Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

karinnka
9. aug 2010

zuz15 za porod sa neplati 🙂 platis si len za nadstandartnu izbu,epidural,otecka pri porode a za nadstandartnu porodnu salu,kde ste s oteckom len sami dvaja 🙂 a ked TI netreba nic stoho tak nezaplatis nic 😉

zuzi44
9. aug 2010

@petka55 gratulujeme,hlavne vela zdravia 🙂 konecne doma,vsak? 😀 s tou standardnou izbou si mala fakt super,zadarmo a este k tomu aj sama 😀 drzte sa

usiko
9. aug 2010

baby, a taka otazka, ak chcem pri porode niekoho ineho, nie ocka dietata, ale mamu alebo kamaratku? povolia? ceny su rovnake?

azuz
9. aug 2010

@usiko ano, cena je rovnaka, ja som bola tak sestre pri porode, ale v novej nemocke 🙂

petka55
9. aug 2010

@zuzi44 ..dakujeme🙂...a ano to som mala teda stastie...vacsinou su preplneny 😎

azuz
9. aug 2010

@petka55
@timea.ryan aj ja viem presne o ktoru sestricku ide, chuda ciernovlasa zasrana a hraje sa tam na velmi dolezitu 😖

usiko
9. aug 2010

@azuz dakujem...drahy chcel ist ale mal na to spatny dovod: kvoli mne, teda lebo vie ze som citliva a ze sama by som to asi velmi nezvladla...tak toto ako dovod neberiem, a som mu vysvetlila, ze sam nevie ako zareaguje, a riskovat, ze by sme mali ziadny sexualny zivot po prvom porode az do smrti, kvoli jednej noci podpory na porodnej sale nechcem.....citala som si diskusie zufalych zien /vdaka pritomnosti partnera pri porode su bez sexu pol roka, rok aj dlhsie, lebo o nich nejavi zaujem uz ako o zenu 😠 /na tuto temu, tiez nazory psychologov a sexuologov a rozhodla som sa, ze asi pojde mama..ta sice nie je nadsena, no ale co uz 🙂

garonka
9. aug 2010

@azuz aj ja viem ktora sestrička to je 🙄 ta nechcela ani môjmu mm ukazať vlastneho syna sila ne?

azuz
9. aug 2010

@garonka smutne 😠 😠 😠 😠
inak co si pisala o tom sanitarovi, som sa nasmiala pri pocitaci 😀 😀 😀 tiez viem presne ktory to je, my sme ho v nemocke volali ,ze DARTAŇAN 😀
ja som v saci lezala tri krat+ jeden krat porod a mam len pekne spomienky na nemocnicu, velmi mile sestricky a dr. 🙂

garonka
9. aug 2010

@azuz jaj ten ujo s fuzikami že? 😀
poklad hotovy aj ja som ležala tam 2x raz minuleho roku presne v auguste a on ma normalne rozptyľoval a potom sa mi z nemocky ťažšie odchadzalo
pri pôrode bol užasny, aj na jisku ma niesol a parkrat ma bol len tak kuknuť zlaty ujo 😵

garonka
9. aug 2010

@azuz a minuleho roku v auguste si neležala v nemocke? ja som tam bola 3tt možno sme sa tam aj stretli 😉

azuz
9. aug 2010

@garonka ano lezala som v auguste, to som bola po porode, ale na gynde, vsetko bolo plne 🙂

azuz
9. aug 2010

@garonka ano ujo fuzac 😀 😀 😀 😀

garonka
9. aug 2010

@azuz aj ja som ležala na gynde možno sme sa tam videli 😵

zlaty ujo a ešte jeden taky mlady chalan je sanitar tiež srandista

azuz
9. aug 2010

@garonka mozno 😵 lezala si tam este 24. a na ktorej izbe ?
inak sestricky na gynde su velmi zlate, az na jednu, ktora nevie absolutne pichat 😖 a jedna sestricka je naj, naj, najlepsia, hotovy poklad, neskutocne ako ta zena sa vie zlato postarat o pacienta, vidno ze svoju pracu robi s velkou laskou 😵 😵 😵

garonka
9. aug 2010

@azuz ja som odišla toho 20 augusta 🙂
viem ktora to je ta mi domordovala ruky až až take kratke vlasy po plecia tak kus neprijemne nie?
ale obe blondinky sestričky boli užasne, mile a ľudske 😵

azuz
9. aug 2010

@garonka ano, je to ona a mala stale naruzovane usta na ruzovo,alebo cerveno, taka staromodna trochu 😖
a tu kuceravu blondinku stretavam casto, zlata je, hned sa mi pozdravi, poklebetime trochu a tak 😀 pamata si na mna 🙂

timea.ryan
9. aug 2010

ujo fuzac 😀 ma niesol po sekcii na jisku parkrat zobral so mnou zarubne hehe sympos 😀 este ze som si necitila telo 😀 sestricky fakt klubuk dole,nebyt ich tam tam 28hod uz umrem asi..hladkali ma po vlasoch,sedeli pri mne celu noc..no klobuk dole az dve smeny mi vysli pri nich...co sa tyka 600 nedelia nemam nic negativneho-vzdy na zavolanie pomohli,pychli proti bolesti ani na novorodeneckom-ochotne vzali maleho,postrazili,poradili,pomohli...aj tety v jedalni boli usmievave 🙂 Sacu vrelo odporucam aj porodnikov...Dalsie babo ak nebudem rodit v zahranici urcite si vyberiem opat sacu 😉

kali1
10. aug 2010

Petka, blahozelaaaaam! 🙂
Ja som bola vcera v poradni, ale som zo seba sklamana, neviem, ako si presadit a ci si vobec chcem presadit sekciu. Ci to nepojde aj normalne. V pondelok este pojdem do poradne, poprosim o ultrazvuk, nech viem, ake velke babo asi bude, donesiem papier z operacie oci a uvidime. Ja som u lekarov ako paralizovana. Zabudnem, co sa chcem spytat, som z toho prostredia uplne mimo. Joj, potom som doma bola zo seba nestastna, ze som lekarovi o mojich obavach a strachu nepovedala nic. Som ja tava, tak mi treba! 🙄

kali1
10. aug 2010

Aky je vas nazor na odber pupocnikovej krvi? Dali ste si ju odobrat a ulozit?

timea.ryan
10. aug 2010

@kali1 Ano dala som odobrat a urcite to urobim aj pri dalsich detoch 🙂

majka35
13. aug 2010

ahojte ... som týždeň po pôrode v Šaci ... cisárskym rezom a tá slávna čierna sestrička mi 4x !!! robila cievkovanie ... nikdy to neurobila dobre, vždy to pretekalo von ... ja som bola taká vystresovaná, ubolená z toho, že som sa sekcie bála ako čert kríža ... teraz sa neviem poriadne "vypišať" ... tak ma to bolí 😒
a ten fúzač je fakt super ... že dartaňan 😀 😀 😀

nice202
13. aug 2010

vy tu ohovarate personal a oni to citaju 😀

anabella7
13. aug 2010

ahojte mamičky. Konečne reagujem na vaše odkazy, pretože v poniektorých (podotykám v poniektorych) to kydanie na personál a sestry nemá hranice.Ok, beriem, že je to verejné fórum, do ktorého píšete prijemne aj menej príjemne zážitky a skúsenosti, ale selektovať že tá krátkovlasa,alebo tá mladá (prepačte za výraz zasraná ako ste písali), tá slávna čierná sestrička a podobne, je už naozaj trocha silná káva. Hodnotenie situácie len z jedného uhla ( a bez akejkoľvek minimálne dávky znalosti alebo informovanosti) nie je správne. My vždy robíme svoju prácu tak ako najlepšie vieme, pretože to nie je práca s papierami, ale starostlivost o život-dokonca o dva životy a častokrát spolupráca zo strany matky je slabšia, tak sa nečudujte, že poniektoré majú ake také zle skusenosti z porôdu!!!!!!!! 😢
Prajem každej buducej mamičke aby malá len dobré spomienky na tento zážitok, ale pri pôrode sa častokrát mení situácia zo sekundy na sekundu a to čo ste si vy mnohokrát vysnivali ake to bude sa nesplni a chyba sa potom "hádže" na niekoho ineho.

odkaz pre majka35: som prekvapená, že prvá správa pre modrýkonik nebola, že sa Vám narodilo krásne zdravé bábo a ste šťastne doma, ale sťažovanie sa. P.S. a to cievkovanie nebolo 4, ale 2x a chyba nie je v zlom zacievkovani, ale v prisposobení sa mechúra a cievky. Ale nevadí................

flamenga
13. aug 2010

ja som bola spokojná s každým.... od upratovačiek, sanitárky, sestričky až po lekárov 😝 😵 Ak by som rodila znovu, určite si vyberiem Šacu 😵

najlepšie boli sestričky na vzdychárni 😵 a z novorodeneckého taká dlhovlasá malinká sestrička... poklad 😵

anabella7
13. aug 2010

flamenga- česť výninkam🙂

majka35
14. aug 2010

@anabella7 1.správa pre modrý koník bola o radosti z narodenia mojej dcérky, ale nie v tejto téme, takže poprosím vás, nesúďte, ak nečítate všetko ... a cievkovanie prebehlo 4x!!!, aj keď som bola ubolená a vystresovaná, do 4 ešte rátať viem ... a ďakujem vám za spríjemnenie pôrodu a doterajších ťažkostí, ktoré mám

majka35
14. aug 2010

okrem toho chválim celý personál, rodila som 2. v Šaci a to preto, lebo som bola veľmi spokojná ... a o vás som písala len skrz cievkovania, žiadne iné hodnotenia vašej práce a osoby som nenapísala ... a bavím sa, ako tu nejaká dobrá duša "žaluje" ako malé dieťa a viem aj ktorá 😀 😀

anabella7
14. aug 2010

...ja uz len dodam, že ta anabella7 nie je ta, ńa ktoru myslite 😵

traktor
14. aug 2010

aj ja som bola velmi spokojna zo vsetkym, a zo vsetkymi 🙂 ....ale myslim si, ze ak ma niekto negativnu skusenost, preco to nenapisat..a myslim si, ze sa viacej mamiciek zhodlo, ze ta jedna bola neprijemna...a prave preto, ze to mozno cita aj personal, by sa ta dotycna mala zamysliet, ci je vsetko tak ako ma 😉 ..nikoho neodsudzujem, ale toto je verejne forum a kazdy si moze napisat svoj nazor, svoju skusenost ci uz dbru alebo zlu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre