Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

siu3333
15. júl 2009

ahojte ako vidite este som sa ozvala mam bolesti uz asi dva hodky kazdych 15 20 minut tak este cakam chvilku a asi pojdem,,,

cathuska
16. júl 2009

siu, drzime silno palce! budes to ma uz za sebou, a to je najdolezitejsie 😅

stovka
16. júl 2009

Siu, drzim palce, nech sa velmi netrapis a nech je vsetko v poriadku 🙂

lenka0
16. júl 2009

AHOJTE jej na Siu to uz asi vazne prislo tak vela,vela stastia 😀 CATHUSKA potom po poradni daj vediet ako bolo ci ti robil masaz 😀 no trosku viac to boli,ale asi to za to stoji.Mna dnes bolia krize,mamka mi volala sa pytala ako mi je a tak a povedala mi dievca moje na teba to uz asi skoro pride tak uvidime ci mala pravdu,ale zatial sa citim dobre az na tie krize 😀 STOVKA a ty ako?Idem trosku povarit a neskor sa tu mrknem ci ste popisali nejake novinky 😀 zatial

cathuska
16. júl 2009

Lenka ahoj, uz som ako na ihlach pred tou dnesnou poradnou, ze co mi povie doki a co so mnou urobi, ale mam citak, ze asi to co Tebe vcera, nevadi, aj ked to bude boliet, vydrzime 😉 mna dnes bolia brutalne krize, v podstate uz od vcera vecera vkuse bez prestavky a ked toto nie je predporodny priznak tak uz neviem co, takze Lenka vidime sa v nemocke oki? 😅 inac aj to pocasie je oki, akurat na porod, teraz ako tak burka ide ci co, vraj pri zmene poca sa dobre rodi, tak uvidime...takze ak sa nebudem dnes ozyvat, teda ak nedam info po poradni, tak si ma ta nechali a drz palce oki? 😅 ak sa vratim domkov, tak hned napisem co noveho, co mi robil a povedal. Tak prijemne varenie, ci uz je aj spapane? ja som dnes vstala skor ako obvykle, aj ranajkovala som skoro, takze moj obed som zjedla uz o 10.46 😀

lenka0
16. júl 2009

CATHUSKA ja som dnes nejako nevladala vstat,obedik uz mam navareny,a este som nepapala.Fajne ide burka bude trosku chladnejsie,bude dobre CATHY drzim ti palce to mas jasne no ked uz niesi otvorena a Dosedla ti urobi dobru masaz tak do dvoch dni podla mna porodis.Ja neviem kedy ale spolu nas bolia krize tak mozno budeme utekat spolu do porodnice a doki bude odbehovat od jednej k druhej 😀 to by sme mu dali 😀 vraj zmena poicasia tak nahle vyvolava kontrakcie tak sa vravi,neviem ci to je pravda.Zachvilku sa chystas do poradne tak potom sa ozvy 😀 ak sa nebudes ozyvat tak neboj myslyme na teba a drzime palce

jankaborka
16. júl 2009

ahojte baby,tak SIU to uz ma za sebou 🙂 Viktorko sa narodil dnes o 4:05,meria 50cm a vazi 3300g.su v poriadku,pozdravuje vas vsetky.to je super,ze to uz ma za sebou.hlavne nech su zdravucky.papa

lenka0
16. júl 2009

jankaborka to je super ked snou budes pozravuj ich,ze sa snimi tesime 😀 take to je krasne 😅 a ze vsetko naj naj naj 😀

maycuk
16. júl 2009

no to je suuper, ze velke blahozelam pre siu a viktorka 🙂 jej

stovka
16. júl 2009

Siu, gratulujem a v dobrom zavidim, ze to uz mas za sebou 🙂 Prajem vela zdravicka, mliecka 🙂
Tesim sa na podrobnosti 😎

Cathuska, drzim palce..

Ja neviem co to je, od pondelka mam sustavne bolesti, bolia ma slabiny, krize, podbrusko, lonova kost, ledva chodim, bolest pri kazdom pohybe, ale brucho makke, ziadne kontrakcie.. Je mozne, ze je to bolest tym, ze maly zostupil nizsie?
Brucho mam tvrde iba vtedy ak sa maly hybe..

cathuska
16. júl 2009

ahojte kocky! 😉 taak hlasim sa po poradni, ako vidite este ma poslali domov 😅 ale doki ma kukol, aj USG urobil, Nelka ma 3400 g, prietoky OK, a prehmatal ma, som na jeden a pol prsta otvorena, porod.cesty zrele, vsetko pripravene, urobil mi tu masaz krcka (Lenka vies, to co Tebe), ono sa to vola H.hmat..a povedal, ze porodit mozem za tri dni, ale aj za hodinu, proste teraz mam cakat kontrakcie a otvaranie sa. Bolest v krizoch a bruchu su predzvesti porodu, takze Lenka aj u Teba to moze prist uz teraz kedykolvek. Inac holky, videla som behat po chodbe malu Simonku od Siu...tak som hned vydedukovala, ze Siu asi porodila a ze ju prisla rodinka pozriet 🙂 to je skvele, ze to ma za sebou, SIU gratulujem! Stovka, tak to vyzera, ze aj u Teba je to uz "za dverami" a uz len cakat, kedy sa to zrobehne, takze baby drzme si palce! 😝

lenka0
16. júl 2009

ĆATHUSKA tak to je super sprava mna krize na chvilu prestali boliet.Malu mas fajnu 😀 bambulku,aj ti trosku zavidim mne povedal ze do tyzdna az dvoch tak uvidime,ale tebe uz biju minuty na poplach 😀 No a SIU to ma uz za sebou tak jej je uz fajn 😀 CATHY keby to uz na teba slo daj mi vediet a neboj o chvilku budes mat svoju malu v naruci 😀 STOVKA aj tebe prajem skore narodenie babetka

lenka0
16. júl 2009

CATHY a aka bola masaz tiez ta to bolelo ci to len mna 😝

cathuska
16. júl 2009

LENKA, veru bolelo ma to 😅 a dost, len som sa snazila mysliet pozitivne a na malinku, a daco doki aj kecal, takze odputaval pozornost 😀 inac ako sa citis po tej masazi?...bolesti v podbrusku mas?...ci "len" tie krize? 😝

cathuska
16. júl 2009

Lenka, tak ja ozaj verim, ze uz to pride 😅 , lebo ozaj nie je naco cakat, jedine, ze by na toho 18teho? tak dobre, to este vydrzim.. 😅 .inac ta mala Simonka to je riadne sidlo 😀 behala hore dole 😉 zlata je..veru Siu je uz dvojnasobna maminka, sa tesim....Lenka nam ostava cakat na pravidelne kontrakcie, take ake mala Siu v noci, alebo nam musi prasknut plodovka, takze jedno z toho.. 😕 snad to pride rychlo.. 😝 som rada ze ta krize nebolia, rada akoze ta to neboli, ale na druhej strane ked to ma byt znak porodu, tak nech nas to boli 😀 mna este stale bolia..

lenka0
16. júl 2009

CATHUSKA mna vcera brusko bolelo a dnes som mala krce tiez,krize zacali zas boliet tak uvidime.MNA BY LEN POTESILO KEBY TO UZ PRISLO FAKT UZ MAM DOST.Ked to na teba pride budes volat Dosedlovi?Z atial musime cakat 😝

maycuk
16. júl 2009

baby, mna tiez dnes rozbolievaju krize, tak mozno sa nakoniec stretneme vsetky na porodnej sale🙂 hoci ja by som chcela aspon taky tyzden este pockat, tak dufam, ze maly vydrzi este

cathuska
16. júl 2009

😀 tak teda holky, to by bola ina haluz, by sme sa zisli v tom isto case na prijme, ze tak tu sme, prisli sme rodit!! 😀 😝 Lenka, ked to na mna pride, tak pojdem do Sace na prijem nech ma kuknu, ze ako som na tom, lebo napriklad mozes mat kontrakcie, ale nemusis byt este dostatocne otvorena a otvaranie moze trvat dlho a porodni prichadza az k dalsej porodnej faze, ked uz si "po vzdychani", ked uz sa ide rodit, takze ja to skor vidim tak, ze im na prijme poviem, ze mam svojho porodnika Dosedlu a ze nech ho zavolaju alebo mu zavolam ja...ale najprv musia oni posudit, ci uz ozaj ide porod, alebo ma napriklad caka 5 hodin "fucania na vzdycharni a otvarania sa"..takze asi tak nejako..najlepsie by bolo vymaknut Dosedlovu sluzbu a nemuseli by sme ani ho tahat z domu, ale rovno v pohodke v ramci sluzby by nas odrodil nie? 😅

lenka0
16. júl 2009

CATHUSKA ako mas dobru myslienku,ale vies nad cim som rozmyslala ze sme sice prvorodicky ale co ak sa zacnes rychlo otvarat 😲 ale zas to je malo pravdepodobne,no neviem len dedukujem.Sak v nem.budu vediet kedy ho zavolat.No kocky tak teraz uz len cakat na ktoru z nas to pride.Aj keby nebolo od veci keby sme sa stretli na izbe po porode 😀 MAYCUK tebe nech to este vydrzi. 😀 No tak dobru nocku zajtra sa ozvem,teraz som prisla z prechadzky

cathuska
17. júl 2009

caute tehulky, Lenka> ako vidis o5 tu "strasim" uz tak skoro rano 😀 ale akosi v poslednych dnoch spontanne skoro vstavam a svieza, aj ked je fakt, ze vecer som do pol desiatej v posteli, takze je to tak akurat. No jo, mas pravdu ako pises, co ked sa zacneme skoro otvarat? hm, tak asi potom je lepsie cestou do porodky zavolat Dosedlovi, opisat svoj stav, napriklad kedy zacali pravidelne kontrakcie, v akych intervaloch su a ako dlho trvaju a on usudi, ci bude "letiet" do porodky hned, alebo si pocka na posudenie z prijmu, ked nas kuknu, ze na kolko si otvorena atd...ale podla mna ak praskne plodovka(co sa stava cim dalej tym menej ako zaciatok porodu), tak tam neni o com, tam treba hned volat...Nuz som zvedavko kedy a co, lebo spala som sladko,ale vecer som bola v krizoch a bruchu "na rozpadnutie" a aj teraz rano to uz na mna prichadza, ale o pravidelnych kontrakciach zatim ani chyru ani slychu, tak uvidime 😅

lenka0
17. júl 2009

ahijky CATHUSKA tak ´ty vstavas zavcasu ja som tiez hore ale odbehnem len na wc auz som v posteli naspet 😀 ja som dnes v pohode az na bolesti v podbrusku a mala dnes trosku viac sarapati.Robili sme drahemu na narodeniny tu studenu tortu 😀 tak som zvedava ci mu zajtra mala zablahozela osobne 😀 Inak CATHUSKA vsetko naj,naj,naj k narodkam ti prajeme aby to zajtra na teba prislo 😅 a priviedla si v stasti a zdravy na svet krasnu dcerku 😀 a hlavne aby to bol dobry porod 😀 .Aj ja by som sa tesila,keby sme sa stretli potom na izbe 😀 Ach dnes je fajne dusno,poobede ideme na rybku z drahym k nam na jazero trosku posediet pri vode a pomocit kus nozky.Dnes sa SHREK moze skryt.Pekny den zatial ak mate nieco nove napiste 😀

cathuska
17. júl 2009

ahoj Lenka, taak este som 2v1 a ozaj som zvedava, ci sa to do zajtra zmeni 😅 😕 bola by som velmi rada, sak sama vies ake to je to cakanie...aj ja mam bolesti v podbrusku a aj krize trosku, a take cele tvrde brucho mam skoro cely den, tak neviem, ci to uz bude alebo co..ale v kazdom pripade by to bolo krasne keby to prislo 18teho 😅 Mnam ta studena torta je uzasna, to bude velmi rad, ze taku fajnotku si mu pripravila 🙂 a dakujem veeelmi pekne za blahozelanie a veru najvacsim a najcennejsim darcekom by bola mala Nelka 😵 , tak uvidime, ci sa to podari. Veru je strasne dusno a horuco, ale pekne si pomoc nozky fajne ti bude, juj no dnes aj ja mam opuchnute, shrek az to neni, ale jemne konkurujem 😀 a jasne, ze napisem ak budem mat nieco nove. Poslem Ti mobil cislo do IP, tak posli mi aj Ty a napisem Ti z nemocky keby nahodou to na mna prislo, resp po porode dam infosku. 😝

lenka0
17. júl 2009

ahoj CATHUSKA AJ JA SOM TI POSLALA CISELKO DO INTER.POS. 😀 tak keby nieco dame si vediet,ja mam po chodeni a moceni noziek dnes vetsie bolesti take krcovite,ale nezda sa mi aby to islo.Tebe tvrdne brusko tak neviem ,neviem ci Nelinka zajtra nepride uz na svet prajem ti to zo srdca 😀 Pekny vecer

cathuska
17. júl 2009

ahoj Lenka, cisielko som si ulozila do mobilu, takze ak daco dam vediet...nuz tie tvoje bolesti tiez vyzeraju zaujimavo..hmm, mozno je to predzvest, lebo ked to bolo krcovite, tak to sa podoba na kontrakcie, teraz len pockat na tie pravidelne..ja mam to tvrdnutie, bolesti krizov a sem tam krc, ale akosi sa mi to nezda, ze ci to uz pride...radsej sa necham Nelkou prekvapit, bola by som stastna, keby to zajtra prislo, ale keby aj nie, tak sa svet nezruti a bude batoztek o par dni neskor ako oneskoreny narodeninovy darcek 😉 v podstate hlavne nech je zdravucka...pekny vecer aj tebe Lenka, asi pojdem dnes zase skor do hajan....to skore vstavanie ma potom pritlaci ku skorsiemu zalahnutiu vecer...aj ked je stale desne horuco, sa aj tazko spi, asi sa len plachtou prikryjem...uz sa mi akosi nechce nikam chodit teraz,ani na chalupku, aj ked je tam krasny vzduch..taky ten samickovsky pud ma chyta ako v prirode, ze pred porodom samicka zalezie do brlozka a caka 😀

lenka0
17. júl 2009

C ATHUSKA Ani ja uz neviem co si mysliet tak to nechavam na malu ona mi da vediet ze uz je cas ist do nemocnice.Ale nech mame zdrave bambulky a je to uz len na nich 😅 ja zas vecer zaspim a pol hodku sa zobudim ako rybka som cula a rano sa neviem prebudit 😅 mi mame v bytiku dost horuco a teraz v poslednych tyzdnoch mi to strasne vadi,pekne zaspim az ked sa nadranom ochladi 😝 Aj ja uz radsej ostavam len v blizkosti domova aj ked si myslym ze mame cas lebo malej je tam asi dobre.Tak dobru nocku a sladke sny 😀 Zatra ta caka pekny den tak si ho uzite papa

cathuska
18. júl 2009

ahoj Lenka, tak dnes tu nie som az tak skoro 🙂 som sice vyliezla z postele o 5,40, ale este som sa umyla a najedla a teraz popijam caffe latte pri compe, to je taky moj ritual, odkedy som sa prestahovala tu dole na juh do manzelovho bytu. Predtym som byvala na KVP dlhe roky, tak som si trosku musela zvykat, tak aspon na compe som sa odreagovavala 😉 nuz uvidime, kedy si to nase bambulky rozmyslia a pridu na tento svet medzi nas. Ja dnes rano som citila take dva silnejsie krce, a samozrejme ten tlak v krizoch a v bruchu mam stale, len cakam na pravidelnost, ved o tom sa stale pise, aj Siu mala 2 hodiny kontrosky kazdych 15 minut a tak az isla do nemocky. Uvidime, ci Nelinka bude darecek k dnesnym narodeninkam, alebo sa bocian trosku omeska a pride az o den dva, hmm. V byte mame teda dost horuco, na teplomeri dnu v byte ukazovalo vcera 30stupnov(zatiahnute zaluzky, takze nie na slnku). Dnes zatim ukazuje 29, tak uvidime. Ale nieje to med lyzat, sak sama vies, tie opuchy mam aj ja, aj prsty na rukach mi v noci opuchli, az som citila bolest v nich..nuz..je cas rodit 😅 😕 🙂 dnes manzel ide daco ukuchtit, tak sa necham obskakovat, vyuzijem svoj "stav"..a aj Vam prajem krasny dnik, ved manzelik ma dnes narodky, tak nech mu(a nielen jemu) ta studena torticka chuti, mnam, akurat fajne padne teraz v tych horucavach 😎 Pekny dnik, ak daco sa zacne diat dam vediet 😝

maycuk
18. júl 2009

cathuska, tak vsetko najkrajsie k narodeninam, hlavne nech je Vasa princezna v poriadku a rychlo pri Vas. uzivaj si dnesok a presne tak, nechaj sa obskakovat, ved mas zopar dovodov🙂) pekny den!

cathuska
18. júl 2009

maycuk, dakujem krasne za pekne prianie 😉 drzim nam vsetkym palce, nech sa deju len tie spravne veci a v ten spravn cas! 😝 a Nelinka by mohla dnes prist medzi nas aj ked je desne horuco, tak napriklad aj v noci, ved do pol noci je este 18teho 😅 ale nevadi, ak nie, tak si pockame, sak bocian raz doleti, mozno niekde zabludil 😕 😀

lenka0
18. júl 2009

AHOJTE kocky tak dnes je dusno a to malo vraj prsat.Viete co ja som si vcera vecer myslela,ze uz asi budem rodit.MAla som dost silne krce,a to hlavne ked som vstala a chodila dnes rano to iste.Ale teraz uz to prestalo to su asi take silnejsie falsaky.Moj drahy robka na nasom domceku,lebo na jar by sme sa chceli donho nastahovat aja mu chcem urobit potom na privitanie nejake chlebicky,akj ked som mu slubila ze budem lezat.CATHUSKA aj drahy sa vyjadril ze do polnoci ma mala este cas 😀 Neviem ako tosku som sa uz aj zlakla,ze uz to prislo ale nemam ten pocit ze to pride tak skoro.Doki mi povedal ze mam cas taky tyzden najmenej a to mam este 3dni k dobru.Ale potesilo by ma keby sa pytala uz dnes aj ked sa kus bojkam,ale ved budeme mat dobre porody tak neni coho.CATHY tak pekne oslavuj a papkaj.My ochutname tortu az k veceru tak pekny dnik a keby nieco daj vediet.MAYCUK pekny den aj vam 😀

lenka0
18. júl 2009

ahojte tak ja uz oddychujem a nechce sa mi uz ani lezat,zas ma trochu chytili tie krce tak mozno o tyzden uz porodim. 😀 CATHUSKA ako oslavenec nechavaj sa rozmaznavat pokial mozes,ja som zatial sama domka drahy pracuje a vecer skocim prenho a trosku to oslavime aj mi 😀 Ak budem mat aj dnes vecer take bolesti asi sa ozvem DOSEDLOVI,lebo uz sa trosku bojim ci je vsetko o.k.ale malu MISKU citim ako sa hybe tak uvidim.Potom sa este ozvem zatial pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre