Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

siu3333
10. júl 2009

hneva ma to,ze pustia domov aj ked ma babetko zltacku....ja este ani nemam doktorku vybratu a ked mna pustia domov a male bude mat zltacku tak potom kam pojdem 😠 😠 😠 ]-

lenka0
10. júl 2009

ahojte babenky nechcem vas strasit,ale nova nem.je fakt hroza ja som tam bola 10dni tak viem ocom hovorim.Sestricky su niektore zlatunke a lekari onicom 😠 tak dufam,ze sa ta prerabka rychjo ukonci a babetka nebudu mat silne zltacky,lebo ja do novej nejdem tam by ma zjedli nerozisli sme sa v dobrom,ale co uz.Tak nam vsetkym drzim palce aby sme odisli spokojne zo zdravimi babetkami 😀

stovka
10. júl 2009

Lenka, potvrdzujem Tvoje slova, bola som v novej 9 dni na 16.poschodi a povedala som, ze nikdy viac.. Nemas sa koho pytat na svoj zdravotny stav, mas pocit, ze obtazujes, lekari odmerani, romky fajciace na wc, a ked to hovoris sestricke tak kyvne plecom, ze sa neda podrezat kvoli cigarete.. atd, proste hroza..
Hroza, preto som si vybrala Sacu.. verim, ze aj ked v bojovych podmienkach predsa to tam bude ine..
V utorok idem na kontrolu, popytam sa na priebeh rekonstrukcie a hlavne kedy asi skonci.. Dufam, ze dovtedy vydrzim, poslickovia sa denne hlasia..

bianocka
11. júl 2009

Siu, lekarku musis mat vybratu pred porodom. V porodnici totiz budu brat odber krvi s paticky babatka (skrining) a potom sa Ta opytaju, aku pediatricku si si vybrala (s nou uz musis byt dohodnuta) a vysledky tychto testov posielaju potom k nej.

jjeanny
11. júl 2009

Siu, diky za info .. ano .. uz mi je jasne,kde je ten prijem. Ako to s Tebou vyzera? Kedy ides na kontrolu,ja som bola teraz v piatok a idem v pondelok , som otvorena na spicku prtsta,nic moc teda .. ale mam pocit,ze mi uz odisla hlienova zatka .. no neviem, ako to presne ma vyzerat. A na zachod chodim niekedy kazdych 20 minut..
Lenka..vdaka,dufam,ze vsetko dobre dopadne.

siu3333
11. júl 2009

diki za informaciu bianocka 😵 😵 😵 😵

jjeanny a kto bol na poradni myslim doktora v piatok,,,?????ja idem v utorok a je mozne,ze budeme spolu rodit,lebo uz by mal povedat,ze kedy idem na vyvolavacku,ale ja dufam,ze porodim do vtedy...potom daj vediet ze co ti povedali,,ci nepojdeme ten isty den na prijem 🙂 🙂 🙂 😒 😒 😒 😒 mne ta hlienova zatka uz odisla pred tyzdnom a stale nieco tecie,som otvorena na jeden prst..mam uz sem tam bolesti ale prejdu,a brucho mas tvrde?lebo ja ako kamen,,,a cikat chodim kazdych 10 minut 😒 😠 😠 😠 😠

jjeanny
11. júl 2009

V piatok tam bol Toth, teraz som cakala "uz" len 3,5 hodiny minuly piatok az 5h. Minuly piatok tam bol Dr.Olsavsky. A ty ides v utorok k Lendakovi? On sa mi zatial zdal byt najviac v pohode,zo vsetkych..aj Dosedla.Vies ja mam rozdiel medzi terminom USG a terminom podla PM skoro dva tyzdne .. Olsavsky povedal,ze mam cas a zasa Toth sa vyjadril,ze uz by som mohla rodit. Bolesti mam tiez , hlavne v noci,ale tiez zatial presli.Najhorsie to bolo vcera,po vysetreni dr.Tothom,som bola taka ubolena..a k tomu aj ta hlienova zatka..tak som sa uz aj zlakla.. Brucho mam tvrde,iba ked som dlho na nohach. Ty mas asi aj preto,ze musis asi behat okolo svojej bambulky.
A jasnee,dam vedet,co mi povedali.. 🙂

siu3333
11. júl 2009

mozno aj preto,ze lietam okolo nej,a dnes sme boli v ke pochodili sme optimu a carfur potom som bola na hubach a fakt uz nevladzem 🙄 🙄 🙄 preto mam asi tvrde brucho cely den,ale ja som citala kvoli comu tvrde brucho..Lendak je fakt dobry,minule ked ma pozeral tak som mala pocit ze ako keby chodil vo mne ale on tam meral ze na kolko cm a podobne,a mne nic nebolo vobec ziadny krvavy vytok alebo bolesti...nie utorok tam nebude lendak ☹ ☹ ☹ mala som ist v pondelok ale hovorila sestricka,ze je kopec zien tak ze mam prist v utorok na poradnu...cize asi sa nacakas opet v pondelok...

jjeanny
11. júl 2009

Tak to si toho teda pobehala dnes,Ti verim,ze mas dost.Tak daj vediet,ako si dopadla v uto ty,ked to dovtedy na teba nepriiide

siu3333
11. júl 2009

juj keby prislo to na mna,,jasne ze napisem,ze co nove 😉 😉 😉

zuzu1111
11. júl 2009

Ahojte kočky. Vbehnem vám do témy,ale súrne zháňam nejaké info a možno mi budete vedieť poradiť. Chcem zmeniť svoju gynekologičku, lebo s ňou vôbec nie som spokojná a kedže bývame už pol roka v Šaci, rozmýšľala som, že by som si dala doktorku tam. Oni majú amabulancie na Vstupnom areáli U.S.Steel. Robí tam doktor Olšavský a doktorka Hajdu. Sú to doktori, ktorí pracujú aj v nemocnci Šaca, tak sa pýtam vás 😉
Máte nejaké info o nich? Sú dobrí? Kto z nich?
Dosť mi to súri, lebo mám nejaké problémy a k pôvodnej doktorke už nechcem ísť a chcem si čím skôr vybrať niekoho iného.

siu3333
12. júl 2009

ahoj zuzu ja ti neporadim,lebo nepoznam ani jeho a ani ju.....niektore zienky maju svojich doktorov vybavenych a s ostatními sa velmi nestretavaju,ale urcite ti nejake tehulka alebo maminka poradi,drzim palce....a Dr,LUPTAK nema ambulanciu na areali?lebo o tom som pocula,ze je dobrí.....

jjeanny
12. júl 2009

Ahoj Zuzu, ja som bola u doktora Olsavskeho iba raz vramci poradni,aj to len na par minut .. cize tazko ohodnotit

biancarv
12. júl 2009

ahojte , predpokladám že som tehu, a rada by som zmenila gynekológa, nemáte skúsenosti s MUDr. Luptákom?

veľmi rada by som aj rodila v Šaci, máte skúsenosti s touto nemocnicou? dakujem

mandyk
12. júl 2009

cafte holky. Este jedna pikoska. Nasa mala v novej asi chytila hnacky. Ja zapal moc,ciest. Vcera v noci sme zasa boli na urgente v novej koli hospit. No ja som povedala ze nebudem ani ja ani moja dcera lezat medzi chorymi ciganmi, tak nam inba urobili odbery a chvala bohu nebolo to na hospit.Radsej budeme doma sa liecit ako v nemocke zasa na infuzkach. Chudak mala.ved ma rucky dopichane ako nejaky fetak, a modre..ach jaj. A narabaju s tymi detmi ako s nejakymi vecami.Nepochopim naco vykonavaju taku profesiu ked k tomu nemaju vztah.Podla zakona je dieta novorodenec do 28 dna veku a podla toho patri do nemocky tam kde sa narodili teda Saca ale nie su miesta no...A preto vsetko presuvaju do novej.

amy14
12. júl 2009

ahoj mandyk....no nezávidím ti tie behačky...to je tiež dobré,že všetko posielajú do novej nemocnici...no nevystihli sme veľmi dobré obdobie na privedenie bábätka na svet...no mne povedali, že ked prídem s druhým bábätkom, tak sa budú venovať viac, tak som zvedavá...

cathuska
13. júl 2009

Ahojte holky, tak sa Vam po par dnoch hlasim. Pre info, dalsiu poradnu mam v stvrtok o 14tej. Nuz holky, sa nam to krati 😅 Siu>drzim palce, nech porodis do utorka, aby ako si pisala, si sa vyhla vyvolavacke. Lenka>takze sa tesis do dalsej poradne? 😉 ja sa uz skor tesim, na ten den D.. 😵 ale samoska, ze ako sme sa bavili, mam trosku strach,ale ktora z nas nema, ne? Nuz a k tej novej nemocke, ja verim, ze nas to obide a aj ze nase babatka budu zdrave a krasne.Ja som v novej nemocke bola dva dni v marci...na 16 tom poschodi a moje dojmy su take neutralne, sestricky boli v pohode, ale je pravda, ze s niektorymi lekarmi sa komunikuje trosku tazsie, nedozvies sa infosky co potrebujes a anom su tam ciganky veru a robia tam "bordel"..Drzim palceky a pekny den a ufff, mame tu zase horucavy.. 🙄

lenka0
13. júl 2009

Ahojte babenky boze v tej novej nem.vas neviliecia,ale este odidete s nejakou pliagov 😠 ked som tam bola ja pol odd.mala pliesen,a hnusilo sa mi sprchovat v tej spinavej spolocnej sprche 😠 a k tomu spravaniu k pacientkam na vyzite no hruza mna si nevsimali ako by som bola do poctu a ked som sa pytala na nas zdrav.stav tak na mna krivo pozreli,ze oni vedia preco som tam tak nech to neriesim 😒 tak asi tak uz ma tam fakt neuvidia.CATHUSKA ano tesim sa do poradne a dufam ze mi doki povie ze uz kazdu chvilu budem rodit 😀 Kocky mam take pol minutove krce v podbrusku uz asi 2tyz co poviete znameta to ze sa to uz fakt blizi?Aj v noci sa niekedy zobudim na bolesti,ale potom to prejde.Doki mi na poradni vravel,ze 3tyz pred porodom sa taketo bolesti dostavuju tak dufam ze mala sa bude na svet pytat uz coskoro. 😀 STOVKa,SIU,CATHUSKA,JEANY vam sa uz pocitaju minutky tak vam drzim palceky ja mam podla terminu este cas tak uvidime kedy to pride 😅

ddmoxy
13. júl 2009

biancarv.....ahoj...tak ja som u Luptaka rodila a bol zlaty.Presla som k nemu po porode.Zatial som tam bola 2 krat....nejako mi to nechyba 😉 😉 Ale je stale mily a ochotny poradit.Predtym som mala lekarku ,ktora nebola zla ,ale pacientky brala ako na beziacom pase,takze o ludskosti sa uz nedalo hovorit.S nim sa da porozpravat a ochotne ti na vsetko odpovie.Myslim,ze ma teraz dovolenku,lebo sa snazim volat do ambulancie a nikto tam nedviha.Ale jednoznacne mozem odporucit...aj ku porodu 🙂

ddmoxy
13. júl 2009

ak by si potrebovala cislo🙂🙂🙂🙂
http://www.gyneko.sk/

siu3333
13. júl 2009

cathuska keby si mala pravdu,,a stihla porodit,ale zatial nemam taky pocit 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 som zvedava co dnes povedia jjeany,ze ci ju nezavolaju uz na prijem 😒 😒 😒

maycuk
13. júl 2009

caute, ja sa zajtra chystam prvy krat do sace, takze som velmi zvedava co a ako. neviete ako pokracuju prerabky? stale chaos a presuvanie mamiciek?

cathuska
13. júl 2009

ahojte,nuz Siu ozaj Ti drzim palce nech to samo pride a nech uz to mas za sebou 😅 na mna to uz zacina pomalinky prichadzat, ale neviem ci to nie su len poslickovia, ale mam non stop bolest v krizoch ale nie veelmi silnu a aj brusko ma pobolieva, tak ako pri menzese, ale aj tak ze zhora dole sa to tlaci, tak neviem...v kazdom pripade sa citim inak ako za cele tehotenstvo, akoby som citila, ze sa nieco chysta, tak holky uvidime 😅 som zvedavko...ale vsetko je pripravene a myslim, ze by to kludne mohlo prist, sak nie je uz naco cakat..Tak si drzme palce 🙂 Maycuk> tak nech Ti ta poradna dobre dopadne a ohladom prerabok som sa zabudla dokiho opytat minule ale ohladom presuvania do novej nemocnice mi povedal, len tolko ze to nie je take zle ako sa o tom hovori, ze v podstate sa ani nepresuva, ze iba nedonosene tehotenstva atd...vravel, ze ak zena ide rodit v termine, je sledovana v saci a tak, tak urcite ostane rodit v Saci...nuz tolko viem... 😉 pekny dnik.

jjeanny
13. júl 2009

Ahojte baby, Dnes som bola na poradni, tak ak do stredy nepridu kontrakcie v stredu rano o pol8 idem na prijem a pichnu mi vyvolavacku 😒 UZ som na dva prsty, dnes tam bol Dosedla .. on je taky pohodaaak a srandista ze az 🙂 pytala som sa aj na prerabku,tak ze tak skoro este neskoncia vraj ☹ nie su miesta. Som zvedava,kde budem lezat. Snad s nasimi tmavsimi spoluobcankami nie. 😖
Lenka diky, zacinam byt trocha viac nervozna , Siu - tak aj na Teba by to mohlo prist do tej stredy,nech ideme spolu 😀

cathuska
13. júl 2009

jjeanny 😉 veru dosedla je fajn, s lenkou sme u neho spokojne, tak dufame, ze nas aj dobre odrodi 😅 a sranda by bola, keby sme sa tam zisli vsetky tri, ved to mame uz "na spadnutie", teda hlavne Ty a Siu 😅

siu3333
13. júl 2009

cathuska mozno nas predbehnes 😀 😀 😀 😀 no neviem co povie zajtra doktor ze kedy ma zavola na prijem,,,,bolo by dobre keby sme lezali spolu v nemocke...cakala si dlho jjeanny?neviez kto bude zajtra aky lekar?skor asi nasnezi ako ja porodim 🙂 🙂 🙂 nechce sa nasim drobcom,,,su nejaky lenivy 😀 😀 😀 😀 😀

biancarv
13. júl 2009

ddmoxy dakujem za odpoved a info 😉

jjeanny
13. júl 2009

bolo by fajn,keby sme sa tam tak stretli .. aj na jednej izbe 😉 Dnes tam nebolo vela mamiciek,cakala som asi 2,5 hodky a to len preto,ze na doktora sme cakali.A z toho hodinu som bola na monitore 😀 sestricka na mna zabudla,tak som vstala po hodine,aj s tymi kablikmi a sla im povedat,ze uz by sme aj mohli koncit 😀 Neviem,Siu,kto bude zajtra .. v uto som tam este nebola...tak nechce sa tym nasim drobcom do toho nemocnicneho chaosu 🙂

bebebrumik
13. júl 2009

ahojte, nemam cas to tu všetko čitat, ale co to vlastne robia v Saci??? Rodila som tam obe deti, tak ma to zaujima... 🙂

lenka0
13. júl 2009

ahojte baby poradte mi mam ist na ARO ohladom epiduralky co myslite budem dlho cakat?Chcela by som tam skocit zajtra tak dufam ze tam nevysedim dieru.Budem dlho dnu?to sa nerobia vysetrenia ako pred operaciou ci ano?No a suhlasim z vami Dosedla je zlaty srandista dufam ze bude radost pri nom rodit 😀 Mna boli brusko tiez,ale vy to mate za par tak potom sa sup sup pochvalte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre