Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

ined
8. dec 2009

Ahojte, moze mi niekto poradit na ktore tel. cislo mam zavolat do Sace, ked sa chcem objednat na poradnu?
A este jedna otazka: Pri kazdej poradni sa ide aj na prietoky? Predtym, alebo potom?
Vdaka za odpovede 🙂

katrinb
8. dec 2009

jawan - verim, ze pocuvne...drzim palceky, aby si to mala uz za sebou

aeouliana
8. dec 2009

JAWAN: mazelnch sa neboji..overene.kamoske hned odtiekla voda 😀 ....
INED: skus 055/7234 212... mne robili prietoky uz v poslednom mesiaci tusim vzdy....stale ma pozrel zospodu a potom spravil prietoky a monitor.

anasta
8. dec 2009

no newiem, newiem, že či jawan už nieje v pôrodnici.....keď sa neozýva
dnes ráno som bola v šaci a doktor spomínal, že v noci mu volala nejaká pacientka, že to na ňu prišlo, tak newiem či to nebude jawan....

aeouliana
8. dec 2009

AMASTA: no to by som sa sekla len o jeden den...este mam sancu ako vesticaaaaa 😉 😝 😝 😝

valhali
9. dec 2009

ahojte, nestiham, ale aspon jednou vetou...
pustili nas v nedelu, maly sa narodil sekciou v utorok a mal 2450g a 46cm. Maly ma obrateny rezim, cez den spi a celu noc je hore,takze spim tak 1hod denne 😝 ale verim,ze coskoro sa to zlepsi. Cez den sa venujem dcerke a v noci malemu 🙂

ined
9. dec 2009

aeouliana : velmi krasne dakujem, zajtra idem na poradnu a vraj sa mam pripravit, ze tam budem dlhsie 😒
Tesim sa 😖

katrinb
9. dec 2009

valhali - gratulujem ku malinkemu

tarra
9. dec 2009

ahojte tehulky aj ked uz vacsina z vas porodila 🙂 aj ja uz by som to chcela mat za sebou uz nevladzem stale ma nieco boli...raz krize raz klby trpne mi noha ked stojim viac ako 10 minut malicka mi klope na krcok maternice a to mam pocit, ze uz chce ist von 😀 😀 a este som dost casto podrazdena...ja uzchceeem rodiiit 😀 manzela tiez prehovaram na tutumutu ale on sa tiez boji ze malej ublizi..no je toto moznee??? 😝

aeouliana
9. dec 2009

VALHALI: GRATULUJEEEEM! nic si ztoh nerob, ajmoj maly mal....postupne sa to upravilo....neboj,bude lepsie
😀

INED: no ak nie si dohodnuta s nejakym konkretnym lekarom, tak si tam posedis aj pol dna.... 😒

TARRA: mas cas... 😉 neviem co to je s tymi Vasimni manzelmi baby..moj s tym nemal problem 😝

JAWAN uz ma tiez asi po tom ..nejak sa nehlasi 😵

jawan
9. dec 2009

dobry den som mamkyna dcera mamka vam vsetkym odkazuje ze nas maly jakubko sa narodil v utorok vazil 3300 gramov a meral 52 cm narodil sa 18:20
mamka vas pozdravuje ked pride domov tak sa ozve

aeouliana
9. dec 2009

JAWAN: GRATULUJEM!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dockali ste sa 😅 😅 😅 babulka pozdravuj maminku aj maleho Jakubka 🙂 🙂 🙂

katrinb
10. dec 2009

JAWAN - velke gratulko...tak to mas za sebou...to je super. A krasne miery ma malinky......super. Az mi slzy vyhrkli....od radosti ze je vsetko OK

ined
10. dec 2009

Jawan blahozelam, posledny mesiac cakania je veru najtazsi. Vsetko naj naj prajem 🙂

Tak som si v saci odsedela veru pol dna a ani nehovorim o vysetreni. Vysetrovala ma dr. Pankuchova a nevedela nahmatat krcok, vrtala sa mi tam dobrych 5 minut, velmi to bolelo a potom zavolala dr. Ivanovovu, ktora je vsetko vysvetlovala. No hruuuuuuuuuuuza... Este mi povedala, nech sa uvolnim, tak som jej povedala, ze keby sa dalo, tak sa uvolnim velmi rada 😠 Potom este na ultrazvuk, kde 4 zeny ktore prisli po mne vzali predo mnou...
Aj som to cakala, kedze sa tu uz pisalo, ze ked clovek nema vybaveneho lekara, tak to tam tak chodi. Len clovek ma pocit, ze sa z porodnictva stal poriadny biznis 😒

Idem pisat mail lekarovi a snad nieco vybavim, kdeze mam taky termin, ze mozem rodit aj na Silvestra. Som zvedava, ci sa ma vzhladom k terminu niekto ujme...

miriamah
10. dec 2009

ahojte.som tu nová a chcela by som sa spýtať či má niekto termín v januári a bude rodiť v šaci. A ešte či rodil niekto, kto bol na serkláži, ako to všetko prebiehalo a aký bol pôrod lebo som počula, že potom sa rodí ľahko. už vopred vám dakujem za odpoved a dúfam že sa niekto ozve. ahojte 😉

aeouliana
10. dec 2009

INED: Pankuchova je taka? no toto? mne asistovala pri porode a prijimala ma do nemocky.pripadala mi OK..je pravda, ze zo spodu ma nevysetrovala...ale je to divne ked gynekologicka nevie nahmatat krcok 😨
odporucam dohodnut si lekara a chodit na kontroly ked ma sluzby ku veceru...t.j. hned Ta berie dnu a si tam len nevyhnutny cas... 😉

MIRIAMAH: neviem ake to je rodit takto (mala som 2 cisaraky), ale kamoska mala a rodila velmi rychlo na prvorodicku. tak drzim palce 😀

garonka
10. dec 2009

aj ja sa chystam do Šace 🙂 mam len u svojej doktorky nahlaseneho dokiho ku ktoremu budem chodiť 🙂

ined mne bolo najviac blbe ak ma na vyšetrovni vyšetroval prednosta a ako som ležala na tej koze Olšavsky a Linkesch sedeli v kreslach oproti a kukali rovno na mňa bavili sa o ženach a o hokeji prednosta s nimi, a to vyšetrenie bolelo 😠 na druhy deň som z toho krvacala našťastie len do večera 😕

anasta
10. dec 2009

garonka ja mám termín 16.februára, no možno sa stretneme.....

marunka71
10. dec 2009

Ahojte!Aj ja mám termín v januári a budem rodiť v Šaci

katrinb
11. dec 2009

Ahojte, no ja mam termin 17.3. Ale cakam dvojicky, tak sa mozno stretnem s anastou....to by som uz mala super termin v polovicke februara...ak moje bambulky vydrzia. ZAtial sme ale na dobrej ceste.... 😉

garonka
11. dec 2009

jej baby to by bolo super keby sme sa v pôrodnici všetky stretli 😉

vaysnavi
11. dec 2009

ahojte..nemate nahodou niekto skusenosti s baby satkami..myslim ako ktoru znacku odporucate atd...dakujem 🙂

ined
11. dec 2009

Tak som si nakoniec vybrala dr. Totha a som zvedava, ci mi odpise a co mi napise 😉

Ma tu niekto termin na prelome roka? Ja mam totiz druhy termin 31.12. tak som zvedava, kedy sa babetko rozhodne, ze pride na svet.

Este jednu vec sa chcem spytat. Vcera na kontrole ma poslali na poucenie o epiduralke. Ze si to mam do porodu vybvait. Ked som povedala, ze epiduralku nechcem, tak povedali, ze aj tak mam ist. Boli ste aj vy automaticky na poucenie posielane?

ined
11. dec 2009

vaysnavi : ja mam doma Storchenwiege (http://nosime.sk/kategoria52-babysatky-storchen...). Velmi dobre su didymos (http://nosime.sk/kategoria12-babysatka-didymos). Satku som vsak zacala pouzivat niekedy po tretom mesiaci dcerky(doma aj vonku). Dovtedy sa mi zdala Meli velmi malicka a bola skor v perinke alebo s perinkou v babyvaku.

garonka
11. dec 2009

ined
ja som ležala v šaci 3 týždne a na izbe som mala spolubyvajuce ktore šli rodiť dve prirodzene a jedna sekciou a v jeden den ich všetky tri poslali hore na 5 poschodie za anesteziologom ohľadom tej epiduralky hoci všetky tri epidural nemali ale posielaju asi preto ak by sa pri pôrode niečo vyskytlo

kejtty
11. dec 2009

Ahojte ja mam termin 3.2, tiez sa chystam rodit v Saci, bola som tento tyzden na 3D ultrazvuk pri Dosedlovi, tak som sa uz ku nemu zajednala aj na porod 😀 vyzera byt super doktor, tak uvidime...

marunka71
11. dec 2009

Ja som bola pri dr.Dosedlovi na 3 D ultrazvuku a ešte pred tým mi robil amniocentézu.Je dobrý.Ja asi budem robiť pri dr.Tomašu, lebo chodím ku nemu na kontroly.Mojej gynekologičke sa niečo nezdalo (mala pocit, že sa otváram v 28.TT), tak ma za ním poslala.Chvalabohu jej obavy sa nepotvrdili, ale dr.si ma teraz objednáva na kontroly.V podstate mi on robil sekciu pred 4 rokmi, vtedy mal zhodou okolností službu a aj teraz by to mala byť sekcia.

aeouliana
11. dec 2009

INED: na ziadne poucenie som nebola (aj ked mamali poslat kedze somrodila v spinale). oni tomozno robia preto, lebo dost vela zien ked zacnu porodne bolesti zmeni na epidural nazor.

vaysnavi: ja este len skusam baby satku...maly v nej velmi nechce byt 😒 protestuje...

marunka71
11. dec 2009

Prepáčte nie robiť,ale rodiť 😅

aeouliana
11. dec 2009

marunka: ja som rodila 2x pri Tomasu..je vyborny..odporucam. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre