Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

lenka0
6. júl 2009

SIU drzim ti palce nech to mas skoro za sebou a mozno sa stretneme uvidime co mi povie lekar v stredu 😀

lenka0
6. júl 2009

Cathuska a ty mas kedy termin? 😀

cathuska
6. júl 2009

Ahoj Lenka 😉 termin mam 18.07, takze to uz moze prist kedykolvek 😵 ozaj vies si predstavit rodit v tejto horucave? nuz ale zvladneme 🙂 ako vidim, tak sa mozno zideme v porodke ? 😕 ked sa ti posunul ten termin, ale to je super, aspon to budes mat skor za sebou. Dosedla Ti urobi USG aj prietoky...co sa tyka monitoru tak na ten som ani ja zatim nebola, tak uvidime, v stvrtok o 19.45 idem za nim tak som zvedavko co povie a tak.. a sa ho aj spytam na tie prerabky a situaciu s izbami a tak, podam hned horuce infosky sem potom 😀 juj nohy dnes cely den vykladam jak mi puchnu clenky, keby sa len trosku ochladilo, hmm...pekny dnicek

cathuska
6. júl 2009

ahoj Siu, vidim, ze to mas "za par", drzim palceky tiez. 😉

cathuska
6. júl 2009

Mandyk, tak Ty si si to uz "odkrutila", sikulka si a drzim palceky na dalsie kroky mamickovania. 😉

siu3333
6. júl 2009

cathuska mam to veru za par,ale ked ja mam taky pocit,ze pojdem na vyvolavacku a to moze trvat este aj dva tyzdne ...chcela by som uz mat po tom,ale mam aj strach ked viem,co ma caka,,,myslim ten porod a okolo toho veci..moja mama ma posiela uz kazdy den do porodnice a ja stale nic 😀 😀 😀 😀 tie nohy ti nezavidim,nastastie ja nemam ten problem a pritom sa nabeham pri malej 😵 😵 😵

lenka je mozne ze sa stretneme v saci....

cathuska
6. júl 2009

siu, mas krasnu simonku, som si ju obzerala v albume je zlatunka a velmi sa na teba podoba, tusim som ti to uz ale pisala niekedy daavnejsie 😉 takze ty uz mas jeden porod za sebou a vies do coho ides, tak teraz neviem co je lepsie, ci vediet alebo nevediet, hm 🙄 mam pred tym celym velky respekt, ved to nie je sranda, tak uvidime... stale si hovorim, ze ked to tolko zien zvladlo, tak musim aj ja..skoda holky, ze ma dal dosedla az na stvrtok, mozno by sme sa boli v stredu zisli v cakarni vsetky tri 😀 s tymi mojimi nohami je to tak, ze ked si to sledujem a vykladam ich tak je to len taky mierny opuch horsie je to ked dlho stojim alebo sedim...ale zacalo to len asi pred tyzdnom, takze cele tehu som mala klud..tak si hovorim, ze to "najlepsie" na koniec 😀 😅 😖

amy14
6. júl 2009

ahoj mandyk,
tak ja som sa sťahovala z dvojky na izbu č. 8. no myslela som na teba ako si potom dopadla.no tak ty si kočka, že bez nástrihu, to si mala super. ja ešte trošku cítim stehy, ale je to ok...

amy14
6. júl 2009

kočky,
no nezávidím vám ten pocit, že sťahujú rodičky do novej nemocnice....podľa mna je tam neskutočný tehulkovský boom, preto nemajú miesto...lebo ja som bola na izbe a prerábku som nejako nepocitovala, okrem toho že sestričky boli podráždené....

siu3333
6. júl 2009

dakujem cathuska,,podoba sa na mna len skoda,ze povahu nema po mne 😀 😀 😀 ale nie je totiz cely manzelik,,este aj jedla ma take rada ako on...mas pravdu,ze neviem co je lepsie,ci vediet do coho idem alebo nie,,,ale stale si hovorim,ze ten druhy porod bude mozno lepsi.. 😅 😅 😅 😅

cathuska
6. júl 2009

siu, tak to som zvedava ako tu bude u nas s malou, lebo ja mam buduci tyzden 18.07 narodeniny, 30 rokov a mala sa narodi niekedy plus minus, tak ci nebude tak, ze povaha po mne a vyzor po manzelovi, u nas sa skor dcery vyzorovo podobaju na otca ako na mamu, ale uvidime...v kazdom pripade nechcem si fandit, ale bola by som radsej keby fakt povahovo bola po mne 😀 😀 😀 😀 aj ja ti drzim palce nech ten druhy porod mas lepsi, hmm, a v com bol tazky ten predchadzajuci? 🙄 trval dlho? nuz, ja mam dost strach, ale verim, ze my bojovnice to dobojujeme to vitazneho konca "zaciatku"...aspon ze sa ochladilo, lepsie sa dycha a keby sme aj rodili, tak v takomto pocasicku to asi bude lepsie ako v tych hnusnych horucavach nie? 😝

cathuska
6. júl 2009

baby a to s tou novou nemocnicou to akoze ako je? ked mame napriklad svojho lekara tak nas nemozu previest tam na porod ci ano? 🙄 ci sa to tyka poporodneho obdobia? 😅 dik za infosky.

siu3333
6. júl 2009

cathuska ja som mala porod uz v pohode,len tie kontrakcie ma trapili velmi ☹ ☹ ☹ hrozne ma to bolelo a trapila som sa dlho,,ale nechcem o tom pisat,lebo nas to este caka potom nieco viac o tom napisem ked budeme mat uz po vsetkom... 🙂 🙂 🙂 aj ja som rada,ze sa ochladilo,,az sa lepsie dycha....mozno ze nas viktorko malinky v brusko bude mat povahu po mne a vyzorovo zas sa bude podobat na manzela uvidime uz o par dni....

nikajanko
6. júl 2009

Cathus bozeeee to moze prist kazdu chvilu drzim ti palce a myslim na teba 😅

Dufam, ze das potom vediet 😉

lenka0
6. júl 2009

ahojky CATHUSKA ja mam nohy strasne polovicka mi hovori,ze shrek z rozpravky ich mal mensie ako ja 😠 ale co sa da robit ja to mam uz od 20tt a lezat z vylozenymi nohami dlho nevydrzim 😒 bolo by dobre keby sme sa stretli na sestonedeli a mali uz len dobre spomienky na porod a v naruci by sme uz drzali krasavice 😀 to by bolo super,ale ako vravim uvidime co povie doki 😀 aj ja sa uz trosku bojim,ale musime byt pozitivne naladene pokial sa bude dat 😀 SIU bude to lepsie potom si povieme 😀 ty budes mat fesaka jeej

siu3333
7. júl 2009

ahojte....ano mi mame mat chlapceka uz mi to povedali 3 krat tak sa snad nepomýlil,,,ale nasa mala od zaciatku chcela braceka tak jej to vyslo 😵 😵 😵 😵
som zvedava,ze ktora pojde skor,lebo ja by som mala ist ale neviem no mozno nas to chiti vsetky tri naraz cize mna lenku a cathusku

lenka0
7. júl 2009

AHOJKY no to by bola sranda keby sme sa tak stretli,ale potesilo by mato.Dnes v noci som sa trochu viac zlakla dost ma bolelo brusko na pravej strane od pol bruska az dole a malu som necitila co zvykne v noci vystrajat 😀 rano som ju budila a nic tak som si tosku poplakala a mala zacala kopkat potvorka 😀 ale ta bolest je uz asi normalna vsak.No uvidime ktora pojde najskor.CATHUSKA aj moj priatel ma 18.7. 31r tak mala by mu vraj bola najkrajsim darcekom,ale ona rozhoduje kedy pride na svet 😀 TAK nam drzim palce aby sme to prezili v pohodicke 😀

siu3333
7. júl 2009

ako citam tak ten datum 18.7 je velmi popularny ,lebo aj moj manzel sa vtedy narodil a bude mat 28 r.ja som minuly tyzden mala tak dva dni som slabo citila pohyby a uz som si povedala,ze ked v piatok nic tak idem na pohotovost ale piatok uz som mala aj poslickov a kopance boli od rana...mozno ma malo miesta tak preto niekedy necitime...len treba to sledovat

cathuska
7. júl 2009

cafte holky 😎 paaanecky ja asi odpadnem 😅 tolko nahody? ze lenkin priatel a siu manzel 18.07 a ja 18.07??? 😀 sak to je jaka nahoda prenahoda, alebo co to toto.. 😲 chichi..nooo, nuz, tak zeby aj Natalka sa narodila v ten den?,...alebo aj nejake z Vasich babatiek?..sak uvidime,....ja som uz zvedavko poriadne, ze ako to bude...kedy to pride a tak..ale sa mi zda, ze dost vela prenasani je v poslednej dobe, tak neviem...asi si poskacem na fit lopte od buduceho tyzdna zacnem 😝 Lenka a tie nozky, fakt aj ja mam, som sice v pohode co sa tyka kil navyse "len" +14kg a sa to nejak pekne na mne rozlozilo ani brusko nemam dake obrovske, ale nozicky mam fajnucke aj ja 😀 aj ked tie clenky sa umudrili, lepsie je to, neopucha to tak> mozno aj tym trosku ochladenim? neviem...

cathuska
7. júl 2009

a k ty pohybom, no jo, niekedy ozaj dlho nist a potom to pride ale ja akosi celkovo nemam nejake kopance od malej, tak neviem, ci mam pevnu brusnu stenu, alebo mala je kludaska, neviem...ale take tie ozajstne kopance som ani nezazila, aj som mala obavy ci je vsetko oki, ale doki dosedla povedal, ze hej, ze sa pekne hybe, ze je v poriadku, tak som kludna...nuz....sak jak pisem uvidime co bude, booze babenky, jake je to , ten pocit ocakavania nie?? inac som dala do albumu postielku co mame pre natalku uz postavenu v spalni, si kuknite ak sa vam chce, v albume natalka 🙂

cathuska
7. júl 2009

Nika, no joo, veru veru, moze to prist kazdu chvilu, hociktoru chvilu 😵 😅 🙄 samoska, ze dam hned vediet 🙂 pripadne mi posli cislo na mobil do internej posty, nech ti poslem smsku z nemocky 😎

lenka0
7. júl 2009

ahojte maminky tak bola som si dokupit este nocnu koselu do porodnice a zupan som si nezohnala taky tenky satenovy nemaju a tolko som sa nachodila mam zbaleny zupanik,ale v tom sa tam rozlejem tak rozmyslam,ze neberiem ziaden.Zajra sa uz tesim do poradne 😀 CATHUSKA a doki ma ordinaciu niekde pri salach?na ktore poschodie mam ist?Nozky mam stale SHREKOVE 😀 a myslim,ze do porodu tak aj ostanu.Postielku mas krasnu moja je este zlozena 😉 no a ktomu 18.7.mozno sa v ten den stretneme a oslavime to mineralkou a nase klbka stasia uz budu s nami 😀 😀 😀

cathuska
7. júl 2009

lenka cauky, ta super ze kosielku uz mas kupenu, aj ja mam a s tym zupanom sme na tom podobne, tiez mam len taky hrubsi a asi ho nezoberem resp zoberem ale nebudem nosit, lebo tam bude urcite strasne horuco....Verim Ti ze sa tesis do poradne 😀 kto by sa netesil 😵 ja mam v stvrtok..uvidis bude sa ti zajtra na poradni pacit, ten doki je fakt velmi fajn a srandista je to, takze sa priprav na srandicky srandicky 😎 a co sa tyka ordinacie, tak tu ma trosku dalej...ty len pekne vyjdi na tretie poschodie vytahom, ked vystupis z vytahu tak chod dolava, dojdes na chodbu> tam su lavicky hopkaj si tam a po pravej ruke uvidis porodne saly a pred tebou nejake ambulancie a po lavej ruke operacny trakt. Dosedla zvykne vzdy v case ked ma objednanu pacientku vyjst von ci uz z dveri kde su porodne saly, alebo dojde z tej chodby kde je vytah (neviem bud z gyndy, alebo sestonedelia)...takze chvilu pockaj, ak by nahodou nesiel tak mu len prezvon ze si pre porodnymi salami a on si ta vyzdvihne.... 😉 nuz a bola by ina sranda, keby sme sa zisli toho osemnasteho 😝

lenka0
7. júl 2009

CATHUSKA dakujem ti za infosky,dufam ze ho najdem v pohode ani neviem ci si zapametal moje meno,ale snad intuicia mi napovie 😀 tak potom dam vediet ako to dopadlo a urcite napisem 😀

cathuska
7. júl 2009

Lenka, uz sa tesim na infosky od teba po poradni a on si urcite pamata 😉 alebo ma stastie keby pozabudol tak mu to povies, lebo ked ti poda ruku tak povie dosedla a ty mu podas a povies svoje meno 😀 inac mlady je, ma len asi 28 ci 29 rokov, ale ozaj skuseny, ma za sebou vela porodov, aj moje kamosky u neho rodili a vraj je jemny a sikovny(dufajme, ze aj pri nas sa mu podari takym byt, myslim pri nasich porodoch), tak uvidis....nosi take bryle s ciernym ramom, ma take svetlohnede hnede vlasy kratke vlasy, keby si nahodou chcela vediet ako ho spoznas na chodbe alebo tak.. 😝

lenka0
7. júl 2009

DIKI CATHUS tak ho urcite spoznam 😀 aj ja som nanho pocula same chvaly,ale raz sa nanho aj stazovali,ale vraj za to tak celkom nemohol 😅 kazdy robi chyby,ale verim ze pri nasich porodoch bude opatrny a zlaty 😀

lenka0
7. júl 2009

Hej kocky kolko kosiel si beriete do porodnice?ja mam nachystane 3 tak neviem ci staci ci nie. 😀 a na porod tam davaju nemocnicne kosele ci svoju si beriem?asi chcem vediet vela,ale snad sa ozvy maminky co uz rodili a vedia ako to bolo. 😀 Cathuska,SIU -pri porode budete mat aj manzelikou?ja ano nech mi je oporou 😀

lenka0
7. júl 2009

a kocky asi je to uz normalne v tomto tyzdni,ze mam bolesti okolo pupka a ked stojim aj nad.Volala som svojmu gyndakovi no tomu co dnes ordinoval a povedal,ze vraj to je normalne.Tak dufam ze ano ved je doktor tam mu verim.Preto sa uz neviem dockat zajtrajsej poradne.Ale mala sa hybe 😀 tak nestresujem,zajta sa opytam

cathuska
7. júl 2009

lenka, nuz dufam, ze "na nas" chybu neurobi.. 🙄 😅 inac, kosiel beriem tiez 3 😉 daju nam jednu pokial viem erarnu na porod, ale potom uz mas svoje na sebe..aspon tak viem...a co sa tyka manzelika pri porode, tak je to take pol na pol, najprv povedal, ze nechce, ze neviem ako zvladne pozerat na mna ako trpim, ze on pocka na chodbe a bude na mna telepaticky mysliet, ale potom ked zistil, ze jeho bratranec bol pri porode svojho syna, cca pred tyzdnom, tak povedal, ze jasne, ze aj on pojde...a potom take ticho, nehovori o tom..tak nevioem ci bude alebo nie...nuz uvidime...ale keby aj nie, snad sa to da aj tak zvladnut 😖 🙂

jankaborka
7. júl 2009

SIU333:ahojky,ides zajtra do poradne??????,,,ked ano tak o ktorej? a nevies kto ma zajtra rano poradnu?ako sa inak citis?uz to mas za par co?prisla som tak narychlo tak som ani nestihla nic precitat co ste popisaluii.ideme akurat na anicku tak sa sem potom este vecer stavim.stale dufam ze ma prechadzka pohne a uzz pojdem do porodnice,aj pred vcerom som behala po optime a nic,hm...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre