Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

drobcek76
3. okt 2012

@danka2105 Dufam že aj ten moj Davidko bude take dobručke babätko ...🙂

vierkass
3. okt 2012

@danka2105

my mame chlapcenske meno vybrate asi 4-5 rokov... bude Alan.. 🙂 my sme mali dilemu, keby bolo dievcatko... to som vobec nevedela... 🙂 muzovi sa pacila Alica velmi... ale som rada, ze bude chlapcek.. 🙂

@drobcek76

tak sa tam vidime... 🙂

drobcek76
3. okt 2012

@vierkass ok dufam že sa tam zoznamime...inak ja tiež idem rodiť cisarsky ja mam termin 29.12 ....

danka2105
3. okt 2012

@drobcek76 dufam a drzim prsteky 🙂
@vierkass jeeej krasne meno 🙂 my sme chceli dievcatko a mali sme vymyslene meno Simonka 🙂 no tiez som rada ze je to chlapcek, aj ked s tym menom sme sa natrapili, ale nakoniec dobre vybrali 😀

vierkass
3. okt 2012

@drobcek76
a ty si tiez z PO?
no dufam, ze sa tak nejak najdeme... 🙂 predtym si mozeme napisat tu a tak sa uz spozname.. 🙂

vierkass
3. okt 2012

@danka2105
hej, moj Ali maly bude... alebo Alino.... pacia sa nam aj tie skratky mena, ze to pekne zneje... 🙂))

drobcek76
3. okt 2012

@vierkass nie ja som KE okolie ...🙂

vierkass
3. okt 2012

@drobcek76
ved to je jedno.... 🙂)) rande si dame v Saci... hehe

drobcek76
3. okt 2012

@vierkass jasne ...🙂)))

drobcek76
3. okt 2012

@danka2105 Dakujem ...aj vy sa drzte a nech rastie maličky...🙂

matamoh
3. okt 2012

@bonnie1 podtvrdenie do roboty.ale len na poradnu zatial 🙂

matamoh
3. okt 2012

ahojte neviete nahodou kolko stoji epidural?dnes som bola na pouceni a som sa zabudla opytat.Rozmyslam ci ano alebo nie?mate s tim skusenosti?pomaha to vobec?dakujem

vierkass
3. okt 2012

@matamoh
140 € myslim...

bubus2211
3. okt 2012

Ano, presne 140 € 😒 ale ked budes mat nahodou sekciu tak asi nic

monculka
4. okt 2012

@matamoh mne velmi pomohol epidural 🙂

danka2105
4. okt 2012

@matamoh Ja som rodila bez EPI ( ale na pouceni som bola ) a dalo sa to zvladnut aj vydrzat...asi som sa viac bala tej ihly ako samotneho porodu 😀

adka_tkacik
4. okt 2012

Ahojte, ja mam termin 10.12. chcem ist rodit urcite do Sace, dufam, ze budem rodit prirodzene a nechcem epiduralku, lekara zatial neriesim, kedze este chodim na kontroly k svojmu gynekologovi.
Mam kamosku, ktora je teraz v 37.tyzdni a chodi uz k Dosedlovi do Sace, pockam na nu, co mi povie, ked to bude mat za sebou 🙂

gabikapatrik
4. okt 2012

@henrike este som sa ta chela opýtať prečo si mala prvú skeciu?

gabikapatrik
4. okt 2012

@bubus2211 na ze epi sa pri sekcii neplatí nič len za izbu si platis aku si vyberieš, aspon tak to bolo predtým 🙂

atka001
4. okt 2012

@erika121o

Skuste na to palenie zahy Fatru a mandle, mne to vzdy pomohlo.

eviq
4. okt 2012

ahojte, prosim vas, boli ste niektora v Šaci na morfologicky ultrazvuk v 20tt? Chcela by som vediet, ako sa treba objednat, ako to prebieha, ako dlho trva, kolko stoji a ci su v cene nejake fotky. A este, ze ktory lekar to robi 🙂. ja som zatial objednana k dankovcikovi do jeho centra ale zvazujem, ze by som isla aj inde. Dakujem pekne za infosky 🙂

bonnie1
4. okt 2012

@eviq objednas sa na cisle 055/7234 184.Robi to Dosedla a je fajn.Plati sa 25 eur a foto v cene nie je.Nahravka na DVD foto myslim plus 25 a zaznam 65.Ale ked opytas da ti nejaku foto

bonnie1
4. okt 2012

@eviq aha a trva kym vsetko neskontroluje a nenadiktuje sestre

eviq
4. okt 2012

@bonnie1 dakujem 🙂 a aj vysvetluje co vidis a tak? a casovo je to cca pol hodka, alebo mam pocitat viac / menej?

bonnie1
4. okt 2012

@eviq ano pekne s nami komunikoval a dokonca teraz sme boli pred tyzdnom ale na ten v 30tt a nam pustil tlkot srdca..komunikacia na jednotku.aspon u nas aj s manzelom🙂mu vsetko povysvetloval.no tak do pol hodky cca.

drobcek76
4. okt 2012

ahojte... Ja som bola v 20tyz. na ultraz. a ja som platila 30Eur .Bola sme dnu asi 10 min...všetko nam vysvetlil foto nemame žiadne ..teraz ideme v 30t a ten sa plati 25eur tak mi povedala sestrička ...tiez mi to robil Dosedla...

papuckam
4. okt 2012

ahojte, ja uz by som sa mala objednat do poradne do sace, kolko dopredu sa asi treba objednat? v utorok este musim ist po vysledky steru k mojmu gynekologovi

14petulka88
4. okt 2012

@papuckam Vysledky nemusis hned niest do sace

danka2105
4. okt 2012

@papuckam No uz by si sa mala, do Sace sa chodi uz od 36tt 🙂 vysledky steru mozes doniest aj neskor 🙂

papuckam
5. okt 2012

@14petulka88 , @danka2105 ok, tak tam skusim dnes zavolat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre