Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

eviqa
13. júl 2009

lenka, na ARO je to niekoľkominútová záležitosť. Je to rýchle.

Kočky z KE, neviete niektorá poradiť detskú lekárku na terase? dakujem

jjeanny
13. júl 2009

Lenka ja som tam prisla na pol9 , bolo nas tam vonku asi cca 7,sestricka pozbierala papiere, od tehotnych knizky, o pat minut vysla , dala nam papiere,aby sme si precitali ohladom epiduralky. Asi o 10minut sme sli cela skupina na prve poschodie k operacnym salam,tam si nas po jednom bral doktor(cakala som cca 15minut) .. poucil ma,spytal sa ci mam otazky,dal podpisat papier a pustil ma..takze asi 30-40 minut celkovo ma to zdrzalo

bianocka
13. júl 2009

Lenka, mne dala sestricka precitat papier o EPI, potom som isla dnu, doktorka sa ma spytala, ci mam otazky, ja som nejake mala, potom som podpisala a to bolo vsetko. Dokopy mozno 5-10 minut. Uplna rychlovka. Bola som tam tusim v stredu poobede okolo 13tej.

lenka0
13. júl 2009

dakujem kocky takze to nieje nic zdlhave. 😀 EVIQa na terase o ziadnej detskej doktorke neviem.ja som momentalne z terasi.ale budem chodit k doktorovi na jazero.

siu3333
13. júl 2009

a odkial si?ja mam na terase svokru..mozno ste susedky lenka 😵 😵 😵

cathuska
13. júl 2009

Hojky ahojky 🙂 Lenka, poucenie o epi, velmi rychla zalezitost, presne ako opisuje Bianocka. Dokonca aj ked viac tehuliek caka v cakarni, tak zoberie viac dnu a naraz vysvetli. My sme tam vtedy boli dve tehule. Epi je v podstate len ulava od bolesti, nie je to spinal , alebo celkova, takze sa nerobia predoperacne vysetrenia an nejake extra veci, atd, pokial viem. Tot moja skusenost, je to sup sup 😉 Tiez som sa bala, ze ci nevysedim dieru, ked som ta, isla, akurat je ta, desne dusno na tej chodbe 🙄 Inac Eviqa k lekarovi, na terase nikoho nepoznam, ale na kvp je dobry, Dr. Varady, kamoska mi dala odporucanie, tak som sa tam nahlasila. Aj ked uz teraz byvame v centre mesta.

mandyk
13. júl 2009

holky fakt to poucenie trva len chvilku.Podpisete papiere a hajde rodit 😀 ..Inak mne dali epi a bolo to celkom fajn.Vobec to nebolelo iba som mala pocit akoby mi niekto drzal nieco studene o chrbat . Ja som bola na 6 palcov ked mi dali epi takze som si ju velmi neuzila ale aj tych 15 minut ulavy stalo za to.Inak ziadne vedlajsie ucinky.Dokonca som nebola ani unavena a nechcelo sa mi ani lezat na izbe.Akoby sa nic nestalo .Je to super len odporucam.

siu3333
13. júl 2009

ako tu citam tak kazda chce epi,,,okrem mna 😒 😒 😒 dufam,ze nebudem lutovat..dnes sa citim nejako divne,,vsetko ma boli zo spodu,ledva chodim,ze by som v noci utekala do sace?velmi tomu neverim,ale clovek nikdy nevie... 😕 😕 😕

jankaborka
13. júl 2009

siu.ahojky.ako sa citis?zajtra ma prezvon ked skoncis v poradni,zavolam ti.mozno ani nepojdes a porodis v noci 🙂 ja som mala ist tak s laurikou tak do poradne a v noci som utekala do porodnice 🙂 takze som poradnu nestihla 😎 aj ja uz chcem ist rodit.uz pijem aj colu amo som tu citala a nic

siu3333
13. júl 2009

ahoj som rada,ze si sa ozvala janka....no neviem uz sa citim lepsie,cize asi nebudem utekat nikde vnoci 😀 😀 😀 citim sa dobre,ale uz nevladzem a ty ako sa mas?zajtra prezvonim ked skoncim,simonka ide zajtra som nou,ale ide mama tak pojdu do sace,lebo tam by sa znudila mala,a ma byt zajtra horuco tak nech idu na zmrzku...majte sa a napisem,ze co nove

eviqa
14. júl 2009

ahojte kočky, dakujem za radu. Pekný deň 🙂

jjeanny
14. júl 2009

Siu,napis ako si dopadla .. teda , ked uz nahodou nerodis 😉

jjeanny
14. júl 2009

Uz tu dnes nepridem a zajtra ta vyvolavacka 😖 , tak drzte palce . A aj vy sa drzte 😉

lenka0
14. júl 2009

Ahojte babenky tak uz som tu SIU ja byvam na bernolakovej ul.som tu 2r tak tu este tak kazdeho nerpoznam.Takze tebe sa to rata uz na sekundy 😀 .CATHUSKA uz mam po EPID pouceni,ale dnes to bolo dlhsie bola som tam hodku a pol ale uz to mam za sebou a mozem ist kludne rodit 😀 Kocky viete co my povedal primar co nam rozpraval o Epid.ze ked sa pomilujete pred terminom s partnerom tak to pride skor 😀 hned som to navrhla polovicke,ale nechce o tom ani pocut tak skoda 😝 Boli tam somnou aj 2tehulky a viete ako si obzerali moje SHREK NOZKY 😀 tak co uz musim len vydrzat.Zajtra mam poradnu a pre istotu zo sebou beriem aj tasku,opucham uz cela ruky,nohy a uz aj tvar vyzeram ako Goliver a vrchny tlak mam trosku vyssi 137 tak uvidim co povie doki,ale zbytocne tam ostat nechcem,lepsie mi je domka 😀 -myslim ze aj bez toho tam maju co robit.JJEANNY drzim ti palce,zatial maminky 😀

cathuska
14. júl 2009

caute holky, taaak jjeany drz sa, nech to mas rychlo a v poriadku za sebou. Lenka, som rada, ze uz mas epi v kapse a ze mozes spokojne ist rodit 🙂 a tie opuchy, ja verim, ze ryyychlo po porode zmiznu, ako sa zmenia hormonalne hladiny a odvodnime sa 😵 nuz ono to uz raz musi prist, ja uz pocitujem take kontrakcie, krizove bolesti a tie bruskove su uz take akokeby zhora dole tahy od podzaludka a z bokov brucha do stredu, tak co ja viem, mozno to do konca tyzdna pride, ja som pripravena, tak nech je dietatko na svete 😉 juj, sice su hnusne horucavy a asi nie je sranda v tom teple v saci teraz rodit, ale co uz, zvladneme, nie? Siu, Ty si zajtra ides na vyvolavacku, ze? V kazdom pripade kazdej z nas drzim palce 😅 pekny dnik zelam aj napriek horucavam. 😵

siu3333
14. júl 2009

ahojte...jjeany drzim palce,aby vsetko dobre dopadlo...

dnes to bolo nieco hrozne,,dosla som domov okolo 13.00 od pol 9....tak ja idem este vo stvrtok na kontrolu ale mam si zobrat aj tasku,ale je mozne,ze este tam neostanem...ze mi povedia,kedy pridem na prijem,alebo si ma tam uz nechaju,,,uvidi sa...inac vsetko je ok...

lenka0
14. júl 2009

ahojte CathuskA TEBE SA TO UZ ASI FAKT BLIZI 😀 ale uz ti to prajem nech to mas za sebou.No ja pevne verim ze po porode moje SHREK nozky budu vyzert inac,aj ked ich mam samo o sebe baculate. 😀 ale teraz fakt vydno opuchy v tych horucavach 😠 no to ti poviem ze v nem.je teraz poriadne dusno,ale nestrasim 😀 To babo za to vsetko stoji 😎 SIU drzim ti palce nech to je rychle a dobre 😀

siu3333
14. júl 2009

inac dnes ked som bola na tej poradni tak som si vsimla,ze dost vela zien ma napuchnute nohy,,,ja ich nemam,,,ale u niektorych zien je to hrozne...chuderky..lenka aj ta bolia tie nohy? 😅 😅

lenka0
14. júl 2009

SIU bolia a dost a vecer uz mi ich drahy masiruje zlaty a z vrchu od palcou ten nart mam napuchnuty a to dost boli.Ja na nohy neobujem nic len slapky aj to mam urobene dalsie dierky aby sa mi tam noha zmestila 😠 a vies tie kosticky na boku co mas ja mam take bochnicky nafuknute ako na pohlad je to hrozne az sa niekedy hanbim ked mi na nich pozeraju,ale mala my za to vsetko stoji 😀 potom budem nosit svoje vysoke topanocky co mam v srini odlozene 😀 SIU tesis sa uz ze to na teba moze prist uz kazdu chvilu.JA sa uz neviem dockat,ale kus sa aj bojim 😝

siu3333
14. júl 2009

tesim sa a velmi uz by sme chceli mat maleho pri sebe,,manzelik mu vecer stale hovori,ze nech uz ide von k nam,,,ale on uz od teraz nepocuva a nejde vonku...ale mam aj strach,velmi sa bojim porodu ale nejako to vydrzime...tak dufam,ze do konca tyzdna uz budem mat po vsetkom,,,,moja svokra byva na muskatovej,,ale ak budu deti uz pri nas tak sa mozme stretnut na piesku za tou velkou ballou alebo kde su basketbalove kose,co poviez 😵 😵 😵

lenka0
14. júl 2009

SIU tfuj,tfuj,tfuj tak ti zo srdca prajem aby to prislo cim skor a maly sa poponahlal na svet 😀 neboj porod budes mat dobry a rychly 😀 No za balou je basket ihrisko ja sa niekedy oklo prechazdam zo psikmi tak si mozme potom dat kludne stretko 😀 ty s malim ja s malou

siu3333
14. júl 2009

ale este zoberiem aj malu...ale to za balou myslim to pieskovisko nove a to ihrisko je na druhej strane vsak?v bale si kupime kavicku a posedime na lavicke s detmi juj uz sa tesim,,,,

lenka0
14. júl 2009

za balou je aj ihrisko a vedla som myslim videla aj pieskovisko.No mala sa bud hrat a drobci budu spinkat 😀

siu3333
14. júl 2009

tak tak ako pises,ze budu spinkat 😵 😵 😵 😵 😵

maycuk
14. júl 2009

siu, dnes sme sedeli vedla seba v cakarni🙂 musim povedat, ze mas zlatucku dcerku🙂 a lenka aj s tebou som bola dnes na tom pouceni🙂 ale tvoje nozky som si neobzerala! 🙂) no ale dr. mi dnes povedal, ze som otvorena na 1,5cm a ze mam radsej lezat, aby som oddialila porod. no supis. teraz uz vazne nezaspim v noci🙂 chcem totiz vydrzat este aspon tyzden, lebo vtedy sa nam vrati pediatricka z dovolenky a my este nie sme u nej zapisani. neviete, ci by to bol velky problem,keby sme nestihli vybavit pediatra pred porodom? teda keby sa nam maly narodil skor ako pride z dovolenky.. no dufam, ze vydrzi v brusku este..

siu3333
14. júl 2009

maycuk ja som prisla domov a zacala som ta hladat tu na teme a prisla som na to,ze to si bola ty,,,ja som si ta pomylila s inou babou....sedeli ste tam dlho?manzela mas netrpezliveho,vsak? 😵 😵 😵 a kto ty vysetroval,lebo mna doktorka vargova a tiez som otvorena na 1,5 cm,,,,

maycuk
14. júl 2009

siu mna vysetroval toth. no a ten moj muzicek je veru velmi netrpezlivy, ale co uz- s tym sa da zit🙂)
cakali sme do 1nej, takze ho aj chapem. ale ty mas dcerku plnu energie teda, urcite ti zaspala, ked ste prisli domov. ci nie? zlata je 🙂
no u teba je ten 1,5cm aj malo, ze? 🙂 no drzim palce, aby ste sa rozsirili na viac🙂 a mne drzim zasa opacne palce🙂

siu3333
14. júl 2009

veru malo mohla by som sa otvorit uz,ale to je tak ze do polnoci sa mozem otvorit aj na 6 cm..veru je plna energie,myslela som ze zaspi v aute,ale nie ale doma si lahka ku mne a zaspala a pospala si dva hodinky a teraz je este hore...je to pokladik,len ona neni rada ked musi dlho cakat,,ale vsak je babo...stvrtok uz ostane doma s mojou mamou a ide somnou manzel..a ked ostanem uz v nemocke tak my bude velmi smutno za nou ☹ ☹ ☹ ☹

lenka0
14. júl 2009

maycuk to si bola ty s tymi stihlimi nozickami a velkym bruskom. 😎 a nieje problem ze pediatricku mas na dovolenke to len povies meno a kde ordinuje ja nasmu zavolam az ked pojdem z porodnice.Tak dobru nocku

siu3333
15. júl 2009

baby dnes rano so mna vysla nieco take ako vytok ale bol zlty s krvou,myslite ze uz nieco bude?ci to je normalne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre