Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

15emka4
27. dec 2017

@cka som ani nevedela že aj taký sa dá... Ja vôbec neviem či porodim prirodzene alebo zase sekcia... Aj z toho som dosť nervózna...sekcia to už viem čo ma čaká a ak prirodzeny tak si to neviem ani predstaviť...a ty prvé bábätko?

cka
27. dec 2017

Nie, ja stvrte, ale druhe programovane bude. To preto, ze je velke aby som sa netrapila moc, bo ja som bojko strasny. Mas nekoho vybrateho na porod?
@15emka4

15emka4
27. dec 2017

@cka no aký som ja bojko to ani nehovorím... Ja ani neviem koľko malý váži nerobili mi sono od 30 týždňa...a nemám nikoho vybratého... nepoznám tam dr... Ja som z rimavskej soboty... Ja len viem že tam je každý lekár lepší ako tu u nás...ty máš vybratého.?

cka
27. dec 2017

Ano, ja idem ku primarovi Dosedlovi. Ako vzdy 🙂
Mne robili, a stale povedali aj hmotnost. Predchadzajuce sa trafili stale presne.

cka
27. dec 2017
15emka4
27. dec 2017

@cka mne minulý piatok hovoril dr že sono nerobia až úplne tesne pred termínom... Že keď je ctg v poriadku sono nerobia... No teraz som vyplasena ešte viac :/

cka
27. dec 2017

@15emka4 nestresuuj 🙂. Zalezi od toho, ku komu ides. Mne vaha stale stupala kazdym porodom. Naposledy mala moja mala 3740gr, a bolo to pre mna dost tazke. Takze sa predpoklada, ze aj toto bude velke, ked uz v 30tt malo cez 2kg.🙂

15emka4
27. dec 2017

@cka minulý piatok som bola a bol tam dr kelij... Ja sa hlavne bojím tej rany po sekcii... Prešlo už síce 10 rokov ale teraz tretí deň ako ma v nej ťaha a pichá to je horor...zajtra tam bude iný dr tak som zvedavá čo povedia... Toto že tam lekárov nepoznám a neviem či si niekoho vybrať alebo to nechať na náhodu...

lemkarasto
27. dec 2017

@morandia nie len v ke na terase

terezasimonova
27. dec 2017

Ja tam rodila letos v srpnu☺

lemkarasto
27. dec 2017

@15emka4 no mozno sa tam stretneme 🙂

lemkarasto
27. dec 2017

@15emka4
@15emka4
@cka ja som.uz tiez pobalena pre istotu, po veceroch mam to ťažké, mamina a tetky mi vravia ze urcite skor porodim.. ze ma dost tlaci dole, boli ma panva,niekedy ani chodit mi nejde. Tak aj by som to brala aspon v tom 38 tyzdni

lemkarasto
27. dec 2017

no Dosedla je #najlepsi# vraj... ale mne je strasne nesympaticky.Poznam takmer vsetkych na porodnici a gynekologii, kedze som.tam chodila ako na klavir predchadzajuci rok. No ja to nechavam na nahodu kto bude mat sluzbu..nebudem si nikoho platit.

15emka4
28. dec 2017

@lemkarasto ja Tiež 😋a kolke bábätko čakáš? No dve noci aj mňa strašne bolí panva.... Ale malého mám strašne vysoko... Ja ledva dýcham tak ma tlačí na bránicu...

cka
28. dec 2017

@lemkarasto
@15emka4
Ja som teraz v 38tt. Emka, ty si dnes na poradni, ze? Napis, ako si dopadla. Ja idem zajtra. Toho lekara, co si mala minule na poradni nepoznam. Tiez tam poznam vela lekarov, ale idem na istotu, primar sa o mna stara uz asi 10 rokov.

15emka4
28. dec 2017

@cka ja som 37 😊 áno dám vedieť ...akurát cestujeme 😊 taký úplne mladý doktor to bol

15emka4
28. dec 2017

No dievčatá ahojte... Tak 17 teho mám príjem a 18 teho sekcia...

lemkarasto
28. dec 2017

@15emka4
@cka
ja som v 36t..a je to moje prve tehotenstvo, Emi sekcia? Preco? Mozno si pisala len som prehliadla

lemkarasto
28. dec 2017

@cka
@15emka4 casto som lezala v saci, mala som stale nejake problemy, a nevedela som dlho otehotniet..

cka
28. dec 2017

Uff, tak drzim palce na 18teho. Ja uvidim, co zajtra. Musim ist aj na anesteziologiu kvoli Epi. Ozvem sa zajtra.

15emka4
29. dec 2017

@lemkarasto aj prvú dcérku som mala sekciou a teraz tam je tiež dosť toho čo by nám mohlo ublížiť tak dr navrhla sekciou...

cka
29. dec 2017

Ahojte, tak som po poradni, stale cakame, neklesa hlavicka, takze msime este tyzden cakat. Idem znova o tyzden v piatok.

polynka9
29. dec 2017

Ahojte baby, drzim vam vsetkym silno prsty. Nebojte sa, date to 😉
Rodila somv Saci 2x. Prve boli moje dvojocky v 38tt sekciou u primara. A po 18 mes. Opat ale jedno dietatko - prirodzene. Aj ked som mal planovanu sekciu. Ale maly sa ohlasil kontrakciami rano, v ten den, ako som mala mat prijem a.na dalsi den sekciu. To som uz bola na 3 cm otvprena a ziadnu sekciu mi nerobili. Primar len dodal, rodime prirodzene. Viete, ako som sa bala...nic som o prirpdzenom pprpde ani necitala, nevedela, nestudovala....dala som.si dodatocne vybavit epi ...stihli len 1 x a druhu davku sa uz nedalo, lebo som uz bola na 8 cm...
Talze.druhu dqvku dopichli az pri siti. Poviem vam, ze som stastna, ze som rodila prirodzene. Rychle zotavenie, drobca som mala ihned, mliecko detto. Babatko mi dali prisavat na.sale vyse 2 hod. Nosili mi ho, proste super. Naozaj, nebojte sa, vsetko bude tak, ako ma byt. Kedze som mala medzi porodmi len 18 m a sekciu pp dvojickach, dali mi vybrat, ako chcem.rodit. mm ma presviedcal na sekciu, ved prirodzeny podla neho nezvladnem, lebo som bojko a strachoput..,ale samo sa to stalo, tak, ze som druhykrat rodila priro, sice s epi, ale nic nelutujem.
Drzte sa tehulky 😉

lemkarasto
29. dec 2017

@15emka4 drzim palce, no aspon vies do coho ides 🙂

lemkarasto
29. dec 2017

@cka 5teho idem aj ja, nevies kto ordinuje?

15emka4
30. dec 2017

@lemkarasto no viem a preto sa toho strašne bojim... ďakujem 😊

cka
30. dec 2017

@lemkarasto neviem kto ordinuje, ale primar tam bude. Ci bude ordinovat iba on, netuším. Ja idem okolo 10, 10:30. Ty?

lemkarasto
30. dec 2017

@cka na 9tu

15emka4
30. dec 2017

@polynka9 ahoj 😊 chcela by som sa opýtať či si mala sekciu v celkovej anestéze alebo spinal?

polynka9
30. dec 2017

@15emka4 ahoj, mala som mat spinal, ale tesne na sale sa rozhodli pre celkovu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre