Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

garonka
11. jan 2010

kejty ja dam maleho do fusaku Emitex je užasne teply flísovy 😉 a šup do vajíčka

petronelka77
11. jan 2010

Dakujem Kejtty 🙂 . Dupacky stacia tenke, tiez by sa mi potom nezmestil do overalu 😉 . Svetrik som kupila v detskom obchode na prizemi v Dargove(krajny obchod). Inak je velmi teplucky a makucky.

kejtty
11. jan 2010

petronelka - Supeer, hned tam skocim ak budem mat cestu, lebo take nieco som zhanala, teply fleecovy kabatik 🙂

nedockava4
11. jan 2010

kejtty...hej, budem pri nom aj rodit...aj ty?
a k tym svetrikom...ja som kupila v Cherokee...z vonku je akoby pleteny a vnotro je flis...a tiez je taky super teplucky...

petronelka77
11. jan 2010

Kejtty, tak dobre nakup 🙂 . Inak na prizemi je aj tehu predajna a maju dobre podprsenky na kojenie.

gabika82
11. jan 2010

alubab- ja som nemala dr. Petrickovu vybavenu, ona mala vtedy sluzbu. Nemala som nikoho vybaveneho 😉
a ked sme sli z porodnice malej som obliekla: bodynko, taku hrubsiu supravicku (bundicka a nohavice), ponozticky, tensiu a hrubsiu ciapocku. Dala som ju do zavinovacky, fusaku a zakryla som ju dekou. Niesli sme ju domov vo vanicke od kocika. 🙂

daniella1978
12. jan 2010

ahoj alubab

aj ja mám termín 24.2. a tiež čakám druhého chlapca 🙂) , možno sa tam stretneme ak všetko bude pohode

daniella1978
12. jan 2010

ahojte
chcela som sa vás opýtať tie ženy ktoré rodili pri dr. Dosedlovy , či ste boli spokojné a či ste mu niečo dávali , myslím peniaze .

garonka
12. jan 2010

fíha baby tu každá bude rodiť pri Dosedlovi a pri Tomašu bude niektora? 😕

alubab
12. jan 2010

Ahoj daniella1978, tak to ma teší, niekedy sa ešte ozvi, ako si na tom a ja ti dám vedieť, ako to je so mnou. Možno sa stretneme. Veľa šťastia. 😉 😉

jagatko
13. jan 2010

Ahojte, viete mi povedat ceny nadstandarnu v Saci? Na ich stranke je cena za 2 posteluvu 400-800 Sk, podla coho to je?

garonka
13. jan 2010

jagatko na tych izbach su lepšie postele, je tam telka a su ešte drahšie tam už maju chladničku 🙂

jagatko
13. jan 2010

Ale v com je rozdiel, za 400 alebo 800 Sk ? V posteli a v chladnicke?

petronelka77
13. jan 2010

Ja som lezala na nadstandartke. Ma samostatnu kupelnu so sprchovacim kutom. Telku, chladnicku, skrine.

cathuska
13. jan 2010

baby, pripajam skusenost, ja som lezala na takej izbe ako Petronelka pise, ale ja som vymakla zadara, pretoze bola prerabka vtedy..

nedockava4
13. jan 2010

hm...aj ja chcem nadstandard...

daniella1978
13. jan 2010

Ahoj alubab
ja sa celkom dobre citím, nato že už som 34týž. trošku ma pobolieva pod bruškom , možno je to rez po císarskom po prvom dieťati, inak fajn , povedala by som že celé tehotenstvo mi bolo dobre, trošku chrbát bolí ale dá sa to zvládnuť. Budúci týžden v stredu idem na kontrolu dr. Dosedlovy tak som zvedavá čo mi povie. A ty ako sa cítiš ?

nedockava4
13. jan 2010

Daniella...a kedy ides?...ja tam mam byt o 17:30...

daniella1978
13. jan 2010

nedockava4...idem o pol druhej

nedockava4
13. jan 2010

hm...som si myslela, ze sa tam stretneme... 🙂

daniella1978
13. jan 2010

no minule som čakala až hodinu aj pol aj ked som bola objednaná

nedockava4
13. jan 2010

hm, asi to neviem predpokladat, ked mu do toho nieco pride...davas si aj epi?

daniella1978
13. jan 2010

vieš že neviem, prvý krát som bola cisárskym , chcela by som aj teraz tak rodiť , uvidím čo mi povie

nedockava4
13. jan 2010

hm, ja som bola na poucenie o epi, ak by som sa rozhodla pri porode, tak uvidime...
Ale vcera na poradni mi Dosedla povedal, ze mala ma 3720g, tak ak to tak pojde dalej, mozno budeme musiet ist na cisarsky..ale verim, ze nie...

daniella1978
13. jan 2010

fíha pekna váha 🙂 , ja som tiež zvedavá či trošku pribral, nato že som začala deviaty mesiac mam malé bruško no nie moc ,ale čo som kukala na ženy v poradni tak majú väčšie bruška, tak hádam bude mať aj môj malý peknú váhu , no ja uvidím čo mi teda v stredu povie, moja lekárka povedala že môžem aj normálne rodiť ked sa dobre cítim a niesú žiadne komplikácie.

kejtty
13. jan 2010

Baby aj vy budete rodit pri Dosedlovi? Lebo ja ano, chcem sa vas opytat, davali ste mu nejake peniazky dopredu? Alebo az po porode mu date nieco? A este som sa ho nepytala ako je to ked uz budem rodit a on nebude mat sluzbu, to mu mozem zavolat na mobil a on pride ma odrodit, ci ako?

jagatko
13. jan 2010

Ja viem co je to nadstandard, ale na stranke nemocine je cena za 2 postelovu nadstandard izbu 400 az 800 Sk. Chcela by som vediet od coho ta cena zavisi, ked je to stale 2 postelova izba. A na obycajnych izbach nie je zachod?

garonka
13. jan 2010

jagatko na každej izbe je zachod a sprcha a aj skriňa len postele su obyčajne.

gabika82
13. jan 2010

jagatko- ja som lezala na izbe za 400,- Izba bola obycajna ... bol tam prebalovaci pult, telka, skrina ... a nic ine ... Myslim,ze ta izba za 800 je rovnaka, len je tam plavajuca podlaha a krajsi nabytok ... ale nie som si ista ...
Na kazdej izbe je kupelka a WC-ko, aj na obycajnej ...

jagatko
13. jan 2010

Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre