem sa opytat od coho zavisi na aku cast sa dostanete ci na novu alebo staru ? ak sa mozem opytat

oblivian
27. nov 2015

@evahorvatova mozes si vybrat, za co budes ochotna platit 🙂

gabikahlivistia
28. nov 2015

@martinatinka tá preto boli ochotne kŕmne sa správali ako keby som tam ani nebola

erarka
29. nov 2015

@salome19 Ahoj,ak sa mozem opytat,pre ktoreho porodnika si sa napokon rozhodla? Moja kamoska caka tiez babo a chce poznat nazor aj na inych Dr.,okrem Dosedlu. Ja som s nim bola spokojna,ostatnych nepoznam ale vobec.

gabikahlivistia
29. nov 2015

Dr Tomašu Otto je vyborný doktor vrelo odporučam

abigael
1. dec 2015

@gabikahlivistia chcem sa ta spytat Tomasu ti robil cisarsky rez na presny termin alebo skor

salome19
1. dec 2015

@erarka rozhodla som sa pre Dosedlu, ale ako spomínajú baby vyššie aj na Tomasu sú dobré ohlasy... o 2 týždne sa máme ísť dohodnúť, už na 100%, teraz sme mali len také info stretnutie 🙂

gabikahlivistia
1. dec 2015

@abigael o 4 dni skor pretoze malicka bola otocena opaccne

abigael
1. dec 2015

@gabikahlivistia lebo mne to vychadza 27 februara a 12 marca tak neviem

gabikahlivistia
1. dec 2015

@abigael to on povie ze kedy treba aby prislo na svet prve ????

abigael
1. dec 2015

@gabikahlivistia a da sa aj dohodnut na termine

gabikahlivistia
1. dec 2015

@abigael tak to vam povedat neviem ale treba sa spytat ked pojdete na vysetrenie

martinatinka
1. dec 2015

@evahorvatova po porode este ostavate lezat dve hodiny na sale.tam vam povedia, ktore izby su aktualne volne.pokial viem dopredu sa nedaju izby rezervovat

monikasara
2. dec 2015

ahojte baby,termín mám 24.12 a mám svojho pôrodníka Dr.Gimeru zo šace...má niektorá s ním skúsenosti?díky

dodqes
9. jan 2016

Zdravim, viete mi niekto povedat, ci v tej starej casti su aj jednolozkove izby a kolko stoji takato izba?
dakuejm

nemcikova
24. jan 2016

ahojte chcela by som sa opytat ci si treba zaplatit dotycneho lekara ktoreho chcem mat pri porode chcela by som rodit v Saci ale rozhodujem sa aj ohladom starej nemocnice a plati sa za izbu a stravu podla toho kolko dni stravim v nemocnici ? ci je lepsie sa ist skor informovat este pred porodom a kolko sa plati za lekara ktoreho by som chcela mat pri porode 🙂 dakujem za informaciu

erarka
24. jan 2016

@nemcikova ahoj..so starou nemockou nemam skusenost.V Saci si lekara dohodnes vopred,ked sa k nemu nahlasis do poradne,a pri prehliadke ho poziadas,ci by si u neho mohla rodit. Neviem o tom,zeby niektory odmietol. Ja som rodila u primara Dosedlu,dohodla som si ho cez mail,ale obcas nestiha odpisovat. Za lekara neplatis. Za pobyt v nemocke podla typu izby. Cennik mas na stranke nemocky. Pozeram,ze mas termin v juli..my sme mali termin min.rok v juli,to boli tie najvacsie horucavy,tak ti drzim palce 🙂 Ale vsetko sa da prezit,babo ti da silu.

anna999
24. jan 2016

mozem len odporucat

medulienka2011
24. jan 2016

@erarka za lekára neplatíš???? To sa mi nechce veriť, rodila som tam 2x... 😉 😉 😀

nemcikova
26. jan 2016

@erarka ďakujem za informáciu ano čítala som si na stránke nemocnice ceny za izby 🙂 aj strava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre