Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

piatok
24. jún 2009

este som chcela ze ja idem na kontrolu zajtra, tak uvidim ako to bude 🙂

siu3333
25. jún 2009

ahojte..jjeany bola si vcera na prietoky?ake si mala vysledky myslim to RI co mas napisane na papieri,,lebo mne sa zda,ze mam to nejake vysoke...neviem ci viez co myslim zvyknu to pisat ze RI 0,60-0,60 priklad...sme skoro v rovnakom tyzdni tak preto sa pytam teba,diki

jjeanny
25. jún 2009

ahoj siu , nebola som vcera,kedze mi kazal doniest vysledky z ultrazvuku a prietokov az o 10 dni, tak uz som nechcela cakat. A nepovedal Ti doktor ci je to v norme?

lucka1113
25. jún 2009

Ahojte, Kristinka, pises, ze si v pohode tak to som rada. Mne sa vecer este zhorsil stav, stale mi je na vracanie a dnes rano ma aj prehnalo, tak mozno pojdem este dnes naspat-samozrejme az ked budem mat bolesti alebo mi odtecie voda, aby som tam nebola zbytocne. Ved koniec koncov, dnes mam termin, tak by to mohlo byt, lebo uz nevladzem... ☹
Ja sice cakam druhe, ale pripadam si ako prvorodicka, tak vam vsetkym drzim palceky, aby porody boli co najrychlejsie a bezbolestne a aj deticky zdravucke... 🙂

haasa
25. jún 2009

ahoj siu...ja mam tiez podobny termin ako ty a bola som na ultrazvuk v pondelok.....ja mam hodnoty RI 0,64-0,64... a povedali mi ze v norme.....ked pozeram na starsie vysledky tak som mala niekedy aj 0,59....
este som sa chcela spytat to vsimne sa dava priamo lekarovi? ja som pocula uz aj take ze pri odchode sa platilo 5000 SK, ako sponzorske nemocnici, vtedy ked odrodi dohodnuty lekar ...

siu3333
25. jún 2009

ja tak viem,ze das lekarovi vsak on ta odrodi a nie nemocnica...ja by som dala po porode,lebo nikdy neviez ci pride na porod tvoj dohodnuty lekar,,,ja som pri malej mala a nedosiel,lebo nemohol...tak nedostal nic 😀 😀 😀 😀

lebo mna poslal na prietoky a vratila som sa späť no iba papiere zobrala sestricka a doktor povedal,ze je to dobre..ja som mala hodnoty 0,64-0,67,,,a este ked sa mozem opytat haasa co mas napisane s prietokov pri placente aky mas typ ...napriklad placenta ZS lava hrana typ 2/3

no idem varit,lebo moj otec ide do nemecka na 4 dni s prace a musim mu navarit na cestu,lebo idu busom...juj kocur nebude doma a macky maju bal 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mandyk
25. jún 2009

amy no som zmetena.asi aj ja dam 200eur.ach strasne.viem kde chodis.Ja som tam bola iba raz. Dr sa mi zdal trochu bolestivy,som sa hore po koze posuvala od bolesti haha 😀 .Luptak je jemnucky a velmi zlaty.
No som zvedava ci tam ostanem.Rada by som bola.nech to mam z krku.Mam strasne navaly horucavy a k tomu este teplu vodu odstavili no...peeeekne.ach.drzim place holky.Mozno sa tam vsetky ziideme 😉

haasa
25. jún 2009

siu ja tam mam ze: placenta ZS typ III, hovoril ze mam placentu na zadnej stene ..... neviem ci je to dobre alebo zle a ten typ uz vobec neviem co znamena... Kto ti robil ultrazvuk? Mne primar Tomasu.... akurat som ostala trosku mimo lebo malinka mala len 2950g...co sa mi zda velmi malinka ked povedali ze kazdu chvilu porodim a pred dvoma tyzdnami mala 2800g co mi zase povedali ze je velka .... tvoj maly mal kolko?

siu3333
25. jún 2009

robil my Tomasu,ale nehovoril vahu,,,ale pred 2 tyzdnami mal 2400g a som sa pytala Lendaka,ci to neni malo,lebo mne sa zdalo ze ano ale on povedal,ze nie ze to este plus minus 400 gramov...cize nemas male babo...mne to vysvetloval Lendak co to znamena ta cislovanie placenty,neviem uz presne 😒 😒 😒 😒 ale mne podla mier maleho vypocitali pred dvoma tyzdnami ze som trosku pozadu,preto hovoril,ze skor ten druhy termin asi bude mozny...

tabibibi
25. jún 2009

Ahojte!dostala som papier od gyn,ze mam sa ist hlasit do nemocnice.Neviem kde mam vlastne prist,kde robia tie poradne???Ja moc ani nepoznam tu nemocnicu.mozete mi poradit???? 😖 a piatok kto ma tam sluzbu???musim vopred telefonovat???

piatok
25. jún 2009

AHojte, tak ja som bola dnes na kontrolu, vsetko v poriadku, a pytala som sa sestricky a ano je to pravda, nadstandardky prerabaju a to precenovanie bude, ale tvarila sa ze davaju spolu zeny tak aby citujem: cierne neboli s Vami. A moj lekar povedal ze prvorodicky si zasluzia byt po dve na izbe 🙂 aby sa jedna od druhej ucili. Tak som sa pobavila.

piatok
25. jún 2009

tabibi pokial viem tak na tretie poschodie, lenze ja mam svojho lekara, cize neviem ako to funguje ked tam pojdes, hadam Ti poradia ostatane baby

kristinka0609
25. jún 2009

ahojte,
lucka tak ako si na tom?? este 2v1? ci uz si ta tam nechali?? nepockas este na mna?? heh no prajem ti dobry porod, ved to je druhe ze tak to by malo ist lahsie.. 😉 drzte sa

haasa, suhlasim so siu co sa tyka financii, tak sa dava porodnikovi po porode 😉 ako podakovanie, a nie pred, lebo co ak dohodnuty dok. bude mat iny zakrok alebo pod. (ak teda mas dohodnuteho, vybrateho dok.) 😉

tabibibi na poradne sa chodi na 3.poch. do tej nizsej budovy, je tam len jeden maly vytah, a pojdes ak vystupis hned dolava a tam uz uvidis tehule 🙂 Ja mam dohodnuteho porodnika, tak mu aj stale predtym zavolam aby o mne vedel.. takze neviem ako to je ak ides na prvu poradnu.. treba dat len sestricke tehu knizku a pockat..mali by ti urobit ozvy plodu, tlak a moc a vysetrit od spodu.. 😉

piatok napis nieco viac co si sa dozvedela o tej prerabke, lebo ja som bola v str. na kontrole a vravela ze sa to ma natiahnut az o dva tyz. hoci to chcu mat vraj prerobene do konca jula.. tak uvidime a kedy mas termin ty??
papa ja idem zajtra na dalsiu kontrolu, termin uz vola 28.nedela juuuj 😀

maycuk
25. jún 2009

ahojte baby, dnes som zapocula, ze nemozme mat manzela pri sebe pocas celeho porodu v saci, ze iba na ten koniec.. je to pravda? neviete nahodou niekto nieco o tom? dikeess

siu3333
25. jún 2009

tabibibi nemusis volat,ale je dobre ked o tebe vedia,,,skus ist a uvidis co ti povie sestricka....a neviem kto ma sluzbu v piatok ja chodim stredu,lebo vtedy ma smenu Lendak...

maycuk ja som mala pri malej manzela pri porode je pravda ze len chvilku,lebo potom skoro odpadol ale nehovorili nic ze bude len chvilku ale to uz budu 4 rocky do zadu 😲 😲 😲 😲

piatok
25. jún 2009

krisitnka tak to kedy sa to presne zacina a kedy konci som sa nepytala. Ja mam termin 10.7.

maycuk ked to spravne chapem, tak mozes mat manzelika ked si zvolis nadstandarnu salu porodnu, pretoze na "vzdycharni" je Vas viac a ostatnym zenam by to vadilo. resp. ked tam je aj niekto iny tak tam manzela nepustia. Ale nech povedia svoje skusenosti babule ktore uz rodili 🙂

siu3333
26. jún 2009

ahojte....

piatok ja ked som rodila tak do tej vzdycharni nemoze manzel on caka na chodbe,ale ty smies ist za nim ja som bola asi dvakrat,lebo uz ked som mala bolesti tak uz som nesla,,ale ked uz ides rodit na normalnej sale tak sa ta opytaju ci chces tam manzela,cize nemusis mat tu nadstandardnu salu,,,ale ja som rodila skoro 4 roky dozadu,ako som uz pisala...mame rovnaky termin,asi sa tam stretneme,,,ak nebudem ja alebo ty pretahovat 😀 😀 😀 ku komu budes chodit ty?mas lekara vybaveneho?

piatok
26. jún 2009

siu, ja chodim k dr. linkeschovi, akurat som dnes trosku zakrvacala, tak som mu volala ze co mam robit, tak sa kontrolujem a mam mu volat o dve hodky. Idem este rychlo zbalit veci do kufra, kedze ich mam len nahadzane na kope

maycuk
26. jún 2009

dakujem baby za odpovede. skoda, ze tam nemoze byt so mnou stale, lebo ved to obdobie je najdlhsie, ale hej, aj to chapem, zeby to bolo blbe voci ostatnym maminam na vzdycharni.

piatok, tak drzim palce, nech je to ok

siu3333
26. jún 2009

piatok daj vediet potom ako si dopadla,,ak budes vediet...asi ma predbehnes,,,,ale nevadi len aby vsetko bolo ok..

siu3333
26. jún 2009

amy tu uz nebola ze by uz bolo po porode?

lucka1113
26. jún 2009

Kristinka, tak a znova nic, dnes idem na kontrolu do sace, ale uz po telefone mi povedala doktorka, ze ma urcite nenecha-samozrejme ak nerodim, lebo ze su maximalne plny, tak najskor v nedelu...asi na teba pockam, mozno ma aj predbehnes... 😉 Uz by som to mala rada za sebou, lebo nejak vela veci sa teraz deje v tej saci a nemam z toho nejaky dobry pocit... ☹ Tak sa drz zatial a daj vediet ako ti je...papa

amy14
26. jún 2009

ahojte,
ešte som stále kinderko...len som bola taká nejaká unavená,že som ani nepísala...no od rána mám taký slabý hnedastý výtok,tak neviem...a včera som mala poslíčkov,ale ešte čakám,nestresujem sa zbytočne....rozprávala som s kámoškou, čo rodila pred rokom a hovorí, že epi je super, lebo ked nás potom šijú,tak to ani necítime a ja sa najviac bojím tohoto štádia porodu....

kristinka0609
26. jún 2009

Ahojte,
lucka aj ja som tam dnes bola od 9,30 - 11,00 tak sme sa nestretli.. No Kristinke sa velmi vonku nechce, ale som aj rada a dufam, ze to nebude cez vikend, lebo (mas pravdu) je tam teraz chaozz. 😒

Mam najnovsie info ohladne prerabky. Tento vikend zacinaju buracie a hlucne prace a cez tyz. "kludnejsie" hahaha. Dnes sa tam motalo dost robotnikov.. no hruza, akurat to najhorsie obdobie vymakneme. Material budu nosit cez vytahy z vonku, na vecka ze budu chodit dole.. a akurat rozsiruju novorodenecke o izbu c.1. Za nadstand.izby sa platit nebude, lebo napr. k dvojke nadst. pribude 1postel a tak pod. to budu riesti. Rodiciek je teraz nejak vela, maju plnu kapacitu, primar mi vravel ze nevie kde budu davat rodicky, ale ze jasne ze romky budu pokope, no a ze bude "mensi komfort" 😨 ..tak nejak tych par dni zvladneme 😎

Primar mi vravel ze zajtra nemam rodit, lebo ide na svadbu, tak snad to na mna nepride, a v pondelok mame kontrolu, a ze najneskor v stredu 1.7. (celkom pekny datum) by mi vyvolal porod..tak tesme sa na dobrodruzstvo.. snad dnes ani nezaspiiiim, vravela som mu aby vela nepil zajtra 😀

lucka, amy mozno sa stretneme 😉 amy ty si pri Rich. tusim, ma dovcu uz od pia.3.7. tak pa
napiste ako sa citite..

siu3333
26. jún 2009

kristinka tak v stredu sa asi stretneme,lebo ja idem na poradnu a ty asi rodit,ak do vtedy nic 🙂 🙂 🙂 sice ak pojdes na vyvolavacku tak asi ides skoro rano na prijem a ja pridem az okolo 9 ako minule...

dnes ma moja simonka rozlucku v skolke a bude aj vystupovat ak sa my podari odfotit tak dam nove foto do albumu,,joj ale v stredu pride som nou,lebo uz budu prazdniny 😵 😵 😵 😵

amy14
26. jún 2009

kristinka,tak to si ma ani nevedela viac potešiť,že má dovču už od piatku...no ja mám ísť za ním v utorok a neviem ako to dopadne,no som zvedavá....ty tam chodíš teraz dosť často....no tak dúfam,že ti to nejako urýchli....myslíš že ťa dá na vyvolávačku?

kristinka0609
26. jún 2009

siu netusim ako to bude.. dufam len ze nie cez vikend.. 😠
ak to nepride do nedele, tak v pondelok sa dozviem na kontrole viac..

amy chcela som aby si bola na to pripravena a mozno aj tebe vyvola porod, ved mas termin 30teho? a potom mozeme spolu lezat heh.. no chodim tam preto, lebo v utor. bol moj prvy termin a v nedelu mam druhy termin.. tak na pozorovani, ale ozvy boli kludne, ziadne naznaky kontrakcii, a len co som prisla domov, uz mi tvrdlo trosku brusko, a kristinka santi o dusu.. a tlaci mi na mocaaak juuj, stekli to.. a ano, povedal mi rovno ze v stredu mi vyvola porod ak to nepride.. lebo to uz budem 40tt+3 podla usg ci nejak tak.. mam chaozz v tych ich poctoch.. 😉 tak pa

amy14
26. jún 2009

kristinka,tak moja takisto šantí v brušku ako o závod...no ja mám prvý termín v utorok,tak uvidíme...takže aj ja sa modlím,aby to nebolo cez víkend, aby som mu nepokazila svadbu.....no mne bruško takisto tvrdne, ja sa už aj pravidelne čistím, minimálne trikrát denne,ale či je to nejaká predzvesť,tak to an vtáčky netušia....ja budem mať v utorok 40tt/0,takže možno sa v stredu tam stretneme....

kristinka0609
26. jún 2009

amy teda uvidis co ti povie v utorok, som zvedava a drzim palce, mzno sa fakt stretneme 😉
a ako sa bude volat vasa bambulka?
tym cistenim myslis hnacku?? asi ano ze? to su vraj tiez priznaky uz prichadzajuceho porodu, ja zatial mam stolicu, ale nie taku.. 😒 no tak uz to vydrzme, a este aby toho malo nebolo, tak nam zacinaju aj 30-tkove horucavy dalsi tyz. uff 😝

amy14
26. jún 2009

no so zvedavá ako mi napuchnú nohy a ruky pri tých teplotách...naša sa bude volať Natália....no uvidíme budúci týžden ako to s nami bude....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre