Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

mon77
3. apr 2013

@zolinka131313 ahoj, tak ako si na tom, rodite? ci este nie? kedy mas ci si mala poradnu? ... my ideme zajtra .. ak dnes neporodim 😀

mon77
3. apr 2013

@abika26 no tak to mate este mesiac, drzkajte sa ... vy budete mat dalsiu slecnu, aj ja by som bola za 😀, meno mate?
dakujem 😀 ... nevieme , nechceli sme vediet ani pri prvom a ani teray, bolo to to najkrajsie prekvapenie ... tak snad sa uz coskoro dozvieme 🙂

abika26
3. apr 2013

no meno definitivne este nemame,mozno sa rozhodnem az ked uvidim....to budes mat super prekvapko,ja som zas nedockava a ,,prakticka"tak som chcela vediet 🙂

csillia
4. apr 2013

Ahoj baby! Aj ja sa pridám... rodiť by som mala 3.5 tak sa možno stretneme 🙂

matamoh
5. apr 2013

Ahojte baby mam otazku.rodicovsky prispevok sa vybavuje az po 34 tyzdni?a ake papiere potrebujem odniest do prace ak som pred materskou pracovala?Dakujem

sunny15
5. apr 2013

Baby mudr.Kandracova je fakt zlata...sice ja som rodila u mudr.Dosedlu ale tato dr.ma prijmala aj vysetrovala kym dr.Dodesla neprisiel ku sekcii z domu 😉 bola fakt zlatucka a hned ako zistila ze som otvorena na 3prsty tak volala dr.Dosedlovi ze urcite do jeho vecernej sluzby nevydrzim a tak potom aj vybavovala aro...skratka zlatucka a aj dr.Orkutyova je mila ona tiez tam chodila ku mne sledovat kontrakcie a nalez...skratka aj ked dr.Dosedla tam nie je...tak ostatny lekari okolo vas skacu jedna radost-aspon toto je moja skusenost 😉

britt30
9. apr 2013

@akknaj Ahoj...urcite treba zavolat do nemocnice a tam sa informovat, pretoze neviem ako to tam presne frci, nakolko nie som z KE a tam som ani nerodila...MUDR. Kandracova ma rodila este u nas, ked tu pracovala...platit sa plati urcite...ale ak to chces vediet presne, mozem Ti to u nej zistit...aj ako sa objednat priamo k nej a aj kolko sa plati...proste vsetko, ale mozem Ti ju skutocne odporucit...je naozaj skvela a jej pristup sa da len tazko s niekym porovnat....urcite budes spokojna!!!!!!!!!!!!

24daniela24
12. apr 2013

Ahojte buduci tyzden idme poslednykrat k svojmu gynekologovi potom ma uz posle do Sace lebo tam chcem rodit a zazmluvnit si DOsedlu, aky postup by ste mi radili? Zavolat na cislo kde som sa objednavala na ultrazvuky alebo mu len napisat mail a cakat na odpoved?

moly263
12. apr 2013

ahojte ja som tam uz rodila a o dva tyzdne idem zas osobne som tam bola velmi spokojna preto som si zas vybrala Sacu ak ked som mala ist do kosic ale so starou nemocnicou v KE nemam dobre skusenosti ale inam ako do Sace by som ani nesla je to tam fakt super vsetko

bonnie1
12. apr 2013

@24daniela24 uplne staci email

bubus2211
15. apr 2013

@24daniela24 Ahoj.Preco chces zazmluvit Dosedlu?Ved mozete si dohodnut aj medzi sebou 🙂 a zbytocne budes platit 230eur co ne on dostene ale nemocnica! 😝

24daniela24
15. apr 2013

@bubus2211
Ano ano uz som pocula o tom len som to tu nechcela tak verejne napisat 🙂Ale asi to tak vsetci dnes robia, len neviem ci fakt mu mail staci napisat alebo zavolat do ambulancie

danka2105
15. apr 2013

@24daniela24 Staci mail, on ti napise kedy presne mas prist a potom uz budes chodit len k nemu 🙂 to sa budete dohadovat na poradniach 🙂

bombulka200
27. apr 2013

ahojky baby aj ja sa chystám do šace kedze som tam rodila aj prvu dcerku. rodila som pri dossedlovi a aj teraz by som rada, už som mu aj písala ale to som bola len v nejakom 28.týždni ale povedal že mu mám napísať ked budem v 36.týždni a dohodneme prvu poradnu.

blackcat8885
27. apr 2013

@bombulka200 Aj ja som sa k nemu objednala na konci 35tt zavolala som na ambulanciu a dali mi ho k telefonu lebo na mail mi neodpovedal

bombulka200
27. apr 2013

@blackcat8885 možno že len nestíhal odpísať, vraj niekedy trvá aj 2-3 dni pokial odpíše, má toho vela a teraz je už aj primárom ..

bombulka200
27. apr 2013

@blackcat8885 ja som mu písala cez facebook a mi odpísal tuším ešte v ten den alebo hned na druhý už neviem presne..

daduskam
29. apr 2013

@csillia ...ahoj neviem ci si ma pamatas stretli sme sa na poradni .....mas nieco nove ako ste dopadli este ste 2 v 1 :D

cukor
30. apr 2013

...ahojte ...kolko sa platí v šaci za odber plodovej vody?dakujem

24daniela24
30. apr 2013

Ahojte je tu nejaka mamicka co uz chodi k Mudr. Dosedlovi do Šace na poradne? ja Idem 13.5.na prvu a chcela by som sa opytat, kde mam ist tam kde robi ultrazvuky od noveho roka? lebo v novembri ked som bola prvykrat tak som bola niekde inde ako potom na druhy ultrazvuk v januari. Dakujem za pomoc

bonnie1
30. apr 2013

@24daniela24 tam na tretie poschodie vystupis z vytahu a v lavo a rovno myslim 🙂

zuzu1111
7. máj 2013

Baby, čo chodíte teraz alebo keď ste chodili na poradne do nemocnice, čo zahrňala poradňa? Lebo ja som dnes bola prvýkrát (som dohodnutá s Dosedlom 😉 ) a robili mi CTG monitor, vyšetrenie zospodu a opýtal sa ma, že ako sa mám, či mám nejaké ťažkosti a tak....Pri mojom gynekológovi som bola zvyknutá, že každú poradňu aj moč a tlak mi kontrolovali, na opuchy sa pýtali...to som mu aj zabudla povedať, že občas mám nohy opuchnuté 😝
A ešte keď je tu nejaká baba, čo pri ňom rodila, keď už bol primár, ozvite sa mi - chcem sa niečo opýtať 😉

bonnie1
7. máj 2013

@zuzu1111 mne robil len od spodu vysetrenie. a raz mi sestricka brala moc. nic ine ziadny tlak ziadne usg..ja som nemala ziadne tazkosti.ono ani moj gynda mi nevysetroval moc cele tehu..

zuzu1111
7. máj 2013

@bonnie1 - tak trocha si ma potešila, že to je bežné, len ja som asi bola zvyknutá na iné, tak preto mi je to divné....a USG ti nerobil vôbec? Ani niekedy pred koncom - že ako je bábo otočené? Lebo môj malý sa dosť vrtí- najprv bol dlho už pekne hlavičkou dole, potom niekedy 34-35tt bol zadočkom a pri poslednom USG, čo mi robil ešte môj gynkekológ, tak už bol zas pekne hlavičkou.
A ty si pri ňom rodila? Bola si s ním dohodnutá?

kvietocek55
7. máj 2013

Baby Dosedla je už v Šaci primárom? 🙂

bonnie1
8. máj 2013

@zuzu1111 no ja som tiez bola z toho prekvapena ale ja som mu doverovala. je skvely a vie co robi 🙂 a nemala som ziadne komplikacie cize nejako som sa tym neznervoznovala 🙂 usg mi nerobil vobec ale tak asi netrebalo. hej rodila som pri nom sme sa dohodli ked som bola pri nom na ultrazvuku ze mu napisem email ked budem v 36 tt. a objednal ma na poradnu. a rodila somn pri nom a tak ti poviem s manzelom sme boli taki spokojni .porod bol pre nas nieco uzasne 🙂 ineho porodnika si neviem predstavit.
@kvietocek55 od noveho roka je 🙂

zuzu1111
8. máj 2013

@bonnie1 - ja viem, že Dosedla je skvelý - preto som si ho vybrala 😉 - tak tiež verím, že vie, čo robí. A ty keď si rodila, tak bol v nemocnici, či ho volali z domu? Mala si aj epidurálku, manžela pri pôrode, sálu obyčajnú či nadštandardku?

bonnie1
8. máj 2013

@zuzu1111 mal dovolenku. ja som mu zavolala a potom ho informovali sestricky. mala som epiduralku manzela pri porode aj nadstandardnu salu

zuzu1111
8. máj 2013

@bonnie1 - super...ja tiež chcem všetko - koľko to teraz stojí- že či sa nejak menili ceny odkedy som rodila prvýkrát....A rodili ste na tej nadštandardke? Lebo ja som pri prvom pôrode mala nadštandardnú sálu, ale už samotný pôrod prebiehal na normálnej...vtedy to tu baby dosť riešili, že ako to je - že tam si len počas prvej pôrodnej doby a rodiť sa už ide na obyčajnú, lebo vraj na tej nadštandardke to pôrodné kreslo nevyhovuje doktorom. 😒

bonnie1
8. máj 2013

@zuzu1111 rodis uz finalne a normalnej sale.nepametam ceny- otec pri porode 16.50 a nadst. 24? nejako tak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre