Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

janka08
30. nov 2007

Tak jedine tak.Danuska a Linduska sa este nepyta?

danuska24
30. nov 2007

zatial nie, ale vyzera to vselijak... v utorok idem do poradne, tak si pre istotu beriem aj veci, a ked bude take super pocasie ako dnes tak nech si ma radsej nechaju tam... 😀 😀 😀

janka08
30. nov 2007

A preco zo sabinova az tu?

danuska24
30. nov 2007

tak vyslo.. rozmyslala som nad SL a KE, ale nakoniec som sa rozhodla pre KE. na PO som vela dobreho nepocula..

janka08
30. nov 2007

Co je to za mesto SL?????

danuska24
30. nov 2007

stara lubovna

janka08
30. nov 2007

Takze saca,??

danuska24
30. nov 2007

tak veru

zuzka82
30. nov 2007

ahojte baby...ja si Sacu pochvalujem...tiez som tam rodila pred 3 mesiacmi... 😵
danuska, a drzim prsty.... 😵

danuska24
30. nov 2007

zuzka dakujem 🙂
pri kom si rodila?

zuzka82
30. nov 2007

u Dr, Ivanovovej...chodim k nej a tak som uz chcela, nech ma aj odrodi..
ty mas koho??pocula som chvaly na Dr.Dosedlu, aj Luptak je dobry...a este jednu si tam pochvaluju, nepridem jej teraz na meno

janka08
30. nov 2007

Zuzi ja som tiez rodila pri nej.Chcela som prejst aj teraz ku nej ale ma vela pacientiek.

danuska24
30. nov 2007

Linkesch

zuzka82
30. nov 2007

jani, no ja k nej chodim, ale to s tymi pacvienktkami je pravda....teraz mam ist na kontrolny ster po porode, a volala som, ze sa objednam, a ze az po novom roku 😠 😠 😠
ako ma to dorazilo....ze ako to moze mat tolko pacienktiek???
tak som objednana na buduci tyzden, ale samozrejme prednostne, za 200sk...

danuska24
30. nov 2007

ja som preto odisla od gynekologicky co som k nej chodila predtym, lebo som jej zavolala ze sa chcem objednat tak ma objednala o 2 mesiace a Dr. ku ktoremu chodim do PO ma zobral stale najneskor do tyzdna a pritom ma tiez tolko ludi..

zuzka82
30. nov 2007

no,toto je nieco, co ma dokaze nas.... 😠 😠 naco si naberu tolko...a keby ze niesom objednana a surne potrebujem, tak sa mozem pokrajat... 😠

janka08
1. dec 2007

Tak to mas pravdu Zuzka.Nemaju si brat tolko pacientou!!!

danuska24
1. dec 2007

biznis je biznis...

vera113
2. dec 2007

Ahojte baby, tak aj ja som sa rozhodla pre Šacu. Pred týždňom som tam bola na prvé vyšetrenie o 10 dní sa idem ukázať znova a to už budem na MD. Chcem sa opýtať, to kedy v ktorom týždni tam berú budúce maminy? Neviete náhodou? Ja som teraz v 32t, no moje bábo je vraj veľké a nie v ideálnej polohe (priečne) no a k tomu ma začína poboľovať bruško a to sa doteraz nestávalo... 😅

petka.m
2. dec 2007

Ahoj Vera113, ked to bude nutné určite si ťa tam nechajú aj hneď a ak nie, tak tam pôjdeš až sa bábo začne hlásiť na svet 😉 . Tak držím prsty.

danuska24
4. dec 2007

vera v Saci si ta nechaju od 36tt, ak sa babo narodi skor nemaju tam na to vybavenie aby sa postarali, takze pred 36tt zrejme do fakultky..

vera113
5. dec 2007

danuska24 Jáj nestraš! Šak mne ten 36tt vychádza pred Silvestrom 😅

danuska24
5. dec 2007

prepac, nechcela som ta vystrasit 😉
nenechaju si ta tam, ale preberaju starostlivost od 36 tt, ja som tam bola prvykrat v 36 tt. teraz idem az 17.12 ak to nepride skor 😉

vera113
6. dec 2007

Uff, tak to mi odľahlo. 😀 Takže to stíhate ešte tento rok?? Nemáš ani trochu strach? Na mňa už začína doliehať a to mám ešte čas 😖

saliv
6. dec 2007

ahoj danuska24. Tak čo, zistila si ako s tým sponzorským príspevkom? 😀

dalli
6. dec 2007

ak je potrebné, tak si vás tam nechajú v ktoromkoľvek týždni, nie len od 36.

danuska24
6. dec 2007

no neviem, este pred mesiacom sa sa nehorazne bala, a teraz nejako cim je to blizsie tym menej sa bojim.
saliv sorry ale nie. ☹
dalli to hej, ale ak by boli nejake komplikacie ze by sa malo babo narodit predcasne tak oni nemaju ,,take vybavenie,, aby sa mohli postarat

saliv
6. dec 2007

danuska24 - to nič. Som bol u lekára a vyzrá to na sekciu. Takže ak bude sekcia, tak v Prešove. 😝

danuska24
6. dec 2007

preco na sekciu? si z PO?

saliv
6. dec 2007

ano som z Prešova. Asi na sekciu, lebo sa mi urobila hernia - že vraj pruh. bola som na chirurgii a rozhodovali, kedy to operovať. Chirurg vravel, že lepšie je počkať až po pôrode, žeby stehy mohli prasknúť pod váhou dieťaťa. A že menšie riziko je v mojom prípade sekcia. Ešte sa musí vyjadriť gynekológ. Tak uvidím. Ale že je isté, že po pôrode musím napochodovať na chirurgiu a musia to operovať. Tak si to neviem predstaviť 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre