Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

woman79
23. jan 2014

nemáte náhodou skúsenosti s dr. Falatovou?

sisi31
23. jan 2014

@woman79 Nemám.Ja som obidve deti rodila u Dr.
Janka Richnavského.Ale Dr.Falatová ma prijímala,veľmi milé žieňa.Podľa mňa sú v Šaci všetci výborný,dobre sa o teba postaraj.Ak môžeš,treba sa tam vybrať osobne,a vyhľadať tú Dr.a 100% ťa zoberie

majka238
23. jan 2014

@woman79 ja odporucam MUDr. Falatovu a MUDr. Priskinovu (ale ta bola tiez na materskej a neviem, ci uz zasa pracuje), obidve velmi mile a starostlive pani doktorky

woman79
23. jan 2014

@sisi31 ďakujem veľmi pekne...

woman79
23. jan 2014

@majka238 Ďakujem pekne, oslovím dr. Falatovú, našla som ju na FB...

zita19
23. jan 2014

@woman79
http://www.nemocnicasaca.sk/lekarske-pracoviska...
Mas tu aspon telefony, niekedy mali aj mail na doktorov, ale asi to museli zrusit kvoli zakono o osobnech udajoch. Kto vie..

bonnie1
23. jan 2014

@woman79 aj ja som hladala a nenasla . skus ten FB. 🙂

ateirneh
28. jan 2014

@kacena_1 Ahoj. Mala som ho vybaveného dopredu, ale nie je problem, keby ze prídeš bez vybavenia. Tak ci tak pred sekciou ta musi niekto vidiet.

ateirneh
28. jan 2014

@woman79 Ahoj . na nete majú kontakty na seba,alebo cez ústrednu nemocnice si poprosiť kontakty na oddelenie a tam skusať telefonicky hľadať danú lekárku. Niekedy hladas a u lekarky zistis, že práve nastupila matersku 😀

ateirneh
28. jan 2014

@dafy Nedávajú dokopy

ateirneh
28. jan 2014

@woman79 MUDr. Falatová, MUDr. Ľuptáková, MUDr. Vargová - všetky sú dobre

woman79
29. jan 2014

Už som bola na konzultácii u dr. Falatovej, som spokojná, je zlatá...

skopion911
29. jan 2014

@woman79 A ako to prebiehalo? Dohodla si sa s nou, ze ta odrodi? Mala si aj porodny plan?

slavaf
29. jan 2014

@woman79 Ja som u nej rodila v auguste 2013, mala vtedy službu a bola som veľmi spokojná. Bola milá, starostlivá, ochotná, nerobila ani nástrih, pôrodné asistentky boli tiež super, takže jednoznačne ju odporúčam.🙂

bianocka
30. jan 2014

@sisi31 to naozaj MUDr. Kandracova v decembri rodila? :O na konci augusta ma prijimala do porodnice a nebolo na nej vidiet ani naznak tehotenstva :O

sisi31
30. jan 2014

@bianocka Ja som rodila v novembri a mala malé maličké bruško,čudovala som sa,že má termín v decembri

bianocka
30. jan 2014

@sisi31 Normalne som v soku 😀 Uplne chuducka bola v auguste.

sisi31
31. jan 2014

@bianocka veru,každá sme iná,ja som mala obrovskééé bruško,a tiež som nemohla uveriť,že ona bude rodiť v decembri.Chcela by som sa ťa ešte opýtať,či kojíš,a či si už nadobudla svoju predtehotenskú hmotnosť?

monikamiskonatalka
2. feb 2014

@bianocka Mudr. Kandracova rodila v decembri?a ste si isté? Lebo bola som koncom januára v nemocnici na vyšetrenie a bola v práci!

sisi31
3. feb 2014

@monikamiskonatalka Ospravedlňujem sa,v decembri rodila Mudr.Orkutyová

lenik23
4. feb 2014

Ahojte, ja som rodila u Mudr. Falatovej (vtedy este Pankuchovej) v r.2010 a bola som velmi spokojna. Bola velmi mila. Teraz mam termin zaciatkom marca a chystam sa ist doporadne bud. tyzden. Ked si vybavujete lekara, tak oficialne - viem,ze to tak fungovalo uz v roku 2010, ale platilo sa za to nemocnici nejakych 5000Sk, ako je to teraz? Ci len tak a potom obalocka??? A este by ma zaujimal aktualny cennik nadstand. izieb, lebo akosi na stranke sa mi ho nedari najst. Vdaka

sisi31
4. feb 2014

@lenik23 Apartmán-70 euro za noc,jednotka -50 euro,dvojka 35 euro za noc

simonka121
4. feb 2014

ahhojte....ja sa tiez chystam rodit do sace,,,,,ale nechcem mat svojho doktora,,,bude s tým nejaky problem,,,,musim mat niekoho vybaveneho?,,,,,,

levuscik
4. feb 2014

@skopion911 Dvojložková izba na novom sestonedelí stojí 35€, jednoloz.50 € a apartman 75€. Je to síce dost, ale ja som si povedala, ze nerodím kazdý rok a po tom co si tam clovek odtrpí som si dopriala a bola som spokojná...

bonnie1
4. feb 2014

@simonka121 vobec nemusis mat niekoho vybaveneho

bonnie1
4. feb 2014

@lenik23 je to na tebe. oficialne zamluvnenie stoji 240

woman79
5. feb 2014

@skopion911 ahoj, nemala som porodny plan, idem na sekciu. Dohodli sme sa, ze v 34.tt jej zavolam a budem chodit uz ku nej, to je uz na buduci tyzden. Bola velmi zlata...

kitinka
5. feb 2014

chcela by som sa opýtať ako sa v Šaci rieši problematika nástrihu a či je tam nejaký lekár, ktorý sa jej snaží vyslovene vyhnúť?

ateirneh
5. feb 2014

@kitinka podla noveho trendu skoro nikto nenastrihuje- poucia ta ako sa pri porode spravat, aby nastrih nebol nutny. Ak mas velke babo, tak sa tomu nevihnes, aspon trosku, aby si sa nenatrhla viac, ako je potrebné.

bonnie1
5. feb 2014

@kitinka tak este ked ja som rodila tak nenastrihoval vacsinou len pan primar. ale ako uz citam tak nenastrihuje vacsina 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre