Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

lenka0
29. jún 2009

ahoj CATHUSKA este som mu nevolala zajta doobedu sa chystam tak dufam,ze mi povie dobru spravu a vezme si ma na starost. 😀 Drzim ti palceky pri vysetreniach 😀 Nech ste zdravucke 😀 BIANOCKa vsetko naj vam prajem a hlavne zdravicko

jankaborka
29. jún 2009

siu3333:ahojky,citam ,ze ides do poradne v stredu,ja som sa tiez dohodla s lekarom na stredu o 9tej tak len dufam ze mu do toho nevojde nejka operaciatak sa tam mozno na chodbe uvidime 🙂 .a ty za kym ides?ja za primarom Tomasu,chystam sa k nemu aj rodit

siu3333
29. jún 2009

kristinka asi ta nepotesim,ja som tiez sla v stredu na vyvolavacku,pichli ju a este ten den okolo polnoci som sa zacala citit,zle a mala sa narodila vo stvrtok o 13.00hod.cize na druhy den,ale tak ako pises,kazde zena je ina...ja som sa vobec neotvarala ale kontrakcie som uz mala,,,,vsetko bude ok 😵 😵 😵

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siu3333
30. jún 2009

jankaborka ja idem za Lendakom,,,a ide somnou moja mama a nasa mala simonka,cize ak budes pocut plac a nieco take ze ja tu cakat nebudem tak to je moja mala 😀 😀 😀 😀 uz budu mat prazdniny tak ju beriem a mama je ako doprovod,lebo sa boja ze porodim pocas cesty do sace....do teraz som chodila sama,lebo manzelik nemoze stale si zobrat dovolenku a mama ma volno do 12.hod tak ide,len aby sme to stihli do vtedy.. 😖 😖 😖 😖

kristinka0609
30. jún 2009

ahojte,
siu uff, nuz kazda si tym musime prejst, tak dufam ze najneskor do stvrtka porodim Kristinku, lebo v pia. ma moj porodnik uz dovcu heh. Uvidime ako to bude prebiehat a ako budem rano otvorena..atd. dnes cely den relax, pc, aaaa zmiesane pocity, ale uz sa tesiiiiime ;) mozno sa uvidime rano, drzim palce aj vam tehulky pa 🙂

jankaborka
30. jún 2009

ja berem tiez malu,takze si ma tam urcite vsimnes,taka mala neposlusnica menom Laurika 🙂aspon sa s tvojou Simonkou zabavia v cakarniked sa tam uvdime. ide s nami aj manzel,po poradni sa chystam aj na poucenie na aro koli epi tak dufam ze tam nebudem dlhotak mozno zajtra.pa

nikajanko
30. jún 2009

Ahojte baby,

Vyzera, ze ste tu vsetky na spadnutie 🙂 Drzim Vam place ....
Je tu vobec niekto kto rodi koncom augusta, zac. septembra ?

Cathushka: To som ja Nika Janko 🙂

cathuska
30. jún 2009

Niki 😀 caaau 😉 hehe, ze ma nenapadlo skor, ze si to Ty..asi tehotenska skleroza, alebo co ja viem co...tak ako budem mat tu asi vsetky "na spadnutie"...stale si hovorim, ze mozno to vyjde na 18.07 a teda ze s Natalkou budeme mat v jeden den narodeniny 🙂 nuz uvidime..ako zvladas tieto horucavy? dnes idem do sace do poradne za svojim porodnikom, tak to tam omrknem, lebo co pocuvam, tak je to tam na porodnici strasne preplnene teraz.. pekny dnicek Ti zelam, 😵

cathuska
30. jún 2009

Lenka, tak vela stastia pri telefonate, nech Ta vezme, ale keby aj nahodou nie, nezufaj, tam su fakt vsetci dobri, co pocuvam od kamosiek co rodili a tak, tak kazda u niekoho ineho a kazda bola spokojna 😉 ja dnes idem na tu poradnu ako som uz spominala, o 14.45, tak som trolinku ako na ihlach, to stale mam taky pocit pred poradnou, ze co mi povie 😅 som zvedavko na vahu malinkej, v 34tt mala 2350g, tak to uz teraz by mohla mat aj 2800 :o) nuz uvidime, dam vediet, hlavne nech su prietoky ok a aj hmatove vysetrenie, co ja viem, ci sa nahodou uz neotvaram trolinku?lebo take tie poslickovske menzesakove bolesti sa uz sem tam dostavia a aj mam taky ruzovo krvavy vytok dakedy, takze uvidime, dam vediet potom ako sme dopadli.. 😝

siu3333
30. jún 2009

jankaborka super ze beres aj ty malu aspon fakt sa pohraju,lebo simonka ja netrpezliva no ako male deti a nerada caka...raz bola som nou po recept na gynde,ale to sme len cakali kym my sestricka da a simonka na celu cakaren ja tu nebudem cakat mami,a jedna pani jej hovori,chod a zaklop ze tu nebudes cakat...a teraz asi bude dlchsie cakat,preto ide aj mama aby s nou potom chodila po nemocnici...som zvedava ako to zvladne...tak zajtra sa stretnu nase neposlusnice 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kristinka aj pojde vsetko ako ma tak by si ti mala stihnut,neboj 😵 😵 😵 😵 drzim palce,,a trosku zavidim,ze uz budes po tom vsetkom....

lenka0
30. jún 2009

Ahoj CATHUSKA konecne som sa dovolala dosedlovi a povedal mi nech mu zavolam vecer lebo prave vysiel z operacky tak dufam ze mi povie dobru spravu 😅 na buduci tyzden by som uz mala zacat chodit do poradne tam.A ak ma nevezme tak svet sa nezruti natrafim na niekoho ineho.Ty budes rodit unho?Drzim ti palceky a neboj vsetko bude o.k.Aj ja sa uz neviem dockat poradne v pondelok mam ist este k svojej urobi mi prietoky a som zvedava kolko mala vazi a ci je O.k.lebo v noci sa niekedy zobudim na bolest v brusku ale mala kopka aj ju citim tak radsej nepanikarim 😅 😀 Tak pekny dnicek zatial 😎

siu3333
30. jún 2009

nepoznate nejaku dobru pediatricku v novej nemocnici?chcela by som odist od tej u ktorej teraz mam simonku a obe deticky dat k jednej nejakej dobrej doktorke...ale nepoznam iba dve ale ani jedna my nevyhovuje....

cathuska
30. jún 2009

ahoj Lenka, taaaak som nazad z poradne, bola som dnes o 14.45 u Dosedlu. Urobil mi USG malinkej, prietoky a aj ma pozrel zdola. Takze vysledok je taky, ze vazime uz 2850 g, vsetko ok, krcok uz sa zacina pomalinky otvarat, vidi to na termin porodu tak okolo(do) 18.07, co by bola sranda, lebo ja mam vtedy 30rokov 😉 takze zivy darcek 😵 inac strasne teplo tam je teraz, co su tie horucavy, uz nech sa ochladi. Bolo tam dost ludi, aj ja hoc som bola objednana som cakala , lebo boli dve tehulky este predomnou. Ano , budem rodit u Dosedlu. Vraj je super a zatial sa mi ozaj taky zda byt, chce aby porod prebehol cim rychlejsie, tak snad mu to vyjde aj u mna. Teda aj u Teba ked budes u neho rodit 🙂 Tak Ti prajem nech Ta vezme k sebe, aj ked ako sme si uz pisali, aj keby nahodou nie, aj ostatni su tam dobri. V ktoro tyzdni si Ty, kedy mas termin porodu?..pekny dnik Ti zelam....

nikajanko
30. jún 2009

Cathuska:

No supeeeer to je vzrusenie o chvilu uz budes mamaaaaaa 🙂
Ja sa naopak bojim, ze maly bude velmi velky...mam este cas 2 mesiace, ale kazdy sa ma pyta ci kazdu chvilu rodim. Mne rastie to brusko len dopredu, take spicate. Manzel sa dokonca narodilo a mal 4,5 kg...valibuk.

Inac ty si nepocula, ze by niekto rodil u Vargovej? Do kelu...nevie mi nikto povedat. Pytam sa, lebo je to moja spoluziacka zo strednej a je fajn ako osobka, len potrebujem zistit ci aj ako odbornik. PORADTE NIEKTO AK VIETE. Pisala som tej Lucii, ako ste mi pporadili, ale ta vraj bude rodit u Frica.

Inac strasne horuco. Bola som v meste na obed a stiahla 2 bonaqui. Ani nechuti jest 🙂

Nohy mi obcas opuchaju, ale citim obcas brusko. Akoby mi tvrdlo.

cathuska
30. jún 2009

Ahoj nika a oli🙂 no to hej, horuco je desne! Ma to otravuje,potim sa,nozky puchnu☹ nuz hej,za necele 3 tyz.malinka by mala byt uz na svete,tak uvidime. Ja mam brusko take akurat,uz aj mne narastlo,ale na 9ty mes.nevyzera. Ale to asi preto,ze je to holka. Nuz dr vargovu nepoznam a ani som na nu nepocula nic. Ale urcite je dobra. Inac ja sa tiez tesim a zaroven bojim. Tak celkovo porodu,pocitom z neho,po nom atd. Ale bez bruska bude isto lahsie. Moja ty vydrz,si levica,tak zvladnes! Ti prajem nech sa narodi v 38tt,to uz je donosene babo a nie este take obrovske. V stvrtok idem doriesit epi,na 5.posch do sace,nech mam papier,keby nahodou na mna prislo skor a bez epi sa bojim. Pekny dnicek,vela oddychuj. Ja kazdy den mam nejake stretko s niekym,ale zbytok dna len doma sa motam.:-*

siu3333
1. júl 2009

ahojte

no ako si dopadla jankaborka do kedy ste tam sedeli?mne nic nepovedal len to ze ak neporodim do stredy tak mam prist v stredu opet na poradnu....

maycuk
1. júl 2009

caute baby, neviem ci viete, ze prerabka bude trvat aj vyse mesiaca..ja som myslela, ze len tyzden, dva max. a ze ma to minie este, ale dnes mi povedala kamoska-ona je tam nova dr. no hruza, ma to vystresovalo kusa do kelu..

lenka0
1. júl 2009

Ahoj CATHUSKA no na buducu stredu mam rande z Dosedlom tak uvidime ci ma aj odrodi 😎 ja som teraz na konci 35tt a uz by som to mala rada aj za sebou,lebo ta horucava ma zabija opucham strasne aj na rukach ja nohach.Mala bude pekna fesanda,tak uz len prijemny a nie velmi bolestivy porod a budes stastna maminka 😀 Drzim ti palceky 😀 Inac aj ty mas niekedy poradnu az o 17hasi ma toho chudak fakt vela.este raz ti dakujem a pekny vecer

tabibibi
1. júl 2009

ahojte baby idem na planovanu sekciu pondelok, dufam ze prezijem este raz tie bolesti 😅 napokom lezime priecne takze takto sa neda rodit prirodzene 😖

jankaborka
1. júl 2009

siu3333:ahojky tak sme zo sace odchadzali o 12:50.zobrala ma sestricka na monitor,bola som tam 20 minut.potom ma odpojila poslala ma nech sa idem napit,prisla som medzi tym tam vosla na monitor ina zenaa zase som isla potom ja na 20 minut.takze som myslela ze sa tam zblaznim a to som tam sedela od 8:40

jankaborka
1. júl 2009

a inak som si vsimla na dverach na sestonedeli vyveseny papier,ze prisny zakaz navstev pocas prerabania,takze parada co???

cathuska
1. júl 2009

Lenka Caves, tak to som rada, ze si s tebou Dosedla dohodol stretnutie, podla mna to uz znamena, ze si Ta vezme pod svoje kridla 😉 je fakt fajn, tak drzim nam obom palce nech nas v dobrom odrodi, nech nam to ide ako po masle. Nuz veru, suhlasim, ta horucava je tazka, aj ja mam take tazsie nozky z toho a aj neprijemne mi je, ked ma oblieva pot, nuz ale vydrzime, bude dobre 🙂 mohlo by sprrrchnut v noci aspon, ked uz cez den je sucho jak na sahare 😠 co cakas chlapceka alebo holku? aj ja by som ten porod uz chcela mat za sebou. Veru ma Dosedla vela, ved ja som uz poradnu mala aj o 19.30. A dokonca raz aj v sobotu som bola objednana. On to robi podla toho kedy ma sluzbu. Mam mu volat v nedelu ohladom dohodnutia dalsej konzultacie, takze mi da termin na buduci tyzden a mozno sa stretneme, ved co ked mi da tesne pred alebo po tebe 😎

cathuska
1. júl 2009

ahoj tabibi, drzim palec, zvladnes a budes uz vo svojom naruci drzat svoje babatko 🙂

cathuska
1. júl 2009

jankaborka, tak teda ozaj "super", ze prave nas zrejme zastihne ta prerabka.. 🙄 dufam, ze pojdu veci ako maju a ze nebudeme na ten dopad prerabania nejako "trpiet" a zakaz navstev? to co je za haluz? ☹ uvidime, verme, ze bude dobre 🙂

lenka0
2. júl 2009

ahoj CATHUSKA mi budeme mat dievcatko a velmi sa uz tesime.Zo zaciatku som chcela chlapca,ale teraz malu nedam ani za svet 😀 cathuska na poradnu chodi s tebou aj polovicka moze ist aj do ambulancie.No mozno sa na buduci tyzden stretneme ak uvidis taku velku tehulku s velmi hrubimi nozickami tak to som ja mala gula 😀 co uz,ked tak dobre vyzeram 😀

siu3333
2. júl 2009

cize jankaborka si bola dvakrat na ten monitor?dufam,ze kym pojdeme rodit tak budu moct prsit navstevy to je fakt blbost..a tie horucavy su hrozne,mne nepuchnu nohy,ale je to na nevydrzanie,cely den poobede sedim dnu,lebo vonku by som asi odpadla,,,a mala sa nudi doma,a vonku s nou ani nechcem velmi chodit...a stale dufam,ze vecer sa ochladi,ze lepsie sa bude spat,ale nic aj v noci je dusno... 😠 😠 😠

maycuk
2. júl 2009

no ono navstevy su povolene iba v navstevnej miestnosti. takze tak..ako ste uz pisali, nadstandardky nie su, je maximalne jedna,kde su len dve postele, ale ani ta sa nevola nadstandard momentalne. ostatne su take 4ky a tak. na ziadne izby nie su povolene navstevy. takze tak. onicom dost!

cathuska
2. júl 2009

cau Lenka 😉 , takze obe cakame holky 😉 to je super, ja som tiez rozmyslala nad tym, ze ci chlapec, alebo dievca, ale teraz to uz vobec neriesim, ved je to ake mile, take dievcatko dcerka...a hlavne nech je zdrava...ano, na poradnu moze ist s tebou dnu do ambulancie aj manzel, resp. do tej ambulancie, kde sa robi USG....potom na ambulanciu, kde Ta vysetri zdola, tak tam pojdes len Ty s dokim a manzela posle na chodbu aby ta tam pockal...taze tak 🙂 tak budem pozerat ci sa tam neuvidime, samozrejme vtedy ak mi da stredu termin v case ako mas ty inac asi budem kukat zbytocne 😀 inac ja budem mat taku bielu letnu suknu taku dlhu a asi take fialove alebo ruzove triculo...a mam cierne kucerave dlhe vlasy...sak na fotke ma vidis, taze ty ma spoznas urcite 😎 pekny dnicek ti zelam, ja dnes idem do sace zase, ale tentokrat na 5 posch. za anesteziologom, na posudenie ohladom epiduralky, vies, aby som mala papier, ze ok mozu mi to pichnut..lebo ked ten papier nemas a nahodou to pride na teba aj skor, tak smola, nechcu to pichat bez predchadzajuceho poucenia a bez toho aby si podpisala ten papier....ale nemoze to byt pocas porodu, tak aj ked este nerodim, radsej tam idem hned nech to mam...sak co ak...potom ti dam vediet ako to prebiehalo.,..dosedla mi dal ordinacne hodiny tej ambulancie, telefonicky sa tam neobjednava, takze tam mozno budem cakat aj dve hodiny 🙄 uvidime...a horuco je zase poriadne, fuuuuu ☹

cka
2. júl 2009

ahojte kocky...
iba informujem, kristinka0609 uz ma dcerku, Kristinku, 1.7. porodila na vyvolavacku. Takze krasa, ale urcite Vam napise viac, ked pride.
A aj Piatok ma synceka, Leonarda.

Tolko tehulky v Saci.
Ahoooojte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre