• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

5. decembra 2016 
@jenn44 a preco chces sekciu?
13. nov o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marmatu rodila som tam pred rokom bola som na obyčajnej izbe neplatila som nič bola som tam sama su tam 4 postele kazdy ma svoju skrinku kolo posteli a postielku na izbe som mala sprchu a wc dalo sa ale nebehaju kolo tebe tak ako na platenej izbe.
13. nov o 19:02  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@marmatu prepač platila som 6 evra uz jak som isla domov mam aj nejake fotecky ako to tam vyzera
13. nov o 19:06  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wivik nechcem,ale pri prvom (7rokov) som rodila sekciou bez kontrakcií dva týždne po termíne a zo zdravotných dôvodov mi nevyvolavali, takze teraz asi sekciou pôjdem tiež...kto to posudzuje? Ak by som chcela rodiť v Sací,moja lekárka tam nerodí ...
13. nov o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som tam rodila pred 3 mesiacmi a bola som v starej casti v jednotke izbe. Bolo to super lebo manzel mohol prist a odist kedykolvek. A to mi velmi pomohlo lebo pre mna bol pobyt tam tych 5 dni to najhorsie. Velmi zle som to zvladala. Neviem ako to je s navstevami na ostatnych izbach. Na izbe bol stol s 2 stolickami, skrinka, televizor a ventilator. Samozrejme vlastna kupelna. Platila som 26 eur na noc plus 6 eur.
13. nov o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wivik nemohly ist kumne na izbu ale stale im to dovolily kedze som sa ani postavit sama nemohla
13. nov o 23:40  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@wivik a mala si sekciu? vybaveny lekar ci?
14. nov o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jenn44 Nie ja som rodila normalne aj ked od zaciatku tehotenstva mi moja gyn povedala ze pojdem na cisarsky. Ale v poradni v Saci mi povedal ze to nie je nutne. Ja som ani cisarsky nechcela. A chodila som k Dosedlovi, ale pri porode nebol lebo som rodila v noci a nemala som nanho kontakt.
14. nov o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jenn44 Inak su aj prirodne prostriedky na vyvolanie kontrakcii. Ja mam doma taky olej ale som ho nepouzila. U mna bol predpoklad ze tiez nebudem mat kontrakcie ale ja som mala taky rychly priebeg ze som nic ani nestihla pouzit.
14. nov o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jenn44 Ja by som na tvojom mieste si vybrala konkretneho lekara a s nim sa dohodla ze skusit pockat na prirodzene zacatie porodu a ze ci to nepojde samo a pripadne ked by to nepostupovalo tak to ukoncit sekciou. Ja som tak bola dohodnuta s Dosedlom. Este by som na prvu poradnu isla hned v 35. al 36. tyzdni aby si mala cas si prejst priebeh pripadne zmenit lekara. Ja som bola na prvej poradni u ineho nesadol mi velmi a to som ho mala dohodnuteho cez znameho. Na druhu uz som isla k Dosedlovi. Sam mi aj povedal ze normalne by bolo lepsie. Poznam holku co ju jej doki poslala az v 38. tyzdni a to uz nemusis stihnut nieco dohodnut. Ja som svojej povedala ze dalsiu poradnu uz chcem v nemocnici a nebol problem. Ale to uz je len na tebe ako to vnutorne citis. Ja potrebujem mat veci pod kontrolou a ked sa to neda tak potrebujem vediet vsetky moznosti co sa bude diat a ako to moze skoncit. Dosedla nemal problem mi vsetko vysvetlit.
14. nov o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@wivik ja mam svoju lekárku dr Mikulovu Janku, je skvela, ale rodí v starej a nie je velmi naklonená prirodzenému pôrodu asi... som s ňou spokojná, len zvažujem možnosti... tiež mna rada veci pod kontrolou...
19. nov o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby , ktoré ste rodili v posledných mesiacoch v Šaci, prosím Vás dali Vám nejaký zoznam vecí čo si treba doniesť so sebou ? Ďakujem za odpovede , poprípade za konkrétne zoznamy .
4. dec o 18:01  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (27. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oblivian ahoj , ako prosím ťa vyzerá taký pôrodný plán, vedela by si mi ho poslať ? Ďakujem
4. dec o 18:51  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (27. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klaudy2803 :grinning: co sa nepytas tak to sa nedozvies. Ja som sa riadila podla zoznamov na nete a na co som zvyknuta. Ked chces napis IP co som mala konkretne a co mi pomohlo.
4. dec o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klaudy2803 ano, dostanes ho na prvej poradni
4. dec o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja som nedostala ziadny zoznam. Ale je pravda ze vtedy tam bolo vela zien a strasny chaos. Kym som cakala tak som sa nejake veci popytala na sestonedeli sestriciek. So sebou si aj tak zoberies na co si zvyknuta ci to je alebo nie je v zozname.
5. dec o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok