Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

sendy111
12. dec 2012

@blackcat8885 lebo mne kazal napisat mail tak neviem

danka2105
12. dec 2012

@blackcat8885 Ja som s nim bola maximalne spokojna, tym ze som mala bezproblemove tehu mi robil len CTG a vysetrenie zospodu. Ani moč ani tlak mi nemeral. To mi stale kontroloval moj gyndoš. A prietoky sa robia v 32 tt, to ti tvoj lekar nerobil? Ku komu chodis, ak sa smiem spytat? A preco si ho chces zazmluvnit? Skoda peniazkov, ved sa s nim dohodni len tak a nezazmluvnuj si ho, hm? 🙂

danka2105
12. dec 2012

@sendy111 Kludne mu napis mail, ved on stale do dvoch dni odpisuje a napise ti presne kedy mas prist na poradnu 🙂

blackcat8885
12. dec 2012

@danka2105 No môj mi prietoky určite nerobil lebo posledný ultrazvuk som mala v 28tt,chodím do Medicínskeho centra k MUDr.Matisovi.Zazmluvniť si ho chcem len preto,lebo mám pôrodný plán ktorý chcem aby sa rešpektoval,nechcem žiadne vyvolávačky ani nič podobné takže na tom by som sa chcela dohonúť.Ty si bola s ním dohonutá na nejaký termín a dal Ti vyvolávačku alebo ako?

danka2105
12. dec 2012

@blackcat8885 Aha, tak to neviem, ja som mala posledny u svojho lekara v 32tt, ale tiez mi prietoky nerobil, preto som poprosila Dosedlu aby mi urobil. Tak uvidis, uz ako uznas za vhodne a ako sa s nim dohodnes...Ja som s nim bola dohodnuta a mala som po termine, preto som sla na vyvolavacku a nelutujem. Mala som perfektny a lahky porod.

blackcat8885
12. dec 2012

@danka2105 Tak dakujem za info.Na prietoky sa spytam môjho bud.tyzden a uvidim.Dosedla mi bol celkom sypmaticky ked som bola na ultrazvuk tak snad taky bude stale

kacenka78
12. dec 2012

@awooojky ides za nou do Gelnice? je to skvelá lekárka, osobne ju považujem za jednu perfektnú odborníčku, veľmi ľudskú, milú a zároveň profesionálnu.... nemohla si si lepšie vybrať 🙂

awooojky
12. dec 2012

@kacenka78 jaj tak to si ma fakt potesila ano do gelnica bývam od gelnice asi 4 ci 5 km..🙂 tak sa velmi tesim ze som si dobre vybrala..🙂 ked som ju hladala vsade mi písalo ze košice saca.. ale ked som tam vcera zavolala dvihla mi sestrička a ze ano ze dobre som sa dovolala ze gelnica..🙂 som bola prekvapená som si myslela ze su dve.. no ked som na tuto temu nadabila a precitala tvoj príspevok tak mi doslo..🙂 a sestricka je aka?

kacenka78
12. dec 2012

@awooojky ja som pred 6.rokmi rodila u nej v Saci, ale uz druhy rok ma p. doktorka ambulanciu v Gelnici...ja to mam cez 50 km 🙂 sestricka je tiez zlatá, stale som s nou pokecala 🙂 tak odovzdaj pozdrav p.doktorke 🙂

awooojky
12. dec 2012

@kacenka78 jasne a ked povies aj meno tak aj to jej poviem..🙂 no na 10:30 som objednaná v pondelok bojim sa riadne ale verim ze bude vsetko dobre totiz mala som problem s krčkom vysledky boli dobré ale posledné mi robili pred dvoma rokmi bojim sa ci sa to nezhorsilo len dufam ze tato doktorka nic nezanedbá a bude zlata a aj mi vysvetlí co budem chciet vediet...🙂 a nevies ci sa dlho cakava ked si objednaná? alebo ci to ide prevazne casovo dobre..🙂

kacenka78
12. dec 2012

@awooojky odovzdaj pozdrav od Katky z Lipian, bude vedieť :D a nemáš sa čoho báť 🙂 aj pri objednavkach je niekedy casovy sklz, niekedy to bolo presne, niekedy sme museli čakať... takže ťažko to presne povedať... p. doktorka ma kvalitný ultrazvuk, ja som aj na prietoky počas tehu chodila k nej, aj 3D ultrazvuk ma... myslím, že budeš spokojná, ak ju máš k tomu ešte tak blízko 🙂

awooojky
12. dec 2012

@kacenka78 jaj tak to je fakt super potom..🙂 tak sa tesim. no som zvedava ci ma vezme ci budem dlho cakat.. ale hlavne nech je vsetko v poriadku..🙂 dobre poviem jej.. 🙂 teda pozdravim a veru fajne ze je blízko ja som najprv pozerala doktora v spisskej ale to by som dochadzala takmer 50 km. ale som rada ze som sa o nej nakoniec dozvedela..🙂

chlpacik
14. dec 2012

@bonnie1 AHOJ, tak ako? videli sme sa tam 11teho? kedy mas najblizsiu kontrolu?

bonnie1
14. dec 2012

@chlpacik to neviem. my sme tam boli na pol jedenastu. najblizsiu mam 20 lebo sa vobec neotvaram a dohodneme sa kedy rodim 🙂

monyka92
14. dec 2012

Ahojte mamičky 😝 chcela by som sa opýtať pár veci či by ste neboli také dobré a neinformovali ma 😅
Mám termín síce až 31.decembra ale začala som chodiť na poradne,a chcela by som vedeiť že koľko sa platí za ultrazvuk (posledný) v 39.týždni kedže som prestúpila už na poradne do nemocnice a neviem vôbec nič o šaci ☹ viem len toľko že čo sa týka už pôrodu tak 6 eur musím zaplatiť za príjem, potom som platila 6 eur za paušálny na poradne k lekárovi.a teraz mám ísť k nemu druhý krát 20.12 a na ultrazvuk a neviem či sa platí alebo nie..a koľko stoja izby od tých najlacnejších radšej by som investovala do maličkej ked porodím na veci ktoré budú potrebné ako za izby 150 eur,... a podobne ...☹ a či sa dáva aj lekárom niečo do vrecka...ďakujem veľmi pekne a držte sa 🙂 P.S je tu aj nejaká mamička ktorá ma podobný termín ? 🙂

abika26
14. dec 2012

@blackcat8885 ahoj bola si unho na ultrazvukoch ci len tak si mu napisala ze chces k nemu chodit do poradne?ja som unho rodila dcerku ale uz si ma asi nepamata 🙂

abika26
14. dec 2012

Inak neviete zienky je to pravda ze v saci beru za 4D usg az 65eur?!

bonnie1
15. dec 2012

@abika26 to je za video myslim. normalne sa plati menej okolo 30..

blackcat8885
15. dec 2012

@abika26 Bola som na ultrazvuku ale telefonicky som sa objednala k nemu do poradne.Dali mi ho k telefonu a pýtal sa,či chcem u neho rodiť a ja že áno a povedal,že sa mám objednať na 2.1

abika26
15. dec 2012

@bonnie1 no neviem kamoska tam volala a ze 65eur za 4D a ze zaznam daju na usb kluc

bonnie1
15. dec 2012

@abika26 ale ked zaznam nechces platis do 30. maju to aj na nete

http://www.nemocnicasaca.sk/lekarske-pracoviska...

danka2105
15. dec 2012

@abika26 Ahoj, tolko sa plati skoro vsade za 4D, ak chces mat aj video, taku istu cenu ma myslim aj dr. Dankovcik.

abika26
15. dec 2012

@danka2105 ja som pozerala jedno pracovisko v myslave a tam je to so zaznamom 30 a ja som bola pri prvej dcerke v starej nemocnici za 20e.uz sa mi zda ze nevedia co za to pytat 😒

danka2105
15. dec 2012

@abika26 aha super potom, o Myslave som tiez pocula, ze tam baby chodia, len som nevedela kolko to stoji 🙂 Je to fakt vela, mali by to uz robit automaticky a zadarmenko v dnesnej dobe 🙂 Ja to video a CD s fotkami mam, je to uzasne 🙂

zuzkahsz
16. dec 2012

ahojte, chcem sa vas opytat, kde je aro v Saci? Ako sa tam dostanem? V stredu idem na poradnu, a pred tym by som chcela absolvovat poucenie o epi.....a poradna je na 3. posch., kde aj ultravuk ze? a treba sa tam pisat, alebo odovzdat papiere, alebo ako sa dnuka dostanem ??? 😀 cez ktore dvere? :D nemam sajnu :D

monika1308
16. dec 2012

@zuzkahsz
ahoj. neviem síce kde je aro, lebo som na poučenie o epi nebola 😀 ale poradňa je na 3. poschodí, keď vystúpiš z výťahu doprava stále rovno do čakárne. Tam si len sadni a počkaj, sestrička výjde von dáš jej tehotenský preukaz a kartičku, spýta sa ťa či si tam už bola, a potom len počkáš kým ťa vezmú. Určite tam budú na poradňu čakať aj ďalšie žienky. Keď niečo nebudeš vedieť, tak sa ich opýtaš 🙂

monika1308
16. dec 2012

@zuzkahsz pomýlila som sa v smere, je to doľava 😀 prepáč, som trošku nervózna lebo zajtra mi budú vyvolávať pôrod :-/

danka2105
16. dec 2012

@zuzkahsz Ahoj ARO je v tej vysokej budove na prvom poschodi 🙂 a nezabudni na recepcii zaplatit administrativny poplatok, aby si sa nemusela vracat 🙂
@monika1308 Drzim prsteky na zajtra 🙂

monika1308
16. dec 2012

@danka2105 Ďakujééééém 😀 nervy mi už pracujú na plno :-P

danka2105
16. dec 2012

@monika1308 Neboj, babatko to citi ... zvladnes to, mysli na to ze ho uz budes mat zajtra pri sebe 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre