Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

branki
30. dec 2013

@daandra ahoj je aj stary nadstandard, tam maju dvojky izby tiez s vlastnou kupelnou, wckom, telkou, chladnickou... Ked nebudes mat miesto na novom, pytaj sa kazdy den, ked uz porodis, premiestnia ta, ked sa ti bude chciet este niekam stahovat 😀 drzim palce

samulsonka
30. dec 2013

@tianka neviem, mozno sa to zmenilo, ale vtedy november 2009 tie sestricky neboli velmi mile a sesternica ktora tam rodila v roku 2010 sa tiez stazovala na sestricky. Neviem, mozno sa spravaju podla aktualnej nalady, ved kazdy mame dobry aj zly den 😉 Ja som tam bola dost kratko, teraz v starej nemocnici som bola 6 dni, lebo maly mal zltacku a sestricky aj lekarka boli velmi mile a vsetko nam vysvetlovali a odpovedali na kazdu blbost co sme sa s manzelom pytali, co ma velmi milo potesilo 😉 🙂

tianka
30. dec 2013

@samulsonka aj ja som bola 6 dni a vazne ziadnu chybu som nenasla a aj teraz nedavno som bola na jeden zakrok a opat ustretovost o poschodie nizsie ako nadstandard tak ja neviem no ja odporucam len Sacu ale kazdy ma svoj nazor

ateirneh
2. jan 2014

Ahojte. Rodila som 27.12. 2013 v Saci, bola som na nadstandarde, bola som spokojna so sestrami zo sestonedelia aj z novorodenenckého. Povedali mi na zaciatok, ze nechcu byt otravne a obtazovat ma nejako, takze vzdy ked sa budem ja chciet nieco opytat, mam zvonit na nich. A pytala som sa ich kde co o sebe /mala som sekciu/ aj o babatku a nikdy nebol problem, venovali sa mi uplne, bola som spokojna s odpovedou. Mne sa pacilo, ze nie su vtierave. Co sa týka lekara - rodila som u p. primara Dosedlu a nemam mu co vytknut, mozem len odporucat. Má dost skusenosti aj s komplikaciami pri porode a aj ked som mala sekciu, tak mi zabezpečil kontakt koža na kožu s babatkom vramci mozností operacie uz na sale. A ked vidi, ze ste psychicky "mimo" a chcete manžela pri sebe aj pri sekcii , tak sa viete s nim dohodnut na kompromise. 😉

sparcorv
5. jan 2014

sme z RV a chcem sa spytat ci sa da v nemocnici pred terminom ubytovat???
dakujem

sid23
7. jan 2014

Ahojte. Ja som rodila v satci v aprili 2012. Odrodil ma doktor Dosedla, vtedy este nebol primar ale vela ludi mi povedalo, ze je najlepsi. Porod prebehol skvele a bola som na nadstandarnej izbe, ked som bola maximalne spokojna. Plati sa dost ale myslim si, ze to stoji zato a predsa zena nerodi kazdy den. Takze, mozem iba odporucat a pri dalsom babatku urcite nevaham a idem do Sace. 😉

levuscik
9. jan 2014

@samulsonka :

Ja som rodila v Saci pred 3r. a 1., pred troma este nebolo odd. nového sestonedelia, trochu som bola sklamaná z izieb, ale aj tak som bola spokojná... No minulý rok uz mali otvorené nové sestonedelie a poviem Vám - také nieco v KE urcite v ziadnej inej nemocnici nenájdete... prístup sestriciek nadstandard a prostredie a izby ako v 4* hotel.. skutocne takto ma vyzerat nemocnicne prostredie v 21.stor. Rodila som u Richnavského v oboch prípadoch a bola velmi spokojná.

zevdavamama
12. jan 2014

Ahojte dievčatá, ak máte skúsenosť s pôrodom u nich, tak prosím zahlasujte: http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

danka2920
16. jan 2014

@majusa29 aj ja cakam v maji a chcem ist do sace

skopion911
16. jan 2014

@levuscik Ahoj, a ake su ceny nadstandardneho sestonedelia?

kacena_1
20. jan 2014

@ateirneh a doktora si si vybavila alebo mal akurat sluzbu? Ja mam tiez planovanu sekciu ale asi nikoho vybavovat nebudem. Neviem sama co je lepsie,hm?

simonka121
20. jan 2014

Ahojte viete mi niekto povedať,, aké sú poplatky za služby??? napríklad ako poplatky za izbu a tak,, ďakujem 🙂

bonnie1
20. jan 2014

@kacena_1 ja si myslim ze na sekciu vybavovat doktora je absolutne zbytocne..🙂

woman79
21. jan 2014

dievčatá, ako mám kontaktovať lekára? Idem na sekciu a chcela by som MUDr. Lenku Kandráčovú, avšak neviem sa dopátrať, ako ju mám osloviť.

bonnie1
21. jan 2014

@woman79 cez email . vsetci maju email. alebo FB 🙂

woman79
21. jan 2014

@bonnie1 ďakujem, ale kde nájdem tie kontakty?

woman79
21. jan 2014

@bonnie1 našla som na fb, ale kde nájdem mail?

bonnie1
21. jan 2014

@woman79 na oficialnej stranke nemocnice nie je? treba trosku pohladat medzi zamestnancami 🙂

dafy
21. jan 2014

viete mi niekto povedat ze keby som isla na klasické oddelenie a nie na nadstandart ci dávaju romky osobitne?? alebo sa moze stat ze ma daju aj s romkou na izbu? 😝

woman79
21. jan 2014

@bonnie1 hladala som, nenasla som...

blackcat8885
21. jan 2014

@dafy s romkou by si bola iba keby nebolo nič voľné,snažia sa ich dávať spolu

bombulka200
21. jan 2014

@dafy ahoj moja 🙂 dávaju osobitne romky do jednej izby 😉

bombulka200
21. jan 2014

@simonka121 myslím že všetko maju uvedene na stránke nemocnice 🙂 skus pohladať tak to budeš mať najpresnejšie 🙂

bombulka200
21. jan 2014

@sparcorv myslím že to sa nedá

dafy
21. jan 2014

@bombulka200 ahoj 🙂 si tam rodila?

bombulka200
21. jan 2014

@dafy ano, ja som tam rodila obe bambulky 😵

sisi31
22. jan 2014

@woman79 mudr.Kandráčová v decembri rodila,takže si budeš musieť vybrať niekoho iného

zita19
22. jan 2014

@woman79 www.nwmocnica.saca najdes tam skoro vsetko, aj kontakty a telefony

woman79
23. jan 2014

@sisi31 ďakujem...neviete mi niekoho poradiť, ale aby to bola žena?

woman79
23. jan 2014

@zita19 na oficiálnej stránke som hľadala, nie sú tam kontatky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre