Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

danka2105
21. jan 2013

@bonnie1
@alenka1111 Ja som tiez nebola nastrihnuta, a mala som jeden stich, rodila som bez EPI a bolo to super 🙂 Uz vecer som sedela a ani nevedela ze som rodila 😀

bonnie1
21. jan 2013

@alenka1111 tak potom nerozmyslaj o inom on nezvykne nastrihovat a je vysoka pravdepodobnost ze obides bez stichu. ja mam aj vdaka nemu si myslim pekne spomienky na porod..

alenka1111
21. jan 2013

@danka2105 super,aj ja chceeem 😀

danka2105
21. jan 2013

@alenka1111 Tak rozhodnute 😀 😀 Aj ja si myslim ze to bolo vdaka nemu, ja som ani necvicila a podarilo sa 🙂 Tiez som nechcela nastrih, on to tam vie pekne rozmasirovat a rodis jedna radost 🙂 Este pri tom aj srandoval, takze atmosfera na sale bola super. Tiez mam krasne spomienky 🙂

alenka1111
21. jan 2013

Dakujem baby za rady,ste zlateee.Ani som necakala,ze mi pomozete sa tak rychlo rozhodnut 😀 DAKUJEM este raz.

katkarv
21. jan 2013

@alenka1111
@danka2105
@bonnie1 a Všetky čo tu chvalite Dosedlu,to je pekne ze je dobry porodnik ale na moju kamošku sa vykašlal.Najprv jej slubil že ju odrodi,chodila k nemu do poradne/čo tiež nebolo bohvie čo lebo všetko rychlo,rychlo a nikdy jej nič nepovedal/ a ked sa bližil termin porodu tak sa zatajil ževraj už ma dovolenku a už tam nebude.Ona chuda nevedela čo si počat tak som jej vybavila ineho lekara a ked sla za nim tak jej sestrička oznamila ze aj Dosedla robi či ide za nim 😠 Asi sa chudak zlakol že nedostane nič ine ako flašu,dezert a kavu čo mu niesla na začiatku!Myslim že už je to na neho privela že každa chce rodit u neho.A pritom aj iny lekari su tam dobry,ja som mala napr.Olšavskeho a snažil sa maximalne aj som max.spokojna.

danka2105
21. jan 2013

@katkarv Jasne, kazdy ma ine skusenosti, my sme tu pisali o svojich 🙂 Taktiez vsetky moje kamosky ktore u neho rodili, a nebolo ich malo, maju s nim dobre skusenosti, preto som ho odporucala. Niekomu sadne, niekomu nie. Niekedy ma toho vela a moze to tak dopadnut. A suhlasim s tebou, vsetci lekari su tam dobri...aj cely personal...ja som mala so vsetkymi aj na sestonedeli len dobre skusenosti.

bonnie1
21. jan 2013

@katkarv je mi luto tvojej kamosky. ja som mu na zaciatku nic nedala..my sme sa pre neho rozhodli na odporucanie mojej sestricky od gynekologa ( som z MI). dovtedy som o nom nepocula. az neskor som si precitala tu na MK na neho chvaly. a tiez bol super na usg. posobil na nas milym dojmom.na poradnach sa mi venoval bol ochotny zodpovedat vsetky otazky a aj on mna sa vela pytal.. troska viac som cakala ale to pravdepodobne kvoli tomu ze stale sme meskli cca 10 min. a oni nas volali a my sme tam neboli. cize nasa chyba.a pritom odkial mal vediet ze co a kolko mu my dame? a pri mne mal tiez dofcu a bol od cca 14tej na telefone ( porodila som po polnoci ). takze ja ked mam odporucim jeho. a ako som pisala moja spolubyvajuca na izbe bola riadne pozasivana co mne sa nestalo. ja som si ho vpodstate vybrala lebo som sa najviac bala zasivania. ze budem potrhana ( kamoska mala 40!! stichov) a pri nom ziadny nastrih vraj nehrozil. a aj mozem potvrdit a myslim x dalsich nenastrihuje..tak ja som vdacna ze mi ho odporucili

eviq
21. jan 2013

ahojte, ma tu niekto skusenost aj s dr. Saksunom?

bubus2211
21. jan 2013

@katkarv Ja tak isto som mala Dr.Olsavskeho a na 100000%som bola spokojna 🙂
A ked budem znova tehotna uz idem len za ním 🙂

katkarv
22. jan 2013

@bubus2211 presne tak,aj ja 🙂

any395
22. jan 2013

tehulky, zaujímavé stretnutie v KE 8.2.13, nakuknite 🙂
http://www.porodnaasistencia.sk/index.php?a=akt...

dada13383
22. jan 2013

Ahojte chcem sa opýtať: zajtra mám termín pôrodu, no uvidíme, či si malá nedá na čas preto sa chcem opýtať, koľko zvyknú nechať prenášať, dá sa s nimi dohodnúť na vyvolaní pôrodu dajme tomu týždnen po termíne?

bonnie1
22. jan 2013

@dada13383 ja som mala vyvolavany lebo mi pomaly odtekala plodova voda a neotvarala som sa- oxytocinom..a uz by som to nechcela asi. tie kontrakcie su nieco priserne.ale na druhej strane ktovie ako dlho by som rodila..asi sa s nimi da dohodnut 🙂

danka2105
22. jan 2013

@dada13383 Urcite sa da dohodnut, ja som mala tiez vyvolavany po termine 😀

sendy111
22. jan 2013

@zuzkat dr dosedla normalne ma svoje pacientky aj aj robi porody

monika1308
22. jan 2013

@eviq mne robil kiret ešte v starej nemocnici Dr. Saksun a odrodil ma teraz v decembri v Šaci. Chcela by si o ňom vedieť niečo konkrétne? 🙂

monika1308
22. jan 2013

@dada13383 Ahoj, mňa nechali prenášať 9 dní a to som na ten deviaty deň v noci kedy ma mali začať ráno s vyvolávaním dostala kontrakcie, takže ani nemuseli. Ale to som sa dohodla s Dr. ktorý ma mal rodiť, že kedy prídem na príjem. čiže odpoveď je prenáša sa zvyčajne týždeň a dá sa dohodnúť 🙂

zuzkat
22. jan 2013

@sendy111 ahoj ked dobre viem tak ano ked sa s nim dohodnes tak prde k porodu primarom sa stal len teraz nedavno v januari , akurat kamoske robil ultrazvuk a vtedy sa dozvedela ze je uz primar a robi iba ranne on jej spominal

dada13383
23. jan 2013

Ďakujem Vám za odpovede, ja aj tak pevne verím, že sa to nejako spustí samo. Dnes mám termín, tak uvidím skôr ma ubíjajú tie jednotvárne dni doma, stále sa ma pýtajú ako sa cítim, zrovna dnes som konštatovala, že pri Nelke sa mi to nezdalo také otravné. Síce je pravda, že som bola doma u mojej mami v PB a tá bola taká, že sa ma nepýtala a Filip za mnou vtedy z KE chodil. Ale teraz sme stále spolu lebo robí z domu, tak ma stále kontroluje, už si pripadám ako keby som bola chorá a nie tehotná pritom čím bližšie som ku pôrodu, tým sa cítim lepšie.

blackcat8885
25. jan 2013

Neviete ako je to ked mám v pondelok termín,mám ísť k Dosedlovi do poradne či ma nechá ešte čakať alebo bude chcieť dať vyvolávačku alebo Hamiltona?Rada by som sa vyvolávačke vyhla aj ked zas nechcem prenášať dva týždne

danka2105
25. jan 2013

@blackcat8885 Ak ste sa na vyvolavacke nedohodli, urcite ti ju neda. Myslim, ze ti urobi Hamiltona, ci to nahodou nepomoze. Aspon takto to bolo u mna 🙂 No u mna nepomohlo, bola vyvolavacka o tyzden nato....

blackcat8885
25. jan 2013

@danka2105 A Hamilton veľmi bolí?Lebo radšej by som chcela to vyskúšať a ked nepomôže až potom vyvolávačku.Odkedy spraví Hamiltona ako dlho sa čaká či sa to spustí?

danka2105
25. jan 2013

@blackcat8885 No niekto hovori ze je to horsie ako porod, vraj neskutocna bolest, vygoogli si to a precitaj si o tom. Mna to moc nebolelo, len to bolo neprijemne. On to vie dobre urobit, takze mozno aj preto. Hamilton ti moze pomoct, ale aj nemusi....mne nepomohlo nic, ani chodenie po schodoch, ani malinikovy caj, ani sex, ani horuci kupel, 😀 😀 😀

dada13383
26. jan 2013

ja som mala termín 23. 1. na poradni som bola v piatok 25. 01. urobila mi Hamiltona bolo také v pohode a v pondelok mám prísť pozrie ma a keď nie tak v stredu mi pôrod vyvolajú, aspoň tak sme sa dohodli. A či mi pomôže? Uvidíme dnes je sobota a zatiaľ nič.

blackcat8885
26. jan 2013

@danka2105 Ved to,že ani mne nezaberá sex,maliník,kúpeľ ani chôdza.Tak snad spraví Hamiltona a príde to 🙂

matamoh
28. jan 2013

AHOJTE chcem sa opytat ci mozem brat vitaminy CENTRUM MATERNA ked kojim lebo po porode mi strasne vypadavaju vlasy asi potrebujem nejaky vitami.Alebo nejakye ine vitaminy 🙂 Dakujem

blackcat8885
28. jan 2013

Tak dnes som bola v poradni,Dosedla mi spravil Hamiltona-ani som o tom nevedela len ked som sa ho na to opýtala tak povedal,že mi ho spravil 🙂 nebolelo to vôbec.Vo štvrtok dalšia poradňa tak možno sa dohodneme na vyvolaní ked sa nič do konca týždňa neudeje.Vždy som chcela rodiť prirodzene ale tak čo už.Možno to ešte príde 😒

danka2105
28. jan 2013

@matamoh Ahoj, urcite mozes brat, mne tiez zacali strasne vypadavat a kupila som si Forcapil ( na vlasy a nechty, urceny presne pre dojciace matky). Sa mi zda ze trosku pomaha, beriem ich uz asi mesiac. To balenie je ale na 3 mesiace 🙂

maca20
30. jan 2013

Zeny pocujte, este mam sice daleko do porodu, ale rozmyslam este stale nad Dr., ktoreho si vybrat, kazdy radi Dosedlu, mne ale vrta hlavou, ked ho len 50% zo vsetkych zien co rodia v Saci chce, moze este stale byt dosledny ku kazdej? A okrem toho, to ze si ho vyberiem, znamena aj chodit k nemu do poradne.. a ake mate skusenosti, necaka sa unho potom prilis dlho? Neviem, zvazujem, rozmyslam, este jedna vec, neviete ci aj s inym doktorom v Saci sa da dohodnut aby nerobil nastrih?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre