Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

sammy244
9. máj 2011

@1talizmanik1 nemysli na zle..mysli na to ze vsetko dobre dopadne a maly bude zdravuckyy...idem papat 🙂

1talizmanik1
9. máj 2011

@sammy244 ja viem, ze maly bude zdravy,aani nepripustam inu moznost....dobru chut :D

ingemor
9. máj 2011

@sammy244 ..ked to stihnem, chcela by som rodit v Saci 😀 ..aj lekara si vybavujem, este som sa s nim sice nestretla, iba som s nim telefonovala a zajtra mu mam opat zavolat, ci ta streda plati..a tiez si chcem objednat epi-mala som aj pri prvom porode a bola som velmi, ale velmi spokojna!!

ingemor
9. máj 2011

@1talizmanik1 ..jasne, ze dam vediet..ja sama som zvedava 😉

1talizmanik1
9. máj 2011

@ingemor lebo ma vazne zaujima, ci si treba platit svojho, alebo sa spolahnut nato, ze saca ma odbornikov 🙂

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ingemor
9. máj 2011

@janka196 ..musim povedat, ze prvy porod si mala podobny ako ja..aj s tou epi-super vec, ze?

janka196
9. máj 2011

@ingemor no ja si epi neviem vynachvalit preto ju chcem mat aj teraz poruke 🙂

@asandys ved to ze su nizsie tie poplatky. nechapem preco chcu za epi skoro dvakrat tolko ako inde :(

zuzanka111
9. máj 2011

@janka196 Janka, lebo sú súkromná nemocnica. Mohli by si dať aj xkrát vyššiu sumu. Žijú zo zisku. Majú paušálne poplatky za vyšetrenia vo všetkých ambulanciách už dávno. 🙂

janka196
9. máj 2011

@zuzanka111 no ved ja viem ze su sukromna ale aj tak by nemuseli az tak nadsadzovat sumy.

baby tak ako to teraz je . ked pojdem v pondelok na 3D ultrazvuk musim platit to 1.20??

zuzanka111
9. máj 2011

@janka196 Ešte sa to s tými cenami len začne.

abika26
9. máj 2011

caute baby,ja som dnes bola na 1. poradni v saci a som z toho taka vselijaka.....prislo mi to ako v obchode.najprv si musis zakupit 6 eurovy blocek,to akoze pausal na gynekologicke vysetrenia)a az potom sa s tebou dakto bavi....ak mas konkretneho lekara za ktorym ides tak to ide pomerne rychlo ale ak nie tak si tam peknych par hodin odsedis 🙂 naozaj mi to prislo trochu ako na beziacom pase......uvidime,dufam ze som sa dobre rozhodla. a este 1 upozornenie-ak idete na poucenie o epiduralke znova si musite kupit blocek tentoraz za 1,2 e aby sa s vami dakto bavil....trva to asi 3 min 🙂

janka196
9. máj 2011

@zuzanka111 tiez mam ten pocit ze pomalicky nato nabehnu vsetky zariadenia bez vynimky

@abika26 fuha tak to niesu velmi pozitivne spravy :( prave takyto pristup by som cakala v statnej nemocke :( ozaj a akoze na to poucenie to neplati ten pausal 6 eur??? boze to su zdieraci

abika26
9. máj 2011

@janka196 lebo to uz nie je oddelenie gynekologie ale anesteziologie 🙂

janka196
9. máj 2011

@abika26 aha jasne 😀 ale aj tak nestacim sa cudovat. takze teraz ked pojdem na ultrazvuk rovno si mozem zaplatit to 1.20

janka196
9. máj 2011

@abika26 ozaj este som sa chcela opytat ty si isla ku konkretnemu lekarovi??

abika26
9. máj 2011

@janka196 no neviem,asi ked tam chces aj rodit tak zaplat 6e a budes to mat az do porodu.....myslim 🙂

abika26
9. máj 2011

@janka196 bola som u dr. dosedlu

janka196
9. máj 2011

@abika26 a ako si sa knemu dostala? si sa snim nejako dohodla alebo si mu volala. lebo k nemu idemna ultrazvuk tak by som sa popytala ako to je. ja si ale k porodu lekara zazmluvnovat nechcem. ty si si ho aj zazmluvnila?

kvietocek55
9. máj 2011

pána beka baby, ja tiež chcem ísť do šace no ale mám také divné dojmy z toho čo tu čítam.. hm.. tiež inak by som chcela ísť k dosedlovi, ale zazmluvňovať ho nebudem. Zatiaľ len na ultrazvuky sa stále k nemu objednávam.. tak hádam sa ma ujme..

sammy244
9. máj 2011

@ingemor no uz nebudem spekulovat aj ja budem v saci...a zajednam si aj epi...a uvidim ako to bude prebiehat...lebo moj mm mi povedal ze naco mi epi 🙄 vidno ze on o boelstiach nema ani ponatia..keby rodili chlapi..a epi by stala aj ked 300e verte tomu ze by si ju dali 🙄 🙄

ingemor
9. máj 2011

@sammy244 ..tak to verim, ze keby chlapi rodili, tak len s epi 😀 dokonca moj otec je za to, ze naco trpiet, ked nemusime..ja viem, ze niekto povie - ked nase mamy vydrzali, tak vydrzime aj my..ale verim tomu, ze keby nase mamy mali v tej dobe tiez taketo moznosti, tiez by to vyuzili..viem to podla mojej mamky 🙂

duplinka
9. máj 2011

@sammy244 volá sa Kanabová. Niekedy mám chuť ju vymeniť, ale prístup má dobrý. Iba podľa mňa nerobí všetko, čo by mohla. Ale je ľudská.

sammy244
9. máj 2011

@ingemor dobry nazor 😀 😀 presne si to myslim..v tejto dobe suu ovela lepsie moznosti...len niektori lekari neradi davaju epi..a neviem preco...
@duplinka kanabova???no to nepoznam...neivem ani... 🙂 ono pristup je dolezity..ale aj to aby robila to co maa 🙂

abika26
9. máj 2011

@kvietocek55 no pokial ho nejak blizsie nepoznas tak pochybujem ze sa ta ujme,resp. zadarmo pride k porodu.vies ako to chodi ani kura zadarmo nehrabe 🙂

kvietocek55
9. máj 2011

@abika26 no ako to mi je jasné, že pokiaľ by nemal službu tak by neprišiel.. ale niekedy sa to dá načasovať 😉 uvidím na poradni..

duplinka
9. máj 2011

@sammy244 ona je na ambulancii. Faktje ľudská, ale niekedy si veci vybavujem sama. A dožadujem sa toho, čo by mala ona sama odporučiť.

sammy244
9. máj 2011

@duplinka ahaaa no...este ze vies coho sa mas dozadovat 😀 😀 zlataaaa

cka
9. máj 2011

@sammy244 ahoj....hlavne je toho menej....a ja som si to dala spravit sestrickou, pytala sa ma, ci sama, alebo ci ma zaviest ona, ja reku ze nech radsej ona....uz mi raz tam zavadzali klystyr pri laparke a yal bol lepsi a rychlejsi 🙂))

sammy244
9. máj 2011

@cka a nebolelo to??ked zavadzali to dnu??lebo mne davala klystir jedna mlada sestricka ale v pohode 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre