Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

traktor
22. jún 2009

co sa tyka porodu, bol to moj najtazsi porod, vobec som sa nechcela otvarat, aj doky hovoril, ze je prekvapeny, ze stvrte dieta a ide tak tazko. velmi mi pomohol tymi svojimi hmatmi, ci uzpri kontrakciach , ci uz pri samotnom vytlaceni...museli mi davat aj kyslik... ale nakoniec vsetko dobre dopadlo, nemusel byt ani nastrih co som rada, lebo som hned mohla behat ako srnka / aj ked riadne vypasena 😀 /

lenka0
22. jún 2009

ahojte kocky.Cka,Traktorik jej gratulujem vam k vasim ratolestiam 😀 mi zacneme chodit na poradnu do sace az o 2tyz.tak to vychadza.Kocky mam cislo na Mudr.Dosedlu od znamej,a neviem ci sa mu mam ozvat alebo to vsetko nechat na nahodu.Nepoznam ho len mi ho odporucili.Maminky kolko date dokimu vsimne za porod,neviem ako sa to teraz pohybuje cenovo a chcem aj epidural.CKA tebe sa to blizi tak drzim palce.Zatial pa 😵

lienka2
22. jún 2009

lenka, Dosedla je super nielen ako lekar ale aj ako clovek, takze kludne mu volaj.. 🙂 vrele odporucam
ja som bola u neho na laparke v januari a dufam, ze aj rodit budem u neho.. ak nam potvrdene tehu vydrzi az do konca 😵

kristinka0609
22. jún 2009

ahoj traktor, ja idem v stredu na kontrolu, tak uz som zvedava ako sme na tom, prvy termin uz zajtra a druhy podla usg v nedelu, tak uvidime kedy sa bambulke zachce ist von 😎

pises o prerabani, tak to som zvedava, akurat ma to asi zastihne.. ale pokial ja viem tak maju prerabat len c.1 nadstand. a teda ze ju maju spojit s novorodeneckym je tak?? nie snad vsetky nadstand. ci sa mylim??
co najviac ocenujem je to ze na nadstand.izbu moze prist hocikto a hocikedy.. a ked si na obyc. tak musis chodit do tej cakarnicky ze?? ale je fajn, ze si bola spokojna aj s trojkou.. ved dajak bolo dajak bude - riadim sa tymto heslom heh 😉

juuuj vam zavidim ze to uz mate za sebou, ale uz sa tesim ze co ma to vlastne ako prvorodicku cakaaaa

lenka, cka to uz ma za sebou 2tyzdne.. 😉 tak pa

lenka0
22. jún 2009

😲 no ja viem len na zaciatku jej blahozelam aj traktorikovi a na konci to do...,ale to tak vyzera v mojom rezime dna myslim ine pisem ine 😀 LIENKA tak diki za info,dufam ze mi nepovie ze bude mat dovolenku. 😠 Kristinka drzim palce potom daj vediet ake to bolo 😀 LIenka vela stastia

siu3333
22. jún 2009

kristinka aj ja idem v stredu na ktoru ides ty na poradnu?mozno sa stretneme 😵 😵 😵

amy14
23. jún 2009

ahojte,
ja som bola dnes na poradni a vraj sa za týžden zmenila situácia a sme na jeden prst...no uvidíme opäť o týžden ako na tom budem....no som zvedavá...a prerábka u nich začína určite na budúci týžden....takže nás to neminie....

lenka0
23. jún 2009

ahojte baby viete mi povedat,kolko sa dava vsimne dokimu za porod.Viem je to individualne ale chcem vediet od kolko je normalna suma aby sa neurazil,ze mu davam almuznu.Nemate stym skusenosti,?A este vsetky uz mate dohodnuteho dokiho k porodu vsak,ved ste tu vetsina tesne pred,alebo uz po 😀

siu3333
23. jún 2009

fuuu ja neviem co ten moj dohodnuty pride,ale nemam ani tusaka,ze kolko by som mu mala dat...cize dobru otazku si dala lenka 😵 😵 😵

amy14
23. jún 2009

no ja som počula, že sa ešte v starej cene dávalo tak 5 000sk, ak prišiel tvoj dohodnutý lekár.....teraz sa zvykne dať 200eur....ono človek nikdy nevie ako to vezmú,ale ved nič nie je almužna...

siu3333
23. jún 2009

jedna moja znama dala pred dvoma rokmi doktorke 3000 sk....tak neviem no ze kolko je tak akurat

mandyk
23. jún 2009

cafte .amy ku komu chodis? ja som tam bola tiez dnes.mozno sme sa videli.

amy14
23. jún 2009

ahoj mandyk,ja som tam bola od 8.30 do 10.15h a bola som u Dr. Richnavského.....ty chodíš ku komu?

mandyk
23. jún 2009

no ja tam bola okolo 9.45..ale cakala som na Luptaka.U Richn som bola raz a to na zaciatku.

amy14
23. jún 2009

no tak ty si sedela asi vedla v čakárni.....a rodíš u Luptáka? kedy máš termín?

mandyk
23. jún 2009

nie bola som vonku na chodbe so svagrinou.Chcela by som u neho rodit.Bud piatok ide na dovolenku tak nieco poriesime.Ja mam5 jula..ale uz sa to asi zacine pomaly takze ratam asi tento tyzden.

amy14
23. jún 2009

no ja som čakala ako príjem rodičiek,lebo sa mi nechcelo sedieť, lebo už je problém aj sedieť....no mne nehovoril primár že kedy ide na dovolenku, ale budúci týžden tam ešte je, ked mám ja termín....a cítiš sa, že to už o chvílku príde? ja neviem či mám pocit, že to už bude....

lenka0
23. jún 2009

SIU takze ani ty v tom nemas jasno ja len preto sa pytam,ze si vravim ten porod ma vyjde draho chcem aj EPID.ale zas si poviem ze nerodim kazdy den 😀 hlavne nech sme zdrave 😀 TAK DRZIM PALCE VSETKYM CO TO MAJU ZA PAR 😅

amy14
23. jún 2009

ahoj lenka,
aj ja som to počítala a je to pálka...a ešte si zarátaj aj izby...dnes som pozerala cenník,tak trojpostelová je za 250sk, dvojpostelové sú za 400sk a 800sk,ale neviem aký je medzi nimi rozdiel a potom je tam jedna jednopostelová za 550sk a nadštandardka za 1200sk....

traktor
23. jún 2009

ahojte, tak za izby sa uz nebude platit, lebo sa preraba, no a na izbe sme sa bavily kto kolko da tak, ceny padali od 1000 do 3000 korun, viac nie 🙂

lenka0
23. jún 2009

FUHA TAK TO HEJ 😒 AMY to ako aj za 3postel.izbu sa plati a na obyc.je potom kolko zien z babetkami 😕trosku tomu cenniku nerozumiem ci to je kvoly tomu ,ze bude prerabka na oddeleni. 😨Tak to ma fakt vynde este viac ako som pocitala.Ja zatial na poradne do sace nechodim na dalsi tyzden sa uz objednam a potom si to pozriem.inac dik,ze si dala vediet to si musim este zarobit 😠 Inac je mi luto tych zienok co ledva vystacia a este aj toto ani ja nemam na rozhadzovanie,ale taka je doba. 🤐Ty si beries aku izbu to na tie platene su akoze nejake vyhody ci to si asi nezistila.

traktor
23. jún 2009

prerabka bude trvat asi mesiac, takze si nerobte starosti s platenim,budete radi ked budete mat miesto, teraz je fakt strasne vela porodou, preto sa aj skor prepusta 🙂

siu3333
23. jún 2009

ale lenka nemusis ist do platenej izby ak nechces,,je tam aj neplatena normalna izba..ja som na nej bola pri malej boli sme tam 4 mamicky a bolo supis,len to bolo zle ze sme museli chodit do tej náštevnej miestnosti aj s babom,ale inac bola dobre,,bola tam aj sprcha aj WC..ale krtko pise,ze nebude sa dat vybrat ta platena izba,cize nebudes platit nic...a inac na nich platenych izbach mas napriklad,,chladnicku,kanvicu,alebo plavajucu podlahu,hnedy alebo biely nabytok,,velku skrinu a tak..a samozrejme moze ti prist rodinka na izbu...

ja presne neviem co je v tych izbach len tak priblizne som ti napisala..ked sa bude dat ked ja pojdem rodit tak ja som uvazovala bud na 3 postelovej alebo na 2 postelovej za tych 400..lebo je to dobre,ked rodinka pride ku nam a nie ja sa musim trepat s malou,,a nehovoriac ze je vela romskych rodiciek a ja nemam dobry pocit ked ich je v tej miestnosti 5 zien s rodinkami a ja sama s mojou rodinkou...

na tej obycajnej izbe su 4 zeny...

siu3333
23. jún 2009

Lenka na normalnej izbe su 4 zeny....ale ako pise krtko tak asi stihneme prerabanie sice mozno ty nie,ale kludne mozes ist aj do normalnej izby nemusis si platit,,,ja som bola s malou na normalnej neplatenje izbe a bolo dobre,,je tam wc aj sprcha..a rozdiel je tam asi taky ze na tych platenych mas velku skrinu,plavajucu podlahu,kanvicu,chladnicku a naj je to ze ti tam moze prist rodinka na izbu..ja som nemala dobry pocit ked som musela chodit s malou do tej miestnosti pre navstevy,lebo je tam aj vela romskych mamiciek a samozrejme ich boli pozerat,tak sme sa tam stale stretli,,a neni to dobre ani pre babo,lebo moja mala s toho mala zapalene ocka,lebo bol tam aj prievan..neviem co vsetko este je na izbach ja hovori len tak zbezne..

ak sa bude dat vybrat tak som uvazovala nad 3 postel.alebo nad 2 postel.ale hlavne kvoli tomu aby prisli k nam izbu hoc kedy..a ked my vynde aj doktor tak asi nedam viac ako 100 eur...este nejaku flasu ci dezert a si mylim,ze to staci...ake to je len moj nazor...

siu3333
23. jún 2009

jej dalo to dvakrat,lebo raz som pisala a nic,lebo je tu hrozna burka,,,tak som sa nahnevala,ze tolko vela som napisala a nic tak som zacala zas pisat a ako pozeram mate to dvakrat napisane...sorry 😅 😅 😅 😅 😅 😅

siu3333
23. jún 2009

traktor Matejko je zlaty,,boze aky je malinky ale hrozne pekne babo 😵 😵 😵 😵 este raz gratulujeme

kristinka0609
23. jún 2009

Ahojte skoro maminy 🙂 Tak dnesny termin asi nehrozi, zajtra mame tu kontrolu tak som zvedava ako sme na tom.
Siu zajtra tam ideme na 10-tu, ty tam kedy budes?? Mozno sa stretneme ktovie, ak bude teplo ako dnes tak budem mat take kvietkovane saty (ruzovo hnede) do nicoho uz nevojdem 😒

Lenka dakujem, jasne dam vediet..

Amy ako bolo dnes u Rich.?? Robil ti uz aj usg, ci nie?? A to on ti vravel o tej prerabke, kedy presne to ma zacat?? JA sa ho na to tiez opytam tak uz som zvedava.. Inac on ma dovolenku tusim okolo 6.jula..tak to stihame nie.. 😉 a nebavili ste sa o vyvolani porodu??

Traktor to nemyslis vazne ze nebudu nadst. izby, 😖 ja som to pochopila tak a aj jedna por.asist. mi vravela ze idu rusit len nads.izbu c.1 a spojit s novorodeneckym, lebo je vela babatiek ale ze nie vsetky nadst.zrusia... no dufam, len ze to stihnem do konca tyzdna uff, ale verim, ze to nejako zvladneme. 😎
JA len ze tam moze byt v tom case pekny chaozz a mozno aj ta starostlivost nemusi byt taka tip top, no ved uvidime, hlavne nech v zdravi porodime a tych par dni vydrzime 😉 ja som stale pozitivne naladena 😎

co sa tyka financii asi 200eur 😝 tak pa a piste novinky 🙂

siu3333
23. jún 2009

ja tam budem od 9 rana tak my nakazal doktor,cize asi sa tam stretneme,,,ja neviem este co si obleciem..lebo vela toho tiez nemam...a kde budes ty....????ked vystupis s vytahu tak ides do lava?

kristinka0609
23. jún 2009

ahoj siu, a ku ktoremu chodis dok? Ja k rich., noo asi aj ano, kedze treba ist na tie ozvy a to trosku trva, potom moc a tak.. takze asi ano 🙂 Ano ked vystupim z vytahu tak idem do lava zavolam dok. ze sme tam a pojdem na tie ozvy takze len tam niekde sa budem motkat aj s manzelom 😉

amy14
23. jún 2009

no mne o prerábke hovorila pôrodná asistentka a tiež viem že rušia len nadštandardku pri novorodeneckom...a ešte hovorila, že sa cenník trošku kvôli prerábaniu zmení,ale nevedela akým spôsobom....

dnes som bola u Richnavského a usg mi nerobil....a ani som nevedela že má 6.júla dovolenku....musím sa ho potom opýtať a dúfam,že potom pôjdem na vyvolávačku....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre