Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

anaj247
21. aug 2013

Dakujem, vela dobrych referencii tu o nom citam. Ta poloha mi stale pride ako malickost, ved ich to nic nestoji. Realne to asi neberu ako malickost🙂 Nechcela som nikoho zazmluvnovat, ale ako pises...

bonnie1
21. aug 2013

@anaj247 ja som pri nom mala len steh a je fakt uzasny. a respektuje porodny plan. skus mu poslat email.

blackcat8885
22. aug 2013

@anaj247 Zazmluvnovat nemusíš ani ja som nemala,len sme sa dohodli,dal mi číslo na seba

emelia80
22. aug 2013

Došedla je namysleny chudak, na ktoreho by mala dat viac pozor manzelka. rad totiz ohmatava sestricky pred zrakmi pacientok, no a potom zatiahne zaluzie a ...! Chlapec je rad nad veco!!!

blackcat8885
22. aug 2013

@emelia80 Nič také som za mesiac čo som k nemu chodila nevidela.Ale vec názoru no

bonnie1
23. aug 2013

@emelia80 jasne len teraz si sa zaregistrovala a take hluposti tu pises..ze sa nehambis..chodila som k nemu a nie jedina z mojho okolia a k sestrickam mal vzdy profesionalny vztah..a naozaj take bludy tu nepis.to ako zenam ulahcuje porod..nezasluzi si..

blackcat8885
23. aug 2013

@bonnie1 Asi keby robil to čo píše emelia80 tak by sme si to všimli viaceré.Ale jedna baba povedala,tak mi to pripadá 😒

jlp
24. aug 2013

Ahojte kocky prosim vas kto rodil u Dr. Dosedlu a mal poziadavky na dotepanie pupocnika a ponechania dietata na prisatie ihned po porode - tzv. Banding - bez zbytocneho cistenia, merania a podobne, vyhovel vam? Respektive ako na to reagovali na sale? V aprili idem k nemu rodit druhykrat - pri synovi som nic extra neziadala. Dajte mi vediet. Dik

katusskaa
24. aug 2013

dievcata, dr Fric uz v Saci nepracuje? nenasla som ho na stranke...

kacenka78
25. aug 2013

@jlp ale aleeeeee, co to vidim Janka, tak Matejko bude mat surodenca??? super, drzime palce :-*

jlp
25. aug 2013

@kacenka78 ahoj Kati, ano postastilo sa nam, takze rozdiel budem mat rok a osem mesiacov. To este len bude veselo. Ale zatial psssst... Na FB to dame az v oktobri po ukpnceni 1. trimestra. Ako sa dari?

kacenka78
25. aug 2013

@jlp budeš mať najprv rušné časy, ale potom sa ti detičky krásne vyhrajú spolu 🙂 len nech všetko dobre dopadne, teraz je nejaka vlna tehotenstiev v mojom okoli, tri kamaratky cakaju v marci 🙂 u nas vsetko ok, tesime sa z kazdeho nove uspechu nasho drobca, ved to poznas 🙂

jlp
25. aug 2013

@kacenka78 tiez ti uz beha ako s prestrelenou nohou? .... lebo Matej odkedy chodi - nesedi....normalne nestiham, je ako na dynamo.

jlp
25. aug 2013

@kacenka78 inac dodatocne vsetko naj Filipkovi

kacenka78
25. aug 2013

@jlp Filipko je nastastie velmi opatrny, takze postoji ale do chodenia sa este nepusta, radsej sa sputi na 4 a takto sa dostane tam kam chce ?) aj tak je vsade, vylezie snad na kazdy stupienok... a dakujeme 🙂

bianocka
26. aug 2013

@emelia80 To su naozaj silne slova a naozaj je zvlastne, ze si sa zaregistrovala a prve, co vypustis do eteru je nadavky na doktora...
Ja som unho rodila pred tyzdnom a mozem povedat, ze to je jeden skvely lekar a nelutujem, ze som si ho vybrala.
Inac, sestricky na jeho oddeleni su vacsinou o generaciu starsie od neho, to ich akoze ohmatava? 😀

Takze na zaver - odporucam doktora Dosedlu vsetkymi desiatimi. Vdaka nemu som sa odhodlala na druhy porod spontannou cestou, aj ked prvy bol cisarsky. Podporoval ma v tom a aj sa nam to nakoniec podarilo. Som mu naozaj velmi vdacna a keby som sa nahodou este rozhodla pre tretie babo, jednoznacne by som k nemu isla znova.

Tie reci, co tu niektore "..." siria berte s rezervou, stal sa v mladom veku primarom a je uspesny a vyhladavany, no a zavist je velmi silna u niektorych ludi, tak si to takto musia zrejme ventilovat.

mimka1
26. aug 2013

@katusskaa nie už je v starej nemocnici

katusskaa
26. aug 2013

@mimka1 dakujem

emelia80
27. aug 2013

@katusskaa Ano katusska dnesny primar v sedle sa o to postaral. No nic vsak sam Ti to povie ked ho navstivis v starej nemocnici na Rastislavke.
@bianocka Prave som sa preregistrovala nie zaregistrovala, len treba registrovat moje stare prispevky a nie vylihovat v posteli 🙂.

dona17
27. aug 2013

emelia80 ]....neobťažuje sestričky...netreba obviňovať keď nemáš veci podložené a už vobec také silné obvinenia..

anaj247
1. sep 2013

@jlp Ahoj, ja mam zaujem o prirodzeny porod, v skratke bez epi a zasahov, bez nastrihu, nie v leze, s dotepanim pupocnika a prilozenim krpca. Nevidim to v Saci ruzovo, ale kedze mam pomerne neprakticky termin porodu /predvianocny/ aspon to tam skusim. Uvidim podla reakcii, zajdem vopred za primarom a ak na mna nebude pozerat ako na mimozemstana, pojdem tam🙂 I ked vravim...skor neverim,ze sa dohodneme. Podam info🙂

blackcat8885
1. sep 2013

@jlp Mne ho nechali po pôrode cca 15min na tele a až potom umyli a bol pri mne 2hodiny na sále

jlp
2. sep 2013

@anaj247 jej to budes zlata ked mi das vediet, mne vychadza termin na Velku noc, tak to tiez bude vesele. Rodit budem u Dosedlu, tak ako pri prvom. Je skvely.

jlp
2. sep 2013

@blackcat8885 ahoj a u koho si rodila? Nechali ti dotepat aj pupocnik? Dik. Jana

l123456
2. sep 2013

Maminky ake mate skusenosti v Saci s epi . ? Do porodu mam 13 dni mala som epi v Irsku bolo to super ani vpich som velmi necitila tak som zvedava ako to je v Saci Dakujem 🙂

mirka_aa
2. sep 2013

@l123456 rodila som pred vyse rokom s epi,a mam dobru skusenost 🙂 epi mi prisli pichnut do par minut od vyziadania,zaucinkovala hned 🙂 do miesta vpichu pichnu najprv lokalku na umrtvenie,a vpich tej hrubsej ihli potom neboli,len citit tlak...

blackcat8885
2. sep 2013

@jlp U Dosedlu.Pupočník som chcela ale povedal mi,že podľa neho je to zbytočné kedže dieťa už od matky a z pupočníka dávno dostalo všetko potrebné.Takže som to nechala tak bola som rada,že nerobil nástrih ako vačšina

anaj247
2. sep 2013

@jlp Viete mi poradit, kedy za Dosedlom ist? Viem, ze je ziadany... Staci v 36 tt ked tam pojdem na prvu kontrolu ci by som mala skor? Vdaka za rady

bianocka
2. sep 2013

@anaj247 Staci aj v 36tt... Ale odporucam Ti 3D usd, ktory robi v 20tt a 30tt, aspon sa s nim zoznamis a mozes aj dohodnut, ze chces pri nom rodit 🙂 (sice pozeram, ze ten v 20tt uz nestihas, tak aspon 30tt 🙂)

anaj247
2. sep 2013

@bianocka Nie som ja fanynka 3D usd a podobne. Este by mi prezradili pohlavie a mam po prekvapeni🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre