Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

cathuska
7. jan 2010

Garonka drzim palce🙂

petronelka77
7. jan 2010

Garonka, boli sme v inkubatore, mali sme aj zltacku, brali sme aj 2 druhy antibiotik, tak preto dlhsie.
Manzel mi ich aj zobral domov oprat, inak by som mala spotrebu vyssiu 😉 .

garonka
7. jan 2010

cathuska diky diky diky 😵 aj sa teším aj sa bojím neviem či to je normalne

Peti ale chvalabohu že to prešlo možno aj moje male bude mať žltačku mam cele tehu problemy s tymi pečeň.testami hoci bilirubím je na normalnej hranici ale je veľka pravdepodobnosť že male žltačku dostane no ja by som bola rada keby bolo oki, 😉
a mala si aj deku pre maleho so sebou ak ti ho nosili na izbu?

petronelka77
7. jan 2010

Deku,zavinovacku/na nej lezal v postielke/aj rukavicky som si zobrala z domu, aj cumlik.

suzan280
7. jan 2010

petronelka: to vsetko si brala z domu? ja tak som pocula,ze zavinovacku maju.

petronelka77
7. jan 2010

Suzan, ja som ju mala v postielke a na nej lezal maly. Inak deticky nosia pekne zabalene, vycesane 🙂 .

suzan280
7. jan 2010

babenky myslite nam na zajtra. ked vsetko dobre pojde ,zajtra idem rodit. 😅 😅 😅 😅 😅

cathuska
7. jan 2010

Garonka aj ja som sa bala aj tesila🙂 je to uplne normalne.. jaj ale ake je to super byt maminkou 🙂

alubab
7. jan 2010

Jej, 🙂 čítam Vás už týždeň a teraz som sa odhodlala napísať aj ja. Ja čakám druhé bábo (24.2). Doma mám chlapčeka (Miška) a aj teraz by to mal byť chlapček. Miška som rodila, toľko spomínanej Šaci, a môžem povedať, že chváli na ňu sú naozaj pravda. Ja som bola spokojná so všetkým, či už starostlivosťou o mňa alebo o Miška. Teraz by som mala rodiť u Mudr.Ševčovičovej, ale od 15.2. do 22.2. odchádza na dovolenku. Je to okolo mojho termínu a ponúkla mi, že ak to príde v tom čase, môže ma odrodiť buď Mudr. Vargová alebo Mudr. Petríčková. Moja otázka na Vás: vie niekto niečo o nich, lebo mne sú "neznáme".

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika82
8. jan 2010

alubab- aj ja som rodila u dr.Petrickovej a bola som naozaj velmi spokojna ... 🙂 takze aj ja mozem len odporucat 😎

ined
9. jan 2010

Ahojte,
tak my sme uz z porodnice coma. Paulinka sa narodila 5.1.2010 o 18:35 (3600gr,52cm). Rodila som u dr. Totha a mozem vrelo odporucit. Porod bol rychly a vsetko prebehlo dobre. 🙂

kasperka1983
9. jan 2010

Ahoj Ined

Vidíš už ste doma 🙂
Držte sa, my už prikrmujeme lebo Adamko je velmi hladný a moje mliečko mu nestačí ☹
Pa Jarka

jawan
9. jan 2010

ined: tak ti gratulujeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prajem tebe aj malinkej len to naj naj naj nech vam mala robi len radost a nech mas vela mliecka. a malinka ma naaaadherne meno. 🙂 🙂 🙂 🙂

mravvcek
9. jan 2010

Babulky prosim vas viete mi povedat aky je pan doktor Luptak?On je aj porodnik?Ake skusenosti mate s nim?

garonka
10. jan 2010

mravvcek, je to skvely lekar, ma ľudsky prístup, hoci mňa len vyšetroval v nemocke a aj na vizite bolo vidieť že ma zaujem ako som sa citila, ale na druhej strane jedna baba mala iste problemy a prehliadol ich 🤐

mravvcek
10. jan 2010

garonka dakujem za info 🙂,ma este niektora z vas skusenost s Dr.Luptakom?

nedockava4
10. jan 2010

ahojte, chcela by som sa vas spytat, ci je potrebne sa objednavat na to poucenie o epiduralnej anestezii...
DAKUJEM 🙂
A blahozelam novym maminkam a ich detickam prajem vela zdravia...

garonka
10. jan 2010

nedočkava myslím že na to poučenie posielaju sami aspoň ja som tak počas pobytu v nemocke to postrehla 😉

kejtty
10. jan 2010

nedockava4, na to poucenie sa netreba objednavat, ja som bola teraz v piatok, len ked sme tam prisli rano o 9tej, tak sestricka nam povedala ze teraz doktorka ktora robi tie poucenia nema cas, ze mame prist az poobede o 13.00, takze sa tam radsej vyberte v poobednajsich hodinach, cele poucenie trva cca 5 minut... 🙂

kasperka1983
11. jan 2010

Mravvcek
Dr.Lupták je moj gynekolog a perd týždnom som aj pri nom rodila.
Bol super , ja osobne by som Ti ho odporučila 🙂

nedockava4
11. jan 2010

garonka, kejtty...dakujem...tak zajtra sa tam vyberiem...uvidime, co mi povedia...snad ma poucia 🙂 a vecer poradna u Dosedlu...tesiiim...uz som zvedava, co ta moja Zara robi a kedy opusti svoj domcek urobeny z mojho bruska....
Ma niektora termin 25.1?

kejtty
11. jan 2010

Aj ja chodim ku Dosedlovi na poradne, no minuly tyzden mi povedal ze nas maly ma uz cez 3kg, tak sa mi posunul termin porodu o 2 tyzdne skor (21.1) podla velkosti maleho. Ale podla PM mam termin 3.2.
Takze nedockava4 mozno budeme v porodnici spolu trpiet 🙂

nedockava4
11. jan 2010

kejtty...wow, tak to by bolo super...nie to trapenie, ale to, ze by som tam niekoho "poznala" 🙂
a kedy mas dalsiu poradnu?

kejtty
11. jan 2010

Tak v nedelu 17teho este mam volat Dosedlovi a sa s nim dohodnut na poradni... takze neviem ti presne povedat. A budes pri nom aj rodit?

alubab
11. jan 2010

Ďakujem, pekne baby za odpoveď (asandys, gabika82). Prajem Vašim detičkám, aby rástli do krásy a robili len radosť. 🙂 gabika82, mohla si dr. Petričkovej zavolať hoci kedy aj v nočných hodinách, aby prišla k pôrodu? A ešte pozrela som si tvoj albumček, ty si odchádzala z nemocnice bez perinky? Pýtam sa to preto, lebo prvého syna som mala v lete(v horúčavách) a išiel domov iba v košieľke a tenkej perinke. 😉 A teraz neviem...Ďakujem

kejtty
11. jan 2010

Aj mna by zaujimalo co treba obliect babatku pri odchode z porodnice ak bude vo fusaku, este nieco teplejsie ako napr. overal?

petronelka77
11. jan 2010

Kejtty, ja som odchadzala s porodnice 26.12., dala som malemu dupacky, teply svetrik, overal, jednu tenku ciapocku a jednu hrubsiu, rukavicky a do vajicka fusak.

kejtty
11. jan 2010

petronelka dakujem za odpoved. A na nohy stacia tensie dupacky, alebo tie hrubsie ako svetrik? Neviem ci sa mi potom zmesti do overalu 🙂

kejtty
11. jan 2010

petronelka pozrela som do tvojho albumu, kde si kupila ten pekny bielucky svetrik pre maleho? velmi sa mi paci 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre